Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) RaGi91 válasza Richard (#15949) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem, nekem is jó volt. Bétába 70-110 fps, megjelenéskor 60-90, most meg egyes pályákon nem megy 50 fölé.
Vicc.

Érdekes fejlemény. A 6-7 éves Benq 21.5"-os monitoromat lecseréltem egy LG 34UC79G-re (2560x1080), és több lett az fps-em. Empire's edge továbbra is fos, Amiens, St. Quentin és Monte Grappa továbbra is villog az RGB minden árnyalatában. GG Dice. :U

(#15952) Laraxior válasza taknyí (#15948) üzenetére


Laraxior
titán

Mondjuk még mindig nem érdemes drivert frissíteni!
Nekem egyedüli gondom a játékkal, hogy csak Alt+F4-el lehet kilépni.
Ezen felül semmi.
nVidiához: 375.63 (W7 alá, leginkább GTX9x0 széria)

Előtte levő driverrel nekem is volt gondom, ez volt az első amivel nem. Azóta nem nyúltam hozzá.
Nem is értem, ha valami működik, akkor miért kell addig basztatni amíg el nem szaródik. Nem kell frissíteni.
Windows alatt is minden update kikapcsolva.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15953) F e Z o válasza Laraxior (#15952) üzenetére


F e Z o
veterán

Egyébként is ugye az új nV drivereket nem gtx9xx sorozathoz fejlesztik.

H2O über alles!

(#15954) Zso Ro válasza RaGi91 (#15951) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Nekem is villog,kétfajta monitoron is.
Add el a 34-esed,ha nem akarsz többet szívni a játékkal,épp tudok is rá vevőt :DD

(#15955) whitezo88 válasza guftabi96 (#15946) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En multkor tudtam meg hogy a syringe egyhites kill :D spreading spanish flu since 1914 :DD

(#15956) Frod válasza Laraxior (#15952) üzenetére


Frod
addikt

ha megvárod elindulni a következő kört lazán kilép már.
(mondjuk nekem már a patch előtt is kilépett úgy)
ha a vége képernyőnél, a táblázatnál, vagy a következő pálya töltése előtt akarsz menni, na ott kell alt+f4.

Do you see the white shadow?

(#15957) jety91


jety91
őstag

Srácok a Soldier stick sensitivity-vel mit állítok pontosan? Azt hogy nozoomban hogy forogjon körbe a "katona"?

[ Szerkesztve ]

(#15958) sheep válasza whitezo88 (#15955) üzenetére


sheep
addikt

Ezt nem értem, mi az hogy egy hites kill?
Ölni is lehet a fecskendővel? Én is új vagyok a Bf-ben...

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#15959) m3ss válasza jety91 (#15957) üzenetére


m3ss
veterán

mindenfele sensitivity ami a katonara vonatkozik, ha jol emlekszem itt nincs kulon ads sensitivity.
gepekre, lovakra kulon beallitas van.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#15960) jety91 válasza m3ss (#15959) üzenetére


jety91
őstag

Van de akkor gondolom ha kontrollerrel használnám akkor számítana ez a beállítás. Köszi :R

(#15961) FollowTheORI válasza Laraxior (#15952) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Régi kártyával lehet nem is kell, én se váltottam még erről a 375.63-asról. Nincs is gondom a játékokkal

De a GTX10-hez kellhet az új driver attól még. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15962) RaGi91 válasza Zso Ro (#15954) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem a monitor miatt villog. A játék artifactol. A monitorral semmi bajom, szeressük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15963) Chrys_ válasza gyiku (#15810) üzenetére


Chrys_
addikt

Látom nem egyedül vagyok csalódott a BF1-gyel kapcsolatban. Sosem bírtam 2 körnél többet játszani vele (nem is megy nekem rendesen :) ). Visszatértem BF4-re, ott nem fogy el a kedvem...
Ez a scrap-faszság is, minek kellett bevezetni. Tényleg a CS-re hasonlít az egész, és ez nem feltétlenül jelent jót.

(#15964) Zso Ro válasza RaGi91 (#15962) üzenetére


Zso Ro
senior tag

én is szeretném.bár még csak 1 napot toltam rajta,de elégedett vagyok a saját 29um68-al is

[ Szerkesztve ]

(#15965) Carlos Padre válasza guftabi96 (#15946) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Hát ja, a syringe elég op. ;)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15966) SharpSA


SharpSA
veterán

Vannak itt olyan szavak, hogy csak pislogok... Nekem ez az első játék a Battlefield sorozatból. Nem találtam leírást, hogy melyik mit jelent itt a játékban. Ticket, spottolni, cooldown, op, scrap és gondolom van még, csak most ennyit láttam hirtelen az előző oldalakon...
Van valami jó kis összefoglaló valahol az összes ilyenhez? "Tök jó", hogy magyar fórumban ilyen szavak vannak...
Angolul azért tudom a jelentésüket, de fogalmam sincs, hogy itt mit takarnak...

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15967) Panther_KMB válasza SharpSA (#15966) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Ezek a szavak kb mind függetlenek Battlefield-től...

Vannak szavak amik beleivódnak a szóhasználatba és úgymond nemzetközi lesz. Nem hívod a scrap-et se darabkának vagy fityaknak. Az OP helyett se használunk...TE-t..:D

OP...overpowered...túl erős fegyver jármű stb
Szpottolni...megjelölése az ellenfélnek Q betűvel.
Cool Down...egy ideig nem használható számodra az adott...akármi. Jelen esetben a spottolás.

Stb stb.

(#15968) Frod válasza SharpSA (#15966) üzenetére


Frod
addikt

ticket: pontszám ami szükséges a győzelemhez, játék közben felül látod középen. deathmatchben ugye 100-at kell elérni, conquest játékmódban 1000-et, stb...
spot: amikor Q-val megjelölsz egy ellenséges egységes, katonát, járművet, és kis piros ikon lesz a feje fölött amit a többiek látnak a kis térképen a bal alsó sarokban (az meg a minimap)
cooldown: ennek nincs pontos fordítása, kb azt jelenti, hogy az az idő aminek le kell telnie amíg újra tudod csinálni az adott dolgot. szerepjátékokban pl ha ellősz egy tűzlabdát, akkor várnod kell pár mp-et míg a varázslat megint használható/bevethető lesz.
op: OverPowered rövidítése, gyakorlatban annyit tesz kb, hogy "túl erős/nagyon erős"
scrap: szószerint töredék/maradvány, a játékban azt jelenti amikor néha körök végén kapsz egy ládát - > abban van egy fegyverre tehető új külső (skin) -> de lehet azt választani, hogy inkább nem kéred, hanem scrap-ért cserébe eldobod -> az így összegyűjtött maradványokból pedig vehetsz nagyobb ládát.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#15969) RaGi91 válasza SharpSA (#15966) üzenetére


RaGi91
senior tag

Pontosan azt takarják, amit jelentenek. A játékban is így szerepelnek. A játék gondolom angolul van fent, nem pedig valami más nyelven, mivel magyar nincs és nem is lesz.
Az op egyedül, ami rövidítés, ami annyit tesz, hogy OverPowered, azaz túl erős.

(#15970) kisza25 válasza SharpSA (#15966) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

OP - túlerős
nerf- gyengitett
Ticket - ezt a játékot ticketekre játsszák, amelyik csapat előbb eléri a kitűzött mennyiséget az nyer, a feladat végzéséért jár, pl zászlóhúzás (capture the flag) ölésért...
spot - jelölés

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15971) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Még valaki irja be mit jelentenek... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15972) daveoff válasza FollowTheORI (#15971) üzenetére


daveoff
veterán

Miért, mit?;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15973) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Amugy hiányolom az EZ-t, mint pszicológiai fegyvert... van ugye gáz, meg robbanószer, meg puskák, gránátok. Szerintem hiba nem elmondani neki, miért jó az EZ. Komoly csapást és sokkot lehet mérni az ellenfél egyes tagjaira vele. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15974) kisza25 válasza FollowTheORI (#15971) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én csak azt nem tudom milyen medálról beszélnek itt sokan :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15975) FollowTheORI válasza kisza25 (#15974) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

[link] :F ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15976) N@idia


N@idia
őstag

Na végre megoldódott az fps probléma. Ma megérkezett a 2x8Gb CL9 Corsair ram és most már nincs fps drop öröm és boldogság van :) A játék 9-10Gb körül eszik persze az Empire's Edge pályán továbbra is 50 fps van a dombon, de a többi map az stabilan tartja az fps-t :) :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15977) SkyS1gn válasza taknyí (#15948) üzenetére


SkyS1gn
félisten

.63 driver a legjobb még mindíg, most énsem nyúlok hozzá baccák meg nv-ék!

Most élhető épp a játék de néha elkezd droppolgatni megint, jöhetne már a kva patch ami javitja a patcht.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15978) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Battlefield 1 Official Giant's Shadow Trailer

Nem havas :(((

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15979) Aventador91 válasza SkyS1gn (#15978) üzenetére


Aventador91
őstag

lesz egy új pálya és ennyi? ez a gránátvető tetszik :D

(#15980) Carlos Padre válasza SkyS1gn (#15978) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Ez egy kaiserschlacht mix. Nem mintha baj lenne :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15981) Frod válasza SkyS1gn (#15978) üzenetére


Frod
addikt

Tippre a tankos kampány egyik pályája (a kis francia falu talán?)

Do you see the white shadow?

(#15982) jety91 válasza Frod (#15981) üzenetére


jety91
őstag

:K

(#15983) R3laX


R3laX
addikt

(#15984) N@idia válasza R3laX (#15983) üzenetére


N@idia
őstag

Nvidia Driver 376.19 WHQL :C
Driver megjelenés Mon Dec 05, 2016 érdekes, hogy nekem most villant fel, hogy elérhető az új driver :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15985) SharpSA válasza Frod (#15968) üzenetére


SharpSA
veterán

Ajjaj... Ilyen gyorsan, ennyi embertől még nem kaptam választ. Köszönöm szépen. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#15986) Zso Ro válasza FollowTheORI (#15971) üzenetére


Zso Ro
senior tag

inkább többen,mint senki.
Ha megnézed,alig telt el idő az összes válasz között.

Többieknek köszönet a segítségért,szerintem beleívódott az agyába mindenkinek,akinek valami nem volt meg. :R

(#15987) Gigi01 válasza N@idia (#15984) üzenetére


Gigi01
őstag

Én most raktam vissza egy régebbit,amit itt páran írtak,mert az újnál erroral dobált. :U

(#15988) giornalista válasza Aventador91 (#15979) üzenetére


giornalista
senior tag

ez egy free DLC, mindenkinek. mit várunk tőle? :) a Premium tavasszal indul majd.

(#15989) giornalista válasza Frod (#15981) üzenetére


giornalista
senior tag

valószínűleg az, igen, a trainyard miatt, meg a nyitókép miatt is erre jutottam én is.

(#15990) @rglaaf válasza SkyS1gn (#15978) üzenetére


@rglaaf
veterán

kár valami Alborz féle havas hegyes map jó lett volna :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#15991) R3laX válasza N@idia (#15984) üzenetére


R3laX
addikt

Empire ugyan olyan fos, sajnos a driverekkel a játékon már nem lehet javítani :S .... Ide BF Patch kell már. DX12-ben is próbáltam, ugyanúgy akadozik, mintha 2 giga ramom lenne, ez sem lesz jobb míg nem javítják. Látom írtad a 16 gigát, jaja, nem árt már manapság.

(#15992) SkyS1gn válasza @rglaaf (#15990) üzenetére


SkyS1gn
félisten

UU az de jó volt. VIssza kéne menni csapatni, ts meg minden?! :)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15993) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Bonus Round :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15994) guftabi96 válasza Aventador91 (#15979) üzenetére


guftabi96
addikt

Igen, kapunk egy 10. pályát, ami a korábban már a megjelenéskor megvolt.
Nem baj, éljen az EA, milyen jó arcok, hogy ingyen dlc-t adnak.

#KeepFightingMichael

(#15995) @rglaaf válasza SkyS1gn (#15992) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah nem ártana :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#15996) N@idia válasza R3laX (#15991) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon sokat dobott a játékon legalább +20fps és stabilan tartja, ha vsync mellett játszok fix 60 és nem droppol, de én fast sync-et szeretem jobban és 75 alatt nem láttam az fps-t nagyon smooth az egész. A gépigény szerint is ajánlott a 16gb ram és valóban kell is, mert az Amiens pályán 9-10gb eszik a többi pályán AB-val nézve átlagban 7-8gb ram használatot láttam :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15997) Carlos Padre válasza guftabi96 (#15994) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Haters gonna hate :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15998) guftabi96 válasza Carlos Padre (#15997) üzenetére


guftabi96
addikt

Lehet, hogy úgy tűnik, hogy szőrszálhasogatás, de szerintem nem az.
Eddig megkaptuk megjelenéskor a 10 pályát, és most 9 jött (amelyek közül ugye 1-nél a készítők is igen rövid időn belül rájöttek, hogy rossz, át kell alakítani).
Én azt látom, hogy úgy van beállítva ez a Giant Shadow, hogy milyen rendesek a készítők, hogy adnak ingyen pályát neked.
Megjelenés napja óta játszom a játékkal (előrendeltem), kifizettem az árát:
-azt a 10 pályát elvárom (vagy ha már jelen esetben 9+1, akkor legalább ne nézzenek hülyének, hanem írják azt, hogy "The 10th Multiplayer map is coming in December". Nekem ennek teljesen más üzenete van, mint annak, ahogy ezt az új pályát most beharangozzák a nagyérdeműnek.
-működjön rendesen a játék. Valóban eszméletlen jól néz ki, de az óriási droppok miatt, és az időnként 40-50 közé beeső fps-nek hála sokszor élvezhetetlen. És akkor ott vannak még az olyan problémák, mint amikkel dave küzd (meg egyébként mások is), hogy szó szerint nem tud játszani, mert állandóan ledobja ok nélkül. Biztos nem b@ssza szét az ideg, hogy kiadott érte sok pénzt, és nem működik. Sok más bugról már ne is beszéljünk, van elég, elég átolvasni a topikot.

Lehet mondani, hogy haters gonna hate, de azt gondolom, hogy az én álláspontomat is meg lehet érteni (ha meg mégsem, és tök egyedül vagyok ezzel a véleménnyel, az se érdekel, ettől még nem fog megváltozni).
Közel sem tökéletes játék, de a hype szépen ezt is feltolta.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#15999) Olympos válasza R3laX (#15983) üzenetére


Olympos
aktív tag

Lehet placebo, de dobott legalább +10 fpst az új driver.

(#16000) R3laX válasza Olympos (#15999) üzenetére


R3laX
addikt

Lehet amúgy, mintha a max-on észrevehető lenne, de ezt te I7-el jobban látod. Nekem folyamatosan pörgeti 80-90-100-on a procit 85-90 átlag FPS-el.

N@idia: Jobbnak jobb egy kicsit, de az Empire's Edge ugyanúgy beeszi a dombtetőn. Ja, te a ram-ra írod :) .

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.