Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16851) jokeman válasza Kucsek (#16837) üzenetére


jokeman
aktív tag

Elmentem ezt magamnak........ :R

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16852) Gyula84 válasza prokxy (#16809) üzenetére


Gyula84
veterán

mindenki nem lehet olyan pro mint te :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16853) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Medalozik valaki?
Most csináltam meg a

Order of the Bull: Focus on Behemoths

- Destroy 5 vehicles while in a Behemoth
- In a Behemoth, get 50 Soldier Damage
- Get 20 Kills with a Behemoth

medal-t. Hát a jó k édes anyjukat nekik! Nem hiszem el, h ezt 1 hét alatt meg lehet csinálni úgy, hogy az ember csak "játszik". Kajakra rá kell menni. Már azon filóztam, hogy abbahagyom az egészet, mert ez így nem játék. Rendesen másodállás!
Trükk: Fao Fortress, Dreadnought

ui.: persze erre a hétre adta be az Order of the Red Dragon-t is (explosive-s medal), ami szintén eléggé szerencsefüggő. De meglett az is. Ráadásul csak kedden tudtam elkezdeni, mert hétfőn bugos volt a medalrendszer! :W :)

(#16854) dragonfire44
Első patch-el javították. Utána jó is volt. De hétfőn nem váltott át! Aztán jött a 2. patch és kedden már jó volt. Tehát könnyen lehet, hogy most is szar lesz hétfőn. De nagyjából működik. Csak ezt (hétfőn nem jó, sőt kedd reggel sem volt jó) vettem észre.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16854) dragonfire44 válasza voodoo98 (#16853) üzenetére


dragonfire44
tag

Hali
Már nem bugos a medal rendszer? Kezdetek óta megvan a játék de eddig csak 1 medált tudtam megszerezni,semmit nem adott meg. Vicc az egész. :W

(#16855) whitezo88 válasza voodoo98 (#16853) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Szerintem marhara nem eri meg a befeketett energia azert a szaros par ezer xpert, amugyis csak egy medalt rakhatsz ki belole. Persze kinek a pap... en a sotis medalt szeretem, csinalj headshotokat vele. Sluggal meg csakcsak, de az nekem eleve nem jott be mint fegyver.

(#16856) RaGi91


RaGi91
senior tag

Másnak is offline? Kicsit kezd felhúzni, hogy esténként mikor játszanék rendszerint offline ez a fos. Értem én, hogy hétvége meg csúcsidő, de azért nemár.

[ Szerkesztve ]

(#16857) daveoff válasza whitezo88 (#16855) üzenetére


daveoff
veterán

Szerintem nem rossz ez a medál rendszer, legalább motivál valamennyire.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16858) Xaels válasza voodoo98 (#16853) üzenetére


Xaels
félisten

Ha olyan medál van annak neki szoktam kezdeni, legalább is kijelölöm és lesz ami lesz. Amivel már kétszer is kifogott rajtam az a Scout medál Order of the Falcon. A 3 lépésben 3 járművet kell K Bullettel megsemmisíteni...

Legutóbb haverral felmentünk játszani, ő valamelyik Medic medálra meg egy TDM medálra hajtott így felmentünk TDM-ezni. Nekem épp az Order of the Golden Heart volt terítéken így azt csináltam. Miután meglett mindkettőnknek ami kellett átmentünk Rush-ra, mert az volt már csak olyan medál a hetiben amiből nem volt már 1 példányom. Olyat tankoztunk Heavy tankkal Amiensen... Ő hozta a tankot, én pedig Supporttal segítettem, javítottam ha kellett. Végigtoltuk kezdettől a végéig azzal a tankkal. Folyamatosan váltottam ülést ha kellett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16859) feco70


feco70
senior tag

Ezt a sok agyhalottat , sokszor nagyon jókat futunk, Operations mód ban, na de ez a sok agyhalott KD vadász, csak fekszek, kúszik barom sniper. Ezeknek ki kéne találni valami külön pályát, aztán lőjék agyon egymást.

(#16860) SkyS1gn válasza feco70 (#16859) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tegnap én is felbasztam magam rajta... és még engem hurrogtak le... mikor pofáztam nekik hogy PTFO.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16861) smokiii1 válasza whitezo88 (#16855) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Igazad van. Én is próbálkoztam az elején, 1-2 sikerült is aztán nem is dobott olyat amit egyáltalán meg lehetett volna csinálni.
Nekem is az tűnt lehetetlennek hogy semmisíts meg 3 tankot k bullettal, meg a szerezz x headshotot shotival. Akárhová céloztam, akármelyik shotgunnal soha nem adott be headshotot.

(#16862) feco70 válasza SkyS1gn (#16860) üzenetére


feco70
senior tag

Szoktam nézni a fiamat ahogy játszanak a haverjaival, hát azt látni kéne. Ismerik egymást már évek óta, ki, hogy, ki jobb ebbe, ki jobb abba. És csak röhögnek a sok hülyén, de úgy aratnak, öröm nézni őket. Igen ilyen egy összeszokott csapat.

(#16863) Frod


Frod
addikt

Találtam egy oltári állat szervert:
24/7 Gavyne's Conquest (vagy valami hasonló)
nincsenek sivatagos pályák, csak 5 map váltja egymást, csak standard issue rifle + hc mód egyben :DDD
még a vereségek is baromi élvezetesek, és szorosak a meccsek, most zsinórban négy kör alatt nem volt 200-nál több ticket különbség.

Do you see the white shadow?

(#16864) spanglee001 válasza voodoo98 (#16853) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem megvan az is, sőt amit eddig feldobott medál mind megvan, volt benne 1-2 szopatós de az pont nem az :DDD de igaz rákell menni a medálozásra, ha csak játszol úgy tuti nem lesz meg :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16865) SkyS1gn válasza Frod (#16863) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ez meg a másik hogy itt nincsnek kedvenc szerverek, sőt senki nem is bérel mert egy nagy fing az egész... fél év után ha lesz a BF4 szinthez közel ezért aztán megérte az EA-nek saját magának csinálnia...

Folyton ezt játszák, én ezt nem értem... mindenki fel van hypeolva stb, igéretesnek tűnik minden, erre bmegjelenés elötti pár hétben derülnek ki dolgok, meg utána olyan batári döntéseket hoznak, jópár dologgal ingame is hogy csak megy a facepalm a közösség részéről.

Miért kell pofára esni a célvonalon mindíg?! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16866) Frod válasza SkyS1gn (#16865) üzenetére


Frod
addikt

eddig nekem sem volt, minden egyes belépésnél random válogattam amihez épp kedvem volt, ezt viszont most bedobtam a kedvencek közé elsőként, egy darabig most ezen fogom zargatni a népet :D

egyébként Jackfrags-nek van még egy állandó s.i.r szervere, csak az általában mindig tele van.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#16867) ciry válasza vendingo (#16847) üzenetére


ciry
őstag

Gyaluld le ezzel a drivert és rakd újra. Próbát megér

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16868) vendingo válasza ciry (#16867) üzenetére


vendingo
veterán

Ismerem a DDU-t, de nem a driverrel van a gond. Patch óta ilyen.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16869) SkyS1gn válasza vendingo (#16868) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Melyik driver? 375.63 utániakkal nekem az összessel hulladék pl.. és más játék is shutteringel.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16870) LeRoy18 válasza Aventador91 (#16825) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

én alapból ww1 expert filmbuzi vagyok, kérdezz bátran, imádom ezt a korszakot, boldog békeidők, aztán a mészárlás négy éve? ilyen cimmel szedtem le most egy doksifilmet? 14-15-16-17-18? nem öt volt?
az osztrák-magyar trónörökös merényletét követő hadüzenet variációktól számolva november hónap 11. napjának 11. óra hány percig? és még aznap is hányan haltak meg
nagyhaboru.blog.hu, magyar vonatkozású történelmi blog, naplók, visszaemlékezések a korszakból, egyéni sorsok

(#16871) vendingo válasza SkyS1gn (#16869) üzenetére


vendingo
veterán

16.11.5

Az új crimson meg battlefield1 dll hibával leáll.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#16872) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

az emelkedőn elakadt francia renault tankón kipróbáltam a régi beidegződést?
battlefield 42, hogy mész át a folyómedren egy tigrissel vagy shermannal?
segglövés rásegítés, plusz tolóerő
bevált?

(#16873) kisza25 válasza RaGi91 (#16856) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nálam is off

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16874) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

single playert kampányokat 100%-osan kimaxolta már valaki?
codexek, manuals oké és középszinten a pályák, itt tartok
a hard nehezség után ad valami bónusz skint, vagy nem számit?

(#16875) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

mellesleg karácsonyra megleptem magam a gyűjtői kiadással, játék nélkül
50%-os leárazás, de igy is aranyáron mérik
de ahogy ismerem magam, tíz év mulva is ezzel a játékkal fogok játszani, a megszokás rabja vagyok, új gépet külön játékra nem hiszem, hogy veszek már
feltéve hogy lesz támogatás
de bf42-t is megoldották valahogy

[ Szerkesztve ]

(#16876) giornalista válasza LeRoy18 (#16874) üzenetére


giornalista
senior tag

csak egy-egy skint ad campaignonként, illetve ha mind megvan, egy Black Bess skint a Landshipre, de ennyi, hard fokozatért nincs külön jutalom.

(#16877) giornalista válasza Xaels (#16858) üzenetére


giornalista
senior tag

fuh, a Destroy 3 Vechicles With K-Bullets nagyon kemény volt nekem is. itt idegesített fel talán a legjobban ez a rendszer. mert egyébként milyen király lenne, ha - az összes medálhoz hasonlóan - ez is futna a háttérben, majd egyszer csak feldobná, hogy nini, megvan a 3 destroy a K-bullettel, király vagy!

ehelyett itt teljesen az achi alá kell vonnod a játékstílusodat és nem hiszem, hogy ez lenne a célja egy ilyen medálnak...

mindenesetre nagy nehezen sikerült, nagyon spórolni kellett a találatokkal és figyelni egy tank párbajnál, hogy "pont jókor", az utolsó néhány HP-nél lőj csak bele.

ja, meg ami jó volt, hogy a lovak is beleszámítanak ebbe, és talán ők one-hit killek K-bulletre. ez utóbbira nem emlékszem pontosan, de az egyik ilyen destroyom ló volt, az biztos.

(#16878) LeRoy18 válasza giornalista (#16876) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

feket-lovon a vörös lovas, mint a felvarrón?
tényleg, az egyedi azonositó, id? vagy közos, az egységé?
de a kedvencem? memphis belle? a repülő erődön a filmben :Ö

[ Szerkesztve ]

(#16879) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

sorozatajánló a témában? kamaszkorom legszebb nyara?
hazudtam, olvastam is közben,előtte,utána amikor rábukkantam a kincsre a kisvárosom ifijusági könyvtárának porosodo polcán?

Az ifjú Indiana Jones kalandjai
történelmileg mennyire hiteles?Charles de Gaulle melyik börtönben raboskodott? ki nem szarja le. hány vendészereplőt ismersz fel közben?
London, May 1916 Zeppelin bombázás, kipipálva
Verdun, September 1916 gázálarc, lángszoros pokol, ok
German East Africa, December 1916
Congo, January 1917
Austria, March 1917
Somme, Early August 1916
Germany, Mid-August 1916
Barcelona, May 1917

(#16880) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

youtube-os videokat, trailereket nézegetve, kezdenek visszatérni az emlékek
páncélvonatos sztori már itt is volt valamelyik Afrikai részben
sót, aszem a könnyulovasság támadása is szereplet
Arábiai Lawrence a kölyökköri, tizenéves részben volt, talán később visszatérő emlék volt

[ Szerkesztve ]

(#16882) LeRoy18 válasza bbdzyx (#16881) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

kövér berta? neked mit mond ez a név?
aszem innen tanultam meg, öcsisajt

(#16883) Aventador91 válasza bbdzyx (#16881) üzenetére


Aventador91
őstag

Ne akard már neki megmondani hogy irjon? Jo? Olyan bunko vagy? Te állat? ;] :D

Valami nincs rendbe nála :D nekem már szinte ijesztőek az ilyen emberek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16884) LeRoy18 válasza Aventador91 (#16883) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

az éremnek két oldala van
inverz függvény, a paraméter ott lehet te vagy
tul normális, nálam már az a gyanus? megjátsza magát

(#16885) Aventador91


Aventador91
őstag

Baszki észrevett. El kell költöznöm :DDD

(#16886) lofagi


lofagi
addikt

Egy másik vélemény a Giant's Shadow-ról.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16887) jokeman


jokeman
aktív tag

Sziasztok.
Van már valamiféle megoldás a CPU kihasználtságra?
Nálam túlságosan ingadozik nem érzem olyan folyamatosnak a játékot... :F
Van hogy FPS is néha beesik, de ez annyira nem jellemző.......GPU nem megy 100% sose. :F

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16888) voodoo98 válasza giornalista (#16877) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Destroy 3 Vechicles With K-Bullets elég nehéz volt, bár az első 2 meg lett gyorsan. De emiatt az utolsó stage-n nagyon ideges voltam, alig lett meg! :D

(#16886) lofagi
Köszi! Jó lett! :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16889) kisza25 válasza jokeman (#16887) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

milyen felbontáson/részletességgel játszol?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16890) daveoff


daveoff
veterán

új modemmel 5 percen belül kaptam a server disconnected üzenetet.... :W

nekem ennyi volt ezt a rakás szar játék, ennél nagyobb szemetet még nem adott ki az ea/dice álom páros, sikerül felülmúlni minden elvárásomat...én nem szenvedek tovább vele....játszhatatlan így...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16891) SkyS1gn válasza daveoff (#16890) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De figyelj ha nem széleskörű probléma akkor valami csak nálad van?

Mindenhol ezlenne a téma akkor. De vajon mi?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16892) daveoff válasza SkyS1gn (#16891) üzenetére


daveoff
veterán

De, sokan kűzdenek ezzel, van topik a battlefield fórumon is, nem talált még senki negoldást erre. De leszarom már, tuti a hulladék játékuk hibája, mert már minden mást kiszűrtem.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16893) Aventador91 válasza daveoff (#16892) üzenetére


Aventador91
őstag

Próbáld meg azt, hogy elkéred egy haverod origin jelszavát, és feltelepíted az ő verzióját, hogy azzal is ezt csinálja-e. ha igen, akkor nálad van a gond. bf2nél volt hasonló problémám, ott másik cd kulcs oldotta meg

(#16894) sixpak válasza SkyS1gn (#16891) üzenetére


sixpak
nagyúr

Már 20x elmondta, hogy otthon és a munkahelyén 5 km- el odébb, más nettel is szar...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16895) Newyorker


Newyorker
addikt

Az új pálya mikor lesz elérhető? (Ps4)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#16896) Aventador91 válasza sixpak (#16894) üzenetére


Aventador91
őstag

Ezért mondom, hogy simán lehet a cd kulcs is. tudom logikátlan, mi köze lenne hozzá. de nekem volt ilyen bf2-nél

(#16897) spanglee001 válasza sixpak (#16894) üzenetére


spanglee001
addikt

teljesen érthetetlen :DDD csak neki van ilyen gondja innen de neki több gépen is, több nettel :Y
érthetetlen :F valami extra program nincs feltéve mind2 gépre? dx11be használod?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16898) zzola válasza Newyorker (#16895) üzenetére


zzola
félisten

Már elérhető. Ha nem látod, akkor 12.20-án.

(#16899) boogie84 válasza daveoff (#16892) üzenetére


boogie84
veterán

Nem olvastam, hogy win8.1-nél is csinálja e. Több win-t is próbáltál?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16900) R3laX válasza daveoff (#16892) üzenetére


R3laX
addikt

Tényleg, hol vetted a kulcsot dave?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.