Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) zzola válasza LeRoy18 (#34999) üzenetére


zzola
félisten

Látom ma is jó a cucc! :))

(#35002) LeRoy18 válasza zzola (#35001) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

igyekszem, my hero
valami építő jellegű megnyilvánulás

kérdeztem volt. mi maradt ki a játékból?

[ Szerkesztve ]

(#35003) feco70 válasza zzola (#35001) üzenetére


feco70
senior tag

Irigykedsz mi?

(#35004) LeRoy18 válasza feco70 (#35003) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

legalább tennél be egy képet

ezmiez? a héten olvastam a háttérsztorit, magyarul. nekem is meglepetés volt
lehet a DICE fejlesztők ezért hagyták ki

(#35005) Snooker válasza LeRoy18 (#35004) üzenetére


Snooker
senior tag

Mi ez? Oszd meg velünk

(#35006) LeRoy18 válasza Snooker (#35005) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

a film címére pontosan nem emlékszem
adott egy öttagú angol baráti társaság.
buli után, italvásárlás közben egy közülük belehal. a másik a bűnbak. feltehetőleg

és a lényeg. az EL CAMINO

(#35007) Snooker válasza LeRoy18 (#35006) üzenetére


Snooker
senior tag

A Cár-tankra gondoltam :)

(#35008) sixpak válasza Snooker (#35005) üzenetére


sixpak
nagyúr

WW1 orosz kisérleti tank, de nem jött be a dolog, magasan volt a súlypont, instabil volt, 8 méteres kerekekkel nem csoda...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#35009) Snooker válasza sixpak (#35008) üzenetére


Snooker
senior tag

Jaja. Közben én is ráleltem. Elég érdekes egy elgondolás, annyi szent :)

Más: itt meg az egyik Sentry, eredeti fotó :D

[ Szerkesztve ]

(#35010) LeRoy18 válasza Snooker (#35009) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

miez, búváregyenruha, hány méterig vízálló

(#35011) Snooker válasza LeRoy18 (#35010) üzenetére


Snooker
senior tag

Nem tudom, teszteld le a játékban. Ez az amiről a sentryt mintázták a fejlesztők. Szerintem nem teljesen sikerült lemásolniuk.

[ Szerkesztve ]

(#35012) LeRoy18 válasza Snooker (#35011) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

ha tett volna pénzem, megengedhettem volna magamnak

ilyen testpáncél replikára tartok igényt. a kor igényeinek megfelelőnek, vajon kevlar, golyóálló anyagból készült

[link]

(#35013) Bati0501 válasza LeRoy18 (#35012) üzenetére


Bati0501
őstag

Jó kis bolt, van mit nézegetni. :D

(#35014) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Hírek:
- jövőhét elején jön minden platform a performancia fix! Forrás: twitter
- BF 2018 on EA Play (jun 9-11), Westie videó

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35015) glspeter1 válasza voodoo98 (#35014) üzenetére


glspeter1
őstag

Jó lesz ha helyrehozzák ezt a játszhatatlan fost. :((

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#35016) Juhasz27 válasza voodoo98 (#35014) üzenetére


Juhasz27
tag

Ha megkérlek leírnád nagyjából, hogy miről beszélt a videóban? Nem vagyok a nyelv mestere.

Köszönöm!

Psn: Juhasz27 I Xbox: Juhasz27

(#35017) dergander válasza LeRoy18 (#35010) üzenetére


dergander
addikt

Ha megnézed egyik repcsin se volt fülke,szabad ég alatt vezettek, és azért magasan elég jéghideg tud lenni pláne télen.

(#35018) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nos, lassan indul a hype. :C

Live-Die-Respawn

(#35019) STC Speed válasza oriic (#35018) üzenetére


STC Speed
őstag

Nagyon izgalmas lesz :D 2.vh nak örülnék, vagy vietnam :)

(#35020) guftabi96


guftabi96
addikt

Battlefield 2018 - Unwanted features (Jackfrags) Az én listám is valami hasonló lenne.

#KeepFightingMichael

(#35021) feco70 válasza Juhasz27 (#35016) üzenetére


feco70
senior tag

Ki lehet probálni juniusba az új bf et Los angeles be, az EA n.

(#35022) Snooker válasza oriic (#35018) üzenetére


Snooker
senior tag

Akkor úgy néz ki nem várnak májusig ezzel, mint anno a bf1-el

(#35023) feco70


feco70
senior tag

Az a baj még ez is több sebből vérzik, és itt a következő.
Nem fogunk örülni egy elkapkodott játékkal.

(#35024) Gery9112 válasza #87082240 (#34995) üzenetére


Gery9112
őstag

Origin elérhetőségem ott van az aláírásban. :) Hétköznap esténként szoktam lenni 8 után. De ha kell az e-mail címem elküldöm privátban (ezer éve nem vettem fel Originen senkit, nem tudom pontosan mi kell hozzá,hogy rákeress valakire)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#35025) omfgk


omfgk
addikt

A sírba visznek a Scout-ok a rohadt tripwire szarokkal.

Tsaritsyn : Egyedül védem az egyik bejáratot ,hogy ne kerüljenek mögénk. A terep teljesen tiszta. Az ellen dob egy gránátot, de viszonylag messze van, nem lépek arrébb mert tudom ,hogy minimális lesz a sebzés. De arra viszont elég ,hogy a retardált Scout által letett tripwire szart beindítsa, amit ugye az okos csapattárs pont alám tett...

Ezt a részét a játéknak utálom. Nem kéne ,hogy sebzést okozzon a csapattársak által letett tripwire, dinamit ha az ellen beindítja.

A premium trials is véget érhetne. Ennyi fogalmatlan embert...
És félreértés ne essék, megértem ,hogy valakinek sokkal kevesebb ideje/kedve van játszani ezért sokkal rosszabbul lő... Soha nem káromkodtam a chat-be se ilyenért. Azért viszont igen amikor vagy 8-10 lvl 50 alatti hülye kempel a spawn-on és teljesen haszontalanok. Néha-néha az egyik közel jön a zászlóhoz, hogy kérjen tőlem ammo-t, aztán meg lerakja a tripwire-ot...

[ Szerkesztve ]

(#35026) omfgk


omfgk
addikt

Kár ,hogy nem lehet az egész Scout class-t a jelenlegi formájában eltörölni. 10-ből 8 scout csak a csapatot hátráltatja. Operations-ben már 1 perc után lehet látni melyik csapat nyer. Ha a támadóknál 10 vagy annál több scout van az onnantól 99% bukó...

Persze a védekező csapatban se sokkal jobbak amikor nem a zászlón kempelnek hanem 100 méterrel hátrébb.

[ Szerkesztve ]

(#35027) pucz


pucz
senior tag

GTX tulajok, akinek homályos a föld, és ahogy halad előre, úgy tisztul folyamatosan, annak itt egy kis tipp a kiküszöböléséhez.

Nvidia vezérlőpult / 3D beállítások kezelése / Textúraszűrés - minőség > Itt át kell állítani "Teljesítmény"-re, és megoldódik a probléma.

Ide is írtam ezzel a problémával, de semmi. Ha valaki hasonló problémával küzdene, megpróbálhatja. Nekem bejött.

(#35028) Snooker válasza omfgk (#35026) üzenetére


Snooker
senior tag

Elég lenne csak limitálni bizonyos játékmódokban a választható scoutok számát.

Más: ha valakit esetleg (még ;] ) érdekel, akkor 20 euróért viheti a Revolution editiont március 6-ig az Originen

[ Szerkesztve ]

(#35029) guftabi96 válasza omfgk (#35026) üzenetére


guftabi96
addikt

Simán csak vissza kellene állni arra, ahogy a Bf3-4-ben volt. Egyből kevesebben használnák. Itt túl könnyű sniperezni.

#KeepFightingMichael

(#35030) @rglaaf


@rglaaf
veterán

2500m sniperrel az enfildhez mekkora az kb grappa hosszába? :U

PSN:BiZzare_0 ️

(#35031) Snooker válasza @rglaaf (#35030) üzenetére


Snooker
senior tag

Ott nem az a lényeg, hogy 2500 méterre légy. Hanem azon fejlövések távolságát kumulálja, amiket kiosztasz. Nekem akkor is elszámolta, amikor kb 25 méterről osztottam ki egy fejest.

(#35032) guftabi96 válasza @rglaaf (#35030) üzenetére


guftabi96
addikt

Összesen kell 2500m nem? A napokban számolgatott valami 2500 métert, amikor scout-tal voltam, és folyamatosan nőtt a killek (emlékeim szerint headshotok) után. Tehát nem egyszer kell 2500m-ről headshotot adni, hanem szépen adogatja össze a métereket mindegyik után.

#KeepFightingMichael

(#35033) @rglaaf


@rglaaf
veterán

okés igy már barátságosabb :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#35034) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Az új bombázókat hogyan lehet vezetni?
Gondolom csak adott pályákon vannak, de melyikeken az újak közül (vagy a régiek közül)?

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35035) Snooker válasza voodoo98 (#35034) üzenetére


Snooker
senior tag

Azokon a pályákon lehet őket vezetni, ahol elérhető a Heavy Bomber és a frakció a következők közül valamelyik: brit, OMM, török

[ Szerkesztve ]

(#35036) voodoo98 válasza Snooker (#35035) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Valóban így van! link
Felmentem Caporettóra OMM oldalára és Illy Muromets-et adja be!!! ???

Úgy nézem sima bombernek kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35037) anubis6 válasza Juhasz27 (#35016) üzenetére


anubis6
aktív tag

Az októberben érkező köv. Battlefield-et kipróbálhatják a szerencsések az EA Play rendezvényen (június 9-11), mely sokféle platformon lesz elérhető (és akkor játszható), kb májusi bejelentéssel, és ha kiváncsi vagy az új infókra, követsd westie-t;) (ezt fejetegeti a vége felé, hogy tudod beállítani, hogy szóljon neked a friss híreiről, mert ő szeretne lenni a közvetlen forrása minden bf 2018-as infónak)
Reméli, hogy meghallgatásra találnak a játékosok visszajelzései, és mindenki elégedett lehet a játékkal.. bla bla kb ennyi:)

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#35038) Snooker válasza voodoo98 (#35036) üzenetére


Snooker
senior tag

Ja igen. Írja is, hogy a Gothat cseréli le, vagyis nem egy új Heavy Bomber. Ezt én néztem be!

(A másik bombernél is ugyan ez a helyzet, az meg a Caproni Ca 5-t váltja le)

Amúgy én Westiet már eléggé unom, nem is igazán nézem már a videóit, kivéve akkor ha valami nagyon nagy újdonságról beszél. Szerintem Jackfrags meg Niccaman jobb BF1 videókat csinál. Niccaman sokszor poénosra veszi a figurát.

[ Szerkesztve ]

(#35039) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nem tudom ki hogy van vele, de a DLC új pályái eléggé unalmasak. Több helyen írták amivel egyetértek, hogy az utolsó 2 DLCt már rohanva adták ki, legyenek túl rajta. Nem igazán mozgatja meg a fantáziám egyik sem, unalmasak. Még mindig a Vanilla mapok a kedvenceim. Az assignmenteknél is látszik hogy csak berakták őket könnyen megcsinálhatóra, egy kaptafára, és kész, viszlát. Már a következő részen dolgoznak ezerrel.

(#35030) Bizarre

2,5 km-t lehetetlen is bevinni. A világrekord eszerint 1106 méter. (nekem 336 méter, de nem is vagyok nagy csipázós, általában PTFO scout vagyok, nem Sniper)

Szerintem 2500 méterre még el se lehet lőni, hamarabb fog leesni a lövedék.

[ Szerkesztve ]

(#35040) -FreaK- válasza whitezo88 (#35039) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ezt már én is akartam írni egy ideje, de már az orosz dlc is ilyen volt. A mapokat minél hamarabb le akarták tudni, ezt látszik a többségükön. Figyeljetek meg hogy tele vannak lövész árkokkal, de épület alig van rajtuk. Hol vannak ezek így ötletességben Amiens, Ballroom, vagy mondjuk a sivagatos pályákhoz képest? Szerintem az új mapok elkészítésére kb. tized annyi időt szántak csak.

(#35041) bul07


bul07
nagyúr

Na mi a hiba a képen?

Elárulom, van vonat de nincs jelzés a vonatnak(tudjátok piros karikába)
Már ezt is elrontották

Meg most már minden gránát laptan róla
Ami jó az elrontják hibákat meg nem igen javítják

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#35042) pucz válasza -FreaK- (#35040) üzenetére


pucz
senior tag

Ne mond már, a TSAR a legkirályabb! Franciákat rühellem. Turning T. még elmegy, el lehet rajta járművezni, vagy rusholni egyet ACHIN. Az új hangulata engem megint beszippantott. :))

Csipas kemperek, 130+ lmg láma kemperek meg mindenhol van.

[ Szerkesztve ]

(#35043) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Elvileg holnap jön a FIX:
NOTICE: DICE will be rolling out an update on February 26 to address the recent #BF1's performance issues across all platforms.

Downtimes Announced 👍
PS4: MP offline for 1h starting 9.00 UTC
XboxOne: MP offline for 1h starting 10.00 UTC
PC: MP offline for 1h starting 11.00 UTC

Forrás: twitter és link

Remélem a Passchandeale laggokat is megszünteti. :U

(#35040) -FreaK-
Nekem bejönnek a mapok, hangulatban eléggé ott vannak. Inkább a fegyverekkel van bajom. Kb. rakás szar mindegyik. Ami úgy, ahogy elmegy az Ross Mk3-as marksman és Howell Automatic Sniper. (A melee-k is tetszenek.) De nem hiszem, h bármelyik Apocalypse-s fegyverrel fogom tolni.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#35044) Pubszon


Pubszon
veterán

Na, az új DLC-vel visszatért a táncolós-élesztős bug is... :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#35045) zzola válasza Pubszon (#35044) üzenetére


zzola
félisten

Ikszdé! Ezért nem kell megvárni, még felhúznak! :DDD

(#35046) whitezo88 válasza Pubszon (#35044) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Biztosra veszem, hogy a fejlesztés külön megy mint a javítgatás, ezért van máshol is, hogy patchek után bugok, marhaságok jönnek. Ergo készül a kontentpatch, közbe meg javítják az éleset, de nem viszik fel a készülőre.

(#35047) pucz válasza Pubszon (#35044) üzenetére


pucz
senior tag

Nekem soha nem jelentkezett ilyen bug. Az elején se tolta még így, ilyen dúrván. Rohamot már kaptam, apró rángatózások, és a többi. De így még nem tolta.. :DDD

(#35048) dergander válasza Pubszon (#35044) üzenetére


dergander
addikt

Én már a kezdetek óta játszok vele,van benne rengeteg órám,de mégse találkoztam ilyennel. Olyan volt meg van is hogy rángatózok élesztés után,de az orvosolható azzal ha beszálsz egy santionary "bármibe".

(#35049) @rglaaf válasza dergander (#35048) üzenetére


@rglaaf
veterán

ma 2x is volt nálam ilyen bug, az meg nem megoldás amit javasolsz ha épp nincs a közelbe semmi

PSN:BiZzare_0 ️

(#35050) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Ha valaki már délelőtt teszteli a fixet, írjon pár sort, hogy milyen. Köszi!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.