Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16401) spanglee001


spanglee001
addikt

akiket ledobál a szerver és dx hibákat kap összesítenénk, hogy hanyas kíndózt használnak? tehát akinél hiba van írja oda pls hogy hanyas win van a gépen.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16402) Lendova válasza spanglee001 (#16401) üzenetére


Lendova
őstag

DX crash. Windows 10.
1.5 hónapja játszom, patch elött nem volt probléma.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16403) DonDennis


DonDennis
senior tag

Update eddig:
Stabilabb eddig nem jött elő még semmi olyan hiba ami eddig volt, néha. Cpu terheléssel eddig se volt problémám, fps mintha stabilabb lenne ilyen max10-s skálán mászkál, beesés nélkül. Martini nekem nem tűnt fel, hogy gyengébb lenne amikor használtam akkor 1hit kill volt. Tankok viszont mintha jobbak lett volna vagy nem tudom, lehet azokhoz nem is nyúltak de most ballroom blitz-n ahol azért a gyalogság a sok tankgránáttal eltud bújni egy egész szép kört sikerült mennem, és ebbe volt 8db tank ütközet is ahol sikerült mindig diadalmaskodni, nem lett sok kill de zászló foglalás és védésből kivettem a részem, no meg nem rossz dolog becsücsülni egy tankba és kör végén arra eszmélni egyszer se haltál meg:D


"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#16404) Aventador91


Aventador91
őstag

nem játszottam péntek óta. most kijött a patch. elindítom a játékot. felmegyek egy szerverre. van üres tank, fasza, erre letesz egy nem általam választott tankba, ugye fegyverzet nélkül. na jólvan, kiszállás. meghalok. látom van szabad ló. kiválasztom. spawnolok. lovat nem kaptam csak a lovas kasztot. :C köszi. pihentetem még a játékot, egyébként is nagyon ráuntam.

[ Szerkesztve ]

(#16405) daveoff válasza Németh Péter (#16398) üzenetére


daveoff
veterán

csinálhatunk akármit, higgyétek el köze nincs ennek a net kapcsolatunkhoz. én már végig zongoráztam mindent, szar a játék....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16406) Drachande


Drachande
tag

Sziasztok!

Nem tudom, melyik az alkalmas topik az ilyenre, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Épp most vettem egy 6 Gb-os Gigabyte GTX 1060 Windforce OC-t, de nem adja le azt a teljesítményt, amit kellene. Egy i5 4670 van mellette, 8GB ram, Chieftec CTG 500as táp, Asrock H87M Pro 4 alaplap. Windows 7 64bitet használok, ezért fletételezem, DX11-ben fut a BF1. Medium grafikán épp, hogy elérem a 40 fpst általában... 30-40 között mozog, pár területen simán üti a 60at, de ahogy kimegyek egy nagy térre még 20-30 közé is leesik.
Felraktam a legújabb drivert hozzá az Nvidia oldaláról, fent van a Gigabyte utilityje is hozzá, de ezt csinálja. Próbáltam utility nélkül is, régebbi driverekkel, mindíg ugyanez. A játékok fel sem ismerik egyébként, mint GTX 1060, azt írják, hogy ismeretlen videokártya. A Geforce experience, ha felrakom, folyamatosan hibával kilép, újraindítást kér, de újraindítás/újratelepítés után is pár másodpercig bírja csak. Valamennyit viszont biztos hoz a teljesítményéből, mert egy GTX 560at cseréltem le rá és ott kb 6szorosára ugrott az fpsem a csere után.
Mi lehet a probléma?

(#16407) FollowTheORI válasza spanglee001 (#16401) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem ez így elég kevés info lenne a közös pont kiszűréséhez.

Kéne kb minden infó a gépekről, meg a net szolgáltatóról, meg a modem/router/hálókártya, windows konfigurálás, viruskereső, tűzfal stb stb. is. Egyszóval minden.

Mondjuk egy ethereal monitoringot megérne a hálózati forgalom, megnézni milyen csomagok mennek és mi történik konkrétan a hálózaton mikor megszakad/mielőtt megszakad. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16408) laceszgamer válasza daveoff (#16405) üzenetére


laceszgamer
addikt

De ha a játékkal lenne gond akkor sokkal több embernel jelentkezne

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16409) guftabi96 válasza Drachande (#16406) üzenetére


guftabi96
addikt

Driver törlés majd újratelepítés (esetleg DDU-val (aminek hasznosságáról megoszlanak a vélemények), megvolt?
Próbáld ki ezeket:
a játék mappájába csinálsz egy user nevű, cfg kiterjesztésű fájlt (simán jegyzettömbbel), és az alábbiakat írd bele:
RenderDevice.RenderAheadLimit 2
PostProcess.BlurMethod 0
PostProcess.DofMethod 0
PostProcess.DynamicAOEnable 0
PostProcess.DynamicAOMethod 0
Render.DrawScreenInfo 0
Render.VSyncFlashTestEnable 0
RenderDevice.Dx11Dot1Enable 0
RenderDevice.Dx11Dot1RuntimeEnable 0
RenderDevice.StereoConvergenceScale 0
RenderDevice.StereoSeparationScale 0
RenderDevice.StereoSoldierZoomConvergenceScale 0
RenderDevice.TripleBufferingEnable 0
RenderDevice.VSyncEnable 0
UI.DrawEnable 1
WorldRender.MotionBlurEnable 0
WorldRender.MotionBlurMaxSampleCount 0
WorldRender.MotionBlurQuality 0
WorldRender.PlanarReflectionEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapEnable 0
WorldRender.SpotLightShadowmapResolution 1
WorldRender.TransparencyShadowmapsEnable 0
GstRender.Thread.MaxProcessorCount 4

Illetve nézd meg ezeket is:
[link]

(#16408) laceszgamer
De azt is nézd, hogy más játék nem csinálja neki, csak ez a ganaj.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#16410) Drachande válasza guftabi96 (#16409) üzenetére


Drachande
tag

- Driver újratelepítés volt, próbáltam 379esel és 375össel is.
- a DDU-t nem tudom, mi azt nem próbáltam, de mások is ezt írják, rákeresek
- user.cfg file (ha így gondoltad), a Battlefield 1 mappa gyökerébe rakva semmit nem változtatott.
- a linken levő beállításokat is kipróbáltam, GF experience nincs a gépen, többit átállítottam. Full lowon 50 fps, ugyanúgy.

(#16411) whitezo88 válasza Aventador91 (#16404) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Még jó hogy ezt is javították elvileg... :U én se érzem hogy kevésbé lenne bugos.

(#16412) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ezek a dupla és tripla killeket nagyon bírom.......nekem ha 1-szer sikerülne 1 BF alatt. :U

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16413) R3laX


R3laX
addikt

Vki nem játszik itt I7 2600K procival, vmi gtx 1060/rx 480 szintű kártyával? Mennyire kajálja meg?

(#16414) deadwing válasza daveoff (#16346) üzenetére


deadwing
addikt

Nettől függően kb 5-től 50 ms-ig szokott lenni a válaszidő.
Nyilván minél kisebb, annál jobb.
Ha azt írod be amit mondtam az csak a belföldi -bix- kapcsolatodat nézi.
Ha tudsz külföldi ip-t amit tudsz pingelni folyamatosan, azzal is érdemes megnézni.
Naszóval, ha game közben végig 50 körül marad, akkor látszólag nincs baj, de ha feljebb ugrál, vagy neadj isten mikor kidob a szerver azt látod, hogy ping timeout, na akkor van a baj. 1-2 csomagvesztés is elég, hogy ledobjon. Vagy 150ms feletti válaszidő is már elgondolkodtató.
A lényeg, hogy azonnal nézz rá erre az ablakra, ahogy kibobott aztán ha kell, scrollozz fel.
Azt is megteheted, hogy futtatod 2-3 órán keresztül és ha ctrl+c-vel állítod le, ki fogja írni hogy x ezer csomagból mennyi veszett el. Már pár darab elveszett csomag is okozhat szerverről ledobálást, szóval az 1% is sok.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16415) daveoff válasza laceszgamer (#16408) üzenetére


daveoff
veterán

átböngésztem a netet, és bf3-tól kezdve bf4, hardline-on át minden játékban előfordult ez a probléma egyeseknél, nem tömeges méretekben, de jelen volt, és azóta se találtak rá 100%-os solution-t, sokan letették a játékot emiatt. most pl ma csak egyszer dobott le, tegnap 3szor, előtte egy hétig egyszer sem. tegnap előtt már bent a melóhelyen is ledobott, ahol eddig még soha. játszok sok multi játékkal mellette steamen, uplayen, originen(BF3/BF4/BFH is), egyik sem dobott le még egyszer sem. de má nem tudom mi a faszomnak koptatom a billentyűt, hagyjuk is....

(#16414) deadwing:

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16416) deadwing válasza daveoff (#16415) üzenetére


deadwing
addikt

Ezzel most nem sokra megyek. Majd akkor nézz rá amikor ledob, hogy akkor mit ír.
Egyébként milyen net ez? Ez a válaszidő kb adsl szintet mutat.

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16417) Németh Péter válasza daveoff (#16415) üzenetére

Le merném fogadni, hogy az összes multiplayer játékban előfordul ilyen. Az a gyanú, hogy a te géped és a szerver között valahol elvesznek az IP csomagok néha. Valószínű túlterhelődik egy router néha. Ahhoz, hogy ezt a pontot megtaláljuk ahhoz először is igazolni szeretnénk ezt a feltevést azzal, hogy IP (jelen esetben ICMP, azaz ping) csomagokat küldünk egy időben azzal, hogy játszol. Ha a ping kérésekre nem érkezik válasz, akkor az azt jelenti, hogy elveszett útközben valahol.

Ugyanígy lehet a traceroute-al is játszani. Meg lehet mondani egy IP csomagnak, hogy hány routeren való áthaladás után szűnjön meg. Ezért ha kiküldesz IP csomagokat 1-2-3-4-5 "élettel", akkor megkapod, hogy mely pontokon halad át a forgalmad a géped és egy szerver között, mert ahol megszűnt az IP, onnan visszajön egy ICMP csomag. Na ezzel a módszerrel ki lehetne deríteni, hogy mely pont nyeli el az UDP csomagjaidat. Ilyen traceroute-ot csinál az az EA supportos videóban szereplő is.

(#16418) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mekkora egy mocskos szemét játék már ez! :D
Mai termés egy óra giant shadow-ozás után:


Úgy vettem észre, hogy mikor belépek egy szerverre kapok egy ládát, utána semmi, de ha szervert váltok megint kapok egyet az első körben. Tegnap így lett 5.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16419) Németh Péter válasza Carlos Padre (#16418) üzenetére

Szerintem random a ládaosztás.. És sokáig azt csináltam, hogy minden kör után szervert váltottam és annyira sok ládát nem kaptam azért.

(#16420) Carlos Padre válasza laceszgamer (#16386) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én nem emlékszem, hogy lenne prémiumom, mégis megy.
Persze lehet csak bug ez is, de nem bánom :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16421) Carlos Padre válasza Németh Péter (#16419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Az úgy túl egyszerű lenne :) De az feltűnt, hogy ha pár óránként szervert váltok, illetve játékmódot, akkor több ládát kapok, mintha leragadok cq-t játszani.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16422) Gyula84 válasza FollowTheORI (#16407) üzenetére


Gyula84
veterán

te nem ismered spanglit? szarawindoz10aztcső :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16423) scope2007


scope2007
addikt

Ezt én is észrevettem
Van olyan is, hogy kör végére érek fel, ölök mondjuk 7et, foglalok kettő pontot és a végén kapok ládát
És ellenkező is van, első vagyok ezekkel verek a szerver másodikra pontban
Foglalok végig, ölök, tankozok, revive megy minden, és nincsen láda xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16424) daveoff válasza deadwing (#16416) üzenetére


daveoff
veterán

UPC 500/20

(#16417) Németh Péter: Akkor este megnézem játék közben, de ez a traceroute nekem nem működik a videó alapján.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16425) deadwing válasza daveoff (#16424) üzenetére


deadwing
addikt

Na az felettébb érdekes... 100-as digivel bix-re nálam 5-7 ms körül van a ping... Ráadásul úgy, hogy közben van egy 300 méteres wifi kapcsolat is, ami mondjuk nagyon fasza, mer én csináltam :)
No a lényeg, hogy játssz, disconnectelj, aztán lássuk. ;]
Ez a kezdeti lépés, hogy ennek a végére járjunk.

Egyelőre a tracerouteolást hanyagold sztem. Bízom benne, hogy így is nyilvánvaló lesz az internet szolgáltató ludassága.

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16426) daveoff válasza deadwing (#16425) üzenetére


daveoff
veterán

Külvárosban vagyok, a központtól kb 6-7km-re, a upc hálózat egyik végpontján, nem tudom ez számít-e valamit. A szerelő, aki itt volt, mondta is hogy nem túl ideális a helyzetem a rendszerben.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16427) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Csinálnám a tankos medalt. Az első pont: Disable 3 tracks.
Mi az a track? Gondolom egy tanknak valamelyik rész?! A következőket már sikerült megcsinálni: Disable weapon, disable engine. De ennyi. Track-et nem tudom, hogy kell. Tudja valaki? köszi!

Megj.: közben rájöttem (Google), hogy a track az lánctalpat jelenthet: link

Tipp, hogy melyik tankot melyikkel lőjem? Vagy, hogy lehet a leggyorsabb ezt kipipálni? Köszi

(#16428) daveoff
Köszi! Gyorsabb voltál! Akkor ezek szerint arra kell célozni! Ma egyébként bekaptam egy ilyet, nem tudtam mozdulni! :D

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16428) daveoff válasza voodoo98 (#16427) üzenetére


daveoff
veterán

lánctalp, le kell lőni a lánctalpát

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16429) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Teljesítmény mennyit javult? Újraélesztős bug megvan még? Érdemes újra feltenni? :U

"Let's agree to disagree!"

(#16430) Pubszon válasza Németh Péter (#16384) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem tudom, én itt vettem a CD kulcsot a ha-n, és most is azon tolom. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16431) FollowTheORI válasza daveoff (#16415) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez tényleg nem valami jó válaszidő... nincs más eszköz a neteden?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16432) daveoff válasza FollowTheORI (#16431) üzenetére


daveoff
veterán

Egy router van pluszban a modemen, de a gép direktben van a modemen. Ennél jobb pingem nem volt soha, itt lakom lassan 9 éve, de soha nem okozott gondot egy játékban sem. Játékon belül a legjobbak között van a pingem mindig.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16433) FollowTheORI válasza daveoff (#16432) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Úgyértem mobiltelefon, tablet akármi más kütyü... semmi sem lóg még mellette?

(#16434) sixpak

Világos, nálam se... csak azért megkérdeztem, hátha kiderül valami... amugy a legjobb tényleg egy network analyser lenne... csak hát azzal is sokat kéne szórakozni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16434) sixpak válasza FollowTheORI (#16433) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az nem igazán számít...nálam is upc van, a gépen kívül használja a netet a tv, az erősítő, a gyerekek telefonja/laptopja/tabletje + a feleségem laptopja....nekem eddig 6 disconnected volt a 160 óra alatt.
És nekem csak 120-as upc van...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16435) daveoff válasza FollowTheORI (#16433) üzenetére


daveoff
veterán

mobilok, tablet van még, de nem a modement, hanem a hozzá csatlakoztatott routeren.

próbálgathatunk bármit, ide a rozsdás bökőt, hogy nem a gépemben, és a netemben van a kutya elásva.....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16436) deadwing válasza daveoff (#16435) üzenetére


deadwing
addikt

Sztem meg de.
Menjél már játszani!!
Kíváncsi vagyok mi lesz.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16437) N@idia válasza FollowTheORI (#16433) üzenetére


N@idia
őstag

Én nem értem minek erőlködni egyértelműen a játék a szar nem lehet mit tenni. Sajnos jobb netet nem tudok kötni mert nincs más szolgáltató és nem fogok cserélni routert sem amit 35 ezer ft-ért vettem se modemet nekem megjelenés óta meg van a játék eddig nem volt gondom vele az utóbbi 2 hétbe kezdte el ezt a hibát dobálni server disconnected és a mai frissítéssel egyenesen játszhatatlan lett a játék, mert 1 kört nem enged végigjátszani. Érdekes, hogy más steam-es multis játékom nem dobál le akkor nálam egyértelműen kizárja azt a lehetőséget, hogy a hiba nálam volna....

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16438) FollowTheORI válasza deadwing (#16436) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:D

Én mondjuk már az elején is mondtam, hogy a router vétel meg ilyesmi felesleges, nem az a baj.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16439) Carlos Padre válasza scope2007 (#16423) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Két óra játék után most kaptam meg a negyedik ládát a negyedik szerveren. Érdekes.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16440) daveoff válasza FollowTheORI (#16438) üzenetére


daveoff
veterán

nem érdekel már, én is tudtam, hogy nem az lesz a baj. a baromarcú dice szívat a nyomorék játékával..... :(((

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16441) FollowTheORI válasza daveoff (#16440) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ez lehet sose fog kiderülni. :)
Ami mindenesetre meglepő, hogy eléggé egyedi (ritka értelemben) problémának tűnik, nem valami tömeges.

Én majd holnap azért tolok pár karikát vele, most még van egy kis dolgom holnap estig.
Vicces megint az van mint a BF3-mal, hogy kicsengettem érte a lét és alig van időm vele játszani. :(
Nekem meg ez a "problémám".

Jah majd a TS infókat küld már el merre szoktatok lógni, a BZone-on multkor nem volt senki.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16442) deadwing válasza N@idia (#16437) üzenetére


deadwing
addikt

Egy francokat zárja ki.
Ha a BF csak egy kicsit érzékenyebb a csomagvesztésre, máris előjöhet a probléma, úgy hogy mondjuk a többi játéknál nem.
Soha az életben nem volt ilyen parám. 1-szer se a BF1 alatt. Mondjuk most kipróbálni sem tudom, mert melózok.
Ha mondjuk a peccs után nekem is szar lesz akkor mea culpa, jövök kiabálni én is, de ha nem, akkor viszont nagyon nem értelek titeket, hogy tesztelés nélkül miért jó ennyit morogni... Olyanok vagytok má mint valami disconnecter szekta, nem teszteljük le mert ha esetleg tényleg packetlossos a vonal, akkor nem tudjuk kiabálni, hogy köcsög dájsz.
;]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16443) FollowTheORI válasza deadwing (#16442) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak öregszik mindenki... tudod a korral jár hogy egyre zsémbesebb az ember és többmindenért morog gyakrabban. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16444) N@idia válasza deadwing (#16442) üzenetére


N@idia
őstag

Én teszteltem délután és nekem nem volt jó kivágott folyamatosan. Én ma már nem tudom csekkolni, hogy javult-e valamit, mert dolgozni kell mennem, de nagyon remélem holnap reggel már nem fogja ezt csinálni. Nálam eddig nem volt jellemző ez a probléma csak ma délután valamiért végig szar volt ami még érdekes hogy konzolra is meg van a játék és ott például egyszer nem dobott le délután ezt add össze :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16445) deadwing válasza FollowTheORI (#16443) üzenetére


deadwing
addikt

Sajnos ezzel tisztában vagyok én is már pár éve... :(
Múltkor tudtam meg, hogy a melóhelyen a hátam mögött kb 3 hónapja Mérgesferinek hívnak.
:DDD

(#16444) N@idia: megette a hálókártya driveredet valami buzidémon :) A teszt ezt is kiderítené amúgy...

[ Szerkesztve ]

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16446) N@idia válasza deadwing (#16445) üzenetére


N@idia
őstag

Akkor az csörömpölt az éjjel a gépemben sejthettem volna ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16447) FollowTheORI válasza N@idia (#16444) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos a sok windows frissítés ami mostanában megy... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16448) jety91 válasza deadwing (#16442) üzenetére


jety91
őstag

+1

BF1-ben nagyobb a tickrate mint BF4-ben -> több csomagot kell küldeni a szervernek -> magasabb az a határérték ahol ledobhat a szerver ez miatt.

[ Szerkesztve ]

(#16449) daveoff


daveoff
veterán

na most toltam kicsit, nem dobott le egyszer sem, oil fields operation végig ment mind a három pályán. ezt az izét elindítottam már jóval előbb, meg ment játék alatt is...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16450) giornalista válasza voodoo98 (#16427) üzenetére


giornalista
senior tag

tegyél le aknákat. ha jól emlékszem, ha ráhajt mindháromra, akkor szépen sorban végigveszi: Disabled Track, Vehicle Disabled, Vehicle Destroyed.

ha rosszul emlékeznék, akkor 1-1 aknát tegyél le.

anti tank puskával pedig a mini tank lánctalpát lődd, azt viszonylag könnyű disabledre tenni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.