Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37001) prokxy válasza syler123 (#37000) üzenetére


prokxy
veterán

Vannak, konzolon többen, de PC-s is bőven találni szervert. Pár nem kedvelt map esetében kihívás, h elinduljon, de a legtöbbel nincs gond. Nálam pl. a kedvencek szinte mindig fullon vannak.

#36999) juve600: nagy tankmatyi a srác, jó vele játszani. :) Ha egy szerveren vagyunk, mindig meghagyom neki a tankot, azzal szeret menni, én is így voltam régen, de most már többet infezek. Vhogy jobban esik, tankba akkor ülök, ha light-osabb estém van, azzal nem kell annyira figyelni. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37002) Gery9112 válasza syler123 (#37000) üzenetére


Gery9112
őstag

Megéri még most is beszállni igen, akár a BF4-ben is. Tegnap azzal játszottam és simán találni szervert.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#37003) juve600 válasza prokxy (#37001) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem az a sok XP jól jött,így hogy új account-al játszom meg főleg :D

(#37004) prokxy válasza juve600 (#37003) üzenetére


prokxy
veterán

Azt ugye tudod, h át lehet vinni a 2. acc adatait a másikra? Szóval ha volt sima BF-ed és most vettél revolutiont, akkor a sima adatai átvihetőek a rev-esre. Pontosabban azt felupgradelik Neked, csak 1 telefon és kész! ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37005) juve600 válasza prokxy (#37004) üzenetére


juve600
nagyúr

komoly ? kit kell hívnom ???

(#37006) prokxy válasza juve600 (#37005) üzenetére


prokxy
veterán

Anno volt erre példa, igen. Én ezen hívtam őket, 06-1/505-95-50, de itt van a supp: https://help.ea.com/hu/

szerk: majd persze mond, h át szeretnéd vinni a prémiumot az eredetire, nem szeretnél mindent újrakezdeni, sok a barátod az eredeti accounton, azon ismernek, sorolhatnám...korrektek, normálisak, segítőkészek voltak eddig mindig.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37007) juve600 válasza prokxy (#37006) üzenetére


juve600
nagyúr

akkor marad a mostani,
a másik acc a fiamé,most ő használja

(#37008) guftabi96 válasza prokxy (#37006) üzenetére


guftabi96
addikt

A magyar support elvileg megszűnt :(

#KeepFightingMichael

(#37009) zzola válasza guftabi96 (#37008) üzenetére


zzola
félisten

Gyakorlatilag is...

(#37010) Gery9112 válasza guftabi96 (#37008) üzenetére


Gery9112
őstag

Kár érte kiváló ügynök volt. Pedig tényleg nagyon segítőkészek voltak. Anno mikor egy ruszki feltörte az accom pillanatok alatt visszaadták és normálisak voltak annak ellenére, hogy este 8 órakor hívtam őket.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#37011) prokxy válasza guftabi96 (#37008) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt nem is tudtam... :B :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37012) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ha bírja az angolt valaki azért lehet még próbálkozni... :P

Online chat pl...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37013) prokxy válasza FollowTheORI (#37012) üzenetére


prokxy
veterán

Sztem is, nem egy nagy szám leírni ezt, ha kell én is tudok neki segíteni.

Más: tegnap még visszaléptem egy gallipuli operation-re a medál miatt, mekkora cumi volt a Zacsi babás, de meglett! :) Ma este sztem nem leszek, nézzük a focit, de holnap igen. :R

#37014) zzola: nem vagyunk nagy rajongói, magyarnak meg pláne, meg nem nézném, de ez a spanyol-portugál sztem jó lesz, meg az egész VB-n van még pár meccs ami izgat, de egy orosz-kamcsatkát meg nem néznék. :D Belegondolok, h Andi nem rajong egyikért sem, lehet mégis BF lesz,most h felvetettem neki az esti programot. :P

#37015) syler123: nálam 1 dolog biztos: ha kijön a BF V, akkor azzal fogok játszani, de ha más BF-hez lesz kedvem, akkor csak a 4-hez térek vissza, az egy az megy a süllyesztőbe. :) Azért a 4-ben vannak mai napig olyan mapok, járművek,amik a BF1 nyomba nem érnek.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#37014) zzola válasza prokxy (#37013) üzenetére


zzola
félisten

Focit? b+ ! :DDD :(

(#37015) syler123 válasza Gery9112 (#37002) üzenetére


syler123
veterán

Köszi!

prokxy: :R

A Battlefield 4 azért talán más világ, szerintem népszerűbb lehetett mint a Bf1, utóbbi gondolom hamarabb fog kihalni.

(#37016) Def26


Def26
félisten

létezik, hogy enm mennek az ea szerverek? nem akar online lenni a játék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37017) Lavar válasza Def26 (#37016) üzenetére


Lavar
aktív tag

Nekem sem megy.

(#37018) ForRedGlory válasza prokxy (#37001) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"nagy tankmatyi a srác"

Tankmatyi... :D Szeretem a bádogdobozt, mert lábon közel sem vagyok olyan jó, a tank szeretet meg már BF3 óta rám ragadt (Operation Firestorm... áhhh... imádtam). Vénülök, reflex pistákkal nem akarom/tudom felvenni a versenyt, mert annyit nem játszok vele, hogy érdemi javulásom legyen. Idén az utóbbi pár napban játszottam, előtte szerintem ebben az évben pl nem is. Plusz én vagyok az az ember, akit baromira frusztrál, hogy mire felfut a frontvonalra, 6x lelövik a sarokból. Na a tankot lője a csipa, ha akar valamit. :D Lőjön ba a résen ;]

[ Szerkesztve ]

(#37019) voodoo98 válasza prokxy (#36998) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Végig 500.000pont kell, kivéve 40->41, oda 5.500.000xp kell! ;) :))

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#37020) voodoo98 válasza voodoo98 (#37019) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

*140->141

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#37021) Dtomka válasza voodoo98 (#37020) üzenetére


Dtomka
veterán

Lvl 150 - nél vmit kap a játékos? Medál..stb?

Végre megvan +1 verteran... nem volt könnyű 25 tankot limpet cuccal kinyírni. :D

[ Szerkesztve ]

(#37022) Silεncε válasza FollowTheORI (#37012) üzenetére


Silεncε
őstag

Online chat tényleg jó. Múltkor elfelejtettem a biztonsági kérdést a fiókomhoz, a supportos kb 10 perc alatt elrendezte.

[ Szerkesztve ]

(#37023) voodoo98 válasza Dtomka (#37021) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Dog taget.
Középen alul:

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#37024) Dtomka válasza voodoo98 (#37023) üzenetére


Dtomka
veterán

OK, köszönöm. Mostanában a services -re "mentem rá":
Most így állok,

az alsókat szerintem nehéz lesz megszerezni, hisz nem vok premium és azok között van olyan ami olyan mapon vagy fegyverrel kell teljesíteni ami nekem nincs meg. De ki tudja lehet őszig még kiadnak olyan DLC-t ami ingyenes:

[ Szerkesztve ]

(#37025) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nekem is kéne az a 150-es szint de még nagyon messze vagyok még tőle :D főleg hogy most visszatértem egy kicsit a BF3-ra :DD

(#37026) juve600 válasza prokxy (#37013) üzenetére


juve600
nagyúr

ma én sem vok .........

(#37027) mettek


mettek
addikt

Van itt valakinek 7700 proci mellett msi 1070 vga-ja? Nem értem, youtube-on 70-100 fps kozott futnak ezek a konfigok, nálam 50-80 kozott mozog. Ha sok az esemény még ez alá is beszakad. 65 fok koruli a proci es a vga, 16gb 2133mhz ddr4ram, win 10

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37028) zzola válasza mettek (#37027) üzenetére


zzola
félisten

Hány százalékon megy a vga és a cpu?

(#37029) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

Lenne egy kérdésem:

zeebrugge map, a HMS Vindictive (1897) fedélzetén vagy
[link]

Ráugrassz a mentőcsónakra, teszteljük a környeztet, fizikai motort, miért is ne.
Mitől függ, hogy a mentőcsónak kettétörik a súlyod alatt vagy elkezd békésen ringatózni alattad, mintha egy függőágyban lennél?

Apropó. szomorú évforduló, SMS Szent István
[link]

bf1 megvalósítás:
az olasz motoros torpedó csónak aljában hullámzik a tengervíz...

[ Szerkesztve ]

(#37030) mettek válasza zzola (#37028) üzenetére


mettek
addikt

Holnap meglesem. Koszi

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37031) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

a másik kérdésem?
bf1-ben a víz felszínén lebegő objektumok, hordók mozgathatók úszás közben

DE vannak holttestek, amiket nem lehet feltámasztani. Megfagytak egy jégkockában, vagy beragadtak egy falba...

jackfrags is back, Titanic 2

[link]

(#37032) Tegla80 válasza nincsnév007 (#37025) üzenetére


Tegla80
addikt

Az csak addig erdekes mig nincs meg es hajthatsz erte.;) (kb 360ora volt elerni)
Utana mar csak bosszant,h nem megy a csik mikor rommaverted a masik bandat es osztja a 70e pontot.... :((( kitolhatnak 160-ra(vagy feljebb is) mert messze van meg okt. mire jon az V.
Szval most mar nem a pontokra hajtok,hanem az egyeb dolgok/feladatok amik erdekesek jatek kozben. Igy pl probalom kiszedni azt ami meg nincs meg a fegyverek kozul,vagy epp medic-el tolom es elesztek ezerrel ,h elerjem azt a lovas dogtag-et amihez mar csak ~250elesztes kell az 500bol. :D Tok jo 1tarral szaladgalni es reflexbol szinte minden oleskor ranyomni,h tarazznal.....azt nem csinalja.....majd akkor beugrik,h ahoz meg ki is kene loni mindet mert csak ures tarat enged feltolteni es ladat is kene keresni,h legyen is mit belerakni :F ....viszont Te mar csak 5golyoval rendelkezel es lada sincs sehol a kozelben. Szval rohansz tovabb es ha nincs mas hasznalod a pisztolyod es ha sikerul eljutni egy ladahoz es taraztal akkor kezdodik elolrol.....nem sok az az 500 elesztes,de ha hasznalod kozben a scavenger kieget akkor azert eleg nagy cumi. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#37033) nincsnév007 válasza Tegla80 (#37032) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor nekem még odébb lesz most vagyok 166 óránál :D

(#37034) mettek válasza zzola (#37028) üzenetére


mettek
addikt

Cpu magtól függ de ami jobban megy az 70-80%, ami kevésbe az 50%.

GPU 90-98% de sokszor beesik 40-50%-ra minden ok nélkül és ekkor droppol a játék, esik be az fps. Hőmérséklet jó, 55-60 fok.

Most telepítem újra a drivert aztán megnézem. Köszi

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37035) zzola válasza mettek (#37034) üzenetére


zzola
félisten

Arra kell rájönnöd, hogy mitől esik le? Folyamatosan monitorozni kell játék közben, esetleg MSI afterburner is mehetne, ott menet közben is látod, hogy mi történik...
CPU alól nem fogy el az alaplap és/vagy a táp?

[ Szerkesztve ]

(#37036) mettek válasza zzola (#37035) üzenetére


mettek
addikt

az a helyzet, hogy iszonyat fura amit művel. most pl 1440p-ben ultrán 75-85% között megy csak a vga. Ha leveszem full HD-ra akkor meg 60% körül, mintha nem akarná kihajtani magát.
NEM értem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37037) zzola válasza mettek (#37036) üzenetére


zzola
félisten

Milyen konfigod van?

(#37038) steele80 válasza mettek (#37027) üzenetére


steele80
senior tag

Nekem is i7 7700 van és 1060 6gb és ugyanaz a helyzet mint nálad. Egyszerűen ez a játék ilyen. Próbálkoztam már mindennel és attól, hogy letöröltem és azóta nem telepítem a geforce experience-t valamivel jobb lett. Kb egy éve ugyanezen a konfigomon sokkal jobban ment, szinte hibátlanul. Én el is engedtem már ezt a játékot.

(#37039) mettek válasza steele80 (#37038) üzenetére


mettek
addikt

Ugy látom hogy csak a multi ilyen és nem a gépem szar. Single player war storiesban semmi gond nincs, maxon megy a vga, 90-120fps. Multiban egyszerűen nem kerek valami. Sőt most a szervereknek olyan pingja kezdett lenni hogy jatszhatatlan.

Amugy: i7 7700k, msi 1070, asus z170i, 16gb ddr4 2133mhz ram, 550 fap hydro táp, vizhutes a procin.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37040) voodoo98 válasza mettek (#37039) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Korábban is tapasztaltál fps drop-okat vagy csak mostanában?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#37041) mettek válasza voodoo98 (#37040) üzenetére


mettek
addikt

Nem régóta van meg a gép ugyhogy nem nagyon tudom hogy változott a játék. Tavaly egy másik gépem volt gtx 980ti kártyával és akkor magyon szépen ment a játék megjelenéskor. Most single részben nincs gond a teljesitménnyel es masik jatekban sem tapasztaltam. Csak itt a multiban :(((

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37042) FollowTheORI válasza mettek (#37041) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kikapcsoltad a lapozó fáljt esetleg?
SSD-n van a rendszer?

Windos Game DVR ki van kapcsolva meg a többi cucc ott a beállításoknál a Game alatt?

Geforce Experience-ben ki vannak kapcsolva szintén a képrögzítő, visszajátszó, overlay és egyéb funkciók?

Windows meg a driver gondolom a legfrissebb.

Amúgy így a tünetek alapján a procit fogja meg valami szerintem.
Víruskereső?
Egyéb háttérben futó folyamat?
Monitorozó és egyéb progik kilövése?
Malware? :)

Windows process monitorát futtatni kéne és nézni közben milyen folyamatok terhelik a gépen/procit, GPU-t, háttértárat.

(#37043) zzola

Elvileg jah, de sose tudni... főleg ha tényleg megy is valami rögizítés közben magától.
Volt már ilyen egy két másik srácnál. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37043) zzola válasza FollowTheORI (#37042) üzenetére


zzola
félisten

Nekem ezek közül egyik sincsen kikapcsolva, mégsem esik le a teljesítmény...

(#37044) VincentVG


VincentVG
aktív tag

sziasztok, tank/repulo beadasara van valami logika? ugy ertem gyakorisag palyankent? vagy valamennyire random? (eddig teljesen kimaradt, de elkezdtek erdekelni a geopek :) )
gondolom aki nagyon akarja az kint ul es viszi azonnal...

(#37045) Snooker


Snooker
senior tag

Volt valami patch most júniusban, ami rontott a teljesítményen vagy csak a legújabb AMD driver miatt esett kb 25 fps-t a sebesség és lett teljesen játszhatatlan a játék még minimum grafikán is nálam? :/

(#37046) zzola válasza Snooker (#37045) üzenetére


zzola
félisten

Egyszerűen csak AMD. :DDD

(#37047) Snooker válasza zzola (#37046) üzenetére


Snooker
senior tag

Baszódjanak meg. Fallout 4-el is ugyan ez volt, kijött egy új driver azt vagy minusz 20 fps. Februárban meg a Witcher 1 miatt kellett visszaraknom az egyel régebbit, mert nem indult az új driverrel. Több mint 10 éve AMD-m van, de egyre jobban kezdem azt érezni, hogy a következő vga NVIDIA lesz...

szerk: viszont az érdekes, hogy az SWBFII - szintén minimum beállításokon - meg sokkal jobban fut mint a BF1

[ Szerkesztve ]

(#37048) mettek válasza FollowTheORI (#37042) üzenetére


mettek
addikt

Normál vinyón van. Illetve annyi még feltűnt hogy a játék elején amikor betölt egy mapot akkor iszonyat laggol, droppol a játék aztán egyszer csak egy fel perc utan abbahagyja és onnantol csak neha esik be a vga teljesitmenye.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#37049) FollowTheORI válasza mettek (#37048) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mármint a rendszer is?
Mert akkor annyira nem meglepő, valószínűleg mikor swappel a windows kicsit, akkor addig megfogja a gépet.

A pályák elején "normális" kisebb nagyobb döcögés, főleg hdd-vel.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#37050) mettek válasza FollowTheORI (#37049) üzenetére


mettek
addikt

A rendszer egy ssd-n van.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.