Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Aventador91 válasza giornalista (#16999) üzenetére


Aventador91
őstag

még így se vagyunk olyan rossz emberek. ;)

(#17002) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Már kezdem unni picit a dolgot. Mikor megvettem a játékot ultrában 60fps-el ment most már highban itt ott 45-re lemegy. Mi a f.szomat csinálnak ezzel? Kérdésem milyen drivert érdemes feltenni gtx 960am van.
Üdv

UI.: 376.33 van fent. De csak szarabb szarabb és szarabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17003) AAntii


AAntii
őstag

Tegnap elkezdtem mediccel játszani. Az egy dolog, hogy mocskosul kevés pontot ad az élesztésért (operationsben majdnem az utolsó helyet sikerült elcsípnem maponként 30 élesztéssel), de a tegnapi 2-es medic rangom után játszottam már kb. két órát és most ismét egyes medic vagyok. Csókoltatom a fejlesztők rokonságát, remélem a mama már süti a bejglit.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#17004) jety91 válasza AAntii (#17003) üzenetére


jety91
őstag

Valami gáz van ma a ranked system-el. Netán DDoS, lehet megunták a gamerek a sok bugot? ;]

(#17005) boogie84 válasza AAntii (#17003) üzenetére


boogie84
veterán

Szórd folyamatosan a ládát, és élessz ha tudsz. Ugyanakkor menj foglalni. Adja rendesen! ;)

Ez csak úgy benézett :DDD

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17006) AAntii válasza boogie84 (#17005) üzenetére


AAntii
őstag

Köszönöm, ismerem a játékot, biztos én érzékelem rosszul és azért bsznak éleszteni a csapattársak ha dokiként mennek, mert annyira túl van fizetve :)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#17007) boogie84 válasza AAntii (#17006) üzenetére


boogie84
veterán

Ha medic vagyok nem kapok lőszert, ha support akk nem élesztenek. Na?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17008) Enton válasza boogie84 (#17007) üzenetére


Enton
addikt

Nem szabad egyedül játszani, különben ez a vége. Ha cimborákkal van az ember csak kérni kell az ammo-st vagy medicet azt 1 perc múlva már vált is valaki rá, hogy legyen jó a squadnak. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17009) boogie84 válasza Enton (#17008) üzenetére


boogie84
veterán

Ez egyértelmű! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17010) N@idia


N@idia
őstag

De nem tudsz minden nap játszani a cimborákkal és úgy elég bosszantó sajnos :O

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#17011) voodoo98 válasza SkyS1gn (#16991) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ugye a francia DLC-vel valszeg bejön Verdun és hasonló "pályák". :C Valójában ez (lövészárok háború) volt az 1. vh!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#17012) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Ma mikor várható,hogy feloldják az új mapot? Az előbb néztem még semmi.De 20.-át ír az biztos!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#17013) Snooker


Snooker
senior tag

December 20-a van, miért nem enged fel olyan szerverre, ahol a Giant's Shadow map van terítéken? Megkapom az üzenetet a képembe, hogy ez a standard usereknek nem privilégiuma, csak december 20-tól..

(#17014) Carlos Padre válasza boogie84 (#17007) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lőjj magadnak ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#17015) juve600 válasza Snooker (#17013) üzenetére


juve600
nagyúr

azt nem kapta meg mindenki ??

(#17016) Snooker válasza juve600 (#17015) üzenetére


Snooker
senior tag

De, jár mindenkinek. Csak ma lett elvileg mindenki számára elérhető.

(#17017) Czvik2.0 válasza Snooker (#17013) üzenetére


Czvik2.0
tag

Nekem is standard van de én már tegnap előtt is láttam hogy egy ismerős ott játszik, rá joinoltam és felengedett..

(#17018) Snooker válasza Czvik2.0 (#17017) üzenetére


Snooker
senior tag

Egyébként előbb olvastam BF fórumot, igaz ott arról panaszkodott valaki múlthéten, hogy nem engedi fel játszani, pedig előrendelő, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy már akkor kommentelt valaki, hogy neki sima változat van, mégis tud azon a mapon játszani...kiérti ezt...

(#17019) juve600 válasza Czvik2.0 (#17017) üzenetére


juve600
nagyúr

elvileg nekem is a sima verzió van,de én már a megjelenés óta tudok rajta játszani

vagy akkor nekem nem az alap verzió van ?
hol lehet azt megnézni ?

(#17020) Snooker válasza juve600 (#17019) üzenetére


Snooker
senior tag

Kikeresed a BF1-et az Origin Store-ban, ott kiírja, hogy melyik változata van meg a játéknak.

(#17021) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

Hali! Mi tök van a Giant's Shadow pályával ? még mindig nem játszható, egyszerűen nem talál rá szervert,

(#17022) Czvik2.0 válasza juve600 (#17019) üzenetére


Czvik2.0
tag

Most komolyan...ennyi bug között ezen még meglepődtök? :D

(#17023) zzola válasza BemAnyó (#17021) üzenetére


zzola
félisten

Pedig vannak. Lehet neked később lesz elérhető ( a nap folyamán).

(#17024) Snooker válasza Czvik2.0 (#17022) üzenetére


Snooker
senior tag

Azt mondják szar az a map, de mennék rajta egy Conquest-et meg Rush-t :D Egyébként be van rakva Operationsba?

(#17025) zzola válasza Snooker (#17024) üzenetére


zzola
félisten

Nekem tetszik. Igazi sniper paradicsom, de attól még jó!

(#17026) Czvik2.0 válasza Snooker (#17024) üzenetére


Czvik2.0
tag

Azt nem tudom. Egy fél kör CQ-t mentem de mostanába csak hc-n játszok az meg nem volt az és kb azt éreztem mintha krumplival dobálnám az embereket kb annyit sebzek. :D Mondjuk annyit nerfelnek már hogy lassan hc-n is. :(

(#17027) Snooker válasza zzola (#17025) üzenetére


Snooker
senior tag

Lehet nekem is tetszeni fog, csak tudnám végre kipróbálni :D

(#17028) BemAnyó válasza Snooker (#17027) üzenetére


BemAnyó
senior tag

nekem letöltött egy update -et még amikor kijött a pálya múlthéten, gondolom azt, de csak annyit csinált hogy benne van a server browser-ben az opció hogy rá keressek, de nem talál rá szervert.... :U

(#17029) Snooker válasza BemAnyó (#17028) üzenetére


Snooker
senior tag

Az nekem is megvolt. Viszont én látok Giant's Shadow-os szervereket, csak nem enged fel, mert csak a sima változat van meg, így várnom kell december 20-ig, hogy játszhassak vele :))

(#17030) Newyorker válasza Snooker (#17029) üzenetére


Newyorker
addikt

Uez van nálam is, csak nálam már dec 20 is van :)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#17031) Snooker válasza Newyorker (#17030) üzenetére


Snooker
senior tag

:)) :DD :R

(#17032) smokiii1 válasza Snooker (#17024) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Én úgy tudom Operations-ban nem játszható. Én tegnap probáltam felmenni egy szerverre amin futott és szerintem engedett is volna csak sorba kellett állni és nem volt kedvem várni inkább kerestem mást.

(#17033) deadwing válasza daveoff (#16986) üzenetére


deadwing
addikt

Mondok egy hülyeséget. Ki tudod próbálni mobilnettel? :)
Haverom egyszer úgy nyomta, igaz 150-es pingje volt, de nem volt neki disconnect. Egy tesztet megérne. Meg lehet nálad nem lenne ilyen szar ping.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#17034) giornalista válasza deadwing (#17033) üzenetére


giornalista
senior tag

egyébként mennyi netet fogyaszt a játék? mérte már valaki?

(#17035) FollowTheORI válasza giornalista (#17034) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Pár 10k oda vissza irányba... szóval alapvetően mai mértékkel nem sokat.
A minőség sokkal fontosabb mint a sávszél.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17036) SkyS1gn válasza deadwing (#17033) üzenetére


SkyS1gn
félisten

4G-vel alacsonyabb a pingem mint kábelesen ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#17037) giornalista válasza FollowTheORI (#17035) üzenetére


giornalista
senior tag

mármint pár 10 MB?

(#17038) FollowTheORI válasza giornalista (#17037) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

a mega nálam nem kiló még... :D

kB :)

Nem 10.. de nem sokkal több ha jól láttam mikor méricskéltem... mondjuk max 20-30 kb.

Le is meg fel is... szóval együtt 40-60... egy ISDN modemen is majdhogynem elfutna... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#17040) daveoff válasza deadwing (#17033) üzenetére


daveoff
veterán

Már gondoltam én is erre, kipróbálom majd....ha lesz kedvem.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17041) giornalista válasza FollowTheORI (#17038) üzenetére


giornalista
senior tag

ja, tehát hogy /s.

én órában gondolkoztam :)

egy ilyet találtam közben:

"My Data Usage details (on Windows 10, Settings > Network & Internet > Data usage > Usage Details) says bf1.exe has transferred 2.01 GB of data. I've played the game for 21 hours so far, which would mean I've transferred around 95 MB/hour mostly by playing Conquest and Operations. I have no idea how accurate that tool is, but I think that's a believable amount."

ez 12 kb/s lenne, tehát rímel arra, amit írtál.

(#17042) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

bejött az uj map és megdöglöttek a szerverek :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#17043) etejedu


etejedu
őstag

Kezdem úgy érezni hogy szopat a játék! :DDD

At gunnert nem emeli fel. Szó szerint belassul az emberem ha épp menekülni kell a tanktól (értsd: nem kel fel vagy ha futni szeretnék leguggol, de fizikálisan is látszik hogy a futása nem futás! (Nem most jött a javítás erre, mármint guggolásból azonnal futás??) Martini Henry nem öl? ! Sorolhatnám a sok szart. Ja 4 golyó az arcba de lekésel a szembe jövő hátulról! WTF
:DDD

(#17044) tom_tol válasza daveoff (#17040) üzenetére


tom_tol
addikt

Az elmúlt 10 percben vagy 20 próbálkozásból csak "server disconnected only". nem UPC, nem win 10
Ha jól érzékelem, az ünnepekre mindet elbasztak, amit el lehetett. Azt hiszem ez az a termék amiért nekem kellene fizetniük, hogy hajlandó voltam kipróbálni.

(#17045) Snooker válasza zzola (#17025) üzenetére


Snooker
senior tag

Sikerült kipróbálnom, tényleg egész jó :)

(#17046) daveoff válasza tom_tol (#17044) üzenetére


daveoff
veterán

Hagyjuk, én inkább már nem mondok semmit, nagyon dühítő az biztos. Azt tudom, hogy skippelem a játékot a kövi patch-ig, majd akkor ránézek megint. Most rákattantam megint a Division/R6S jatékokra, úgyhogy nem érdekel.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#17047) Pro!Petya válasza tom_tol (#17044) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Valami nagyon nem stimmel, nálam is ugyanez + most már kidob ha belépek a szerverre h nem vagyok online XDXD ezt is offline irom akkor :DDD Ohhhh Dice mivanveled :F :W ,

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#17048) guftabi96


guftabi96
addikt

Nagyon remélem, hogy a 2x8gb ram dualban megoldja majd az fps droppokat, mert ilyen szarul még soha nem futott.
Pedig még a cpu is erősebb lett... Ki is léptem, játszhatatlan az egész.
Ha azzal se lesz jó, akkor az isten ott b@ssza meg, emiatt biztos nem fogok költeni a gépre. :W

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#17049) gali777 válasza tom_tol (#17044) üzenetére


gali777
őstag

Nem win10 és nem megy a játék? Ki van zárva kérem, spangleenak megy, nálad is mennie kell nem win10-en. ;]

(#17050) Madn!ght válasza guftabi96 (#17048) üzenetére


Madn!ght
addikt

Kövezzetek meg, de én a legutóbbi update óta azt tapasztaltam, hogy mintha még jobban futna a játék a korábbiakhoz képest. Akkor sem volt drop, high beállítások és FHD felbontás mellett vajsimán futott.

A napokban cseréltem billentyűzetet - nem tudom mennyi köze van hozzá - és mintha az "input lag" érzés is eltűnt volna. Eddig rohadt sokszor volt olyan, hogy lőttem az ellent és mintha érezhetően később reagált volna a mozdulatokra. (ping, net ugyanannyi 50-55 közötti, UPC 120/10)

szerk: esténként max 1-1 random disconnect szokott lenni, az viszont a korábbiakban 50+ órán keresztül egyáltalán nem fordult elő.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.