Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) Xaels válasza Carlos Padre (#15592) üzenetére


Xaels
félisten

Lehet 1 francot. Patchben gyengítették a Mortart, ha nem találod telibe vele az embert most nem hal max ilyen 60-at sebez. Én Argonnén csináltam meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15602) Laraxior


Laraxior
titán

A feljutás helye:

...és egy átlátszó emelet:

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15603) Zso Ro válasza Xaels (#15601) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Tényleg ratyi.Tegnap már ki akartam venni.

MÁS:

Valaki régebben írta,hogy milyen szar,hogy nyomva kell tartani a gombot futáshoz.Be lehet állítani,hogy ne kelljen.... ha valaki esetleg még nem tudta :C

[ Szerkesztve ]

(#15604) Madn!ght válasza prokxy (#15597) üzenetére


Madn!ght
addikt

Én a PH!órumtárs leírása alapján EZZEL szemezgetek.

Hátha kifogom egy jó blekkfrájdéjes' akcóban. :B

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15605) Zso Ro válasza Madn!ght (#15604) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Ezzel szemeztem én is.Brutális.Aztán vettem egy olcsóbbat :D

Haverom még a Cod2 idejében megoldotta a célkeresztfunkciót könnyedén,a kijelző közepére először filccel rajzolt egy pontot,aztán meg picit megvéste :D

Csak azért írom,hogy ha esetleg csak ezért vennéd,akkor ne.... :Y

[ Szerkesztve ]

(#15606) atee válasza Madn!ght (#15604) üzenetére


atee
őstag

Az biztos, hogy a 21:9 teljesen más világ. Én pozitívan csalódtam! Már erről se szeretnék lemondani a 144hz vel együtt!

D-day 2002-01-04 01:54

(#15607) Zso Ro válasza prokxy (#15594) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Nézd meg EZT

(#15608) venomka1


venomka1
aktív tag

melyik fegyver a leg ajanlottabb assaultnak? es hogy lehet megszerezni?

(#15609) gyiku válasza Zso Ro (#15607) üzenetére


gyiku
nagyúr

TN

hüllő

(#15610) sixpak válasza Zso Ro (#15607) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lol...a "jó okkal"-ig olvastam... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15611) prokxy


prokxy
veterán

Kösz Srácok, szétnézek, de tényleg meggyőző a dolog! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15612) Zso Ro válasza gyiku (#15609) üzenetére


Zso Ro
senior tag

ha nem TN akkor tényleg megugrik.150k-ra már azt mondta sok(k).

(#15613) gyiku válasza Zso Ro (#15612) üzenetére


gyiku
nagyúr

van penze :K

hüllő

(#15614) Laraxior válasza gyiku (#15613) üzenetére


Laraxior
titán

Adhatna, egy szegény munkanélkülinek ;]
Bár ma lesz az első napom, úgyhogy csak kőőőccsön kőne :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15615) spanglee001 válasza prokxy (#15611) üzenetére


spanglee001
addikt

azt vegyük figyelembe hogy van a mindenki által ismert tn a régi időkből, meg azért van minőségi is, plusz a tn mindig is gyorsabb lesz.
2. a felbontás kérdése fhd 27 colon nembiztos hogy olyan gyönyörű, 2560x1440 az zsír viszont a bf1 erősen kompromisszumos egy 980 ti vel is ha 144fps a cél. viszont ha ezalatt vagy 90-100 fps sem gond gsyncel

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15616) prokxy válasza Laraxior (#15614) üzenetére


prokxy
veterán

Neked még talán adnék is! :DDD

gyiku! bagoly mondja! ;)

#15615) spanglee001: de gsync-hez minek a 144Hz?
Egyébként 150% res scale-vel igen szép a BF1 27"-on is! ;)

Az nvidia shadowplay csak 720p-ben veszi fel a játékot, holott az van belőve neki, hogy ingame...érdekes.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15617) gyiku válasza Laraxior (#15614) üzenetére


gyiku
nagyúr

egy nemet munkanelkuli segely meg mindig koroket ver az itthoni fizetesekre ;]

hüllő

(#15618) octopus666


octopus666
tag

Mi a szösz -33%-os árengedmény minden csomagból talán kevés a BF1-es játékos. :D :D :D

(#15619) zzola válasza octopus666 (#15618) üzenetére


zzola
félisten

Milyen csomagból?

(#15620) octopus666 válasza zzola (#15619) üzenetére


octopus666
tag

Origin nagy leárazások vannak megint. :K BF1 Standard, Deluxe, Ulitmate, - 33% az eredeti árból a többi játéknál meg még több. :C

(#15621) gyiku válasza octopus666 (#15620) üzenetére


gyiku
nagyúr

battlefront.

hüllő

(#15622) Laraxior válasza gyiku (#15617) üzenetére


Laraxior
titán

Ja, csak sajnos előtte dolgozni kell egy évet, hogy kaphass segélyt. Tavaly, vagy mikor szüntették meg ezt a bejelentkezel, nem dolgozol, de azért folyósítunk 800EUR segélyt, hogy ne dögölj éhen.
Úgyhogy beadtam a jelentkezésem a helyi McDonalds-ba. 1300EURból valahogy csak el leszek :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15623) Carlos Padre válasza venomka1 (#15608) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A Hellriegel és ki kell maxolni az assaultot :D

Viccen kívül, az assaultnak nincs univerzális jó fegyvere. Próbáld ki melyik fekszik neked. De ne lepődj meg ha minden pályán más a jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15624) gyiku válasza Laraxior (#15622) üzenetére


gyiku
nagyúr

siman elleszel, amig nem talalsz rendesebb melot.

hüllő

(#15625) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ezt most miért? :))
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15626) Areturus válasza Laraxior (#15622) üzenetére


Areturus
tag

1600 nettó alatt nem vagy férfi ;] Viccet félretéve, meg fogsz lepődni, mennyire drága itt az élet. Én év elején tettem le Bajorország mellett a voksom. A munka pedig annyira bejött, hogy már időm sincs BF1-gyel mókázni :O

(#15627) M@rdel válasza IntelKiller7 (#15625) üzenetére


M@rdel
őstag

Mert az ilyen pontosságért bűntett a játék! ;]

(#15628) g1-killer


g1-killer
tag

Gyertek gyertek!!!
Játszani!!!!
:DD

// Bl: Folczy 3770k @4,2 // 16GB // EVGA GTX 1080Ti // ASUS Sabertooth Z77

(#15629) Aventador91 válasza IntelKiller7 (#15625) üzenetére


Aventador91
őstag

Na ezért nem játszok konzolon fpst. Undoriiitoooo az iranyitas pfejjjj

(#15630) Frod válasza Aventador91 (#15629) üzenetére


Frod
addikt

Nem az fps-ekkel van a gond, én pl a konzolos éveim után amikor visszajöttem pc-re hoztam a kontrollert, és minden single kampányt így játszom (pl Doom, Wolfenstein, Dishonored), DE! hogy multis címet kontrollerrel - na annyira elvetemült nem lennék soha, arra vállalhatatlan.
És mégis ha megnézi az ember a napi aktív játékosokat a platformok szerint pc csak kullog hátul...

Do you see the white shadow?

(#15631) zzola válasza Frod (#15630) üzenetére


zzola
félisten

Tehát akkor mégis vállalható. Érdekes, hogy konzolról jövők tudnak PC-n játszani, no de fordítva....?

(#15632) jety91 válasza Frod (#15630) üzenetére


jety91
őstag

PC-hez kell asztal, szék, külön monitor + az eléggé drága gép. Konzolhoz kell egy kanapé/ágy + tv (ami alapból mindenhol van) és mellé egy konzol. Ahhoz hogy értelmesen tudj játszani PC-n többet kell költened összességében mindenre mint egy konzol esetében.

[ Szerkesztve ]

(#15633) N@idia válasza Frod (#15630) üzenetére


N@idia
őstag

Az emberek inkább a kényelmet választják és ez nálam sincs másképp, igaz én pc-t is tartok a konzol mellett, de ha kényelmesen akarok játszani akkor egyértelműen dobom a pc-t és irány a konzol. Viszont fps játékot még mindig jobban szeretem pc-n játszani, mint konzolon, bár a bf1-et mindkét platformra megvettem, de pc-n játszom vele a legtöbbet, hol ott tudom konzolon 2x annyi játékos van :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15634) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

@mindenkinek :D
Tavaly karácsonykor vettem Xboxot, előtte szidtam mint a bokrot. BF3 óta nyomtam PC-n aktívan az FPS-t.
BF1 béta óta konzolon tolom. Nem azért mert nem vinné a gépem(hirdetéseim között megtekinthető akit érdekel..), hanem mert nem köt már le a PC-n. 7-8 évig kb minden nap a gép előtt töltöttem el a délutánjaim jelentős részeit.
Boxon kényelmesebb. Ha akarok állva játszok ,vagy fekve, ülve stb. Azért ezt PC-n elég nehéz kivitelezni. :)
PC-n 1,5-2-es stat kb mindig megvolt, PC-n lassan stabilan megvan az 1-es KD :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15635) Frod válasza jety91 (#15632) üzenetére


Frod
addikt

Persze ez mind így van amit mondtál. És most nézd meg megint a fenti videót :DDD
Vagy próbálj meg sniperkedni konzolon... na de mindegy, ez már sok OFF lesz, nem akartam elindítani egy ilyen platform-háborút, mindössze az soha kikopni nem-akaró "fps-t nem lehet játszani kontrollerrel" rész triggerelt be - de igen, bőven jól lehet.
Csak egy multis címnél tizedmásodperceken múlhat egy jó reakció, egy fordulatból célzás, stb de szerintem ezt nem kell itt ecsetelnem senkinek sem.
Bár annyi szent, hogy az ellened játszó is kontrollerrel van, szóval így meg végülis fair.

@zzola: én előbb voltam pc-s, majd volt egy x360-as éra, és most ismét itt. szóval úgy néz ki én is kivétel vagyok, mert valahogy sosem károgtam :)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#15636) Xaels


Xaels
félisten

Utolsó hsz. a PC vs. Konzol témában. Mindenki azon és úgy játszik ahogy akar, vagy is többségében. Azt felhozni így 2016 végén amikor már mindent lehet streamelni mindenre lassan Wifin, hogy valamit csak itt vagy csak ott lehet használni szimpla szűk látókörüség. Valamikor az N64 idején így volt, de ma már nincs. Leülhetek a PC elé és tolhatom a nappaliból streamelt UC4-et a monitoromon vagy behuppanhatok a fotelba és kontrollerrel a kezemben mehet bármi a PC-ről is a TV-n. A Platformokat lassan semmi más nem választja el egymástól mint a begyepesedett gondolkodás.

Akkor a BF1-ről a továbbiakban. Valami hír a beígért új térképről? Nem mintha unnám amik vannak csak még is érdekel.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15637) etejedu


etejedu
őstag

Na megnéztem... nincs olyan hogy több ticketes deathmatch. Legalábbis eu szerveren. Sajna vagy 20 játék után is síros 19 jött össze.
Akinek jobb, annak jobb gépe, jobb nete vagy 144HZ monitora van! ;]

Más: Ez a " luca cadalora pelaroza" meggymag köpködő honnét van? Darálnak vele mint állat, akár 50 méterre is. Jaa és szétcsapkodni sem lehet a páncélos pelaroza ürgét. Csak úgy kongott a feje de kb. 50-et sebeztem rajta.

[ Szerkesztve ]

(#15638) Xaels válasza etejedu (#15637) üzenetére


Xaels
félisten

A páncélos ürgét Bayonet Charge-al ki lehet csinálni :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15639) Carlos Padre válasza Xaels (#15636) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én PS4en battlefieldezek, és a topikos rinyálázásokat olvasva nem érzem, hogy rossz döntés volna :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15640) feenty


feenty
aktív tag

Nem tudom volt-e már, de ezen most felnyerítettem: Battlefield 1 Trailer A Capella Re-Dub :))

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15641) vendingo


vendingo
veterán

Tanácsot kérnék.
Az a gondom, hogy nagyon lassan tölt be a játék, főleg a multi. Már javában megy a party, amikorra beenged engem is.
Nettel tuti nincs gond, upc fájberpáver, ping is alacsony.

Mit kéne csinálnom, fejlesztenem a gépemen, hogy javuljon a dolog? Már a hardline óta fennáll a probléma.
Jelenlegi gépem:
i5 2500k @4.4
2x4gb ram
r9 380

A grafika nekem megfelelő ~ 60 fps mediumon, ezzel nincs is gond, de nagyon utálok várni, hogy betöltsön a map.

Igazából több játékkal is ez a szitu, pl division....

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15642) Frod válasza Xaels (#15636) üzenetére


Frod
addikt

a Giant's Shadowról egyelőre semmi (tippre azért az ünnepek előtt tuti befut), jackfrags dobott el pár infót az új videója elején, bár egy alapos játékos ezeket már tudta nagyrészt. (sp tartalom, új frakciók, új operations, új elite class-ok meg valszeg új war stories)

@vendingo: tedd ssd-re a játékot, a konfigod tök rendben van, szóval ez lehet egyeli "hátrány".

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#15643) feenty válasza vendingo (#15641) üzenetére


feenty
aktív tag

A legtöbb amit tehetsz szerintem ha veszel egy SSD-t ha még nem volna és arra teszed a játékot.
Ha van időd a windowst ujratenni, vagy egy klónozó progival áttenni akkor mehet rá a rendszer is, így 2 legyet ütsz egy csapásra.

Szerk.:
Egy 256GB-os SSD nem túl vészesen drága, és a rendszer mellé még elfér rajta a BF1, plusz még esetleg 1-2 játék.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15644) smokiii1 válasza Xaels (#15638) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Sima kivégzéssel is meg lehet ölni hátulról még akkor is ha full hp-ja van.

(#15645) X Factor válasza Madn!ght (#15604) üzenetére


X Factor
addikt

Nekem is az a kijelző az álom, jövőre indul a gyűjtőgetés, pedig a mostanit 1 hónapja vettem pont bf1 miatt :D

Make things work

(#15646) smokiii1 válasza vendingo (#15641) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nézd meg hogy Radeon Beállításokban be van e kapcsolva a Shader cache. Én anno mikor kikapcsoltam kíváncsiságból hogy mi az akkor utána lassabban töltött be a BF3. Gondolom az 1-re hatással lehet.

(#15647) X Factor válasza smokiii1 (#15646) üzenetére


X Factor
addikt

Mindenre hatással van, mert ha nincs elmentve, akkor minden program indÍtásnál újra kell fordÍtani a shadereket.

Make things work

(#15648) vendingo válasza smokiii1 (#15646) üzenetére


vendingo
veterán

Hol találom ezt a Shader cache dolgot?
Crimsonban nem találom.

Illetve hogyan tudom csak a BF1-et áttenni az SSD-re?
Van egy rakat játékom originbe, de nincs hely mindnek.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#15649) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Playing with shotgun :DDD [link]

(#15650) feenty válasza vendingo (#15648) üzenetére


feenty
aktív tag

én symlink megoldással szoktam csinálni, hogy az origin többi játékát ne kelljen zargatni.
A lényeg röviden: áthelyezed pl a bf1-et a d:/origin/bf1 mappából a c:\bf1-be ugy, hogy a d:/origin-ben ne maradjon még a bf1 mappa sem üresen.
aztán nyitsz egy parancssort ahova beírod pl, hogy

mklink /j "d:\origin\bf1" "c:\bf1"

ha jól ment a dolog akkor ilyesmit kell láss: Junction created for d:\origin\bf1 <<===>> c:\bf1

így az origin ugy fogja látni mintha a régi helyén maradt volna, de valójában már az ssd-ről fog futni.
Értelemszerűen a meghajtó betűjeleket és az elérési utakat ugy módosítsd ahogy neked épp szükségszerű.

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.