Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) boogie84 válasza kisza25 (#28998) üzenetére


boogie84
veterán

:R :R :R

Megoldotta!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#29002) M@rdel


M@rdel
őstag

Megmondaná valaki, hogy járművön belül mivel tudok átülni más helyre?
Pl.: hajón egyik géppuskától a másikra, ha az üres.

(#29003) pohár Kösz! Kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

(#29003) pohár válasza M@rdel (#29002) üzenetére


pohár
félisten

alapesetben az F1-F2-stb billentyűkkel :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29004) soultrapp válasza Xaels (#28991) üzenetére


soultrapp
senior tag

Természetesen magonkénti órajeleket néztem..

Na de mindegy nem ide tartozik majd lesz valami.
lehet húzok kicsit a videókarin és meglesem úgy,hátha.............

(#29005) Frozzy


Frozzy
őstag

másnak is van olyan, hogy maptöltésnél kilép a játék semmilyen fajta hibaüzenettel ?

amikor map váltás van a szerón ma este mindig kilépett (eddig nekem nem csak haveromnak csinálta ezt)

simán elkezd tölteni fekete képernyő és ki dob az asztalra.. most a böngészőt futattam rajta a battlelogot hátha az ki ír valamit hát ki is írt : "ERROR Game disconnected: something went wrong." de hát ez rohadtul nem mond el semmit, hogy miért lépett ki :F

játék hibája vagy a géppel lenne valami ? 4 giga DDR3 1600Mhz ramom van. ez lenne a gond tulajdonképpen ? valaki azt mondta, hogy egyszerűen betelik a memória és bezárja a játékot.. de néztem, hogy kb 1,7gigánál többet nem evett a játék és még volt gyorsítótárazva is.. meg ez a bezárogatós systéma androidos telefonnal volt 512mb rammal ahol maga a rendszer evett 350megát alsó hangon.. ott lépkedett ki így a játékból.. ne, hogy már itt is az legyen a probléma :F

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#29006) Foxmulder89 válasza Frozzy (#29005) üzenetére


Foxmulder89
senior tag

A játék hibája, nem egyszer találkoztam ugyanezzel..

A parasztvakítás fényereje ezek szerint nem állandó, a retina idővel hozzászokik az ingerhez és erősebb stimulust igényel. by Totalcar

(#29007) SkyS1gn válasza boogie84 (#28996) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ugyanez....

hiába futtattam le a telepítőt 100x

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29008) kisza25 válasza SkyS1gn (#29007) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

futtasd le dx-et amit írtam, indítsd el a játékot és ott reseteld a videó beállításokat, majd lépj ki a játékból és indíts el egy pályát újra,
egy játék javítása futtatása sem árt

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29009) csongi válasza LamaCube (#28972) üzenetére


csongi
veterán

Ezek a jo meccsek! Az utobbi idoben volt egy par szoros meccs. Volt amit total vesztesbol hoztunk vissza, de buktuk is a tuti nyerest. Itt csapat munka van, es nem stat fenyezes. Ezek a legjobb jatekok.:)

(#29010) eugabesz válasza csongi (#29009) üzenetére


eugabesz
őstag

Hát nálunk kemény meccsek alakultak ki,amíg a kedvenc volt ugye a szerver....dde most elpártoltak ezek a betyárok...ilyen mondvacsinált indokkal,hogy kidob a ping miatt,meg nincs killcam,stb.. :B :K :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29011) csongi


csongi
veterán

Leirom bf4 es fx 3850 tapasztalatat roviden.
A 8 magos procikhoz kell a8 v 12szalu feszultseg ellato rendszer. Az alatt konnyen lehet fps drop. fixaltuk 4Ghz en, es akkor is le essett az fps. Alaplap csere es kesz is. Felesleges egy fx8 as szeriat huzni :), ha csak nem a megszallotja vagy!
eugabesz: Szivesen jatszom, ha szoltok mikor:) lehet egy par emberket neha be tudok rantani jatekba.

[ Szerkesztve ]

(#29012) LamaCube válasza DeadMeat (#28992) üzenetére


LamaCube
addikt

:R Megpróbálom!

Eugabesz

Én szeretem a szervereteket, de mostanában tényleg nincs senki.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29013) pilu85


pilu85
őstag

az kemény hogy egy darab obliteration-os szerver sincs amin játszani lehetne, nem gáz egy kicsit?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29014) X Factor válasza pilu85 (#29013) üzenetére


X Factor
addikt

Én szeretem, sokszor játszom 32 fős-re keress rá.

Make things work

(#29015) SkyS1gn válasza pilu85 (#29013) üzenetére


SkyS1gn
félisten

[link]

apropó, CR-on nem is próbáltam még, no majd most

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29016) Chris78


Chris78
aktív tag

Boldogat mindenkinek!!! :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#29017) pilu85 válasza X Factor (#29014) üzenetére


pilu85
őstag

1 szervert talál 27 gfővel ezen a módon. de hogyhogy cask egy mikor elkelt a játék pár millió példányban????

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29018) Anfänger


Anfänger
őstag

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Nichts ist unmöglich? Dann schlag mal ne Drehtür zu! :)

(#29019) tojaaji válasza pilu85 (#29013) üzenetére


tojaaji
aktív tag

1
2

(#29020) Laraxior válasza pilu85 (#29017) üzenetére


Laraxior
titán

Az egyik magyar is most azon van..amúgy 10-et talált ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29021) LamaCube


LamaCube
addikt

Valakinek tapasztalata driver ügyben? Melyiket érdemes feltenni mostanában, ami stabil és hozott bf4-ben is valamit. /7870 vga/ Most a 13.11 béta v8 van fent.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#29022) eugabesz válasza csongi (#29011) üzenetére


eugabesz
őstag

Bármikor...a szerver azért van,hogy játszanak rajta... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#29023) pilu85


pilu85
őstag

na toltam egyet. hát 30 fővel gyakran alakul ki állóháború. kevesebb fő is elég lenne ehez a módhoz. azonban tetszik mert van értelme és izgalmas. nem olyan mint az endgame. :) meg itt nincs tele csicska sniperrel sem.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29024) pilu85


pilu85
őstag

huh az aek971 kva jó, végre egy normális fegyó assaulttal...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29025) sixpak válasza LamaCube (#29021) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hi. Én tegnap felraktam a 13.12-t és nagyon szépen megy. Több mint két hete nem játszottam, ezért lehet csak placebo, de nagyon smooth-nak tűnt a játék. Rakd fel, ez legalább már nem beta. :)
Ja...boldog karit mindenkinek. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#29026) csongi válasza eugabesz (#29022) üzenetére


csongi
veterán

Melyik az a szerver? Ebed utan meglatogatom:)

(#29027) Laraxior válasza pilu85 (#29024) üzenetére


Laraxior
titán

Famas is hasonló, meg az ACW-R. De nekem is az AEK jön be legjobban itt is. BF3-ban 5ezer killnél álltam meg vele :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29028) pilu85 válasza Laraxior (#29027) üzenetére


pilu85
őstag

de ha a fegyver infóknál nézem ahol írja h demage, hipfire stb. ott nem tűnik jobbnak az aek, akkor hogy is van ez?

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29029) mcwolf79 válasza pilu85 (#29028) üzenetére


mcwolf79
veterán

SZERINTEM sokszor a csíkok nem tükrözik teljes mértékben a fegyver használhatóságát.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#29030) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Erre a directX errorra van már megoldás?
Van, hogy be sem enged a játékba, van, hogyha grafikus beállítást állítok dob ki, az előbb 5 percet tudtam játszani utána vágott ki. Kárt volt megvenni... :(

DirectX function "GetDeviceRemovedReason" failed with DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG: Device hung due to badly formed commands..

i3-3225
GTX 650 ti BOOST 2gb
4gb system ram

331.82-es nvidia driver - újratelepítettem, hátha megoldja de nem
windows 8
directx 11

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29031) pilu85 válasza mcwolf79 (#29029) üzenetére


pilu85
őstag

na ez elég szomorú :S :S :S ez gáz :S

Gertrius: miért kell win 8 at használni, járt utat járatlanér... anno 100éve ment a win 7 ien oan bulidjai, akkor váltottam win xp ről, mikor már mindenhol az volt hogy érdemes lecserélni...

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29032) RichieTri válasza Laraxior (#29027) üzenetére


RichieTri
senior tag

sztem a famas itt a 4.ben jobb mint a 3.ban.
az acwr viszont a 3.ban volt jobb annak ellenére, hogy a tár kissebb volt. a 4. ben még az mtar-nak sincs akkora recoilja mint az acwr-nek.
viszont az aek az tényleg brutkó cucc...bár amennyit én megyek assaulttal(ha véletlenül lockerra kerülök) inkább az uts-t használom modified choke-al na és persze az lvg-t :D

ja és azt láttátok, hogy a blogban már benne van a second assaultos sniper fegyó, de csak ha a loadout-on keresztül nézed (gol magnum)

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29033) DeadMeat válasza pilu85 (#29031) üzenetére


DeadMeat
veterán

Az tényleg. kibaszott gáz, hogy van még kismillió tulajdonsága a fegyvereknkek, ami nem látszik a csíkokon...

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29034) Gyula84 válasza pilu85 (#29024) üzenetére


Gyula84
veterán

cz-805, ace ezekkel mi a gond? :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29035) Laraxior válasza DeadMeat (#29033) üzenetére


Laraxior
titán

Csíkok szerint az MG4 és az M249 egy és ugyanaz a fegyver :Y :DDD

30-40-20-32-800

(#29034) G4ula84: Semmi, csak még nem próbáltuk ki, annyi fegyver közül lehet válogatni, hogy ihajj :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#29036) Ybron válasza DeadMeat (#29033) üzenetére


Ybron
senior tag

Egyébként ezért is van ez az oldal: [link]
Én itt hasonlítom össze, mert ami a játékban van információ, az olyan mintha nem is lenne.

(#29037) DeadMeat válasza Laraxior (#29035) üzenetére


DeadMeat
veterán

Meg kb az összes adott kategóriában. Csak különböző recoil, bullet spread, bullet speed, ect.
Az ace és az l85 is veri az aekt szvsz. :B

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29038) Gyula84 válasza Laraxior (#29035) üzenetére


Gyula84
veterán

ahogy unlockoltam őket úgy ki is próbáltam :P

(#29039) pilu85
+ a játéknak hogy nem lehet újraéleszteni azt aki éppújra lett élesztve és megint lelövik.
szvsz ez nem hiba :U

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#29039) pilu85 válasza Ybron (#29036) üzenetére


pilu85
őstag

ki van zárva hogy ezt javítsák gondolom. :S :S
+ a játéknak hogy nem lehet újraéleszteni azt aki éppújra lett élesztve és megint lelövik.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29040) Sabre válasza DeadMeat (#29037) üzenetére


Sabre
őstag

majd megnézem, mert aek iszonyat mit darál :U
Enginner viszont amivel vagyok folyton, egyelőre az ace52 vált be a legjobban - ti mivel toljátok?
Persze csak nem esik ki egyik battlepackbból sem hozzá a kobra :(((

(#29041) DeadMeat válasza Sabre (#29040) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ace 21 engivel meg csipával, ace 23 assaultal, mg4 supportal :D De leginkább engivel nyomulok.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29042) nonsen5e válasza pilu85 (#29031) üzenetére


nonsen5e
addikt

De most komolyan, a Battlefieldet nem 3 emberke csinálja a szomszéd ház pincéjében, egyszerűen nem képesek úgy megírni, hogy a már több mint egy éve kint lévő oprendszeren játszható legyen? XP jött OEM géppel, win 8 szintén, én meg külön nem vettem x összegért rendszert.
Neten utánaolvasva elég sokan panaszkodnak/tak erre a hibára, a DICE nem válaszolt semmit, hogy "válccsá köcsög win7-re mert szarunk a 8-ra" vagy valami hasonló?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#29043) DeadMeat válasza nonsen5e (#29042) üzenetére


DeadMeat
veterán

Semmi gond nincs a win8-al. A megoldáshoz pedig nem kellett volna túl sokat visszaolvasni... [link]

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29044) RichieTri válasza Sabre (#29040) üzenetére


RichieTri
senior tag

hm.az 52 tényleg jó.bár szerintem egy két patchen belül a tárat megnyirbálják mert a 25+1az kicsit op.vszeg olyan lesz mint a scarh a 3.ban 20+1-l
egyelőreaz ak5c,acwr,mtar,52,sg553,m4 master megvan.a g36 egy rakás szar lett attól még a aku és a type is jobb.az ace21 olyan idétlenül billeg lövés közben(bár a tárkapacitás miatt nem rossz) firerateban az ak5c vel van partiban és az utóbbi mérföldekkel jobb

nekem az mtar nagyon bevált.ergogrip+muzzlebreak+zöld lézer-közel+középtáv
talán még az sg553 ami említésre méltó nyílt terepre vagy az aku12 szvsz...

[ Szerkesztve ]

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#29045) pilu85 válasza nonsen5e (#29042) üzenetére


pilu85
őstag

nem cask eredeti win 7 létezik... gépet meg nem veszek úgy hogy rendszert adjanak vele, mert gondolom felszámolják a rendszert is...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#29046) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ma volt valami update,mert nálam igen:

????
:F :B

(#29047) DeadMeat válasza pilu85 (#29045) üzenetére


DeadMeat
veterán

Ezt meg nem kellene erőltetni... Maradjunk annyiban, hogy itt csak erededi van.... és pont.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#29048) Stunts666 válasza DeadMeat (#29043) üzenetére


Stunts666
őstag

Igy van. Win 8-al semmi gond. Tokeletesen fut a jatek. 4 giga ramnal illik virtualis memoriat beallitani. Plusz nem high/ultra beallitasokkal jatszani, mert ha nem 3 giga a vram akkor siman bekajalja.

(#29049) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Gettó portrait kísérletezgetés... :Y

Jobb mint fektetve, már csak eszkábálnom kell valamit...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#29050) Algotis válasza SkyS1gn (#29049) üzenetére


Algotis
addikt

Androidos Outlookból küldve

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.