Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16601) spanglee001 válasza daveoff (#16600) üzenetére


spanglee001
addikt

mit? minden G serias logi cucc villog csillog prüttyüg :DDD nálam meg van bőven belőle :K

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16602) Loha válasza daveoff (#16500) üzenetére


Loha
veterán

Én semmilyen skillt nem látok, csak a hihetetlen lövéseket, vágás nélkül, egymás után sorozatban, aztán hallom a megjátszott meglepődést. A hotkeyre rakott aimbotja nem fog látszani neked a videón.
Kora és neme alapján egyértelműen a veszélyeztetett korosztályba tartozik és az indíték is megvan, mert az egész csatornáját a hihetetlen lövéseire építette fel.

[ Szerkesztve ]

(#16603) juve600 válasza Loha (#16602) üzenetére


juve600
nagyúr

valahogy így van :W

(#16604) Fitzgerald válasza giornalista (#16553) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Próbáltam megszeretni ezt a mapot, de lehetetlen. Vagy 10-12 meccset játszottam rajta eddig, de folyamatosan a vomitusz kerülgetett közben. A Fao Fortresst szerettem eddig a legkevésbé, de ez magasan veri azt is.

(#16605) Frod válasza lofagi (#16583) üzenetére


Frod
addikt

én is kerestem, de hiába.
lehet ez is csak 20-án élesedik a mezei polgárok számára (pl jackfrags már tolja videóban)

viszont!
cserébe találtam egy olyan módot, hogy "Eye for Eye" (amiről eddig egy hír sem szólt, vagy csak engem került el) 200 ticket, domination, csak shotgun+melee :D egy meccsig jópofa volt, de elég is.

Do you see the white shadow?

(#16606) FollowTheORI válasza daveoff (#16563) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

https://www.wireshark.org/#download

ftp://ftp.ea.com/pub/ez/support_files/uotrace.exe

Ez a két cucc kell a teszteléshez főleg.

Ha tudod a szerver címét amire csatlakozol, akkor az utóbbival a trace + utána a folyamatos poll (advanced bekapcsolása Options alatt - után megjelennek ezek a gombok), tudod nézni a legmagasabb szintű dolgokat a szerver felé (ping, packet, packet loss stb). Itt röviden le van írva hogy mit hogy kell. Csak ugye kell hozzá a szerver címe amire a játék csatlakozik/ledob, annyi a változás.

Az első egy kicsit bonyibb cucc, az az amit a szakik használnak.
Felteheted azt is, elindítod a Capture rész alatt van a start... az elkezdi figyelni a hálókártya által észlelt mindenféle forgalmat (általában ez van alapból kiválaszva, szóval mást nem kell babrálni)... elég durva elsőre.
Ha mástnem innen kiderül mi történik meg milyen IP cimekkel kommunikál a játék milyen sűrűn.

Elindítod és, ha disconnect van, akkor megnézheted mi történt csomag szinten... :)
Tudom kicsit kínai (vagy nagyon), de amikor disconnect van, akkörül ott kell legyen a szerver IP től érkező vagy oda menő forgalom között valami rendellenes üzenetnek...
Meg amikor ilyen van akkor kilépés előtt mentsd el a logot és akkor később át lehet böngészni, ha nincs idő rá épp játék közben/után.

No de majd ha lesz idő segítek kicsit, bár azért én sem vagyok hozzáértő annyira, csak amolyan hobbi szinten. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16607) daveoff válasza spanglee001 (#16601) üzenetére


daveoff
veterán

mármint ezt a bf-es geart itthon nem lehet megvenni, sőt eu-ban sem.

(#16602) Loha: már ne is haragudj, de ez hülyeség, és egyben alaptalan vádaskodás. aimbot....lol

(#16606) FollowTheORI: rendben, megnézem. köszi! :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16608) Lendova válasza Loha (#16602) üzenetére


Lendova
őstag

Ja, elég hihetetlen, hogy így lő valaki, ha évek óta egy műszakot eltölt munka szinten fps játékkal.

Borzalmasan gáz, hogy mennyi cheat "szakértő" van. Amikor meg valaki tényleg sunyiba használ egyet, egyiknek sem tűnik fel.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16609) Pubszon válasza boogie84 (#16595) üzenetére


Pubszon
veterán

Én írni akartam, hogy nekem empiers edge d pontján van fps drop. Ezek szerint nálatok is, akkor nem egyedi a gondom. De az a durva, hogy itt a CPU és a GPU használat is vissza esik az fps-el együtt. :U
Itt szépen látszik, hogy mikor voltam a d pontnál. 0:8 és 0:14-kor.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16610) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Elérte már valaki a level 100-at? Hogy álltok Hölgyek/Urak?

Origin: BlessedElroy

(#16611) taknyí válasza ADAM1337 (#16597) üzenetére


taknyí
senior tag

Azért ez gáz, hogy a PRO egér nálunk 26K a szegény USA-ban ajándékkal 16K. :U

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#16612) R3laX válasza Pubszon (#16609) üzenetére


R3laX
addikt

thread. parancsok megvannak? Én észrevettem, érdekességképp kivettem a legyártott user.cfg fájlomat, hogy vajon patch után is kell e a manuális házibarkács, de kell, mert ocsadékul ment a cfg nélkül.... Nem voltak képesek megcsinálni, hogy magától tudja már ez a szar, amit kell :) . Most nem megy az fps 69 alá már, inkább 80-90 Empire's D ponton is.

[ Szerkesztve ]

(#16613) Gbcrtrtlp válasza lofagi (#16583) üzenetére


Gbcrtrtlp
csendes tag

Filters/Full/Weapons/Standard Issue alatt található

(#16614) Loha válasza daveoff (#16607) üzenetére


Loha
veterán

Ez után a videó után alaptalan? :Y
Hallani az igen nagy koncentrációt is... ;]

Gondolom nem álltál ott mellette miközben ezt a videót összelőtte, szóval alaptalanul véded.

[ Szerkesztve ]

(#16615) voodoo98 válasza Loha (#16614) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Fura az első pár lövés, nagyon gyorsan odakapja majd visszakapja a fegyvert! Érdekes! Viszont kb. az 5. vagy 6. lövése nem talált, ha aimbot, akkor találnia kellett volna, nem?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16616) spanglee001 válasza Loha (#16614) üzenetére


spanglee001
addikt

szerintem csak jól játszik és szerencsés is :K viszont a videó végén a péhás fiju a közelben nem sietett, hogy felélessze :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16617) boogie84 válasza Pubszon (#16609) üzenetére


boogie84
veterán

Ebből az derül ki h kemper vagy. :DDD
viccet félretéve elég szarul sikerült ez a frissítés is... :U

(#16611) taknyí : Magyarország.... én most leiszom magam.. Sörreklám

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16618) Csavez™ válasza Loha (#16614) üzenetére


Csavez™
veterán

Ez wtf? Ezeket a gyerekeket verték az iskolában,és így akarnak valakik lenni. :C

(#16619) Pubszon válasza R3laX (#16612) üzenetére


Pubszon
veterán

Délután kipróbálom, gondolom nekem a 4 helyett 8 kell az i7 miatt. Régebben próbáltam, de nem változott semmit. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16620) Loha válasza voodoo98 (#16615) üzenetére


Loha
veterán

Az a lövés is csak azért nem talált, mert beállt elé a csapattársa és felfogta a golyót az ellenség helyett.
Valszeg külön gombon van neki az aimbot, és csak akkor ránt rá az ellenségre, ha azt megnyomja, így 2 aimbotozás között tud párat jól mellélőni saját maga is a hitelesség kedvéért, ha úgy tartja kedve.

spanglee001: Nem. Ő játszik a megszokott módon aimbotos segítség nélkül, de egyik egérgombján van az aimbot aktiváló gombja, amit ha megnyom, a célkeresztjéhez legközelebbi ellenségre ránt automatán és lő.
Tehát ha okosan csinálja, ő maga kb rácéloz az ellenre aztán a tüzelés gomb helyett megnyomja az aimbotét és az befejezi helyette, ezt lehet látni a linkelt videón is.

[ Szerkesztve ]

(#16621) spanglee001 válasza Loha (#16620) üzenetére


spanglee001
addikt

de az aim rángatná minden felé nem? és az összes ellenséget láthatóan ő vette észre :K voltak helyzetek, mikor más sorrendben kellett volna lőni az enemyket, és nem halt volna meg. ahogy írták is nyomni kell napi műszakban a játékot és másképp fogod látni te is

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16622) boogie84 válasza Loha (#16614) üzenetére


boogie84
veterán

Szar ügy mikor visszanyal a fagyi: [link] :DDD

Amúgy ez a csicska egyetlen zászlót sem közelít meg, szóval igazából nem való egyik BF-be sem. :N

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16623) Csavez™ válasza spanglee001 (#16621) üzenetére


Csavez™
veterán

Spanglee nagyon naiv vagy! Csíter és kész. :D

(#16624) lofagi válasza Gbcrtrtlp (#16613) üzenetére


lofagi
addikt

Köszi , meglesem. :R

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16625) Lendova válasza Loha (#16620) üzenetére


Lendova
őstag

Nézd meg, hogy tolják magas szinten az fps-eket. Nem tologatják, huzogatják mint egy nyugdíjjas az egeret, hanem konkrétan rá rántják a célkeresztet.

Youtube teli van tutorial-okkal, hogy hogyan érd el ezt a szintet. Mondj fel, told napi 6-10 órában és jövőre téged is aimbot-tal vádolnak.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16626) SkyS1gn válasza Loha (#16620) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elöbb kb én is ilyet lőttem Lawrence-es smle-vel. Nem megy mindíg így de van hogy egyhuzamban bam bam bam, aztán össze lehet vágni belőle a videót. Szerintem ebben nincs cheat csak sok sok óra.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16627) DonDennis válasza ADAM1337 (#16597) üzenetére


DonDennis
senior tag

Nekem g19 is csinálja de nekem kifejezetten tetszik :D

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#16628) Panther_KMB válasza Loha (#16620) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Loha. Részemről csak kiváncsiság. Mekkora dpi-n használod az egered? Pl egy sniper esetében?

(#16629) BlessedElroy válasza Loha (#16620) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Csak mert valaki pontosan lő, nem cheater.
[link]

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#16630) ADAM1337 válasza Locutus (#16599) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

És le is van. :DDD
De a bf1-ben nem reagál rá, nincs profil létrehozva neki mégis vezérli pedig mindenhol le van tiltva.

(#16631) Loha válasza BlessedElroy (#16629) üzenetére


Loha
veterán

lofagi videóján nincs is semmi gyanús, így céloz egy ember és igen én látom a különbséget, de ha más nem, akkor nincs miről beszélnünk...

Panther_KMB: 800 dpi.

[ Szerkesztve ]

(#16632) Panther_KMB válasza Loha (#16631) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Ok. Thx.

Stodah meg még sok más streamer 400-600 körül játszik és egy gigantikus méretű egérpadon úgy rángatja az egeret hogy attól másnapra nekem izomlázam lenne. Próbáltam én is de nem bírtam megszokni.

Amúgy tényleg..ezek nagy része nem dolgozik. Ill kb ez a munkája hogy játszik. Sok ilyen van még...már megszokták hogy cheaterezik őket.

(#16633) Enton válasza Loha (#16631) üzenetére


Enton
addikt

Látszik a különbség bőven, lofagi rögtön megy fedezékbe és van pár tized sec mire talál és lő ellenfelet, a másik csóka meg rohangál a puszta közepén és egyszer nem néz hátra(vajon miért????), vagy menne sürgősen fedezékbe tölteni vagy fegyvertváltani, plusz kb nála látni sem lehet az ellenfelet szinte rögtön lepuffantja. Kb ennyi.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16634) t.kristof


t.kristof
senior tag

Miért csak ezen az új sz@r pályára dob be a játék? Nem lehet más mapon játszani vagy mi van? Kör vége, és újra tölti a mapot...😡

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#16635) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én vagyok béna, vagy a support class alap fegyvere tényleg kb. vaktölténnyel lő? Esetleg annyira esik a dmg 40-50m-re hogy meg sem érzik? Tegnap halálra idegesítettem magam, amikor láttam a találatjelzőket villogni de az emberek 4-5 találat után is vígan futkostak fedezékbe...

(#16636) SkyS1gn válasza t.kristof (#16634) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mert vagy Giants shadow only vagy az összes többi map... nem értem miért hoznak ilyen döntéseket hogy nemlehet berakni az alap map rotationbe... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16637) spanglee001 válasza SkyS1gn (#16636) üzenetére


spanglee001
addikt

mert nem érhető el mindenkinek, tehát ha be van rakva nem csatlakozhat csak aki originen vette vagy prémes.
gondolom 20ától be lesz rakva a rotationba

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16638) prokxy


prokxy
veterán

Üdv újra! :)

Ma nekiugrom az új mapnak, már láttam, de a gyerek többet játszott rajta, mint én, szóval ahogy olvasom, nem lett vmi jó.
Kinézetre egy fos az egész, elrendezésre kb 5 perc volt megvalósítani, a SP-ből egy jó adag terület, a többi meg st quentin scar-ból van kb, meg ez a fakó izé... :U
Nem játszottam bő 2 hete, de mintha csúnyább lenne az egész, pedig nem változtattam semmit...

Egyébként egy dolog miatt nem tetszik az egész BF1, pont az ami a 4-ben megvan: a fasza járművezés hiánya...oké, most nagyképűen mondom, hogy "bármikor" lövök a heavy tankkal 60-70/0-s statot, stb, de totál nem lelem benne örömöm, nem a KD-ról beszélek, hanem a játékélményről. Már csak akkor tankozom, ha kell a medálhoz vagy fáradtabb vagyok. A 4-ben mikor beül mellém egy értelmes gunner, felmegyünk TS-re, nekiindulunk egy Golmud, Lancang, Rogue, stb 64 fős mapon és a végéig ki nem szállunk belőle jó esetben, közben iszonyat pörgés van végig, na az a király. :B :K
A BF1-ben eddig semmi hasonlót nem tapasztaltam...egyszerűen gunnerként a tank egy vicc, dögunalom annak aki nem vezet, repcsi dettó, talán a bomber első ülése ér vmit.

Szóval vhogy nem az igazi a játékélmény és ebben a 2 hétben kb 1x volt az az érzésem, h játszani kéne vele.
Ettől függetlenül tetszik, nekem nincsenek vele semmi technikai gondjaim, nincsenek óriási bugok, stb, csak egyszerűen ellaposodik. Prémiumom van, várom a márciust, de azért párszor benézek! :D
Peace

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#16639) spanglee001 válasza prokxy (#16638) üzenetére


spanglee001
addikt

neviccelegjél :DDD operation? és a többi új mód? pl ma is jött shotgun only domination 200ticketes :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16640) t.kristof válasza SkyS1gn (#16636) üzenetére


t.kristof
senior tag

Kb 10 szerveren voltam mire berakott egy nem giant shadow mapra. Mondjuk jó hülye vagyok..most jutott eszembe hogy ha nem quickmatch-en lépek be, hanem szervert keresek akkor nincs ennyi szenvedés...

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#16641) daveoff válasza Loha (#16614) üzenetére


daveoff
veterán

Nincs ebben semmi extra, egy jó csipás simán lő így. Ha neked ez lehetetlen, akkor azt fogadd el, hogy vannak nálad ügyesebb emberek is a világon...

Jó a gyerek aim-ja, ez van...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16642) prokxy válasza spanglee001 (#16639) üzenetére


prokxy
veterán

Jóvanna! :D

Megnézem, h mi változott, de csak meglesz már a rank100! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#16643) Lendova


Lendova
őstag

Fiatal, 144Hz-es monitoron játszik, hasonló mennyiségű fps mellett. Gyakorlatilag a megélhetésért csinálja, nem úgy mint ti, hogy szórakozásképp.

Amúgy meg lehet nézni a videóit 0.5 vagy 0.25x sebesség mellett. De nézhettek ESl meg a fene tudja még milyen CS, BF, COD highlight videókat. Azokban sem szép lassan fog kúszni a célkereszt a helyére, mint Faginál, hanem kvázi instant odakerül.

Részemről ennyi.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16644) daveoff válasza prokxy (#16642) üzenetére


daveoff
veterán

Úgy készülj, hogy az uccsó 20 szinthez, kb 100-150 óra gameplay kell, és szerintem nem mondtam sokat....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16645) Drachande


Drachande
tag

Sziasztok!

Korábban kérdeztem már, borzalmasan kevés az fpsem BF1-ben a konfigomhoz képest, mit tudnék csinálni, mi lehet a baj?
i5-4670 van Giga GTX 1060 6GB mellett és kb 45 átlag fpsem van BF1ben, DX11ben, Mediumon. Esetenként 35re is simán leeseik, Win 7tel is és Win 10zel is ugyanennyit csinál. Eddíg a Win10el vártam a megoldást, többen is mondták, hogy a régi Win7em használta rosszul a GTX 1060-at, a váltás valószínűleg segít, de ezek szerint nem az volt a baj.

(#16646) redingitell válasza Drachande (#16645) üzenetére


redingitell
senior tag

Memòria?

(#16647) spanglee001 válasza Drachande (#16645) üzenetére


spanglee001
addikt

kevés a 8 giga ram az limitál

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16648) zzola válasza Drachande (#16645) üzenetére


zzola
félisten

Monitorozod a gépet játék közben? Mit látsz? CPU/VGA kihasználtság? 8GB ram nem túl sok! Alap video beállítások vannak? Res.cale és motionblur eszi a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#16649) BaLee válasza Drachande (#16645) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Lehet egyedi eset, de nekem a Malwarebytes Anti-Malware program ette a proci idő 25%-át, előtte nekem is ez volt, hogy gyakran beesett 30fps alá, de átlag 30-40 volt ami ebben a játékban elég játszhatatlan kategória.

Ezt minden játék előtt ki kell lőnöm, azóta száguld. Simán átlag 60fps, ritkán esik be 50 alá...

A te konfigod azért erősebb mint az enyém...

[ Szerkesztve ]

(#16650) FollowTheORI válasza Drachande (#16645) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerezz be egy GPU és CPU monitorozó programot és nézd azzal meg mit csinál a gép.

Pl GPUz a videókarira, HWINFO a procira... vagy pedig MSI Afterburner...
+ a windows saját részletes erőforrásfigyelője is segíthet a probléma kiderítésében.

Lapozó fájl nincs véletlen kikapcsolva?

Nem megy a shadowplay a GF Experience-ben?

FullHD-ban játszol?
Resolution scale hol van?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.