Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) gyilok82


gyilok82
csendes tag

(#40852) bdavid94 válasza -SViktor- (#40847) üzenetére


bdavid94
tag

nem biztos hogy működik, de próbáld meg ezt:
-Microsoft Visual C++ cuccot (2005, 2008, 2010) uninstall
-restart
-ezt rakd fel
-restart

[ Szerkesztve ]

(#40853) elso válasza Anfänger (#40849) üzenetére


elso
csendes tag

Nem makrós program kell makrós egér ;]

(#40854) Atla válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Atla
senior tag

Ne haragudj de ehhez nem vágok jó pofát, bármennyire is flegmán adod elő.Viszont elrettentő példának jó hogy beírtad.Kérdésem az lenne mennyi ideig tudtad használni?

elso Ha neked az van te is büszke lehetsz magadra.

[ Szerkesztve ]

(#40855) lofagi válasza Anfänger (#40849) üzenetére


lofagi
addikt

Ahogy elnézem még büszke is vagy rá,h csaltál.... hát gratulálok. Szerintem se vedd meg az 5öt, de még a 4et is kár volt, főleg ha sikerült pár órányi "örömet" okozni azoknak akik próbálnak érvényesülni a saját erejükből.
Még1x grat a hozzáállásodhoz!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#40856) Anfänger válasza Atla (#40854) üzenetére


Anfänger
őstag

4-5 napig használtam.

(#40855) lofagi! Nem büszke vagyok rá,csak nem sajnálom,na meg a példám jó az elrettentésre is,ahogy Atla is írta. Felszabadult a sok hely az ssd-röl. ;]

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40857) Csaber válasza Laraxior (#40850) üzenetére


Csaber
senior tag

Mit is sajnáljon, majd 2 hét után felmentem ma Bf4-ezni nos a szerverek fele rettenetesen lagol igaz ma csak 64 fősre mentem fel , aztán találtam ami nem volt annyira rossz , ott meg éppen csaló nyomta sehol sem volt az utolsó 5 percig majd kb lőtt 50-0 -át sniperpuskával , annyira pro volt hogy csak fejlövést tudott adni ......

(#40858) Laraxior válasza Csaber (#40857) üzenetére


Laraxior
titán

Én 23ezerért vettem, azért egy kicsit meghűlt bennem a vér amikor ezt találtam a Battlelogomnál amikor be akartam lépni:

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40859) Bjørgersson válasza gyilok82 (#40851) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezek a ChaBoyy videók már annyira rohadtul unalmasak szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40860) M@rdel válasza Laraxior (#40858) üzenetére


M@rdel
őstag

A multkor azután Anfänger bejelentette, hogy bannolták, felmentem játszani és az kék sáv helyett piros fogadott
PB banned felirattal.
Bennem is meghűlt a vér, de egy két másodperc váltott és múlva betöltötte a pályát.
Vicces fiúk vannak a dice/ea-nál. :((

Egyébként azt sűrűn eljátssza, hogy betöltés helyett hibaüzenetet küld, majd pár másodperc múlva kékre vált és betölt.

[ Szerkesztve ]

(#40861) @rglaaf válasza Csaber (#40857) üzenetére


@rglaaf
veterán

ma csak 64 fősre mentem fel

még szerencse hogy a 128-s szerverek ma nem mentek :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#40862) Csaber válasza Laraxior (#40858) üzenetére


Csaber
senior tag

Én is előrendelve vettem meg a BF4-et , 220000 ft -volt de , kb az ára nem érdekel már játszottam vele 250 órát szóval óránként 100 Ft-ért szórakoztam / idegeskedtem ,de sajnos többet idegesít mint szórakoztat mostanában ...

VAN der BOSS : mentem volna ha lenne ;] , amúgy kisebb fős szervereken általában kevesebb probléma van...

[ Szerkesztve ]

(#40863) M@rdel válasza Csaber (#40862) üzenetére


M@rdel
őstag

nálam ez 35Ft/óra 400 óránál :)
idegesít? pedig szerintem javult valamelyest a netcode

(#40864) kovy29 1000/óra drága nyeremény :)
Félre érthető voltam! :(((

így már ok! :D

[ Szerkesztve ]

(#40864) Bjørgersson válasza M@rdel (#40863) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem meg 1000, én nyertem. :D

3,5 óra játékkal azért még tűrhető szerintem. :)

Nem voltál egyáltalán. :N

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40865) elso válasza Atla (#40854) üzenetére


elso
csendes tag

Ki mondta, hogy van? :U

(#40866) gali777 válasza Bjørgersson (#40859) üzenetére


gali777
őstag

Régen se voltak viccesek, de legalább már akkor is unalmas volt :D Amúgy se értem, hogy mi a poén ezekben a "troll videókban".

(#40867) -SViktor- válasza bdavid94 (#40852) üzenetére


-SViktor-
csendes tag

Köszönöm, ezer hála ! Ez volt a baj ! :R
Nekem a 2013-as volt fenn .

(#40868) Bjørgersson válasza gali777 (#40866) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én eleinte még egyszer-kétszer felnevettem, de amikor már ezredjére látom, hogy elütik egymást quaddal, motorral, dzsippel, lelökik egymást a tetőről, Azzy ordibál, stb. Akkor már rohadt unalmas és idegesítő tud lenni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#40869) Anfänger válasza Csaber (#40862) üzenetére


Anfänger
őstag

Én 33000-ért vettem prémiummal,247 órát öltem bele.
134 ft óránként.

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40870) Gyula84 válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Gyula84
veterán

jó hogy írod ezt amúgy mert legalább a többi nem tud azzal jönni hogy biztos véletlen volt... főleg a kisheli nagymenő...

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40871) Kevin's válasza Anfänger (#40869) üzenetére


Kevin's
senior tag

Gazdagok szórakozása ez,ha neked megérte. Örüljünk annak kiélvezted és beleélhetted magad milyen csalónak lenni mások csak vágyakoznak ez iránt Te legalább bátor voltál, így tovább .... :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40872) Nxn908xxx válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

A szerződésben benne van hogy ezt megtehetik? :U

(#40873) Anfänger válasza Kevin's (#40871) üzenetére


Anfänger
őstag

Bátor voltam,ennyi. :D

(#40872) Nxn908xxx! Nem tudom,nem olvastam utána.

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40874) Kevin's válasza Anfänger (#40873) üzenetére


Kevin's
senior tag

Ehhez nem fér kétség :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40875) glspeter1


glspeter1
őstag

Csak engem dobál ki állandóan a szerverekről ezzel ?

"Game disconnected: something went wrong."

Ez ma már a 4. és ezek mellett még volt valami port hibaüzenet is.
Komolyan, ez a játék napról napra sz*rabb... :(((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#40876) Ace owner válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Ace owner
addikt

Ahelyett hogy nekem adtad volna :DD

Galaxy Fold 4

(#40877) ScomComputer válasza Anfänger (#40873) üzenetére


ScomComputer
veterán

Hey gay, mikor hagyod már abba a sok sírást......
Vedd meg újra és fejezd már be légy szíves az önsajnálatot,elég....
:W

(#40878) kisza25 válasza glspeter1 (#40875) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nem nálam is szokott ilyen lenni legalább napi 1, mondjuk nekem elég vacak a netem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#40879) Olympos válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Olympos
aktív tag

Örülök, hogy lebuktál, de végleges bant nem kaphatsz.
Ha ezt mondták, akkor hazudnak, ez esetben vissza kell fizetniük a pénzedet.

Legrosszabb esetben mehetsz olyan pályákra, ahol nincs PB stream vagy ha az sem segít, akkor olyan szerverre, ahol abszolúte nincs aktiválva a PB.
...de játszani tudnod kell vhol, ezt kötelezően biztosítania kell az EA-nek.

(#40880) Olympos válasza Anfänger (#40849) üzenetére


Olympos
aktív tag

Itt van leírva, hogy hogyan lehet feloldani a bant.
EA Help Center

- Ha "csak" PB vagy GGC-Stream bant kaptál, akkor az EA nem tud mit tenni, de Neked mégis ez a legjobb eset, mert van sok szerver, ahol ugyan PB van, csak nincs Streamelve a csalók névsora; így ha nem csalsz többet, akkor játszhatsz.

- Ha PB bant kaptál, akkor a leírtak alapján indíthatsz Ticketet, hogy oldják fel.
(Ha nem fogják, akkor a BF5-t se vedd meg ezzel az accounttal, mert nem fogsz tudni játszani vele...sőt, azzal az accounttal semmilyen PB kompatibilis játékkal nem fogsz többet játszani. :))

- Ha EA bant kapták, akkor meg az ott lévő email címre írj, fel fogják oldani; de tuti nem ilyet kaptál. :D

Szóval Neked milyen hibaüzeneted van?

Nem azért írok, mert szánom a csalókat; az EA helyében végleges bant adnék Neked.
De azért az is luxus, hogy 20-30ezreket kérnek el egy játékért, ami még ráadásul bugos is, de ha csal az illető, akkor még örülnek is, hogy úgyis megveszi a játékot újból.

...bár lehet, hogy pont ezek a szankciók segítik elő azt, hogy egy kicsit kevesebben csaljanak...ki tudja. :DD

[ Szerkesztve ]

(#40881) Mappa válasza Svájcinéger (#40842) üzenetére


Mappa
addikt

TÉny! hogy úgy nehéz lesz ha folyton veled vagyok :DDD

nem kötelező megadni

(#40882) Laraxior


Laraxior
titán

:DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#40883) Nxn908xxx válasza Laraxior (#40882) üzenetére


Nxn908xxx
őstag

Hát ez kész. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#40884) Svájcinéger válasza Laraxior (#40882) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

:D :D

Hát én tutira odahasaltam volna - arccal a fal felé ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#40885) LackoMester válasza Anfänger (#40873) üzenetére


LackoMester
addikt

Bátor voltam,ennyi. és mellesleg hülye. :DDD Így jártál, de köszönjük, intő példa, h. más ezt ne tegye. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#40886) raggg válasza Anfänger (#40873) üzenetére


raggg
senior tag

Te nem bátor voltál hanem ...

ragklaatPS

(#40887) Kevin's válasza raggg (#40886) üzenetére


Kevin's
senior tag

Doktor Úr,kérem fejezze be a mondatát :DDD

♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

(#40888) raggg válasza Kevin's (#40887) üzenetére


raggg
senior tag

Sajnos én nem vagyok elég bátor. :)

ragklaatPS

(#40889) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Felesleges szerintem elmenni személyeskedésbe. Nekem is van ismerős, aki elkezdte használni... mondván: mindenki makrózik... azóta nem játszunk együtt, én nagyon nem csípem és ezt is csalásnak minősítem. Ahogy elnézem az EA is annak veszi. Szerintem inkább jó jel nekünk a tisztán játszóknak, hogy takarítják a szemetet a pályákról... ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#40890) raggg válasza SipiBcs (#40889) üzenetére


raggg
senior tag

Igen, ezért írtam "..." -t. Személyeskedésbe nem szeretnék elmenni, de azért a fórumon ne vagánykodjunk a PB Bannal szerintem.

ragklaatPS

(#40891) Anfänger válasza ScomComputer (#40877) üzenetére


Anfänger
őstag

Ez sírás a te szemedben? Akkor ott valami gond lehet. Leírtam,hogy ban-t kaptam és nem sajnálom,melyik részét nem értetted? Segítek,ha gondolod. Leírjam lassabban? ;]

Olympos! Pb bant kaptam ,csináltam Pb Ticketet. Már töröltem a játékot. De azért kösz.

[ Szerkesztve ]

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#40892) @rglaaf válasza Anfänger (#40891) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem egyáltalán ne irj semmit, csaltál bannoltak probálod előadni hogy mennyire nem érdekel meg örülsz is neki elhisszük természetesen de a téma már igy is több figyelmet kapott mint amit érdemel, ebbe a topicba a részedről ugy is már csak off van, az meg van igy is épp elég

PSN:BiZzare_0 ️

(#40893) huby80 válasza Anfänger (#40891) üzenetére


huby80
senior tag

Mar csak innét kellene banolni. :D Nem akarok személyeskedin de a jo isten adjon neked kecskefejet! :K :K

(#40894) Gyula84 válasza Olympos (#40880) üzenetére


Gyula84
veterán

Ha nem fogják, akkor a BF5-t se vedd meg ezzel az accounttal, mert nem fogsz tudni játszani vele...sőt, azzal az accounttal semmilyen PB kompatibilis játékkal nem fogsz többet játszani.
hő? miért is? :F

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40895) eugabesz válasza Gyula84 (#40894) üzenetére


eugabesz
őstag

Hö-hö,azért,mert a pbbans adatbázisában az account tiltva van,s ahol az fut,ott már azzal az accounttal nem fog játszani...legyen az a super mario,akkor sem...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#40896) jacint78 válasza Anfänger (#40849) üzenetére


jacint78
addikt

Graulálok, retardációs bizonyítványnak kiváló. :)

type your text here..

(#40897) Atla


Atla
senior tag

És mennyi idő csinálni egy új accot? Egy perc? Akkor meg nyugodtan megveheti az ötöt.

(#40898) Gyula84 válasza eugabesz (#40895) üzenetére


Gyula84
veterán

tudtommal ott csak guidot tárolnak.. az hogyan játszik aki bf3 ban bannolva van bf4 ben meg vígan játszik? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#40900) TTomax


TTomax
nagyúr

Még keresem a szavakat....

[link]

De valahogy nekem erről ez jut az eszembe... :U

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.