Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6001) daveoff válasza lofagi (#5981) üzenetére


daveoff
veterán

Miért is ne várhatnék sokat egy új battlefield játéktól? :U Szerintem alap, hogy legalább legyen olyan, mint az előző rész, vagy inkább jobb. Oké témát váltanak, legyen, ez már simán elég ahhoz hogy sokat várjak tőle, mert valami újat mutat. De közben ne basszák már tönkre a játékmenetet teljesen. Legalább ne a battlefront skint, és játékmenetet, hanem a bf4-ét húzták volna rá az 1. VH-ra.

Az van, hogy bf3-4-ben szépen felépítették a játékos bázist, és most szarnak mindenkinek a fejére, kizárólag a marketingesen döntenek mindenről, az EA nyomására, és ontják a konzol fosokat az ovisoknak....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6002) zzola válasza daveoff (#6001) üzenetére


zzola
félisten

"és ontják a konzol fosokat az ovisoknak"
Én valahogy nem érzem ovisnak magamat! Vagy aki konzolt használ az óvodás? Nem látok összefüggést...

(#6003) daveoff válasza zzola (#6002) üzenetére


daveoff
veterán

Nem is rád gondoltam, nem igazán érted mire gondoltam....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6004) zzola válasza daveoff (#6003) üzenetére


zzola
félisten

Hát nem.... :DDD

(#6005) stoon válasza zzola (#6002) üzenetére


stoon
őstag

én igen muhahahahaha :DDD

én még csak most előszőr muhahahahaházok te már az ovi ota! :P

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#6006) 1m1s


1m1s
tag

Ezúton szeretnék gratulálni a tankos komáknak a nagyon szép statokért!

Most hogy ezt letudtuk, kéretik nem minden második posztnak erről szólnia.

(#6007) zzola válasza stoon (#6005) üzenetére


zzola
félisten

Tudjuk, hogy ovis szinten vagy, nem újdonsáááág!

.

;]

(#6008) regener


regener
veterán

Kirakta hogy kifagyott DX hibával, nem okéztam le hanem vissza alt+tab-oltam és befejeztem a kört :D
LOL.

(#6009) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Azt vettem észre hogy pár meccsnél többet nemlehet egyhuzamban tolni, eléri a ramhasználat a kezdeti 6-ról a 12GB-ot ott dob egy zárj be valamit bla bla aztán 13gb-nál meg dob egy fekete képernyőt és alig lehet bezárni/kijelentkezéssel...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6010) daveoff válasza stoon (#6005) üzenetére


daveoff
veterán

na meg ez a highlights képernyő aztán hiányzott, de nagyon, most ezt kell nyomatni minden játékban, mer ez a menő, erre lehet recsizni, meg screenshotokat nyomatni, megosztani haverokkal, igaz? ;] :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6011) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Rush-ba keresek squad-ot, 2en vagyunk TS-on ha valaki csatlakozna írjon nyugodtan!

Origin: FTpocok, vegyetek fel bátran.

[ Szerkesztve ]

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#6012) Honzi válasza SkyS1gn (#6009) üzenetére


Honzi
senior tag

Nálam még egyszer nem fagyot ki a játék 8 gigával amin meg is lepődtem a bf4 start után.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6013) Xaels válasza daveoff (#6001) üzenetére


Xaels
félisten

Mitől Battlefront skin? Mert sivatagos a pálya? Öregapám, a BF játékokban mindig erős szerepe volt a sivatagi pályáknak ilyen-olyan formában. Mindjárt eljtunk oda, hogy sivatag nem is létezett a tattoine előtt és a Szahara csak egy elfuserált díszlet. A játékmenet meg baromira messze van a SW-től. Se kártyák, se jetpack, se TPS nézet. Az Elite classok sem éppen olyanok mint Luke vagy DV. A fegyvereknek van szórása, visszarúgása illetve vannak kasztok. Az engine meg ilyen, ez ilyen is fog maradni minden FB-os játékban. Ráhúzhatnak 1-2 szűrőt, emlékszem amiatt is mennyi rinya volt 3-ban, de ettől még ez Frostbite marad.

Ez a Highlights Battlelogon is meg volt. Csak ott nem tolta az ember arcába ha nem akarta.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6014) Dtomka


Dtomka
veterán

Most jöttem rá, hogy ha repcsizek és nem F-et nyomok hanem egér jobb gombját akkor egy célzó mód képernyő jön be. Kipróbáltam, és lezuhantam, mert úgy lőni az ellent és közben még irányitani a repcsit is, polipnak kell születni :D
Jó tudom, van gamepad és joy is, de én a bill + egér kombit preferálom.

A vonatot elfoglalni nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#6015) daveoff válasza Xaels (#6013) üzenetére


daveoff
veterán

Rendben édesfiam, nyugtáztam...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6016) F_Zolee válasza Dtomka (#6014) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kempelő nyomikat szedtem le a célzó módszerrel. Legalább van esély kiszúrni. Irányba kell csak fordulni és megy az.

(#6017) fornettisuti válasza daveoff (#6001) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6018) stoon válasza daveoff (#6010) üzenetére


stoon
őstag

ááá csak ma szex nap van, és mondta az asszony hogy vmit csináljak mondom növelem a péniszt! de ő azt mondta nem látszik semmi drágám! :DDD mondtam nézze jobban!

(#6014) Dtomka:képzeld a 4 ben is megvolt!csak ott kinézettél az ablakon melléd föléd mögéd! :P

(#6019) Cris99 : persze nincs benn falcon........de azért szerintem arra épül ,nem a battlefieldre!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#6019) SkyS1gn válasza Xaels (#6013) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Énse értem az emberek mit szívnak amikor ezt SW-nak nézik!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6020) spanglee001 válasza Xaels (#6013) üzenetére


spanglee001
addikt

teljesen egyetértek :K a battlefrontot nem vettem meg kipróbálás után sem, ezt pedig megveszem.
akkor csak más a 2 játék :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6021) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Csak egy technikai jellegű kérdés: az mitől van, hogy piszok nagy a pingem?
A játékban semmi hátrányát nem érzem, nem csúszik, a lövések sem "késnek", ugyanakkor az átlag 50-80-hoz képest nekem 350-480 között pattog.
Van erre valami megoldás, finomhangolás?
Köszi!

Do you see the white shadow?

(#6022) fornettisuti válasza SkyS1gn (#6019) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mert az, egyharmad hardline, kétharmad battlefront. Ez a realitás, aki nem látja be az van tudatmódosítón.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6023) asaca


asaca
tag

Észrevettétek hogy tegnap óta valamit kalapáltak mert ma már egészen játszható. Betalálnak a lövések. Meg valahogy másabb.

BF3: aSaca-Hun

(#6024) Dtomka válasza stoon (#6018) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem arról beszélek sztem...hanem a pilota szemszögéből látod itt a "világot\terepet"... ott ilyen nem volt vagy nem emlékszem. :)

(#6025) SkyS1gn válasza fornettisuti (#6022) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mind a kettőt utálom ezt meg nem, akkor mégsem...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6026) gyiku válasza SkyS1gn (#6019) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugyanok a bugyuta karakterek, mozgas, minden.

hüllő

(#6027) scabi78


scabi78
senior tag

Azt a rohadt életbe bakker, mennyire noobok a tankosok. Toltam egy rusht is, megállnak a pontok környékén és ezer méterről leszednek. Meg sem tudjuk közelíteni a pontokat. Olyan ez így mint a céllövődében, csak én vagyok a három pálcikás. :W

Tiszta Windows, rendes ház!

(#6028) aerosmith válasza daveoff (#6001) üzenetére


aerosmith
őstag

+1

ez egy SWBattleFront felskinezve 1 VHra. Köze nincs a Battlefield sorozathoz.

(#6029) Xaels válasza gyiku (#6026) üzenetére


Xaels
félisten

A mozgásért a FB-ba integrált Ignite engine(ez van, vagyis csak volt a FIFA alatt is amit jé pont az FB vált) felel. Mutass már nekem egy Stormtroopert a BF1 BETA-ban vagy Alphában.

(#6028) aerosmith nézz már rá a Battlefrontra. Nincsenek Squadok, kasztok, alapból járművek. Csípőből lő át a pályán mindenféle recoil nélkül stb...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6030) stoon válasza Dtomka (#6024) üzenetére


stoon
őstag

igen ott is a pilóta néz! csak ő tud "nézelődni" itt egy "fix" képet mutat alatta vagy előtte a tájjal

(#6029) Xaels: azért valjuk be őszintén,nem másolhatták le egy az egyben nem? ;) :U :DDD

(#6031) lofagi: szerintem ha olvasod a topikot sokaknak van gondja a játékkal! mármint hogy nem indul! ezt szerintem a bf1 kezdése sem ússza meg!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#6031) lofagi válasza daveoff (#6001) üzenetére


lofagi
addikt

Nem azt mondom,hogy ne várjon az ember újításokat, mert jóhogy vár. Csak azt mondom,hogy nem lesz akkora újítás, mint amit mondjuk a Bf3 hozott vagy a Bf4. Bf3 a grafikával nagyon nagyot arattot, mindenkinek leesett az álla. A Bf4 hozta ugyanezt, sőt még rátett egy lapáttal, a levolution is sokkal látványosabb volt és 1-2 helyen nagyban befolyásolta a játékmenetet is, pálya változást. Habár van behemót és időjárás változás a Bf1-ben, amik szerintem nagyot dobnak, de nem új, láttuk már. Igazából ha nagyon mélyen megnézzük akkor valóban nincs a játékban akkor újítás, mint a többiben volt, az elődhöz képest. Ettől függetlenül szerintem ezzel is el fog szórakozni az ember, ha nem csak a hibáit keresi.

Főleg ennyi pénzért. Szerintem az emberek többségének szerintem ez a legnagyobb fájó pontja. Egy játékért kiadni adni azt az összeget amit elkérnek. Ez szerintem nagyon fájó pontja a játékos társadalomnak,hogy dlc formájában adják ki a teljes játékot és horror áron. Na mind1, ebbe ne menjünk bele.

Azzal azért nem értek egyet,hogy szarnak a fejünkre. Illetőleg azért azt se felejtsük el,hogy mekkora baki volt a BF4 indulása. Mégis órákat toltunk bele, aztán kellett jópár hónap, hogy odáig eljussanak, hogy egyáltalán ne errorral záródjon 1-1 kör vége. Nagyon bízom benne,hogy nem lesz olyan indítás, mint annó.

Nem akarom nagyon védeni a játékot, mert szerintem már nem lesz semmi olyan, mint az előző részek. Új más, de hogy jobb-e az kérdéses.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#6032) kisza25 válasza scabi78 (#6027) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én általában 1 pálcás vagyok:D

2x Ryzen 5 3600 # 2x Sapphire RX 570 8GB # 2x G.SKILL 16GB Ripjaws V DDR4 3600Mhz # KINGSTON 500GB NV1 M.2 PCIe M.2 3,500MB/s read, 2,100MB/s write,

(#6033) daveoff


daveoff
veterán

10-ből 8 ember első blikkre bemondja, hogy ez a battlefrontra hasonlít inkább, mint a bf-re. akkor biztos az a 8 a hülye.... :U azokat nem értem akik ezt nem látják be, ja tudom, nem is játszottak a battlefronttal, úgy nehéz ahhoz hasonlítani....

(#6031) lofagi: dede, szarnak a fejünkre, figyeld meg majd itt milyen support lesz. itt nem lesz ám CTE, meg anyám kínja, battlelog, forum, stb. mindent lelőnek a picsába. battlefrontba sincs semmi support, fosnak az egészre....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6034) ADAM1337 válasza daveoff (#6033) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Közelebb áll a battlefronthoz ez tény.

(#6035) stoon válasza daveoff (#6033) üzenetére


stoon
őstag

mert han-t+luke-ot +a rohamosztagosokat keresik! biztos lesz eldugva a pályán mint a 4 ben a dínok :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#6036) SkyS1gn válasza daveoff (#6033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Dehogynem, de a free 10órát nembírtam annyira xar!

Battlelogot sajnálom hogy oda.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#6037) venomka1 válasza lofagi (#48) üzenetére


venomka1
aktív tag

Nekem szerencsere megy 120 FPS el a trial, ultran. Remelem a teljes jatek is fog menni, vagy varialnak rajta, nem tudni.

(#6038) CptAdamica válasza daveoff (#6033) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nyissatok egy Battlefront 1 topikot, ott kiélhetitek magatokat. ;] Ez a játék továbbra is Battlefield.

Megyen!

(#6039) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Ha már a BÉTÁBAN is van csaló mi lesz itt később, ez a féreg HemoroldoGuy1 bármilyen távolságból egy lövéssel bármilyen fegyverrel kiszedett mindenkit :W

Statja a végén ameddig ki nem dobott ez a fos az ismert "memória kevés vagy mi fene" hiba miatt vmi 70:5 volt neeeeee már most kezdi a bétában :W :W

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#6040) fornettisuti válasza SkyS1gn (#6025) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mind a hármat utálom (már), akkor mégis.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6041) Balika23hun válasza daveoff (#6033) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A két játék között 1 év különbség van, ugyanaz a motor van alattuk valószínűleg ugyanazokkal a módosításokkal emiatt a grafika igen hasonló (ami ugyebár az egyetlen olyan volt az SWBF-ben ami ért vmit).
Ettől függetlenül a két játék között ég és föld a különbség és a legtöbbünket nem az érdekel hogy milyen a leszületés vagy hogy hogyan fut a katona hanem:
-vannak kasztok
-vannak squadok
-nem csak csípőből lehet tüzelni
-van szerver kereső és dedikált szerverek
-jól bevált battlefield-es játékmódok (CQ és Rush)
-64 fős multiplayer
-és stb.
A battlefront sem a tartalma miatt volt szar hanem amiatt ami nem volt benne és szükséges lett volna + gyermeteg megoldások mint a power up-ok meg a kártyák.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#6042) Snip3r_HUN válasza fornettisuti (#6040) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Sajnos nem lehet mindenki kedvére tenni,jó volt a Bf3 és a 4 is,de ha pont olyanra csinálják akkor meg arra mondják hogy csak skin. De legalább van béta és mindenki el tudja dönteni hogy kell a játék vagy nem. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6043) CptAdamica válasza Balika23hun (#6041) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk a koll of gyútit is 10 pistikéből 8 ajánlja, attól még nem lesz jó. :D A legviccesebb az volt, mikor valaki azt írta, hogy Battlefront + Titanfall a játék :D :D :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#6044) asaca válasza maxxenergie (#6039) üzenetére


asaca
tag

[link]
Nem eggyel találkoztam én is .Sajna ez elúszott már..

[ Szerkesztve ]

BF3: aSaca-Hun

(#6045) maxxenergie válasza asaca (#6044) üzenetére


maxxenergie
senior tag

De jó ő már a Bátára megvette 13 dollárért a csalást hihetetlen ......... nem is tudtam, hogy ilyen létezik és így árulják és még akciós is neeeeeee :W

•Aimbot, ESP, 1-Hit-Kill na ez utóbbival tarolt a marhája........... nem hiszem el :W

Legjobb lesz maradni a BF3-nál onnan már kikopnak ezek is /sajnos lassan játékosok is/ egyre ritkábban találkozok ilyenekkel, majd jönnek ide most mert ez lesz a nagy durranás de legalább ott még kevesebben lesznek :C

[ Szerkesztve ]

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#6046) IntelKiller7 válasza maxxenergie (#6039) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ilyen ez a PC-s multi :) Sok mindent nem lehet tenni ellene :/

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6047) asaca válasza maxxenergie (#6045) üzenetére


asaca
tag

Hihetetlen emberek. Tönkre teszik az esti szórakozásunk.bf3-ban is csak 1 szerveren lógók. Ahol ilyen nem fordul elő. Néha betéved 1 de percek alatt vége van.

BF3: aSaca-Hun

(#6048) pohár


pohár
félisten

hm, lehet csak nálam, de átállítottam az "In vehichel" résznél az irányítást a kurzorbillentyűkre, de a játék szarik rá, ugyanúgy a WASD négyessel hajlandó csak menni, másnál van ilyen? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6049) pohár válasza pohár (#6048) üzenetére


pohár
félisten

akartam mondani vehicle

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#6050) atteee válasza asaca (#6047) üzenetére


atteee
tag

Bf4-re is van egy nagyon jó kis szerver igaz csak conquest large metro van de ahogy betéved már szinte röpül is kifele az ilyen. Nincs valami über jó tudásom az fpsekhez de azért k...ra bosszantó mikor ilyenek elbas..ák a körödet. Nagyon szeretek játszani és el is ismerem ha valaki jobb de ne ilyen módon legyen jobb.

Samsung S7 Edge 32GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.