Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) spanglee001 válasza boogie84 (#16899) üzenetére


spanglee001
addikt

már írtam többször hogy próbálják win 8.1 el mert a 10en nekem is fos volt. erre jön a válasz hogy náluk tökéletes a win10 nincs vele baj a béeffel van a baj :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16902) Lendova


Lendova
őstag

Egy negatív aura tökéletesen fedi, hogy miért hely és gép független a problémája. :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16903) gali777 válasza spanglee001 (#16901) üzenetére


gali777
őstag

De te meg nem bírod felfogni, hogy ha nálad szar attól még másnak lehet jó.

(#16904) spanglee001 válasza gali777 (#16903) üzenetére


spanglee001
addikt

de azért sírnak hogy gond van béeffel :O :F de a kíndóz az jó azalényeg :U nem csak nálam szar, és nem csak nálam oldotta meg gondokat a 8.1 :K valakinek hibtálanul a fut a játék valakinek nem, tehát a játék a szar :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16905) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Azert eleg gaz hogy megint berak hc cqba es nem tolti fel. 9v14 volt es ez rendszeres.

(#16906) guftabi96 válasza gali777 (#16903) üzenetére


guftabi96
addikt

Egy végső próbát tényleg megérne.
Lekopogom, most már nekem sincs bajom a W10-zel, de régen volt, nem is kevés.
Dave meg már tényleg megpróbált mindent. Már tényleg csak egy W8.1-es próba maradt. (vagy már az is volt?)

#KeepFightingMichael

(#16907) daveoff


daveoff
veterán

Játékot originen vettem, rendesen minden mókolás nélkül. Az eredeti win10-et meg nem fogom lecserélni egy szarul megírt retkes játék miatt, akkor inkább hanyagolom...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16908) Newyorker


Newyorker
addikt

A fegyvereknél a x magnification pontosan mit jelent? Ha a visualsnal állítani tudok vmit, akkor attól erősebb lesz a fegyver vagy csak külcsíny?

[ Szerkesztve ]

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16909) smokiii1 válasza Newyorker (#16908) üzenetére


smokiii1
aktív tag

A magnification az a zoom-nak a mértéke. Mint távcsőnél a 4x-es, 8x-os stb csak itt minimális zoomot lehet adni az iron sight-nak is. Visual meg sima skin, csak a fegyver külseje változik semmi más.

(#16910) Aventador91 válasza Newyorker (#16908) üzenetére


Aventador91
őstag

a legendary skinekkel bármelyik fegyverrel egy lövéssel ölsz, shotgunnál meg már elég csak a célkeresztet az emberre vinni és meg is halt, 2x ;] ;] ;]

(#16911) guftabi96 válasza lofagi (#16886) üzenetére


guftabi96
addikt

Na, ettől féltem, hogy nerfelik a Martinit... de hogy miért? Nekem még nem volt meg, de videók alapján egyáltalán nem volt op.

#KeepFightingMichael

(#16912) daveoff válasza guftabi96 (#16911) üzenetére


daveoff
veterán

nem hát, jól elcseszték azt is, meg kb mindent amihez hozzányúltak....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16913) smokiii1 válasza guftabi96 (#16911) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nekem meg volt a patch előtt, de nem sokat használtam. Ma kipróbáltam újra, de elég gyenge. Igazából csak akkor tudtam vele killt szerezni ha már sérült ellenfélre lőttem.

(#16914) MaTpr0F válasza daveoff (#16912) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én nem érzem gyengébbnek a martinit.
Végtag és alsó torzó sebzést modosították kicsit, ahová kb. soha nem célzok.

(#16915) SyMbioTe válasza MaTpr0F (#16914) üzenetére

Én pl. gyengébbnek érzem. Nem sokkal patch előtt lett meg, szerintem úgy egy jó puska volt, mert bár egy lövéssel ölt 10/8-9x, de utána azonnal tölteni kellett, emiatt simán ki lehet cselezni. Szóval megvolt a hátránya is
Most 10/1-2x lő ki full életről valakit, átalában 90-et sebez. (legidegesítőbb ha 99-et...)
Másik, hogy nem egy gyakori puska, mert nem sokszor lőttek ki Martinivel. Szerintem nem kellett volna hozzányúlni.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#16916) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Valakinek nincs próblémája bf1 alatt 376.33 driver

Kampány módban ki-be kapcsolgat a monitor :F

(#16917) Newyorker válasza smokiii1 (#16909) üzenetére


Newyorker
addikt

Úgy érzem hogy mások sokszor uazzal a fegyverrel erősebbek :S nem értem

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16918) smokiii1 válasza MaTpr0F (#16914) üzenetére


smokiii1
aktív tag

De pl ha a nyaka feje környékére célzol akkor pont hogy a karjai útban lehetnek ha épp ő is felemeli a fegyverét és ahelyett hogy átmenne rajta és megölné most kisebbet sebez egyszerűen.

(#16919) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Meg van minden classból a rank 10 (tanker, cavalry és pilot is). Miért nem tudom kilockolni a sawed off shotit és az extended 1911-et? Nem tudja valaki? Kell még valami? 300 bounds-om van még pont erre a kettőre (darabja 150). Köszi!

válasz:
játékon belül, tankra kattint és customize!
Soldier menüből nem lehet!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16920) MaTpr0F válasza smokiii1 (#16918) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Akkor én vagyok mázlista, hogy az esetek 90%-ában jó helyre lövök. :D

(#16921) Newyorker válasza smokiii1 (#16918) üzenetére


Newyorker
addikt

Ha gépkarabéllyal közelharcot vívunk hova érdemes célozni? Fejre nehéz fixet tartani :(

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16922) DonDennis válasza guftabi96 (#16911) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nem tudom, szerintem megvan a pálya ahol használni érdemes és úgy nem érzem gyengébbnek, jellemzően Amines-n. Ott nekem patch előtt és most is 1hit-s fegyver, de tény én se célzok sose lábra vagy ilyesmi. De amúgy mivel iszonyat lassú a lövedék, és lassan tölt én se nyúltam volna hozzá, mivel nem olyan mint a shoti hogy mindenki kezébe halálos volt, hanem csak a hozzá értők kezébe az.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#16923) guftabi96 válasza DonDennis (#16922) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, a nagyon lassú rate of fire miatt nem éreztem op-nak. (+Mert nincs hozzá se távcső se semmi más)
Sokkal kevésbé lehetett vele hibázni, mint mással. Nem egyszer volt, hogy az ellennél ez volt. Ha mellélőtt, akkor vége volt a dalnak, simán kiszedtem.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#16924) Xaels válasza Newyorker (#16921) üzenetére


Xaels
félisten

Ne célozz, MP18 Trench, Automatico vagy Hellriegel nagyon jó csípőből. Csak időt veszítesz míg felhúzod.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16925) daveoff válasza Newyorker (#16921) üzenetére


daveoff
veterán

mind pontosabbak hipfire-be, mint vállhoz véve, elég abszurd, de ilyen ez a játék...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16926) CptAdamica


CptAdamica
veterán

DX12-vel indítva nektek is kifagy a játék?

Megyen!

(#16927) S1M0N válasza CptAdamica (#16926) üzenetére


S1M0N
senior tag

MSI Afterburner fut?
Mert nálam amiatt fagyott DX12-ben.

(#16928) #02119936 válasza daveoff (#16890) üzenetére


#02119936
törölt tag

Nekem egy disconnected sem volt meg sok más embernek sem. Egyedi eset ,akkor nem lesz javítva.

UI: UPC mikor volt megbízható? Nekem egy 30/15 Mbit es optikai kábeles Telecom netem van és jó Nem modem kell cserélned hanem szolgáltatót.!

[ Szerkesztve ]

(#16929) scabi78


scabi78
senior tag

Itthon mikortól lehet megvenni a prémiumot? Vagy ki honnan szerzi be és mennyiért? köszi

Tiszta Windows, rendes ház!

(#16930) daveoff válasza #02119936 (#16928) üzenetére


daveoff
veterán

soha nem volt semmi bajom a upc-vel, több mint 10éve tőlük van netem, most sem velük lesz a baj, ebben biztos vagyok.

eleinte nekem sem volt egy sem aztán elkezdte, mint sok más embernél, most meg egyre sűrűbben csinálja, sőt most már adott pályán kezdéskor majdnem mindig kivág, biztos nem a játék szar.... :U nem egyedi eset, és akkor ne javítsák, leszarom.

a többi 100 játék hibátlanul megy....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16931) zzola válasza scabi78 (#16929) üzenetére


zzola
félisten

Storeban a játék megjelenése óta elérhető....

(#16932) Xaels válasza daveoff (#16930) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg itt valami összetettebb dolog van. Ma felmentünk haverral Rush-ra. Quick Match. Olyan szerverre dobott be ahol mindkettőnknek 100-120 között volt a pingje. Neki valami gigabites Digije van nekem meg ugye a 4G-s Hipernet. Egyikünket sem dobta le a játék, pedig több kört játszottunk végig.

Az a gond a PC-nél, hogy annyi féle variáció és változó van, hogy nem lehet kifejezetten 1-re ráhúzni a lepedőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16933) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ma olyat csinált a bf hogy mikor beléptem akkor eltűnt az összes campaign game mentésem .... azóta se jött vissza :W :W De a multiba minden megmaradt ... THX dice fakoff :((( :((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#16934) scabi78 válasza zzola (#16931) üzenetére


scabi78
senior tag

Igen, rosszul kérdeztem, igazad van, A store-ból nem veszek semmit, mert pici keresgélés után lehet találni olcsóbbat is.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#16935) SyMbioTe válasza Pro!Petya (#16933) üzenetére

Nekem is volt egy ilyenem (nem mintha sokat játszottam volna kampánnyal), szerintem nem fog visszaállni, nekem ~1 hónapja volt + ilyenkor törölte az össze multis fegyverbeállításomat.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#16936) CptAdamica válasza S1M0N (#16927) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, fut, akkor lehet nálam is ez lesz a gond, köszönöm. Amúgy van jelentősége a dx12-nek? :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16937) Németh Péter válasza daveoff (#16930) üzenetére

Ha akarsz még debugolni egy kicsit, akkor letöltheted az uotrace programot. az EA oldaláról: https://eaassets-a.akamaihd.net/eahelp/documents/uotrace.exe, ezután az Options-nél bepipálod az Advanced opciót, beírod a következő IP címet: 31.204.142.166, majd megnyomod a traceroute gombot. Ha megvan a lista, akkor meg a Start poll gombot. Ezzel egyidőben meg a szerver keresőből kikeresed a 20325-ös számú Dice szervert és addig játszol, amíg szét nem kapcsol. Ezután megnézed, hogy áll a pollozás, nem kezdett-e el nőni a loss valamelyik pont után. Ha a UPC-s pont után nő meg, akkor bejelentheted azt a két pontot nekik. Amúgy nem mindegyik pont válaszol pingre, ott mindig 100% packet loss, azzal nem kell foglalkozni.

Meg kell jegyezni, a játék 60-as tick rate-el megy, azaz 1 másodperc alatt 60 UDP csomag oda, 60 vissza, szóval 1 sec akadás is 120 csomag elvesztéséhez vezet, ezért az alap 1,5 sec-es uotrace poll rate lehet kicsi is, de hátha elég.

[ Szerkesztve ]

(#16938) zzola válasza scabi78 (#16934) üzenetére


zzola
félisten

Egyelőre nincsen premiumra alternatíva a storeon kívül. ~3 hónap múlva jön ki az első DLC, addig nem is érdemes megvenni illetve látnunk kell, hogy mi lesz a tartalom...és szerintem a többség utána fog dönteni.

(#16939) S1M0N válasza CptAdamica (#16936) üzenetére


S1M0N
senior tag

A DX12 nem nyújt túl sok pluszt a 11-hez képest.

[ Szerkesztve ]

(#16940) daveoff válasza Németh Péter (#16937) üzenetére


daveoff
veterán

ha ezzel az ip-vel futtatom az uotrace progit, akkor sok ponton van loss-om. easo.ea.com-mal nincs. akkor a upc hálózattal van gebasz?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16941) spanglee001 válasza daveoff (#16930) üzenetére


spanglee001
addikt

esetleg a fasza kíndóz 10 mostisjó csak, rágyúrtak a netre! ja nem mégsem mert még csak alfa lesz majd talán jövőre, de pár év mulva kiforrja magát :DDD (a cikk alján olvasható az augusztusi malőr is, hogy a hatalmas updatejükről ne is beszéljünk :C )

nálam 4-5 éve upc betonstabilan megy :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16942) warcat válasza scabi78 (#16934) üzenetére


warcat
veterán

Szerintem egy jó darabig a legolcsóbb opció az Origin-es vásárlás volt a 30%off kuponjukkal.

Dobozos formában még nem jelent meg a prémium, és a világ nagy része már régiós kedvezményt se kapott (az alapjátékra),esélyes,hogy erre se lesz különösebb.
Az alapot nyilván akciózzák majd ,a prémium pass meg jó ideig a legolcsóbb kulcsboltban is 30-35 euró lesz sokáig a dobozos formátum után is (értsd: mondjuk nyár-őszig tuti)

Ezért úgy gondolom,hogy aki nagyon biztos volt magában,hogy tolni fogja a játékot a prémiumos tartalmak megjelenése alatt is,az jó üzletet csinált a fenti vásárlással,max 1-2 ezrest lehet rajta spórolni belátható időn belül. (Főleg,ha mellé Tescos vagy kulcsboltos alap van ~12k-ért)

Az Ultimate kiadás nyilván kapni fog valamikor egy 50% offot, ami egy Access előfizu mellett hogy-hogynem
20-30€ alap + 30€ SP re jön majd ki de ez nem fog sokat segíteni azokon akiknem már megvan az alap.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#16943) #02119936 válasza spanglee001 (#16941) üzenetére


#02119936
törölt tag

WIN10 nagy stabil (Insidert tesztelek) is voltak frissítések és semmi anomália. Hiba itt sem nagyon lehet .Tehát marad az fránya júpíci. :D

(#16944) spanglee001 válasza #02119936 (#16943) üzenetére


spanglee001
addikt

ott van a cikkben hogy többször is elqrták a win10et :F többek közt nálam sem jó viszont 8.1 en minden jó.
miért jó akkor a 10 ha nem megy a béef vagy a net vagy hang bugzik :F mi pulszt ad a dx12-őt? amivel el sem indul a béef :C ez a béef topik abból a szempontból nézzük. az hogy a forzával hogy megy a dx12 az a forzás topikba való :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16945) eugabesz válasza #02119936 (#16943) üzenetére


eugabesz
őstag

Már egy párszor leírtam,hátha most észreveszitek.Én mióta nem hagyom frissíteni a win10-et,egy azaz 1 leállásom volt,de akkor meghalt a szerver...Nem,nem tudom mi köze hozzá,nem vagyok szakértő,csak leírtam...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#16946) N@idia válasza spanglee001 (#16944) üzenetére


N@idia
őstag

Én újra felraktam a Win10-et, mert meg akarom venni a Forza Horizon-t és a GOW4-et. Viszont újra jó a BF1 is nincs disconnected eddig, de lekopogom ne is legyen :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16947) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Hát nekem ez a játék egyre gázabb, a kezdeti lelkesedésem egyre inkább alább hagy.
Direkt vártam 2 hónapot, a megvételnél.
Megveszem erre 2-3 módon fagy/crashel ki..

[ Szerkesztve ]

(#16948) zzola válasza eugabesz (#16945) üzenetére


zzola
félisten

Nálam frissül alap beállítás szerint, de még egyszer sem fagyott ki, még egy disconnect sem volt....
Lehet szerencsém van, de jól fut a játék...
Jah és egy fos Invitel 30 megás kábel netem van fix ip-vel.

[ Szerkesztve ]

(#16949) #02119936 válasza spanglee001 (#16944) üzenetére


#02119936
törölt tag

Értem hogy nektek nem megy WIN10-el a gém DX12 be sincs kapcsolva nálam AMD kartyán :B ,ellenben minden játék röccen. Aztán Froza hogy jött ide nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#16950) Németh Péter válasza daveoff (#16940) üzenetére

Nem tudom mi az a easo.ea.com, ezért írtam egy fix IP címet, mert az egy konkrét DICE szerver címe, a 20325-os DICE Official szerveré konkrétan. Az a hosted-by.i3d.net-be végződik.

Nálam így néz ki a trace:

Az elso i3d.net pont előtt az érdekes, mert onnantól kezdődik csak az ő rendszerük. Ha előtte sok pontom van csomag vesztés, az azt jelenti, hogy azok a routerek túlterheltek és eldobálják a csomagokat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.