Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) Carlos Padre válasza boogie84 (#15394) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Van benne :D

Egy hc operation mód lenne jó.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15402) =HG= válasza Carlos Padre (#15401) üzenetére


=HG=
addikt

Állítható szerverek lennének jók...Leginkább...

(#15403) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield 1 Official Accolades Trailer

Kegyetlen jó zenét választottak a trailerhez :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15404) tom_tol válasza daveoff (#15324) üzenetére


tom_tol
addikt

Lehet nem ez az oka, de amióta premium van nem csinált ilyet. Előtte rendszeresen.

(#15405) Ombi5


Ombi5
őstag

Folyamatosan crashel dx12-ben win 10 alatt,viszont ilyen nincs a megadott helyen " Keresd meg a GstRender.Dx12Enabled 1-es sort és írd át az 1-est 0-ra". Ilyenkor mit tudok tenni? :U

[ Szerkesztve ]

(#15406) Németh Péter válasza Ombi5 (#15405) üzenetére

Hol keresed? Nekem legalábbis van olyan.
"C:\Users\<usernév>\Documents\Battlefield 1\settings\PROFSAVE_profile" fájlban van.

Olyan szerkesztővel nyisd meg, ami kezeli a unix-os sorvégeket, pl. notepad++

(#15407) N@idia válasza Ombi5 (#15405) üzenetére


N@idia
őstag

Ha 0-ra állítod azzal kikapcsolod a DX12-öt akkor egyszerűbb lenne DX11-ben játszani :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15408) Pubszon válasza N@idia (#15403) üzenetére


Pubszon
veterán

Ezmiez?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15409) envagyok


envagyok
veterán

Xeon e5450/8GB/nvidia gtx960 4GB-ra mi a legjobb beállítás 1920*1200-as felbontásra?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15410) N@idia válasza envagyok (#15409) üzenetére


N@idia
őstag

Medium :K

Pubszon: Nem tudom :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15411) daveoff válasza tom_tol (#15404) üzenetére


daveoff
veterán

Van premium nekem is, nem hinném hogy ehhez köze lenne. De már nem lepődnék meg semmin. Egyáltalán nem biztos hogy a modemmel lesz a baj, lehet csak szimplán a játék szar. BF3-4-ben is volt sok felhasználó, akik hasonló, vagyis ugyanezzel a problémával küzdöttek.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15412) Németh Péter válasza daveoff (#15411) üzenetére

Amikor megszakad a kapcsolatod a szerverrel, akkor nem változik meg az IP címed? Lehet a szolgáltatód túl gyakran oszt IP-t.

(#15413) daveoff válasza Németh Péter (#15412) üzenetére


daveoff
veterán

Nem, fix ip van. Meg csak az EA szerverrel szakad meg a kapcsolat, maga a net kapcsolat nem akad le.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15414) Astroboy


Astroboy
őstag

Portokat nyitottál?
A 4 is kényes volt erre..

(#15415) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Valami varialas volt az elmult 2 napba?Konkrettan az m1916 optical használhatatlan lett... Olyan celkeresztett be se tudok allitani ami volt. Ami távolságra jo volt kozrlebb aut most el lehet felejteni

[ Szerkesztve ]

(#15416) N@idia válasza Astroboy (#15414) üzenetére


N@idia
őstag

Ezt már én is akartam neki írni! Nálam is kellett portokat nyitni a játéknál és az Upnp-t ki kellett kapcsolni :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15417) zzola válasza N@idia (#15416) üzenetére


zzola
félisten

Ha jól működnek a dolgok, akkor nem kell portot nyitni. Az UPNP-nek épp ez a lényege...

(#15418) Németh Péter válasza N@idia (#15416) üzenetére

Szerintem az UPnP-t nem kell kikapcsolni. Vagy ha ki van, be kéne inkább. Amúgy a 3659-es UDP porton kommunikál a BF1. Nálam "EA Tunnel" néven regisztrálódik a routerem UPnP táblájába.

[ Szerkesztve ]

(#15419) Frod


Frod
addikt

Mi a franc az a supression assist? :D
Csinálom a support-medálját, rengetegszer ki is írja, hogy épp csináltam ilyet(!!!), de számolni azt nem akarja...
Jelenleg 12/15, de ez vagy tíz war pigeon meg egy-két conquest alatt... Röhej, hogy most már nem váltogatja a medálokat, de helyett meg csal velük.

Do you see the white shadow?

(#15420) DeckardCain válasza DeckardCain (#15415) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Hu de elírtam mindent, nem kicsit b*szott fel..

[ Szerkesztve ]

(#15421) zzola válasza DeckardCain (#15420) üzenetére


zzola
félisten

Egy nyelvtan óra nem ártana.... :P

(#15422) Carlos Padre válasza Frod (#15419) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Mikor tűz alatt tartod az ellenséget, de nem sebzed vagy ölöd meg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15423) BlessedElroy válasza Frod (#15419) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Suppression assist amikor lősz valakire, megzavarod, de nem találod el és ez idő alatt az egyik társad megöli.
Amikor lőnek rád is néha beblur-öződik a kép, elhomályosul.

Origin: BlessedElroy

(#15424) N@idia válasza Németh Péter (#15418) üzenetére


N@idia
őstag

Az UpnP nem azt a célt szolgálja, hogy automatikusan nyitja a portokat ? Ha én nyitom ki manuálisan akkor elméletileg nincs szükség az UpnP-re, de megnézem, hogy mi van ha portok is nyitva és az UpnP is be van kapcsolva... :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15425) warcat válasza BlessedElroy (#15423) üzenetére


warcat
veterán

Igen ez a vizuális effekt de azt tegyük hozzá,hogy ilyenkor elég szépen visszaesik a lövéseid pontossága is,érdemes minél gyorsabban leszedni (értsd arrébb kúszol,remélhetőleg lejár a spot rólad és nem csapódnak be a golyók a környékeden,leesik azért gyorsan)

A medálnál meg tényleg az lehet a gond,hogy meg is ölöd,mintha korábbról úgy emlékeznék,hogy csak akkor számolja el,ha épp supresseled és kifejezetten squad társ megöli közben(ha valaki más a csapatodból,akkor nem).

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#15426) zzola válasza DeckardCain (#15415) üzenetére


zzola
félisten

Valami történt. A shotgun erejét is visszavették, 1-2 automata meg erősebb lett. Eddig az A10 Hunterrel az élen voltam, most épp hogy a közepén kullogok a mezőnynek....

(#15427) Ombi5 válasza Németh Péter (#15406) üzenetére


Ombi5
őstag

Pontosan itt keresem,notepaddal nyitom meg ,es nincs benne ilyen.

(#15407) N@idia : Nem Gondolod,hogy pont ezt akarom? :U

JAtszottam vele 1 orat,most meg a bf1 logonal leall a jatek... :(

(#15428) daveoff válasza N@idia (#15424) üzenetére


daveoff
veterán

UpnP be van kapcsolva, és azt a portot ki is nyitotta, ami BF-hez kell. BF4 tökéletesen megy, ott nincs ilyen gond, hogy megszakad a kapcsolat a szerverrel.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15429) =HG= válasza daveoff (#15428) üzenetére


=HG=
addikt

Punkbustert próbáld frissíteni ! (Ja és töröld a cheat-et )

(#15430) daveoff válasza =HG= (#15429) üzenetére


daveoff
veterán

Ok, ezt még nem próbáltam. Cheat az mi, hol találom, és miért kell törölni?;]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15431) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Kijött az új driver Crimson Edition 16.11.5 Hotfix valaki próbálta már? Mi a helyzet vele jobb vele a játék?

PSN: szuhi

(#15432) Pubszon válasza zzola (#15426) üzenetére


Pubszon
veterán

Még lejjebb kellene venni, mert 100 méterről is leszednek A10-el. A világon nincs ilyen hogy az a shoti erősebb bármelyik puskától. :U

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#15433) Zso Ro válasza Pubszon (#15432) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Egyik veterán shotim(nem tudom a nevét fejből) a grafikonok alapján 3x jobb,mint az A10,viszont játék közben harmatgyenge hozzá képest.A10 nagyon fel van erősítve.

(#15434) Frod válasza warcat (#15425) üzenetére


Frod
addikt

Emlékeim szerint a support medálnál (Order of St.Christofer) nem 'squad supp. assist' van, hanem sima - tehát bárkire be kellene adja. Vicc, hogy lövök egy delikvenst, a képernyő közepén meg is kapom érte a kiírást és a pontot - majd más lövi le(!!!) de a medal progress-be beleszámolni az smafu - de ahogy nézem azért találni a neten ezzel kapcsolatos bejegyzéseket, szóval valószínű ez is gyárilag szar ahogy van.

Tudom, hogy van olyan medál is ahol a csapattárs is feltétel, de az egy másik lesz (valami Pack of Wolf, vagy ilyesmi).
Egyébként baromi nehéz direkt mellélőni, mert amennyire irtóztam ettől a kaszttól akkora darálást lehet csinálni az Mg15-el :DDD Csak az első szintet kell kihúzni valahogy, utána meszeltek mindenkinek; még csak lv2 de már jobban tetszik, mint az assault.

Do you see the white shadow?

(#15435) zzola válasza Pubszon (#15432) üzenetére


zzola
félisten

Lehetne, mert tényleg durván erős....

(#15436) prokxy válasza Frod (#15434) üzenetére


prokxy
veterán

Jobb lett a support, én még patch előtt húztam ki lvl10-re, na az volt a megaszopás, most már 1000x használhatóbb. :)

szerk: ja igen, a medál pedig bugos, főleg az assist esetén, vagy számolja, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15437) steele80


steele80
senior tag

Frissült az origin, de továbbra sem kapcsolható ki a show origin after game play, és a share system interaction data. Nem tudom mennyit kellene fizetni egy játékért, hogy ne nyomja a pofámba játék után a szaros reklámjait, illetve ne kémkedjen utánam? Idáig, ha fizetett valamiért az ember akkor kikerülhette a reklámokat, úgy tűnik manapság már ezt kötelező elviselni.

(#15438) SkyS1gn válasza steele80 (#15437) üzenetére


SkyS1gn
félisten

lol tényleg, visszakapcsolja! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15439) fogirobi


fogirobi
senior tag

Sziasztok!

Mostanában nem játszottam, az lenne kérdésem, hogy vannak e már 48 slotos conquest serverek? Sajnos nekem a 64 túl sok és arra várok, hogy végre legyen, láttam hogy custom serverek már vannak, de 48-asokat nem találok sehol. :(

(#15440) fuvi válasza fogirobi (#15439) üzenetére


fuvi
senior tag

nincsenek sajna, bérlésnél nem lehet állítani a slotszámot
ha rotába beraknak egy másik, kisebb játékmódot is, akkor cq is kisebb lesz, de ilyet nemigazán láttam

(#15441) FollowTheORI válasza SkyS1gn (#15438) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mikor kapcsolja vissza?
No kipróbálom ezt...

Ah látom... bár ha adminisztrátorként futtatttam, akkor úgylátom megjegyezte... szóval ez inkább valami windows jogkörös probléma (is) + esetleg telepítési hely.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15442) jety91


jety91
őstag

Valaki azt magyarázza már el nekem, hogy miért van az ha fél méterről eltalálok valakit nozoomba a Martini-vel nem hal meg az illető, de ha messziről mellkason lövőm akkor meg igen. :W

[ Szerkesztve ]

(#15443) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Új NV driver hozott valami változást?

(#15444) kisbancsa válasza MaTpr0F (#15443) üzenetére


kisbancsa
senior tag

persze, - 20 fps :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#15445) lofagi válasza kisbancsa (#15444) üzenetére


lofagi
addikt

Azt amúgy nézted,hogy a resolution scalet nem állította át? Mert nekem minden driver frissítésnél átállítja +25%-al, mert azt bírja a gép állítása szerint. S az kb -20 fpst jelent.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15446) prokxy válasza jety91 (#15442) üzenetére


prokxy
veterán

Mert megvan, h hány m-től hány m-ig halálos a fegyver, ami egy oltári baromság 1 hites fegyverek esetében (is) Most vagy 1 hit, vagy nem...a távolra még hagyján, ez oké, 1000m-nél sebezzen 50-et, mittudomén, de 10m-ről ne kelljen már a kispisztoly utána...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15447) jety91 válasza prokxy (#15446) üzenetére


jety91
őstag

Ezaz... Kicseszettül frusztráló sniperrel rohangálva az élvonalban még kispisztolyt is előkapni, főleg ha az illető shotival van velem szemben. Én eltalálom, sebez 90-et rá, ő meg egy lövéssel kinyír :W

Ez a 10-A shotgun meg egy overpowered fos.. több mint 50m-ről kaptam vele fejest az előbb.

(#15448) feco70 válasza jety91 (#15447) üzenetére


feco70
senior tag

Ezt a nyomorult shoutgun t az idióta marhák használják csak. Sokszor ki is lépek mert úgy felb@sz

(#15449) whitezo88 válasza jety91 (#15447) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mert Slug volt, nem sima.

(#15450) R3laX válasza daveoff (#15428) üzenetére


R3laX
addikt

Szólj, ha vhogy sikerült megoldani, mert engem folyamatosan ledobál :(((

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.