Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15801) ciry válasza ciry (#15799) üzenetére


ciry
őstag

Tankban 13 killje van összesen.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15802) giornalista válasza Xaels (#15789) üzenetére


giornalista
senior tag

én már kaptam XP boostot, scrapeltem is az összeset. semmit sem ér, hiszen semmi sem jár a level upért. minden fegyvert, sidearmot feloldottam, mire gyűjtsem a warbondsokat :)

(#15803) Pubszon válasza S1M0N (#15798) üzenetére


Pubszon
veterán

A DX12-nek nincs értelme.
Ugyan az a grafika, nagyobb gépigény, több probléma.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15804) Frod válasza Xaels (#15789) üzenetére


Frod
addikt

sima alapdobozból egyáltalán esett valakinek szürkénél jobb skin? :DDD
eddigi megfigyelésem alapján kb minden 15. ad talán kéket, a többi hulladék.
(xp boost érdekes mód már jött 3 is, de egyiket sem használtam fel)
most összejött egy nagy ládára való, arra várok, hogy legyen valami normális revision csomag és beváltom, sajnos a mostani is tök hidegen hagy. (a martini-na kellene az a hófehér, de az kék, szóval necces megszerezni)

Do you see the white shadow?

(#15805) giornalista válasza Frod (#15804) üzenetére


giornalista
senior tag

egyébként igazi lehúzás, hogy csak Battlepacket lehet vásárolni, konkrét skint nem.

LevelCap szokott csinálni minden revisionről egy videót. 20 skin van egy revisionben és ahhoz, hogy mindet fel tudja oldani, 75-80 kódot kell felhasználnia, annyi az ismétlődés benne.

jó eséllyel olyan skint kapsz, ami nem tetszik. vagy olyat, ami már esetleg megvan. kifizetted, visszakapod az "értéke" hetedét (200 Scrapba kerülő, pénzért megvehető battlepackért 30 scrapet).

ez egy tényleg igazán elbaszott rendszer. ha legalább azt mondanák, hogy 1 eur/skin, és azt veszed meg, amelyiket szeretnéd, még talán elfogadható lenne, de ez így komolytalan.

az előző setben volt egy Legendary skin, ami tetszett. elscrapeltem egy csomó mindent, veszek egyet, nyitom, nem az. oké. megint scrapelek (boostokat főleg, meg a puzzle darabokat), nyitom, ugyanez még egyszer :D majd harmadjára kiadta a 3 legendaryból a másodikat is, amit nem akartam, szóval végül is így jártam.

(#15806) etejedu válasza Frod (#15804) üzenetére


etejedu
őstag

Mindegyik fegyvernemnél legalább 2arany 2 kék.

(#15807) Frod válasza etejedu (#15806) üzenetére


Frod
addikt

alap ládákból? milyen aránnyal?
gondolom akkor a puzzle is mind megvan már.

Do you see the white shadow?

(#15808) Carlos Padre válasza etejedu (#15806) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Oszt azt hogy e? Nekem nem ad semmit a sűrűn használt fegyverekhez, kizárólag a sosem használtakhoz, van amelyikkel még mindig az alap skinnel játszok. Elég bosszantó ez így. És már a rev 7nél tartunk! Tegnap már majdnem bescrappeltem mindet.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15809) daveoff válasza giornalista (#15805) üzenetére


daveoff
veterán

Az összes skint bedarálom úgy ahogy van, egy eszeveszett baromság az egész, full haszontalan az egész, mi a fszom ez cs:go, vagy mi? És ezért még pénzt is képesek elkérni. A boost az egyetlen értelmes dolog a ládákban, de az bezzeg ritka, mint a fehér holló...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15810) gyiku válasza daveoff (#15809) üzenetére


gyiku
nagyúr

annyira lekot a jatek, hogy bizarral amiens felenel leptunk at golmudra tankozni :B

hüllő

(#15811) Gigi01


Gigi01
őstag

Szerintetek zöld,vagy piros oldalt szereti jobban a játék?(rx470 4Gb,gtx1060 6Gb)

(#15812) R3laX válasza Gigi01 (#15811) üzenetére


R3laX
addikt

Van egy kis árrés a kettő között. Biztos ez a kettő a választás? :) Egyik inkább 90-95, másik 70-75. Less rá >>erre<<

[ Szerkesztve ]

(#15813) fuvi válasza Gigi01 (#15811) üzenetére


fuvi
senior tag

igazából a 1060at a 480-hoz mérik

(#15814) Gigi01 válasza R3laX (#15812) üzenetére


Gigi01
őstag

A lényeg,hogy stabilan fut mindkét oldalon?

[ Szerkesztve ]

(#15815) guftabi96 válasza daveoff (#15809) üzenetére


guftabi96
addikt

Na majd ha jön a Martini Henry Asiimov meg a Fade Shovel, akkor lesz itt a vég :DDD
Durva, hogy lassan egy hete nincs procim, és valahogy egyáltalán nem hiányzik a játék.
+ most bejelentkeztem a Companionba, és nagy örömömre látom, hogy megint leresetelte az összes loadout-om ez a ganyé :W

#KeepFightingMichael

(#15816) S1M0N


S1M0N
senior tag

Na, első köröm megvolt, eddig tetszik a játék, kár, hogy megjelenéskor nem tudtam elkezdeni...

Természetesen megint medic az alap kasztom, igaz, a BF3-4-es 100+ élesztéstől azért messze voltam. :P

1000 ticketes szerver, kb. félidőnél szálltam be, 28 percig ment velem a játék.

[ Szerkesztve ]

(#15817) R3laX válasza Gigi01 (#15814) üzenetére


R3laX
addikt

Viszonylag stabilan, most egy 1070-en is van olyan pálya, ahol 40-50FPS-el fut ultrán. Utolsó Patch-csel nagyon elqrták, de reméljük a javítást. Nekem ezzel a procival 480-nal olyan 85FPS(75-130) átlag, de 1060-on is ugyanúgy megy. Tőled függ, mit választasz sztem.

(#15818) giornalista válasza Gigi01 (#15811) üzenetére


giornalista
senior tag

a 1060 erősebb, de drágább kártya. én 470-et vettem, 70+ FPS-em van általában ultrán, de hozzá kell tennem, patchről patchre, driverről driverre változik a játékélmény.

illetve egy i7-6700 dolgozik még a gépben, ez szintén nem hátrány (a Frostbite CPU-érzékeny).

a 470 mellett szól a freesync támogatás is, ha gondolkozol ilyesmiben. olcsóbb, mint a g-sync.

(#15819) Frod


Frod
addikt

Off, de talán elfér itt, hogy Kovács István, kritikai visszhangok alapján jól sikerült, I. vh-s filmje a Szürke Senkik kapott egy tévépremiert: 2016.12.16 - 22.00 - Duna Tv.

Do you see the white shadow?

(#15820) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

<<- hopp :D végre egységes a nevem PH-n is :DD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15821) Edem05 válasza SkyS1gn (#15820) üzenetére


Edem05
őstag

(#15822) sixpak válasza SkyS1gn (#15820) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fasza

Disconnected probléma van még valakinél?
Nekem vasárnap délután volt először vagy 4x, azóta megint jó.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15823) etejedu válasza Frod (#15807) üzenetére


etejedu
őstag

Puzzle -ökből 1-1 hiányzik.
Pl.:
21 pisztolyskinem van, abból 3-4 re van legendary. Egyszer kaptam xp boostot. Kb Minden 3-4-dik körben kapok ládát. Sokat eladtam amiből már vettem olyat amiben tuti volt kék is.

(#15824) kriszpontaz válasza etejedu (#15823) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mi ez már CS:GO? Mit csináltak ezzel a játékkal? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15825) Gigi01 válasza R3laX (#15817) üzenetére


Gigi01
őstag

Nekem nem is lényeg az ultra,médium is tökéletes.Lowon a 660ti-vel néha beesik 60 alá,ez a játék kéri,legalább a médium beállítást. :)
A 1060 6gb-t azért írtam,mert szívem a zöldek felé húz.970-et,meg 4gb vram alatti kártyát nem vennék,mivel nincs szándékomban rövid időn belül lecserélni.De lehet egy 470-be belekóstolok. :R

(#15826) N@idia válasza sixpak (#15822) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam ma végig ez volt nem is játszok inkább vele, hozzá teszem nem upc van nekem, hanem t-home szóval szerintem nem a nettel van gebasz vagy a szolgáltatóval, hanem ezzel a fostalicska játékkal. Nevetséges, hogy ez még mindig egy sz@ros béta állapot :W

A másik az hogy a patch előtt nem volt ilyen problémám, hogy disconnected egyszerűen nevetséges a mostani állapot :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15827) daveoff válasza N@idia (#15826) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem valamiért már nem csinálja, gondolom most már átérzitek, hogy én miért voltam annyira frusztrált emiatt. Egyébként tuti a játék/EA szerverek hibája....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15828) etejedu válasza kriszpontaz (#15824) üzenetére


etejedu
őstag

Igen olyasmi lett. Bár engem hidegen hagy, csak írtam mim van. Sose teszek fel egyet se, mert értékes időt vesztek vele a játékból!

[ Szerkesztve ]

(#15829) Pubszon válasza daveoff (#15827) üzenetére


Pubszon
veterán

Szerintem még a nagy CPU igény is amiatt van...
A gépen semmi nem változott hetek óta, mindig 64 fős szerveren vagyok és van hogy 50, de van hogy 100% a CPU kihasználtság. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15830) RaGi91 válasza Pubszon (#15829) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát fura egy kreálmány ez a BÉEFEGY.

(#15831) N@idia válasza Pubszon (#15829) üzenetére


N@idia
őstag

Én már teszek az fps-re csak végre ne szakadna meg a játék ez ma teljesen kikészített már azon voltam, hogy törlöm a picsába :W Engem a cpu használat nem izgat, hogy 50% vagy 100% ha stabil az fps. Nálad azért droppol 50-re, mert vsync mellett játszol én fast sync-et használok és nálam 75-105 fps között ingadozik ultra beállításon. Egyedül az Empire's Edge pályán fut szarul, de ott se mindenhol csak a "C" és "D" környékén van valami gebasz, valamiért azon a helyen nagyon durván beesik az fps és tök mind1 milyen grafikán játszol ugyan úgy 50 alatt van :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15832) atee


atee
őstag

Origin nevem Mp3ror ha valakinek esetleg elfér még egy player a listájában. Szívesen játszanék alkalom adtán nem csak magányosan! Így talán könnyebb értelmes köröket játszani :)
Minden kaszttal szívesen játszom, assault, medic, scout, support sorrendbe. lvl 50+ vagyok jelenleg.

Köszönöm!

D-day 2002-01-04 01:54

(#15833) R3laX válasza daveoff (#15827) üzenetére


R3laX
addikt

Én eddig is qrvára átéreztem :D . Most is van olyan időszak, mikor minden meccs félbeszakad, de azért néha le tudok húzni egy teljes meccset... :W

Pubszon: Érdekes ez a CPU 100-50%, nekem a CPU "szépen" 80-100 között van 4.8-on :N . A GPU viszont 100-6-100-20%... Mindenkinek máshogy fosnyák.

(#15834) daveoff válasza R3laX (#15833) üzenetére


daveoff
veterán

Na ma megint ledobál ez retkes szar játék, már másodszor, és persze operation 3 map utolsó sectorok, legyalultuk az enemyt, 2,5 szorzó, és gondolom így bukom is.....hihetetlen hogy képesek egy ekkora bugtenger egy szar játék kiadni ennyi tapasztalattal. Komolyan erre már nem tudok mit mondani, és akkor most bejelentik, hogy nem lesz BF évekig? Saját maguk alatt vágják a fát, mert ez a játék ki fog halni a picsába, ha így folytatják....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15835) laceszgamer válasza daveoff (#15834) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem biztos, hogy a játékkal van gond. megjelenés óta játszom én is, de talán ha két alkalommal találkoztam disconnect-el. T-Online van nálam, bár szerintem ettől független a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15836) daveoff válasza laceszgamer (#15835) üzenetére


daveoff
veterán

De, a játék hibája, most már tuti(szerintem)! Mert van akinél még egyáltalán nem fordult elő, aztán egyszercsak elkezdi. Nálam ma volt kint a UPC, átnéztek, leellenőriztek mindent, tökéletes a hálózat, modem, kábelek, minden, semmi hiba. Gépet elvittem máshova, már többször is, ott eddig egyszer sem dobott le, gép is kizárva. Szarok az EA szerverek, vagy valami a játékkal van, vagy nem tudom, de ez így játszhatatlan....

Ja, és ez egy visszatérő probléma, rengetegen küzdöttek ugyanezzel BF3/BF4 idején is, erre most itt is, csak még gyakoribb az eset. Hányingerem van már a DICE-tól, hogy hová süllyedtek ezek is....grafikát tudnak csinálni, aztán vége a tudománynak.....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15837) Pubszon válasza N@idia (#15831) üzenetére


Pubszon
veterán

Mindent próbáltam én már, de ha akar beesik az FPS, ugyan úgy mindenkinél.
Ma amiens, 100% CPU, kiléptem, átmentem egy másik amiensre és nem volt drop és ilyen magas kihasználtság sem. Szerverfüggő. :D
De olyan is van, hogy sem a VGA, sem a CPU nem teker közel sem maxon, de mégis van drop.
Lekopogjam, semmi más teknikai gond nincs a játékkal... más jellegű van bőven, mint az a sok gáz meg a Model 10-A 200 méteres halálos lőtávolsága...

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15838) R3laX válasza daveoff (#15834) üzenetére


R3laX
addikt

BF4 kezdéskor max leállt alkalmazáshibával, mert kevés volt a feszültség, de itt már más gubanc van... DX 12 meg olyan, mintha 2 giga rammal játszanék, mikor spawn-olok össze vissza akad, meg a pályák elején is. Nem tudom, de bétában nem ilyen volt a DX 12 sem, vmit nagyon elqrtak. Már újrahúztam a Win10-et is, kipróbáltam vagy 10 korábbi VGA drivert, már nem olyan mint a szent optimalizált patch előtt... Bármi mással játszok, minden vajsimán hasít a 100ezres kártyával, ez meg szivat itt :S, és akkor vedd meg hozzá a 100ezres AMD kártyát.. Nesze neked AMD támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#15839) N@idia válasza daveoff (#15836) üzenetére


N@idia
őstag

+1
Szerintem is a játék hibája, mert nálam eddig nem csinálta, de ma nem tudtam játszani úgy le 2 kört, hogy ne dobott volna le! Más multis játékot is néztem azok jól futnak 5-6 kör után sem dob le, szóval lehet itt magyarázni a dolgokat egy biztos a hiba nem nálunk van. A szerverek szarok és laggosak is egy rakás sz@r és nem foglalkoznak vele, pedig a külföldi fórumok is tele vannak ezekkel a témákkal, hogy random fps drop, cpu magas kihasználtság, szerver lagg, stb stb és ebből mit sikerült kijavítani ? Semmit :W Lemerem fogadni a mostani patch sem fog érdemben javulást hozni, de cserébe kapunk egy új pályát és talán helyre hozzák az Empire's Edge pályán elqrt durva fps droppot aztán örülj, hogy foglalkoztunk vele.. :((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15840) boogie84 válasza N@idia (#15839) üzenetére


boogie84
veterán

Miert a Betaval jatszol? :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15841) R3laX válasza boogie84 (#15840) üzenetére


R3laX
addikt

Azzal nem volt ilyen gond :)

(#15842) N@idia válasza boogie84 (#15840) üzenetére


N@idia
őstag

Ja, elfelejtettem letörölni ;] Én kérek elnézést, korrigálom is ezt az apró malőrt :D

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15843) bivalyolo válasza R3laX (#15838) üzenetére


bivalyolo
őstag

A bétában nem működött a dx12 hiába volt bekapcsolva, azért volt ott "jó".

"Let's agree to disagree!"

(#15844) scope2007


scope2007
addikt

Én ma már a játékot sem mertem elinditani xD

Egyébként minden jó vokt mikor játszottam utoljára, csak az a csiter féreg frusztrált minket xD

Level 76os vagyok, és még csak most kaptam squad boost cuccot, rögtön kettőt mondjuk, két láda nyitásával

Ez a láda is egy szarság, ekkora baromságot
gáz
Szégyen

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15845) feco70


feco70
senior tag

Kiváncsi lennék, konzolon is ennyi baj van vele?

(#15846) scope2007


scope2007
addikt

itt van a csíter féreg-e :D
aimbot, csak gyalog ment supportként

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15847) #35434496 válasza scope2007 (#15846) üzenetére


#35434496
törölt tag

105-18 lehet, hogy pro játékos. :DDD

(#15848) N@idia válasza feco70 (#15845) üzenetére


N@idia
őstag

En ps4-en is játszom vele ott nincs ennyi gond, de a menü szaggat és ott is vannak idegesítő bugok :(

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15849) taknyí válasza scope2007 (#15846) üzenetére


taknyí
senior tag

Ez nem csít 33:16 egy sima jó eredmény... ;]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15850) prokxy válasza scope2007 (#15846) üzenetére


prokxy
veterán

4-es, 5-ös CPU mag nem is érdekel? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.