Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) DieHard válasza pilu85 (#29998) üzenetére


DieHard
senior tag

... kár ...

(#30002) Gyula84 válasza pilu85 (#29998) üzenetére


Gyula84
veterán

de azért változik az idő itt ott :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30003) Gippo válasza Laraxior (#29997) üzenetére


Gippo
senior tag

Undorító ez az egész. Lám a konzolok egyre szimpatikusabbak már számomra is....

nem beszélve arról, hogy a dirt 3-at is megvettem most karácsonyi akcióban és még mindig crashel a gépemen, ugyanúgy mint 1-2 éve a tört verzió. Semmi patch, semmi megoldás. Úgy állnak a csillagok, hogy crashel... ez van... sok más embernek is. Dákóm belé a sok idióta fejlesztőbe.

[ Szerkesztve ]

(#30004) Lavidaloka válasza S1M0N (#30000) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Vegyél Nvidia karit....Nekem mióta kijőtt a BF4, hála Istennek semmi problémám nem volt a játékkal.... :R

ホンダシビッククーペ

(#30005) S1M0N válasza Lavidaloka (#30004) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nem hiszem, hogy ez a VGA miatt lenne, mert pl. a Test Range hibátlanul megy... :U

(#30006) Frozzy válasza Lavidaloka (#30004) üzenetére


Frozzy
őstag

és gondolod az nvidia kari miatt.. főleg egy 660-al.. ami még köszönő viszonyban nincs egy 7950-el :C

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#30007) spanglee001 válasza Laraxior (#29976) üzenetére


spanglee001
addikt

az semmi nekem egy sincs, valamiért nem adja, se sniperrel, se semmilyen fegyóval, pedig írja marksman bonus stb de soha nem kaptam egy ribont sem.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#30008) Norb3rto válasza Lavidaloka (#30004) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nekem 7970 volt és tökéletesen ment a játék ;)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#30009) DieHard


DieHard
senior tag

Jééé a Hungarian Bf Fan server most kickelt. Természetesen indok nélkül. Na ezért nem játszok magyar szervereken.

(#30010) HeZzZ válasza pilu85 (#29998) üzenetére


HeZzZ
senior tag

őszintén...a legszebb része a játéknak az a map és az az időváltozás. amikor először megtapasztaltam, hmm... hát majdnem könnyek szöktek a szemembe attól a hang és látványvilágtól (na jó persze ez egy kicsit erős túlzás, de így akarom fokozni mennyire tetszik :D)

powered by Tiger Lake & GA10x

(#30011) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Na emberek, miután az amd facebook oldalán megosztott egy videót a 2013-as tevékenykedésükről, vettem a bátorságot hogy rákérdezzek mi lett/lesz a mantle-el, és ezt a választ adták :
What happened to EA’s Battlefield 4 Mantle patch?

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#30013) LamaCube válasza S1M0N (#30000) üzenetére


LamaCube
addikt

"Egy hete még semmi gondom nem volt, akkor szereltem be az új és gyorsabb vinyómat, ez volt az első játék amit feltelepítettem rá, és akkor jó is volt..."

Nem gondolkodtál rajta, hogy valami lett a vinyóval? Próbáld meg egy másik vinyóra feltenni, mivel hiába volt jó, de onnantól kezdődtek az anomáliák Bf4-el.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30014) S1M0N válasza LamaCube (#30013) üzenetére


S1M0N
senior tag

De a BF4 Test Range, valamint más játékok és programok tökéletesen mennek rajta, a HDD 100%-os.

(#30015) bul07 válasza bul07 (#29983) üzenetére


bul07
nagyúr

Na te , még dolgoznak a háttérben
Eltűnt a kitűzője
Megérte jelenteni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30016) pilu85 válasza HeZzZ (#30010) üzenetére


pilu85
őstag

szép, csak mondjuk viharban sötét a map meg amugy is nehezebb észrevenni az ellenfeleket. egyik legsarabb pálya ezzel...mégha szép is.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#30017) Xaels válasza pilu85 (#30016) üzenetére


Xaels
félisten

Gyakorlatilag az az egyetlen pálya ahol igazán ízelítőt adnak abból amit lehetne az engine-el kezdeni. Magát a pályát én sem szeretem kifejezetten, de a viharos rész megadja neki a löketet rendesen. Azért megnézném Zavod-ot ha hővihar támadna félúton és a kör végére minden csupa hó és jég lenne. Vagy Noshahr-t a 3-ból ahogy a viharos tenger ide oda dobálná a konténereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30018) bajszatlan


bajszatlan
tag

Sziasztok lehet csak az én figyelmemet kerülte el, de a mai napnak mindjárt vége és mára ígértek premium eventet. Ennek már vége, vagy lesz majd, vagy mi is ez egyáltalán?

[ Szerkesztve ]

(#30019) =HG= válasza HeZzZ (#30010) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem is tetszik az időjárás-változás, de az a qva nagy hajó már 3x elütött a ház mellett... :D

(#30021) LamaCube válasza S1M0N (#30014) üzenetére


LamaCube
addikt

Értem én, de mégis onnantól kezdett el szívózni.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#30022) TechArtist


TechArtist
aktív tag

De unom már ezt a memory leak-et. :W Van itt valaki, akinek esetleg volt leak-je, és sikerült megszüntetnije? Nem hiszem el, hogy csak a restart "segít"......... Egyébként meg rohadtul random, van, hogy órákig nincs, van, hogy egymás után többször is.

(#30023) Edem05 válasza TechArtist (#30022) üzenetére


Edem05
őstag

Én két mapot lejátszom és kilépek, majd visszacsatlakozom a szerverre vagy keresek másikat. Így tudtam megoldani ,hogy ne kelljen újraindítgatni folyton a gépet.

(#30024) bajszatlan válasza SkyS1gn (#30020) üzenetére


bajszatlan
tag

Akkor én sem tehetek mást ez ellen :D Gut.. Besser...Gösser :)

(#30025) bajszatlan válasza TechArtist (#30022) üzenetére


bajszatlan
tag

Lekopogom nekem még nem volt hiba a játékkal....

(#30026) Chris78


Chris78
aktív tag

Kickeltek a "no rules" magyar serverröl mert aknát használtam. :DD Az admin ment rá. :K

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#30027) DieHard válasza Chris78 (#30026) üzenetére


DieHard
senior tag

Engem is . Megkérdeztem, azt mondták hogy ping...

(#30028) eugabesz válasza Chris78 (#30026) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát ha a bázis kijáratához tetted,az aljasság...értem hogy nincs szabály,de fer pali meg miegymás...nem tudom,csak gondolom,nem voltam ott.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#30029) gabipaci válasza Chris78 (#30026) üzenetére


gabipaci
addikt

biztos megszegted a nórúlszt :)

Logitech hardware tester

(#30030) isizakhi03


isizakhi03
tag

Lenne egy kérdésem srácok. Hogyan kell megelőzni azt, hogy ne késeljenek le? Úgy értem, mikor meg akar késelni valaki téged, de hirtelen az ellenfelet késelik meg? Ez óriási :D Hogyan kell?

Valami tippek első indításkor? Melyik pályán kezdjem? Köszi

[ Szerkesztve ]

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#30031) BlessedElroy válasza isizakhi03 (#30030) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Amikor látod, hogy vki meg akar késelni, akkor tartsd lenyomva azt a gombot, amivel késelni szoktál. Ez a gomb alapból az "F".
Sztem nem a pálya a lényeg, ne kezdj nagy szerveren, max 24 player.
Azt hittem ez egyértelmű HG :))

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#30032) mcwolf79 válasza TechArtist (#30022) üzenetére


mcwolf79
veterán

Virtuális memória engedélyezve van?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#30033) =HG= válasza BlessedElroy (#30031) üzenetére


=HG=
addikt

Persze csak ha szemből késel.... :)

(#30034) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Az miért van h beállitottam az egér egyik gombjára a késelést, de nem csinál vele semmit

Xbox One: bandymnc

(#30035) isizakhi03 válasza =HG= (#30033) üzenetére


isizakhi03
tag

Sajna lejárt az időlimit, nem tudok szerkeszteni !

Szóval tartsam lenyomva az F-et, és reménykedjek, hogy én ölöm meg késsel? Ez csak szemből működik? Mert gondolom itt is több oldalról késelhetnek le, mint a BF3-ban!

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#30036) kvantaHUN válasza mcwolf79 (#30032) üzenetére


kvantaHUN
csendes tag

Nekem is ez a gondom és teljesen mindegy, hogy van-e vagy sem. Ma 4x volt memória túlírásom kb. 5x nem tudott csatlakozni szerverre, 1x hangbeakadásos fagyás. Most utolsó próba alkalmával bejutottam egy szerverre viszont a kör vége felé az utolsó pillanatokban pakolt át a másik oldalra... szóval én ezek után mára feladom, holnap meg inni kell egész nap szóval már csak jövőre térek vissza a csatamezőkre... igaz úgyse fog változni semmi de hátha jobb lesz egyszer :) (úgysenemsosemfog)

Szóval előre is Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#30037) TechArtist válasza mcwolf79 (#30032) üzenetére


TechArtist
aktív tag

:K

(#30038) isizakhi03 válasza kvantaHUN (#30036) üzenetére


isizakhi03
tag

Olvastam régebben, hogy valami CLEANMEM program segített többeknek megoldani a problémát. Nekem is 4Gb ramom van, és természetesen használni fogom ezt a programot! Nem futtatok semmit a háttérben ami felesleges, és reménykedek a legjobbakban ! Szerintem te is próbáld ki, hátha..

Intel Haswel i5 Feel the Real Power !

(#30039) =HG= válasza isizakhi03 (#30035) üzenetére


=HG=
addikt

Csak szemből működik...Úgyhogy nézz mindég a hátad mögé is ! :D

(#30040) r-chee válasza pilu85 (#29998) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem személy szerint nagyon bejön a Paracel Storm az időváltozás miatt. Minden pályán lehetne ilyen a levolution. Egyszerűen elképesztő tud lenni. A hangok meg a látvány....tiszta orgia viharban harcolni :D :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30041) kvantaHUN válasza isizakhi03 (#30038) üzenetére


kvantaHUN
csendes tag

Természetesen a cleanmem fut de sajnos most úgy döntött, hogy sztrájkol és nem hajlandó dolgozni. Természetesen ha játszani próbálok gépet újraindítom, csak az origin megy meg a chrome fut és ennyi.

De mindegy kezdem feladni azt az álmot, hogy egyszer normálisan tudok majd játszani vele.

(#30042) lofagi


lofagi
addikt

devilinside, milyen a játék így pár óra után? valamit írhatnál most már valós élményekre alapozva! :]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#30043) pohár


pohár
félisten

áá, beteg ez az ember :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#30044) SimonYana


SimonYana
addikt

Na megint kifagyott ez a fos talicska!

® SimonYana ®

(#30045) bul07 válasza pohár (#30043) üzenetére


bul07
nagyúr

Te is tudnál ilyen videót készíteni ha minden egyes játékba töltött percedet felvennéd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#30046) SimonYana válasza pohár (#30043) üzenetére


SimonYana
addikt

Jó össze van vagdosva! :DD
Létezik hogy vaktában ráfogja a távcsövest és mindég talál? :F Pisztollyal meg sorozgatja mire eltalálja?

® SimonYana ®

(#30047) S1M0N válasza LamaCube (#30021) üzenetére


S1M0N
senior tag

Feltelepítettem a BF3-at, azzal sem tudok multizni... :W

Valamelyik nap azt hiszem Win7 újrarakás lesz, mert nem normális, hogy csak a BF-ek nem működnek, azok újratelepítése meg nem segít... :O

(#30048) gali777 válasza lofagi (#30042) üzenetére


gali777
őstag

(#30049) Gyula84 válasza lofagi (#30042) üzenetére


Gyula84
veterán

bannolva van :D 2 hónap

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#30050) lofagi


lofagi
addikt

már megint? ne bassz ^^

(#30047) S1M0N: miért win7? és miért nem win8? vagy eddig az volt? Sokat dob a játék folyamatosságán, szvsz még mindig hamarabb jönnek elő a hibák win7 alatt, mint win8 alatt. Lekopogom, de nekem már jó ideje nem fagyott ki a játék.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.