Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) kisza25 válasza @rglaaf (#22000) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vótmá:D

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#22002) Carasc0 válasza Olympos (#21999) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát ez a kérdés nálad honnan jött? :B

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22003) @rglaaf válasza kisza25 (#22001) üzenetére


@rglaaf
veterán

nekem még nem vót azé kö ;]

PSN ID:BiZzare_0

(#22004) nagybá válasza Olympos (#21999) üzenetére


nagybá
senior tag

Félek megvenni a sárgáktól :O

(#22005) SharpSA válasza Carasc0 (#21990) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem tudom mi ez, nekem van premium.

#21996) Pubszon
Nekem olyan nem volt, legalábbis nem láttam.

(#22006) Olympos válasza nagybá (#22004) üzenetére


Olympos
aktív tag

tényleg nem azért kérdeztem, csak kíváncsi voltam :)

(#22007) Snooker


Snooker
senior tag

Hihetetlen, hogy alig ad be szervert a kereső....hiába frissítem mindig 1-2 szervert mutat ami 99%, hogy vagy tele van vagy DLC-s map...( CQ játékmód )

(#22008) scabi78 válasza Snooker (#22007) üzenetére


scabi78
senior tag

és tényleg, biztos így akarják elérni, hogy megvegyük a premiumot... :F

Tiszta Windows, rendes ház!

(#22009) sixpak válasza scabi78 (#22008) üzenetére


sixpak
nagyúr

Akkor csalódás lesz, premiumnál ugyanez van.
15x kell frissíteni, mire talál egyet.
Kiválóan menedzselik a szervereket, le a kalappal az EA előtt....ja nem, töketlen balfaszok....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22010) Carasc0 válasza sixpak (#22009) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem értem! Nekem talál szépen. Sőt pont az a bajom, hogy több sima szervert talál mert a Prém szerverek tele vannak.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22011) giornalista


giornalista
senior tag

azt hiszem, nekem ennyi volt ez a játék.

két hónap után beléptem, de semmit sem élvezek benne.

a Verdun map egy óriási csalás, hazugság, égő erdőt mutogatnak, erre egy völgyben lövöldözünk, és a háttérben ég az erdő. a map layout a szokásos középen összeszűkülős, mesterséges clustereket generáló fajta.

kicsit sajnálom, hogy benne áll a pénzem, de ez van. több Battlefieldet biztosan nem veszek 5000 forintnál drágábban, ez így nagyon-nagyon nem fekszik nekem. biztosan sokan remekül szórakoznak (bár a player count rémesen alacsony, a BF4 egy évvel később tartott ott, mint ahol most a BF1), de ez a játék nálam ellőtte a puskaporát.

nagyon szomorú vagyok. annak, aki élvezi, persze jó játékot.

(#22012) Carasc0 válasza giornalista (#22011) üzenetére


Carasc0
őstag

Sztem az uninstall gomb ment volna, ezen hozzászólás megírása nélkül is. Negatív.... :(((

Mit vártál könyörgöm? Égő erdő kellős közepén harcolsz? Bárhova lépnél, parázs,tűz ami vinné az energiád... Komolyan nem értelek. :W

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22013) csabooooo válasza Carasc0 (#22012) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Miért, erről a játékról muszáj mindenkinek pozitívan vélekedni?
Komolyan nem értelek. Mi a bajod? Hadd írja már le a véleményét! Ha neki nem tetszik, akkor nem tetszik.

(#22014) Aventador91 válasza Carasc0 (#22012) üzenetére


Aventador91
őstag

a tank extra javítását csökkentették. már csak 10hp-t lehet vele, nem 30-at. gáz gránát is csak 1 van. supporttal kb fél perc mire visszatöltődik a gránát. ha lóval megyek simán leszed 1 ember is már. sokat gyengítettek rajta

undorító lett az egész. minden amit eddig megszoktam eddig, csak elbaszták. :W

(#22015) Carasc0 válasza csabooooo (#22013) üzenetére


Carasc0
őstag

Hát amióta a topicba járok, több negatívot olvasok mint pozitívat. Csak ezért. Ezért is szoktam ellenvéleményt írni, hogy enyhítsem a sok negatívat. Valaki betéved ide és képes néhány ilyen hozzászólás miatt alaptalanul elzárkózni a game-től.

Mert lehet a bugok idegesítőek, de egy ilyen hogy az égő erdő meg a stb. nem szimpi az azért igen alacsony szintű már. De bocs, hogy a demokrácia jegyében lemertem ezt írni.

Aventador91: Köszi. :DDD Nyilván okuk volt rá, hogy a változásokat meglépték. Engem spec nem zavar. Egyébként a változások nekem inkább arról árulkodnak hogy realizálták a játékot. Lóról a valóságban is lelő 1 ember. Gyors tankjavítás sem egy valós dolog egy csata közepén nagyon.

jety91 : Ohh köszi! Ez a fegyó még nincs meg. Jó hír. :R Semminél több. :) Szeretem ha ilyesmiben tévedek.

To ALL:

Tehát akkor most még nincs olyan szero, ahol mondjuk a forest mapon is tudjam az új cucokat használni?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22016) MaTpr0F válasza Aventador91 (#22014) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Végre nincs gáz spam, meg noob tank camperek akiket nem lehet kiszedni az idióta instant repair miatt, már így sem kell kiszállni javítani, pont elég op az is.

Lóval nem volt bajom, egyedül az zavart hogy 5 méterről lecsapott a karddal.

[ Szerkesztve ]

(#22017) jety91 válasza Carasc0 (#22002) üzenetére


jety91
őstag

Carbinera van csak.

(#22018) Aventador91 válasza MaTpr0F (#22016) üzenetére


Aventador91
őstag

a tankot bárki kiszedi ha tud játszani. ha meg nem tud akkor ne a tankot gyengítsék.. ennyi erővel akkor vegyék ki a tankot a játékból :U tankkal megyek és van nálam jobb tankos aki kiszed? megyek gyalog és az a cél a körben hogy kinyírjam bármi áron. ugyanez repülővel. ha van nálam jobb, megyek AA artilerry-vel. nem elkezdek sírni hogy gyengítsenek mindent...

carasc0: akkor az infanty részt is gyengítsék már. ne legyen revive, nem túl reális.. :) mindenki haljon 1 lövéstől stb..

[ Szerkesztve ]

(#22019) laceszgamer válasza Carasc0 (#22015) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ez szinte minden játék esetében így van, mindig megy a sírás, hogy ilyen meg olyan rossz, de azért mégiscsak játszanak vele. :D Meg persze az " Ennek a következő részét sem veszem meg " körök, aztán valszeg úgy is első héten már sokszor ugyanezek tűnnek fel egy-egy széria épp következő részénél. :D

Na meg ugye sokszor egy-egy hibát túl dramatizálnak, illetve ha nincs sikerélmény, akkor is a játék a rossz, és véletlen sem az embernek kéne gyakorolni és fejlődni. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22020) Carasc0 válasza Aventador91 (#22018) üzenetére


Carasc0
őstag

Most erre azt tudom írni, hogy a változásokkal vagy együtt él az ember, vagy nem. Megszoksz, vagy megszöksz.

Nyilván ezek a változások balance érdekében történtek. Én ennek örülök. Meg kell tanulni játszani, sérülékenyebb tankkal, pacival, és 1 db gáz gránáttal. :K

A dombról kempelő tankot, meg szépen leamortizálja a repcsi. Nem lesznek könnyebb helyzetben.. :C

laceszgamer: +1 :R Én még annyit hozzátennék, hogy a rinyálás helyett üljenek le és programozzanak jobbat. Szívesen játszanék azzal is. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22021) Aventador91 válasza Carasc0 (#22020) üzenetére


Aventador91
őstag

több lesz a dombról kempelő tank, ami miatt nem én fogok sírni, hanem akik örülnek a változásoknak :D

nyomtam 3 kör suezt, fao-t, különböző szervereken. a tankok mindegyik körben a dombokról, fedezékből egyhelyben állva lőttek :)

[ Szerkesztve ]

(#22022) giornalista válasza Carasc0 (#22015) üzenetére


giornalista
senior tag

végül is csak ennyit mutattak a pályából, elvileg erről szólt volna, ehhez képest egy kis részén van valami parázs, de amúgy ugyanolyan a térkép, mint az összes többi.

egyébként is, ez a DLC... hát, hogy mondjam. találjunk már egy új textúrát az alapjátékhoz képest :) ez szó szerint egy "expansion" pack lett, kaptunk még néhány ugyanolyan térképet, amilyenek eddig is voltak. St. Quentin Scar-változatok, az egyiken parázs van, a másikon meg pipacsok. ugyanaz a templom rom, ugyanazok a házak, minden.

egyedül Fort Vaux tűnik érdekesnek, újnak.

a BF3 map design nekem nagyon tetszett, a 4 már kevésbé, de szódával elment. az 1 viszont annyi mindent rúgott fel és annyi mindent változtatott meg, hogy nekem már egyszerűen nem tetszik. Giant's Shadow szintén ugyanez. a pályák közepén összeszűkülünk, nehogy már flankelni lehessen, nehogy már kevesebb robbanás legyen a C pontoknál (középen), mint a trailerekben. szerintem ez nagyon gáz.

de nézhetjük a pocsék, lebutított új conquest szabályrendszert, az értelmetlen, bosszantó behemótokat (a 3-ban miért nem volt ilyenekre szükség? csak nem a normális map design és a jó szabályrendszer miatt?), a fél évvel megjelenés után bevezetett, szintén teljesen alapszintű, fantáziátlan fejlődési rendszert, az elszúrt Batlepack-rendszert vagy azt, hogy most már te mondod meg, hogy merre húzzon a fegyvered, milyen legyen a recoil. nincs weapon customization, nincs soldier cusomization. egy nagyon leegyszerűsített, "accessible" játék lett a Battlefield 1, ha előre tudom, hogy ilyen, talán meg sem veszem (ahogy a Hardline-t sem).

csak az a gond, hogy azon játékosok számára, akik több száz órát ölnének egy játékba, az ilyen "accessible" feature-ök többé-kevésbé élvezhetetlenné teszik a terméket. ahogy mondtam, két hónap után léptem be. nem volt a csuklómban a játék, szóval spawn-in után rögtön eldobtam egy gránátot, érzésre. 2 másodperc, kill :D ezzel indult a játékom két hónap után. elhiszem, hogy ez sokaknak bejön, de nekem nagyon nem.

sajnos ma már nem fér bele, hogy egy új játékos (teljesen új) hetekig csak tanulja a játékot, azonnal kell a sikerélmény. nekem anno belefért, hogy a BF3-ban hónapokig golyófogó voltam, hogy aztán kitanuljam a játékot és public servereken gond nélkül legyek nagyon jó. ennyi idő ma már nincs, ezt tudomásul is veszem, ahogy mondom, jó szórakozást, akik játszanak vele.

(#22023) csabooooo válasza Carasc0 (#22015) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Pont Te írkálsz úgy, mintha a véleményed minden felett állna, és csak az lenne a mérvadó.
Ha már demokrácíáról beszélsz, abba ugyanúgy beletartoznak a negatív vélemények is. Amit neked természetesen nem kell elfogadnod, de ne akard már a tiédet másokra erőltetni. Nem kell itt hitlerkedni. :N

Hogy mondjak valami pozitívat is, nehogy a sok-sok negatív komment miatt ne tömjék még jobban a szent EA zsebét:
Véleményem szerint a játék zseniális, igényelt egy kis megszokást a BF3 és 4 után, de a hangulata mindent visz. Bugok nálam csak ritkán fordulnak elő, disconnected meg kb. soha nem volt (kivéve a decemberi ddos támadást). Viszont amennyire ritka a bug, annál több a sok gerinctelen féreg csaló, aki szétcseszi más játékát.

(#22024) jety91 válasza giornalista (#22022) üzenetére


jety91
őstag

Nem tudom mit vártok komolyan. Még mindig az EA a kiadó, aki a DICE-osokat nyüstöli a határidőkkel, hogy minél több pénzt betudjanak tőlünk húzni. Iszonyatos munka van egy ilyen játékban, és ez a leggyorsabb módja annak, hogy határidőre meglegyen egy DLC. Ha meg nem jönne most ez az expansion, akkor meg azért menne a sírás, hogy tök unalmas a játék, nincs benne kihívás. Mielőtt magadra vennéd amit írok, nem neked irányul ez, hanem úgy általánosan a mai játékok ellen.

[ Szerkesztve ]

(#22025) giornalista válasza jety91 (#22024) üzenetére


giornalista
senior tag

a következőt várom: a BF3-hoz ekkorra már kijött az első DLC (a második nem, de nem is lehetett tudni, hogy lesz, és rengeteg content volt a játékban, fegyverek, stb.)

a BF4-hez ekkorra már két vagy három kiegészítő is kijött.

értem én a munkát, meg a határidőket, de ugyanarról a játékról beszélünk és ugyanannyi extra tartalomról. az, hogy ez szebb, mint a régi, nem jelent semmit, mert nem kell minden pixelt külön megrajzolni.

ráadásul a BF1-ben tényleg nagyon kevés a tartalom, kevés a (használható) fegyver. mindegy, nyilván az üzleti modell sikeres, nekem a Rainbow Six Siege modellje szimpatikusabb sokkal, ingyenes DLC-k, ingyenes pályák, operátorok, van SP, de csak korai hozzáférést ad, meg elkölhetsz egy zsák pénzt kinézeti extrákra.

és valószínűleg bejön nekik, mert csinálják a year 2-t is, tehát anyagilag is megéri. nyilván ez egy más hozzáállás, hiszen ahhoz, hogy sok cosmetic extrát adj el, sok játékos kell, azoknak meg jó játék és folyamatosan érkező content kell. a BF ennek totálisan az ellentéte, szerintem majd most, a - várhatóan - rosszul fogyó BF1 DLC-k láttán gondolkozhat majd el az EA, ha valamikor. a Titanfall 2-nél már meglépték a free DLC modellt, úgy tudom, de az megint egy más helyzetben lévő játék.

(#22026) jety91 válasza giornalista (#22025) üzenetére


jety91
őstag

Nekem sem tetszik az, hogy 30$-ért vettem a játékot és még 50$-ért vegyem meg hozzá a kiegészítőt mert 3 hónap múlva halott lesz az alap játék, de sajnos ez a mai fogyasztói társadalom átka :(

(#22027) Carasc0 válasza giornalista (#22025) üzenetére


Carasc0
őstag

De ha úgy érzed hogy, a BF1 nem adja azt amit a korábbi részek adtak, akkor miért játszol vele? Most is csak leírod a sok sok negatívat, meg hogy más játékok jobban tetszenek. Én nem rajzolom körbe a pozitívat. Mindent értek amit mondasz és van is bennük valami, de én ezeket bőven elfogadom, mert nekem az a szempontom, hogy ha meló után leülök a gép elé, BF1 indít majd élvezem a játék kíváló hangulatát. Meg is adja. A zavaró dolgait meg megszokom.De pl. eszemben ágában sem volt viszonyítanom a BF3-hoz, pedig abban is van sok órám. Az más világ volt, de ez még jobb szerintem. :) Kinek mi. :R

Hogy a DICE miért nem rakott össze egy BF3-at I. világháborús témában, annak tuti vannak háttér okai. Ez van sajnos.

jety91: Na azért 3 hónap múlva nem fog kihalni. :N

laceszgamer: Szerintem is jó lett a DLC. Nekem jó nehezek a mapok. Csak esek kelek rajtuk. Igen úgy tudom 4x sozró van ha aktiválod. Én még nem használom fel. Általában olyan squadhoz csatlakozok ahol épp aktiválva van. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#22028) laceszgamer válasza csabooooo (#22023) üzenetére


laceszgamer
addikt

A fő gond inkább azzal van, hogy sacc 10-ből 6 kommentben megy az ez ilyen rossz, az ilyen rossz komment.

Nem mondom, hogy ne írja le valaki a negatív tapasztalatát, de azért tényleg vicces mikor látom van 20+ új komment, és akkor az ember keresgesse azokat a kommenteket amik esetleg valami másról szólnak mint a szokásos panaszkodás. Meg mikor ugyanaz az ember 5-ször leírja ugyanazt csak más megfogalmazásban.

Szolgálatban gondoltam telon olvasgatom mik a vélemények a DLC-ről míg este nem tolhatom én is, hát nem volt energiám kiszedni a lényeget...

Meg mikor a balance miatt sírnak sokan, hogy ez meg az túl erős, mert olyan, hogy tökéletes balance egy multiplayer játékban sosem lesz. Van persze, hogy valami kifejezetten erős, vagy épp gyenge, de amíg emberek játszanak emberek ellen, addig mindig lesz olyan aki egy átlagos fegyverrel is iszonyatosan jól játszik, és aki még egy nagyon jóval sem képes jól. Aztán ebből jön, hogy forumon megy a sírás, hogy jajj, de erős a tank, jajj de rossz a sniper...

Amúgy meg, hogy ne csak off topic legyen, szerintem nagyon jól sikerültek a mapok, fegyvereket még annyira nem próbálgattam, de a pályák igazán hangulatosak lettek, ráadásul még nem is nagyon találkoztam olyan helyszínnel mint például Monte Grappa híres bunkerei. :D

Tartalékoltam pár bonus XP-t, kérdés, hogy a most aktív kétszeres XP-vel vajon összeadódnak-e vagy sem, mert elég komolyan lehetne XP-t gyűjteni 4 szeres szorzóval. :D

Na, hogy egy kis " negatív " is legyen, számomra egyetlen gond, hogy néha iszonyat időigényes a játék, mikor mennék egy Operationt, de csak 10-20 percem van... szóval úgy kell időzíteni, hogy legyen elég időm rá, de ennyi baj legyen. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22029) giornalista válasza Carasc0 (#22027) üzenetére


giornalista
senior tag

kicsit furcsa, hogy megkérdezed, miért játszok vele. az első válasz, ami beugrik, hogy "meh?!?"

de hogy egy kicsit konstruktívabb legyek, és mert a hozzászólásod maradék részéből nem tűnsz rosszindulatú "topikrendőrnek", elárulom, hogy azért, mert az ősszel még szabadságot is kivettem, hogy a megjelenéstől tolhassam a játékot, imádtam eleinte, óriási BF-rajongónak tartom magam, mikrofont vettem és videókat kezdtem csinálni a játékról, annyira szerettem. a BF3 életem játéka és a BF4-et is nagyon élveztem, úgy voltam vele, megveszem az egész csomagot, mert nem lehet annyira rossz a BF1 (intő példaként állt a Battlefront, de nem raktam össze a képet), hogy ne játsszak vele másfél-két évig megállás nélkül.

erre meg: de.

és ahogy írtam is: két hónapja nem játszottam vele. egy darabig, kb. december közepétől, még minden nap játszottam, de már csak "megszokásból". de frusztrált egy csomó minden. nem az, ami nem működik vagy ami nem jó, hanem ami volt, de a fejlesztések, előrelépések jegyében kivették a játékból. az ilyenektől megyek a falnak.

olyan ember vagyok, hogy nem "hiszek" semmiben, azt hiszem el, ami megtörtént, amit láttam. focis példa: ha a csapatom 6 rangadóból 1-et nyer meg egy évben, akkor a hetedik rangadó előtt nincsenek vérmes reményeim, hiába optimisták esetleg a szurkolótársak. jó eséllyel nem nyerünk majd, mert nem vagyunk elég jók a rangadókon. visszatérve a BF-hez: azt reméltem, hogy a BF1 előrelépés lesz a 4-hez képest. ami jó volt, működött és szerették a játékosok, nem verik majd szét, mert annak semmi értelme. a BF3 és a BF4 fényében vettem meg a BF1-et és a magas elvárások miatt nagyot csalódtam a játékban, mert sokkal-sokkal sekélyebb, jelentéktelenebb az egész.

marketingesül mondva "áramvonalasabb" lett a játék.

és látom ebben a jót, mert akinek ez az első BF-e, annak jobb így belépni az egyébként a többi játékhoz képest még így is komplex franchise-ba, mint a 3-4 esetében. csak nekem ugye ez sovány vigasz.

és szerintem nem szarozom a játékot. az első vonatkozó hsz-t is azzal zártam, hogy jó szórakozást. a másodikat is. imádom a Battlefield-szériát. de ez nálam most misfire.

(#22030) giornalista válasza laceszgamer (#22028) üzenetére


giornalista
senior tag

"ráadásul még nem is nagyon találkoztam olyan helyszínnel mint például Monte Grappa híres bunkerei."

az egyik Operationsben állítólag van egy hasonló bunker már megint. Monte Grappán 3 hónap után kivették a zászlót a bunkerből, erre most hoztak egy új pályát, amiben megint ott van... no comment.

de ezt csak hallomásból írom, én még nem játszottam Operations-t az új térképeken.

(#22031) jety91 válasza Carasc0 (#22027) üzenetére


jety91
őstag

De ki fog halni az én részemről, mivel most is annyira sok az agyhalott, hogy hihetetlen. Premiummal várok még picit, de a sok (értsd szó szerint) gyerek kiidegel jelenleg az alap mapokon. Mindegyik hátul campel, vagy a zóna mellett fekszik, még véletlenül sem tolja be a seggét, hogy többen foglaljuk és meglegyen a szektor operationsben. Lehet szidni meg lehurrogni, de én az ilyen embereket szűrném, és nem engedném bizonyos módokat játszani, mivel csak rontják a játékélményt.

[ Szerkesztve ]

(#22032) laceszgamer válasza giornalista (#22030) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na igen, annyira alapos még nem voltam, nem is lehettem, csak megnéztem mindkét Operationt, szerencsére így láttam mind a 4 mapot egyszer. :D

Új játékmódot is dicsérik nagyon, azt is ki kéne próbálni milyen lett.

Mobil appot még nem néztem, remélem azt is frissítették már, akkor azon még végig tudom zongorázni az új fegyvereket stb. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22033) guftabi96 válasza jety91 (#22031) üzenetére


guftabi96
addikt

Hétköznap este kell játszani, olyankor kevesebb az agyhalott.
Most megint megjelent egy rakás amúgy, gondolom a free trial miatt.
Pl mostanában a vonat rengetegszer nem ment előre, hanem ott állt végig, ahol át lehet venni az irányítását.
Most is inkább kiléptem egy kör után. Amikor egy csomó ember megelégszik azzal Sinai Deserten, hogy felfekszik f-en a sziklára, és onnan csipázik, akkor ott nincs mit tenni.
Abban bízok, hogy a premiummal majd tényleg értelmesebbek játszanak. (Bár annak a megvásárlásával meg "támogatnám" a játékipar egyik (szvsz) legundorítóbb sajátosságát, a dlc-ket..., Na meg az ea-t, akinek amúgy sokszor legszívesebben inkább egy jó nagy eladás-visszaesést kívánnék nem még egy rakás pénzt)

#KeepFightingMichael

(#22034) bul07


bul07
nagyúr

Jött a frissítés és persze nálam szétcseszte az egészet :(((

Ma délután már volt játék kifagyásom , csak feladat kezelőbe tudtam kilőni
Most volt egy pálya betöltős fagyásom, szervere elkezdett betölteni majd ennél a képnél megállt és nem történt semmi , Alt+F4 segített rajta
Menü akadozik, láda nyitás nyögve nyelős akad is

Nem igaz hogy nem tudják rendesen megcsinálni

Toltam pár kör Rusht a medál miatt, de soha többet, fú nagyon sz@r

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22035) bivalyolo válasza bul07 (#22034) üzenetére


bivalyolo
őstag

Nálam ahol vaj simán futott most szaggat össze vissza. :U

"Let's agree to disagree!"

(#22036) #81556480


#81556480
törölt tag

Lejött ez a patch és nem indul a játék. Semmi hibaüzenet, csak megjelenik a feladat kezelőben kb 1 percre a BF ikon, majd újra aktív lesz a play gomb az originben.

?

(#22037) jety91 válasza guftabi96 (#22033) üzenetére


jety91
őstag

Én is abban reménykedem, hogy a sok agyhalott gyerek nem lesz legalább karácsonyig a prémiumos pályákon.

LaciCRM
Játékon jobb egér -> Repair

[ Szerkesztve ]

(#22038) laceszgamer válasza guftabi96 (#22033) üzenetére


laceszgamer
addikt

Jó EA-t végképp nem védeni akarom, mert amit a MoH-al tettek számomra nagyon rossz pontot jelentett, de ettől független, az EA is csak egy cég amelyiknek a célja a minél nagyobb profit, ott viszont nem árt néha egy kis pofátlanság ami az árakat illeti.

Szerintem bárki lenne olyan helyzetben, hogy épp van egy cége amiből profitot termel, ott biztosan megváltozna a véleménye a dolgokról, és ha az emberek kifizetnék még 100eurot is egy játékért, akkor tuti elkérnének annyit, s nem adnák 60-ért csak mert akkor " szeretni fognak ".

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22039) sixpak válasza laceszgamer (#22038) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem a profitorientáltság a problema, hanem az, hogy egyre szarabb amit csinálnak...
Hogy ne csak nyavajogjak: a palyák jók, mondjuk a metro nem annyira, de elmegy.
Az új fegyvereket nem is néztem, alapból vannak, meg kell venni vagy ki kell unlockolni őket?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22040) jety91


jety91
őstag

A másik "kedvencem": Ha belelövök a Rocket Launcherrel egy repülőbe miért csak 34-et bír sebezni? Értem hogy balanceolni kell ezt is, de ne hogy már egy 60at ne tudjak belepukkantani vele egy repülőbe

(#22041) Olympos


Olympos
aktív tag

A Frontline mód jó lett.
Nincs benne Time Limit; most lett vége egy 110 perces körnek. :) Teljesen elfáradtam.

45 percnél, még mindenki újjongott, hogy nincs Time Limit és milyen jó, 60. percnél már hiányolták a Time limitet, de még élveztük....90+ perc után már kezdtünk befáradni, de ekkora már jöttek-mentek a játékosok, a 32 fő megvolt mindig, de a cserék átbillentették a mérleg nyelvét.
Szóval jó ez a Frontline Time Limit nélkül is.
...és végre alig volt Sniper!

(#22042) prokxy válasza Aventador91 (#22014) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, ezt én is tapasztaltam, konkrétan lassan para van bemenni vele foglalni, mert az a 10% kb semmire nem jó. Sztem én is változtatok az alaptankon, megyek a zöldet fingóssal vagy a tüzessel. :)
Mondjuk azért jó lett volna, ha ezt közlik is! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22043) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ps4-sek, van valami szerver ahova szoktatok járni vagy csak random amelyik szimpatikus? jó lenne nem csak "ismeretlenekkel" játszani

Xbox One: bandymnc

(#22044) ΞΔGLΞ válasza bul07 (#22034) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Dettó!
Update után szaggatott, kifagyott, mintha egy 10 évvel ezelőtti fos gépre települt volna. Ott is hagytam.
------------------------------
Az "agyhalott", ahogy ti is nevezitek, illetve az ilyen játékosoktól, meg az egésztől elmegy a kedvem.

(#22045) guftabi96 válasza bivalyolo (#22035) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem is rosszabb valamivel.
Úgy látszik ez patchenként egyre rosszabb lesz.
A revive bugot javították? Nem találkoztam vele tegnap.
Viszont azzal megint, hogy beülök tankba, és össze-vissza vibrál a kép, és ha átülök másik helyre, akkor nem lehet lőni. Ezzel már nagyon régen találkoztam pesig.

#KeepFightingMichael

(#22046) struszi


struszi
aktív tag

Tegnap este csak estem keltem az új pályákon. Van még mit tanulni. Egyelőre béna vagyok még nagyon. :)

Előtte még volt egy disconnect. Az örömteli az volt, hogy éppen kicsit jobban ment, szintet is léptem. Visszalépéskor ugyanannyi volt. :O

[ Szerkesztve ]

"Hűségem a becsületem"

(#22047) STC Speed


STC Speed
őstag

Akinek disconnectel!

Win 10 alatt frissítsetek, start-keresés-update- és nyomjatok a frissitések keresésére!

(#22048) Richard


Richard
őstag

Az új sniper fegyver tárazása direkt ilyen lassú? Betölti a lőszert, majd utána megint neki kezd és berak még egy valamit. Remélem csak valami bug mert megőszülök mire táraz :D

A fegyver amúgy nagyon pöpec, hasonlít az SMLE MKIII Marksman-ra, de nekem jobban bejön az újon a scope.

szerk.: tárgytalan, már látom, hogy direkt ilyen :)

[ Szerkesztve ]

(#22049) kisza25 válasza Richard (#22048) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

biztos berak még gyutacsot, meg puskaport:D

Eladó: Xiaomi Redmi Note 10S 6/128Gb, független, DualSim, NFC, 33W töltő 39900Ft

(#22050) Ellia


Ellia
addikt

Ez a Fort de Vaux egy zerg run, de tetszetős a pálya, medicel paradicsom, ha valaki éleszteni akar :D

Na meg volt pár ilyen jelenet amikor így éreztem magam :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.