Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Olympos


Olympos
aktív tag

Nem értem.
A hivatalos BF szerverszolgáltatók is szép árat fizetnek a licenszért, hogy eredeti BF3/BF4 szerver fájlok legyenek a szervereiken, amikért pedig mi fizetünk. Ez is bevétel az EA-nak, DICE-nek. Miért akarják ezt eldobni?
Talán azért, mert újabb vállalkozók akartak volna belépni a buliba? Nem jutottak velük egyességre? Felhígult volna a rendszer?...tényleg nem értem.
Valaki olvassa a hivatalos Battlefield fórumot? (Ott is nagy a felháborodás.)

Ha nem lesz bérelhető szerver és HC mód, akkor se játékot, se vga kártyát nem veszek.

(#8002) kisza25 válasza daveoff (#7999) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ne fesd az ördögöt a falra, mert ez lesz nagyon megverlek, mert vészmadárkodsz:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8003) guftabi96 válasza daveoff (#7999) üzenetére


guftabi96
addikt

Hát nagyon remélem, hogy nem így lesz :(
Ha viszont kiderül, hogy igazak a hírek, és pc-n is így lesz, akkor nagy esélyt látok rá, hogy erre a linkre bizony rá fogok kattintani :U

#KeepFightingMichael

(#8004) @rglaaf válasza Olympos (#8001) üzenetére


@rglaaf
veterán

biztos nem akarnak only flagrun,1 mapos stb szervereket ott van bf4 be is 5 dlc? és nem játszik rajtuk senki csak locker, golmud, metro shanghai only mapok mennek szinte fullon

PSN:BiZzare_0 ️

(#8005) Xaels válasza @rglaaf (#8004) üzenetére


Xaels
félisten

Csak ezzel nem oldanak meg semmit. Max a szar mapokon ki fog ürülni minden szerver.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8006) Olympos


Olympos
aktív tag

Van olyan elvetemült rövidlátó, aki azért panaszkodik a BF hivatalos fórumán, hogy NE legyen bérelhető szerver a BF1-ben, mert sok a túlkapás, a "hülye admin". :Y
...idióta.

Észre se veszi, hogy az Offical szerverek teli van csalókkal? :C
Minden csaló Offical szerverre megy fel, mert tudja, hogy a kutya se bántja ott és a legújabb csalásokat nyugodtan tesztelheti. (Normal mód - offical beütéssel - még rosszabb...)
Volt olyan, hogy teli volt a szerver (48 vagy 64 fő) és mindenki tudta mindkét csapatból, hogy egy bizonyos emberke csal. Még a Commander is segített megmutatni, hogy merre található a csaló - sőt, valaki kilpett Spectractorba, hogy közölje a csaló pozícióját - és köszönhetően a HC módnak már mindenki tudta, hogy amint meglátja az illetőt egyszerűen csak TeamKill-je meg.
Kb 30-45 perc után végre elment az illető és csoportos report miatt pár nap után a statját is nullázták.

Ezt akarják? Remélem nem .... :(((

(A beépített Punkbuster egy új csaló dll esetén hetekig tehetetlen, a profik esetén tovább is. A másik - a neve eszembe se jut - meg még ennyire sem jó...)

(#8007) bul07


bul07
nagyúr

Ha nem lesz bérelhető szerver akkor ez is a Star Wars: Battlefront sorsára fog jutni :((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8008) voodoo98 válasza bul07 (#8007) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Csak lesz! Eddig minden BF-ben volt nem? Legalábbis 3,4, HL-ban biztos, ha jól emlékszem.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8009) kisza25 válasza voodoo98 (#8008) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jól emlékszel, ha így lesz akkor tényleg bf4 lesz még egy jó ideig, de mondjuk én akkor is megveszem, mert így is kíváncsi vagyok :B

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8010) voodoo98 válasza kisza25 (#8009) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ettől függetlenül én is megveszem és tolni fogom. De nyilván jobb lenne, ha lennének saját szerók. Elvileg lennie kell most, de pár napon belül kiderül.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8011) Laraxior


Laraxior
titán

En is megveszem. Mit erdekel engem h milyen szerver...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8012) kisza25 válasza Laraxior (#8011) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tudod nekünk van egy klánunk, 40 emberkével, és van bf4 szerverünk, volt bf3 is és párhuzamosan a kettő, sőt bfh szerver is volt és lesz bf1 szerver is, ha lehet bérelni, Gabesz már rákérdezett az illetékeseknél, napokban kiderül

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#8013) guftabi96 válasza Laraxior (#8011) üzenetére


guftabi96
addikt

Hidd el, nem véletlen háborgunk.
Pl hogy lesz akkor a klánoknak szervere? (lásd iram)
Remélem lesz erről minél hamarabb valami infó. Látom nem csak én nem venném meg, ha igazak lesznek a hírek.

(#8012) kisza25
Na, akkor várjuk felőletek is a választ.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8014) Laraxior válasza guftabi96 (#8013) üzenetére


Laraxior
titán

Legalább kevesebb pro lesz a játékban ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8015) zzola válasza Laraxior (#8014) üzenetére


zzola
félisten

Így van. BF4-ben specactor nélküli szerverre jár az összes pro..
Érdekes!

(#8016) M@rdel válasza Laraxior (#8014) üzenetére


M@rdel
őstag

és talán olyan sem lesz, hogy némely "ügyes" admin a jobb csapat /amiben ő és kedves barátai nincsenek benne/ létszámát leviszi a másik 1/3-ára, majd már nyerőben feltölti, a frissen beérkezőkkel

van ilyen khhmm szerver

(#8017) bul07 válasza Laraxior (#8011) üzenetére


bul07
nagyúr

Mondjuk ez is igaz

Én ki nem állhatom az agyonkorlátozott szervereket, és kerülöm is őket

Az olyat szeretem amin nincs fegyverkorlát, a bérlő(admin) jelen van de név nélkül, vagyis a játékosok között van és úgy ténykedik, és nem minden piszlicsáré dolog miatt dobál ki embereket(főleg nem azért mert le merték lőni, hány ilyen szerver bérlő van, vagy chat-be írt dolog miatt)

Ja és fő alapszabályom, magyar bérlésű szervere soha
Nincs fizikai magyar szerver magyar ip-ről így miért mennék kiskirályok világába(akinek nem inge)
(Kis kifejtés, míg egy német simán hobbiból egyedül is tud szervert bérelni addig magyar részről 5+ ember bérel egy szervert és így sok sok kiskirály vélemény, a pénzéért élvezi a hatalmat.)

Amúgy legnagyobb arculcsapás azoknak lenne akik a Ultimate Edition rendelték elő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8018) Darabokra


Darabokra
senior tag

látom a többség itt is modern háborút akar, sztem meg teljesen jó, hogy 1. világháborús lesz és nagyon várós.. nem értem azokat akik modern fegyverekért rinyálnak meg stb.. de biztosan a fiatalabbaknak nagy gond ez.

(#8019) sixpak válasza Darabokra (#8018) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt hol olvastad...?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8020) redingitell válasza Darabokra (#8018) üzenetére


redingitell
senior tag

Azoknak ott a COD. Repülő mukik lézer puska 2874-ben. Mellesleg èn is tuti megveszem, ès olyan szerveren jàtszom amilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#8021) polgi803 válasza M@rdel (#8016) üzenetére


polgi803
őstag

+1

(#8022) voodoo98 válasza redingitell (#8020) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

+1

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8023) Laraxior válasza M@rdel (#8016) üzenetére


Laraxior
titán

Mit bánom en... Majd atmegyek masikra.
Lehetoseg lesz boven.
Engem a jatek érdekel az osszes tobbi szarsag nem.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8024) Xaels válasza Laraxior (#8023) üzenetére


Xaels
félisten

Engem jól behúztak MW2-vel... Ok ott szerverek sem voltak, de a lobbyrendszerben éltek a csalók mint hal a vízben. Ha szar pálya jött kiürült és kereshettél mást. Ha többen voltatok partiban volt, hogy percekig keresett lobbyt. Kösz, de nekem hasonló nem kell. Legyen rendes szerver amik változatosak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8025) Darabokra válasza sixpak (#8019) üzenetére


Darabokra
senior tag

a topik elején kezdtem olvasni a hsz.-eket.

(#8026) sixpak válasza Darabokra (#8025) üzenetére


sixpak
nagyúr

Értem...biztos volt ilyen is, de úgy tűnik ez a legkisebb gond most.
Ha nem lesznek bérelhető szerverek, akkor nem lesz HC sem és akkor egy jelentős vásárlóbázist elvesztenek, köztük engem is....de remélem ez csak valami rossz vicc.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8027) Darabokra válasza sixpak (#8026) üzenetére


Darabokra
senior tag

szerencsére nekem ilyen problémám nincsen, nem érdekelnek a multik :D

(#8028) Laraxior válasza Xaels (#8024) üzenetére


Laraxior
titán

En nagyon birtam az MW2-t :) Voltak hianyossagok, de 800 orat toltam bele.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#8029) Darabokra válasza Laraxior (#8028) üzenetére


Darabokra
senior tag

800??? azt meg hogy? :DDD

(#8030) guftabi96 válasza Laraxior (#8028) üzenetére


guftabi96
addikt

MW2-őt én is imádtam, kedvenc Codom, valamiért nekem az volt a legjobb multiban. (a kampányt soha nem játszottam végig)
Bele se merek gondolni, hogy hány órát játszottam vele, de abból kiindulva, hogy Bf4-ben most van 600, abban tuti hogy 1500+.
(nem tudom megnézni, én AlterIW-n meg az egyéb ehhez hasonló dolgokon nyomtam)
Viszont attól még a lobbys rendszer egy semmitérő vacak volt.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8031) SkyS1gn válasza Laraxior (#8028) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azt még én is, utolsó igazi cod.

(#8024) Xaels

Baszki gondolkodjatok már, Alphában meg Bétában is voltak szerverek, lobbys rendszer NEM IS VOLT, nem is lesz.
Arról megy a diszkurzus hogy csak official szerverek lesznek vagy custom bárki által bérelhető is.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8032) voodoo98 válasza SkyS1gn (#8031) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nekem is fura volt először olvasni. :D
De szerók lesznek az alapvető. Lobby rendszertől én is hülyét kapnék. Az előrendelést nem mondanám le, de lehet az ultimate-t igen.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8033) Xaels válasza SkyS1gn (#8031) üzenetére


Xaels
félisten

Férreértetted. Tudom, hogy szerverek lesznek csak a customság kérdéses. Az officialok meg nem sokkal jobbak...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8034) prokxy válasza Xaels (#8033) üzenetére


prokxy
veterán

Mikor derül ez ki? Most erre vagy igen vagy nem a válasz...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8035) lofagi válasza bul07 (#8017) üzenetére


lofagi
addikt

"Amúgy legnagyobb arculcsapás azoknak lenne akik a Ultimate Edition rendelték elő"

Ezt mire érted?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8036) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Nekem úgy rémlik anno már lenyilatkozták, hogy lesznek szerverek... csak a jogköröket fogják megnyirbálni, tehát jóval kevesebb állítható dolog lesz, hogy a "játékélmény" minden szerveren hasonló legyen, akárhova is kerül az ember be. (Pl a casual "matchmaking"-et használó réteg).

De persze meggondolhatták magukat és lehet hogy SWBF módjára minden saját kézbe lesz... vagy épp az ellenkezője. :D

Már csak pár nap és kiderül. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8037) prokxy válasza FollowTheORI (#8036) üzenetére


prokxy
veterán

Fast Vehicle spawn legyen! :D Elvégre ez BF, ne kutyagoljak már annyit! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8038) FollowTheORI válasza prokxy (#8037) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ott a ló... :P

Nekem az első napokban-hetekben még lehet a Funstock-al is bokszolnom kell, ha nem szállítják le a kulcsomat... már előre várom. Jó kis PayPal dispute is lehet belőle. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#8039) bul07 válasza lofagi (#8035) üzenetére


bul07
nagyúr

Értem ez alatt hogy abban a tudatban fizetek 129.98€ hogy rendes multit kapnak bérelhető szervereken játszva.

Persze le lehet mondani az előrendelést, na de akkor is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8040) prokxy válasza FollowTheORI (#8038) üzenetére


prokxy
veterán

Gépesített járműre gondoltam és nem a robotlóra! :D

Már le is vonták a zsetont vagy miért?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#8041) voodoo98 válasza bul07 (#8039) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Csak ~122eur-t. ;) [origin access-szel]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8042) lofagi válasza bul07 (#8039) üzenetére


lofagi
addikt

Nem tudom, én ezt a kérdést még fel se hoztam mikor amellett döntöttem,hogy ultimate. Szerintem aki megveszi a nagy csomagot nem nézi,hogy milyen szerveren fog játszani vele, mert neki az a lényeg, ahogy nekem is, hogy fullos csomagot kapjon/jak. De ez csak az én véleményem. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8043) voodoo98 válasza lofagi (#8042) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én is ultimatet vettem és kb. igazad van. De azért jó lenne custom szerókon tolni. Még színesebbé tenné a játékot. És egy idő után kialakulnak kedvenc szerverek, mint általában.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8044) TXT


TXT
őstag

A funstockdigital.co.uk es/vagy a cdkeys.com mennyire biztonsagos Origin kapcsan, mint "olcsobb" beszerezhetoseg? Van korabbrol szemelyes tapasztalat vkinek sracok? :U

[ Szerkesztve ]

(#8045) Ellia válasza TXT (#8044) üzenetére


Ellia
addikt

Én CDkeys-ről már vásároltam régebben (DOOM, Rise of the TR), vásárlás után pár percen belül jött az email a kulcsokkal amik gond nélkül müködtek steamen.

Amúgy trustpiloton néz rá a megbízhatóságra :)

(#8046) voodoo98 válasza Ellia (#8045) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én g2a.com-ról vásároltam eddig. Nem volt gond. De lehet ezt a játékot nem merné megkockáztatni! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#8047) Ellia válasza voodoo98 (#8046) üzenetére


Ellia
addikt

Nekem volt, jolarasitott ESO-al. Pont bele futottam abba a kulcs lopási körbe mikor rengeteg kulcsot bannoltak. De ezen kívül más problémám nem volt ott, de nem is ajánlanám.

(#8048) daveoff válasza Laraxior (#8011) üzenetére


daveoff
veterán

Akkor nem lesznek flagrun szerók sem, az se zavar majd? ;]

Cris: de lobbys rendszer volt bétában is, max 5, vagy 4 haverral, nem? Csak kiválaszthattad melyik szeróra mentek.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#8049) SkyS1gn válasza prokxy (#8037) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Az se jó mindíg amikor lekaszálsz 2 tankot 10m-t elöbbremész és jön ugyanaz a 2 huszár...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#8050) prokxy válasza SkyS1gn (#8049) üzenetére


prokxy
veterán

Tudod, h nem erre gondoltam...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.