Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15751) kisza25 válasza prokxy (#15750) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szerintem kevered a Mikulással, az jön holnap, de lehet neked patch-et hoz, ha azt kértél :DDD ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15752) BlessedElroy válasza ciry (#15749) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Akkor töltsd fel youtube-ra és linkeld a report mellé, az a biztos.

Origin: BlessedElroy

(#15753) smokiii1 válasza Xaels (#15747) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én egyszer azt vettem észre ezzel a teljesítmény problémával kapcsolatban, hogy egyrészt tök random történik, Másrészt nálam a gpu kihasználtsága egyébként is alacsony (50-70%) még akkor is ha jó az fps-em, viszont a cpu 100%-on megy és akkor jönnek az fps problémák ha leesik a cpu kihasználtsága is.

(#15754) ciry válasza BlessedElroy (#15752) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom pár száz riportot már kapott, videóval is, mégis pusztít tovább.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15755) R3laX válasza smokiii1 (#15753) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, ez nem normális, hogy játék közben lemegy 9%-ra .... Miéééért? :O :)

(#15756) prokxy válasza kisza25 (#15751) üzenetére


prokxy
veterán

Nem kértem ezt tőle :P , mostanában skip-pelem a játékot, csak mondom ha jön új map, akkor benéznék, h mizu! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15757) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Random Moments

Baszki,az elsőn besírtam! :DDD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15758) Ellia válasza }{3@Đ$}{0ot (#15757) üzenetére


Ellia
addikt

Ilyenből van pár. Legjobb mikor vissza igenel a tank csövével, de azért csak továbbmegy :D

(#15759) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Fejhallgatóhoz melyik a legjobb beállítás? War-tapesel szoktam mindíg nyomatni, a Logitech-es mintha adna rá egy kis kakaót?

(#15760) gyiku

Amúgy jó kérdés, eddigi BF-ekben tisztán hallatszott a különbség, de BF1ben nemigen így van. BC2, BF3, BF4 mindenben war tapes használtam, amikor átkapcsoltad, sokkal robosztusabb lett a hang, sokkal "életszerűbb" "brutálisabb", BF1ben meg szinte ugyan olyan mint hifi stb... másnál is így van?
Jók a hangok nem azért de ez akkor is fura. (bug?)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15760) gyiku válasza SkyS1gn (#15759) üzenetére


gyiku
nagyúr

a war tapes miben mas, mint a sima headset?

hüllő

(#15761) Xaels válasza smokiii1 (#15753) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem tök random volt. Egész nap játszottunk haverral, DOM Empire's előtt kibontottam 2 ládát, mondom biztos bebugolt mert amíg ment a számláló vásároltam egy 900-ast is. Tök szenvedés volt. Utána egyik pályán sem volt semmi bajom, CPU sem ment 100% csak ilyen 50 körülieken. Se Scar, se Amiens nem okoz gondot, de később amikor átmentünk CQ-ra sem volt semelyik másik térképen bajom. Ugyanaz a jelenség a 64fős CQ-n mint a Dominationon... Valamilyen beállítás azon a mapon gubancot okoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15762) guftabi96 válasza SkyS1gn (#15759) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem a War Tapes nem annyira jött be, valahogy még annyira se hallottam pontosan, hogy mi történik, mint mielőtt bekapcsoltam.
Bár én mindenhol a Stere-Headphones beállításokkal játszok, én úgy hallok a legjobban.
Érdekes amúgy, hogy BF4-ben hallom, ha valaki fut a közelben, itt meg sokszor semmi. Ha nem fordulok futás közben hátra, akkor észre se veszem.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#15763) SkyS1gn válasza guftabi96 (#15762) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Multkor próbáltam csak, BF4-el még nem is, első fejes, ATH-M40x, épp DAC-et nézek hozzá.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15764) }{3@Đ$}{0ot válasza gyiku (#15760) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Annál olyan mintha kicsit élesebb lenne a hang.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15765) N@idia


N@idia
őstag

Másnál is offline a szerver vagy csak nálam van gebasz :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15766) smokiii1 válasza Xaels (#15761) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nálam minden map ugyanúgy fut. Időről időre mindegyiken előjött. De az biztos hogy kisebb játékmódokban is csak ott ritkábban.

(#15767) smokiii1 válasza gyiku (#15760) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Bf3-ban még az volt a különbség hogy war tapes felerősített minden hangot, úgy viszont nehezebb volt meghallani a lépéseket pl. Viszont BF1-ben nálam sincs szinte semmi különbség.

[ Szerkesztve ]

(#15768) vendingo válasza N@idia (#15765) üzenetére


vendingo
veterán

Nálam se megy.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15769) daveoff válasza SkyS1gn (#15759) üzenetére


daveoff
veterán

Az tény, hogy élmény szempontjából jó a war tapes, de nagyon zajos, mert felerősít minden háttérzajt, sokkal élethűbb, így sok mindent nem veszel észre, amit egyébként igen. Ettől függetlenül én is mindig azt használtam.:D Most a logisat használom.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15770) SkyS1gn válasza daveoff (#15769) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pontosan ezért szerettem, annak tudatában is hogy pl léptekre nem az volt a legjobb.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15771) Carlos Padre válasza SkyS1gn (#15770) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Tankra se. A nagy böszme hangtalanul beoson az ember háta mögé, én csak lopakodó tanknak hívom.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15772) N@idia


N@idia
őstag

Nvidia 376.19 Whql Driver

Egyéb észrevétel a driver telepítése után
Empire's Edge pályán a dombon már nem 43 fps van, hanem 50 alakul ez :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15773) pendre54 válasza SkyS1gn (#15763) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Ez az ATH fejes már megérdemel egy jobb DAC-ot. Egy kört érdemes lenne futni pl. ezzel a Korg DAC-al, ezzel már DSD minőségű zenék is lejátszhatók.[link] [link]
Egyébként tapasztalatból mondom, hogy már egy kicsit komolyabb hi-fis cuccokkal is eszméletlenül jól szól mind a játék zenei anyaga[link], mind a játékhangok.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15774) Xaels


Xaels
félisten

Játszottam 3 kört, mindháromban élen végeztem. Toltam neki rendesen, a 2. körben átvettem a Leaderséget is mert agyhalottnak adta oda a játék. Argonnen jó szolgálatott tett a Mortar, a vonatot rendesen lesebeztem vele vagy 3 sorozattal, néha beadott 1-1 killt vagy assistot killnek de azért bosszantó, hogy én sebzem rá a legtöbbet, de amikor kinyírják még csak assist sem jár rá...

Utána Sinai-n begyűjtöttem 2-t a 3-ból a Support Order Of Valor medálhoz(20kill Lmg-vel meg 5 HS). Nekiugrottam B pontnál egy Light Tanknak Repair Tool-lal és majdnem szét is kaptam, de nem egy sima gránát végzett vele végül amit a csapattárs vágott alá?! :o Ott végig olyan szoros volt, hogy nem jött be a vonat.

Scaron meg megszenvedtem minden egyes pontért. A Squadtársak mind mentek amerre láttak, a repülősök nagyon szórták a nyakunkba az áldást, de szerencsére tankosok nálunk voltak jobbak és kevesebb volt a nyominger pálya szélén kemper is nálunk így elég jól tartottuk a pontokat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15775) feco70


feco70
senior tag

A párommal néztük a 📺, erre valami nagy dübőrgésre lettünk figyelmesek. Meg is ijedtem, hát a fiam olyat rávágott az egérre, hogy ripityára tört. Még az asztalt megnézem nem e sinylette meg. Már 19 éves, de hát egy játék se ba😊ta fel ennyire. Azt mondja egymásután háromszor lőtték le shotival. Na rendelhetem meg az új egeret.

(#15776) Aventador91 válasza feco70 (#15775) üzenetére


Aventador91
őstag

Én is mindig az egérnek adok :D de tök jól bírja ez az 1800Ft-os teszkós egér :D

(#15777) spanglee001 válasza N@idia (#15772) üzenetére


spanglee001
addikt

másfél órát kínlódtam mire rájöttem a sok kékhalál közepette, hogy a wifi stickkel veszett össze az uj driver. csökkentett mód ddu eltávolítás után is maradtak a kékhalálok, ujratelepítettem a wifi sticket (amit nem használok, csak nemporosodik az usp port :DDD ) és minden működik bár játékban még nem néztem hozozt e javulást, bár eddig sem volt gondom a játékkal. de ez a driver most beszivatot :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15778) feco70 válasza Aventador91 (#15776) üzenetére


feco70
senior tag

Én is mindig annak adok, de ezt sajnálom mert sokat ki birt már. X7 es volt, de megint ilyet veszek

(#15779) SkyS1gn válasza pendre54 (#15773) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Tudom, be is rendeltem mellé egy E10k Olympus 2-t ;) :B

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15780) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Akinek 21:9es monitora van az mennyire állítja a FOV-ot(szimplát és a járműben lévőt) valamint UI Scale factor mit is jelent pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#15781) kisbancsa válasza Zso Ro (#15780) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Én hagytam alapon mindent. Úgy vettem észre ha feljebb tolom megeszi a gépet...

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#15782) Zso Ro válasza kisbancsa (#15781) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Nyomtam egy Reset-et a beállításokra.Ma már nem,de holnap megnézem hogy mi a diffi az alap 55 és mondjuk a 100 között.
UI Scale-ről valami infó?

Szép a monitorod :C

(#15783) Edem05 válasza feco70 (#15775) üzenetére


Edem05
őstag

Bocs a kérdésért, de nem te laksz itt a szomszédban? (nyilván nem) :DDD Van egy csávó valami fps mókával játszhat ő is, de nagyon nem adja neki mert mindig bmegol, ha nagyon kiborul akkor még a falat is üti, rúgja.

(#15785) scope2007


scope2007
addikt

Na ma osszefutottam az első aimbot fereggel
Aki nem is titkolta xD
Nem tudtunk ellene mit tenni gyalogosan
Lmgvel ment egy golyós fejeseket adott

Sikerült tankot szereznem, onnét szerencsére nem lőtt ki
Bf3 volt olyan csiter, aki járműből is kilott xD (itt nem szerencsére)

Ice_mustache volt a neve, gondolom azóta ötvenezerszer nevet váltott
Vicc hígy votekick sincsen

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15786) feco70 válasza Edem05 (#15783) üzenetére


feco70
senior tag

Biztos,hogy nem :N Meg akkora állat nem vagyok, hogy üssem a falat

[ Szerkesztve ]

(#15787) ciry válasza scope2007 (#15785) üzenetére


ciry
őstag

Nálunk is volt egy reggel

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15788) prokxy válasza ciry (#15787) üzenetére


prokxy
veterán

Egyre több lesz,a hogy az emberek unják a játékot és hogy egyre olcsóbban meg is lehet szerezni.
Bár nekem ez a 61-11 annyira nem csíter stat, bármivel is ment...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15789) Xaels válasza prokxy (#15788) üzenetére


Xaels
félisten

Nem hiszem, hogy az aki unja kezdene el csalni. Attól csak mégunalmasabb lenne.

Engem a Battlepack rendszer csesz fel. Végigteperem a kört, ott vagyok a toppon és szinte mindig kiemel valami miatt de csomagot nem ad. Bezzeg amikor kör végén csatlakoztam kb. 2perc volt a végéig akkor kaptam. Amiket meg adnak szinte mind fos, se puzzle se XP boost. Ismerek olyat akinek már 3 XP boostja is volt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15790) prokxy válasza Xaels (#15789) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem sem ad xp boosot sem puzzlet. Múltkor bejött utánunk Daveoff a kör végére, 0 ponttal kapott packot, fagi eléggé kiakadt, mert ő volt az első, tök sok ponttal vezetett stb , persze szart nem kapott érte! :D

Egyébként azt néztem, h TDM-ezni vagy Domizni esetleg madarazni kell, ott kevesebb az ember és nagyobb az esély a packra. Meg persze a rush, de ugye az általában elnyúlik. egy tdm sokkal gyorsabb, több pack jön! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15791) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ezekhez lehet prém kell, nem?
Mármint az növeli a számukat esélyt meg boost csak akkor van.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15792) prokxy válasza FollowTheORI (#15791) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem van, de mégis alig adja, nem mintha annyira érdekelne, lehet, h nem stresszelek rá és ez a baj! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15793) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Hogy lehet elvenni valakitől a vezető szerepet?
Tegnap én voltam a leader,és osztogattam a parancsot a foglalás és védés során,de pontot azt nem igazán kaptam érte.Mit csinálok rosszul,ha csak a foglalásért kaptam,a parancsokért nem?

(#15794) gyiku


gyiku
nagyúr

brekk1e ismet hasit [link]

hüllő

(#15795) ciry válasza prokxy (#15788) üzenetére


ciry
őstag

Csalt sajnos, nem skilles volt, de ha összefutsz vele, majd meglátod.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15796) feco70


feco70
senior tag

Megint frissít az origin.

(#15797) Aventador91 válasza ciry (#15795) üzenetére


Aventador91
őstag

Pedig ez a stat csak egy rosszabb tankos kör. Infantryba szép

(#15798) S1M0N


S1M0N
senior tag

Végre újra van normális VGA-m (garanciáztatás), szóval én is belevetem magamat az első világégésbe.

DX11 vs. DX12-vel kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?
Melyik a szebb, melyik fut jobban?
Bár nálam az Afterburner miatt kifagy a játék 12 alatt, szóval szerintem maradok a 11-nél.

(#15799) ciry válasza Aventador91 (#15797) üzenetére


ciry
őstag

Tankhoz köze nem volt. Szép stat valóban,supporterrel főleg. Nézd a túloldalt is, rendesen switcheltem onnan, pedig nem szokásom. Most néztem a startját, 90-es kill streakje van.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15800) sixpak válasza S1M0N (#15798) üzenetére


sixpak
nagyúr

DX11 jobb nálam, hasonló kártyával, mint ami neked van.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.