Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) RaGi91 válasza Xaels (#15100) üzenetére


RaGi91
senior tag

Patch óta Monte Grappa, St. Quentin, Empire's Edge valamiért játszhatatlan infantry-ként. Nem tudom az okát, mind a CPU, mind a VGA 100%-on megy non-stop. Ez nem is zavar, mert a többi mapon minden rendben, ill. a felsorolt mapokon repülőben sincs gond. Csak ha a földön vagyok... A sokszínű villódzás, meg hogy átvált feketébe egyre sűrűbben előjön.
Ma annyira felhúzott, hogy Black Friday alkalmából és hirtelen felindulásból majdnem beugpradeltem mindent, de szerencsére megnyugodtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#15102) norby91 válasza RaGi91 (#15101) üzenetére


norby91
tag

Patch óta nekem is rosszabb lett a játék.. Nincs egy hű de erős gépem(adatlap), de patch-ig azért az átlag 60 megvolt mediumon meg res scale 100-on is..

most meg res scale 70 és med.. aztán sokszor beesik 40fps-re és érezhetően szaggat -.-"
engem is már nagyon idegesit, de egyelőre nem bántom a kártyát :DD :DD

(#15103) RaGi91 válasza norby91 (#15102) üzenetére


RaGi91
senior tag

Hát, hogy mit művelnek ezek a háttérben 2 "javítás" alatt, azt szerintem még Ők se nagyon tudják, nemhogy mi. :DDD

De egyébként jó lenne, ha valami "cél" szerűség lenne a lvl10 elérése után, mert így elég hamar ellaposodik a dolog. Eddig még csak a scout van meg 10-es, de az már régóta, az Assaultom asszem 7, pilot 5, medic 8, support 0 :D , tank 0 :D. De sokszor csak azért nem scoutozok, mert az már megvan 10-es és nem igazán érzek késztetést (nameg a fránya lowfps miatt nehéz).

Még csak 84 órám van benne, mert jelenleg több frusztráltsággal jár, mint élvezettel. Van pénzem új gépre, de egy részem sajnálja rá, főleg, hogy sokak írják a viszonylagosan high-end géppel, hogy gondok vannak. :U

(#15104) 4264adam válasza RaGi91 (#15103) üzenetére


4264adam
veterán

Nálam viszont teljesen anomália mentes az egész, High-on 80FPS felett. Sosem reccsen döccen meg. Ping 50.

(#15105) eugabesz válasza RaGi91 (#15101) üzenetére


eugabesz
őstag

Win10??Szedjétek le a frissítéseket a picsbe és nem akad...
Azt vettem észre,friss windows-al,hogy elkezdtem játszani,normálisan futott minden, (persze csak szolidan,nem valami erős a gépem) jött a win update,belépek,mondom wtf?? szaggat,laggolok...mondom akkor update töröl és voalá' ,minden rendbe jött.Ezt azóta már harmadszor játsza el velem,ma este volt a legújabb.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15106) feenty


feenty
aktív tag

Ha vannak jelen olyan bogarak mint én akik késő este is (22:00 vagy inkább 23:00 után) szoktak játszani és lenne kedvük egy viszonylag kezdőt terelgetni a csatatéren akkor ne fogják magukat vissza :) ID: Feenty-HUN :R

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15107) Dtomka válasza DonDennis (#15098) üzenetére


Dtomka
veterán

Dobsz 1 képet is vagy csak dumálsz ? Megnézném a te beállításaid alapján, hogyan néz ki a gém...
Nem custom beállítás, van ami high és van ami ki van kapcsolva. (pl AA)

(#15108) whitezo88


whitezo88
nagyúr

(#15109) laceszgamer válasza eugabesz (#15105) üzenetére


laceszgamer
addikt

Win 7 és problem solved. :D
Egyedüli ami nincs az a DX12 bár a tesztek alapján úgy se igazán javít a dolgokon csak ront sokszor.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15110) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Mielőtt kijött a javított AB,próbálkoztam néhány paranccsal előcsalogatni az FPS-t.Azóta jobb oldalon grafikonok takarják el a kilátást a játéktól.Hogy lehet ezeket levenni.
perfoverlay. -> ezután kéne az okosság.

(#15111) lofagi


lofagi
addikt

nektek működik a noHUD parancs? egyszerűen hiába írom be,hogy ui.drawenable 0 egyfolytában azt írja, hogy true :( valaki esetleg ötlet?

megjavult :( :F

(#15112) Németh Péter: át kellett állítanom angolra a billt és úgy beírni a 0-át, a numerikus nem volt neki megfelelő

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15112) Németh Péter válasza lofagi (#15111) üzenetére

Működik az. Nem lehet, hogy valami magyar karakter került a parancs és a szám közé? Törölj vissza backspace-el a parancs végéig (...enable) rakj egy szóközt és írd be a 0-át még egyszer.

(#15113) lofagi


lofagi
addikt

Lőttem két képet, egész pofásak lettek. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15114) Xaels válasza eugabesz (#15105) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor lehet nekem ezért nincs bajom, mert a W10 frissítés nem megy. :B

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15115) N@idia válasza Xaels (#15114) üzenetére


N@idia
őstag

Hogy sikerült kikapcsolnod, hogy a win10 ne frissítsen ? :Y
Ha jól tudom nem lehet kikapcsolni :O

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15116) sheep válasza N@idia (#15115) üzenetére


sheep
addikt

Ki lehet, pl. a csoportházirendben.
Illetve nálam úgy volt beállítva hogy csak figyelmeztessen ha van elérnető frissítés de én döntöm el letöltöm e.
Egy idő után visszaállítottam, most letölt mindent.
Ha be akarod állítani keress rá a neten vagy a ph-n a win 10 topikban.

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#15117) ciry


ciry
őstag

Nem tudom bakker, de hihetetlen, hogy sok majom beleéleszt 5 ellen szájába, csak a rohadt pontokért, úgy, hogy persze ő is meghal azonnal. A zászlót is bukjuk, mert védhetné is ahelyett, hogy ilyen manővereket lenyom. Forestben a bunkerekben nincs is jobb, mint ez. Lehet jót akar a szerencsétlen, de mit gondol, miért mutat 5 koponyát neki bent, mindenki tífuszos lett, vagy mi? :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15118) zzola válasza ciry (#15117) üzenetére


zzola
félisten

Sok a retardált, az biztos! :DDD

(#15119) Dtomka válasza ciry (#15117) üzenetére


Dtomka
veterán

"...de mit gondol, miért mutat 5 koponyát neki bent, mindenki tífuszos lett, vagy mi?"
:D
Én is jártam már így 1 párszor. Ahelyett, hogy körbenézne, engem feléleszt őt lelövik. Persze utána engem is...

Nálatok is előfordul még a medál probléma? Értem ezalatt, hogy elkezdtem 1 medált teljesíteni, majd szerverváltás után no active medal -t írt ki. Gondoltam kiválasztom újra, de nem is volt a listában...

(#15120) hommeros válasza ciry (#15117) üzenetére


hommeros
őstag

Ez azért is lehet, mert nem látja, honnan lőttek le. Aztán bepróbálja, hátha. De amikor folyamatosan tűz alatt vagyok és úgy éleszt fel, hát azt én sem értem igazán.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15121) laceszgamer válasza ciry (#15117) üzenetére


laceszgamer
addikt

Az a baj, rögtön adja a pontot, ha pl 3-4 másodperccel azután adná, hogy élesztett akkor nem nagyon lennének ilyen akciók... viszont valszeg menne a sírás, meg még ennyire se próbálkozna senki medickel tenni a dolgát. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#15122) etejedu


etejedu
őstag

Gondolom másnál is előjött a : Lövök mint állat 2 méterre tőlem kikerüli a golyókat vagy nem fog rajta! Nem csiter. Többször előfordult már.

(#15123) zzola válasza etejedu (#15122) üzenetére


zzola
félisten

Igen, és utána még le is késel.... :DDD
Többször is találkoztam ilyenekkel...

(#15124) Xaels


Xaels
félisten

Ezt a Revive kérdést túllihegitek szvsz. Nem vesztesz vele sokat max 2-3mp-et, a halált úgy sem könyveli el mégegyszer a játék és a killcamot is skippelheted egyből. A deploy képernyőn sem kell megvárni az időt. Viszont kapsz egy lehetőséget, volt rá példa, hogy felhúztak szinte lehetetlen helyzetben még volt egy AT gránátnyi időm és be is jött...Legalább próbálkozik, jobb mint amikor 3medic tapos a hullámon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15125) Aventador91 válasza Xaels (#15124) üzenetére


Aventador91
őstag

ja. legjobb amikor 1m.....1m...2, 3, 4, 5.........18m.... :DDD

(#15126) ciry válasza laceszgamer (#15121) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, úgy kéne. Így gyorsan éleszt még egyet, mielőtt meghal, hogy némi pontot tutira bezsebeljen. Ennyi a cél össz-vissz.
Hommeros: konkrétan szinte helye se volt bejönni annyi ellenfél volt benn.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15127) lofagi válasza Xaels (#15124) üzenetére


lofagi
addikt

Egyetértek. Amúgy még mindig az a baj,hogy többször találkozunk ezzel a problémával, mint ezzel.

(#15126) ciry : Azért azt ne felejtsük el,hogy full HP-ra éleszt egyből, az említett esetedben nem volt szerencséd, de sokszor van az, hogy éleszt a medic és az lő le akit előtte sikerült leszednem.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15128) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

semmi, bocs

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#15129) Locutus


Locutus
veterán

Az imént monte grappa OP-n bebugolt az airship. A saját csapatunk hiába spawnolt rajta, azonnal kihalt belőle mindenki. De cserébe az ellenséges csapat se tudta sebezni. Csak ott lebegett üresen az egész operation alatt...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15130) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Bonus Round :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15131) szaboakos88


szaboakos88
csendes tag

Sziasztok! Milyen progival tudom kiíratni az adatokat a képernyőre? FPS, hőmérsékletek stb.

(#15132) Dtomka


Dtomka
veterán

Remélem nem kívánok sokat, csak annyit, h rohadjon le a keze...

stat:

[ Szerkesztve ]

(#15133) }{3@Đ$}{0ot válasza szaboakos88 (#15131) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

MSI Afterburner

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15134) hommeros válasza Dtomka (#15132) üzenetére


hommeros
őstag

Ilyen 90/20 statom nekem is volt már, hack nélkül. De reportolni kell ha úgy látod, csaló.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15135) Dtomka válasza hommeros (#15134) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem csak én sokan írták, h csaló illetve reportolták is.
Mi értelme van csalni? Leinkább saját magát veri át....

(#15136) mody123


mody123
tag

Nem tudom hogy jött e ki új patch de ha fejen álok akkor is 20-60 fps között ingadozik. Egy hete még +60 fps megvolt néha beesett de ritkán.....

Próbáltam már mindent de ez egy fos igy játszhatatlan........

.70 driver

GTX 1060 6gb, i5 3333, 8gb ram

Épp gépfelújitás alatt vagyok de akkor is vicc hogy nincs meg a 60 fps...

Valami ötlet?

(#15137) IntelKiller7 válasza }{3@Đ$}{0ot (#15130) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Istenem. Jöhetne már a frissítés.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15138) Xaels válasza Dtomka (#15132) üzenetére


Xaels
félisten

Ebből nem látszik mivel csinálta. Tankkal itt is dobtak be hasonlókat már saját statként

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15139) SyMbioTe válasza Dtomka (#15135) üzenetére

Csalni az csal, aki nem tud játszani és/vagy veszteni.
Gondolom ezzel megnyugtatja a tudat, hogy ő a menő, mert első lett. Az mellékes, hogy közbe tönkreteszi más játékát is akár. (ha valóban csaló volt)

"Mi értelme van csalni?"
Ezt szerintem még az sem tudná megválaszolni, aki csalásokkal játszik.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#15140) IntelKiller7 válasza Dtomka (#15135) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Elfunolja azt kész. Röhög 1-2 órát aztán ennyi. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15141) Dtomka válasza Xaels (#15138) üzenetére


Dtomka
veterán

De a forest mapon nincs tank! Ma én is nyomtam ~25:0 -t, armory car-ral. És sima ügy volt, de én legtöbször gyalogosként játszom.

(#15142) Xaels válasza Dtomka (#15141) üzenetére


Xaels
félisten

Ja azt nem néztem. :B De attól még a részletek lehetnek fontosak. Szimplán a KD nem elég. Argonnen nekem os volt hasonlóan jó köröm ahol 24-ig elmentem halál nélkül.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15143) hommeros válasza hommeros (#15134) üzenetére


hommeros
őstag

Felvág a haveroknak gondolom, milyen prof.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#15144) juve600 válasza laceszgamer (#15109) üzenetére


juve600
nagyúr

neked windows 7 van ??

(#15145) Carlos Padre válasza Dtomka (#15141) üzenetére


Carlos Padre
veterán

De van vonat. Azzal nagyon lehet csapatni a foresten.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15146) lofagi


lofagi
addikt

Néhány általam megélt élmény alapján összeállítottam pár tanácsot a kezdőknek. :)

DaveOff és Proxy, Zeronak ajánlom a videó megtekintését ettől a ponttól. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15147) Pubszon válasza mody123 (#15136) üzenetére


Pubszon
veterán

Procit 6-7 GHz-re húzd fel, máskülönben nem lesz jó.
Mivel ez meg nem lehetséges, így nincs megoldás. :(
Nekem is sokszor 100%-on megy a proci és beesik az fps 50-re. De van hogy stabil a 60.
Nekem az a gyanúm, hogy ez szerver probléma.

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15148) Xaels válasza lofagi (#15146) üzenetére


Xaels
félisten

Jó videó! Sok mindent elmondasz benne amit le akartam írni egy Logoutos írásban. Viszont megemlítettem volna, hogy miért fontos az élesztés résznél a Ticketeket illetve a Support kasztnál a Repair tool-t is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15149) lofagi válasza Xaels (#15148) üzenetére


lofagi
addikt

Jaja, nagyon sok minden kimaradt, de így is 10 perc lett, csodálom ha valaki végignézi :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15150) IntelKiller7 válasza lofagi (#15149) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Sokakat nem érdekel ez amúgy. Elmennek, lövöldöznek 1-2 órát aztán nem érdekli a többi. BF4 óta senki sem érdekel nagyon a revive.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.