Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16951) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Nekem teljesen jó a W10... legalábbis nem coptam vele se többet se kevesebbet mint az előzőekkel.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16952) scabi78 válasza warcat (#16942) üzenetére


scabi78
senior tag

:R

(#16942) warcat
(#16938) zzola

Tiszta Windows, rendes ház!

(#16953) soman7


soman7
csendes tag

Mindenképpen muszáj játékhoz windows 10 ? :DDD

win7 van jelenleg de annyira nem jött be a 10-es

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#16954) daveoff válasza Németh Péter (#16950) üzenetére


daveoff
veterán

nekem ilyen

a win 10-nek ehhez semmi köze, főleg nem a frissítésnek, mert előtte is csinálta már.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16956) daveoff válasza Németh Péter (#16950) üzenetére


daveoff
veterán

Pár órával ezelőtt, csúcsidőben még több volt a loss, 5-8%-ra is felugrott több ponton is.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16957) Pro!Petya válasza SyMbioTe (#16935) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Igazábol annyira nem zavar de azért leszedtem a netről egy mentést ahol a srác végig tolta hardba és begyujtött mindent. Azota fullos a campaign :C
itt a link: Innen

Jah és bár nem tudom miköze van a campaignak a multihoz mert a srác beállításai jöttek a mentéssel együtt és azóta konkrétan minden ultra-ba megy FHD-n , dx11be , de most jön ami érdekes hogy nekem a vsync kivan kapcsolva mert 60at bir a monitor ,de miota beraktam a mentését azota olyan mint ha be lenne kapcsolva mert ugye látszik hogy game közben semmi képzavar ,DE A MENÜBEN OFFON VAN és emellet stabil a 65fps (ennyire limiteteltem) ...ergo én itt letesteltem :C és egész este így toltam multiban, gyönyörű folyamatos játékmenet ,nincs "képcsuszás" a vsync kikapcsolása mellet fix 65fpsen
Ez kb megcsinálta az estém :D :C :C :R :R

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#16958) Gyula84 válasza soman7 (#16953) üzenetére


Gyula84
veterán

nem :N

(#16954) daveoff
nekem az 1 megás nettel nincs semmi loss

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16959) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Random Moments 6:30-nál áhhhhhhh nem lehetett bírni. :) :DD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16960) Németh Péter válasza daveoff (#16954) üzenetére

Készíts egy 10 perces időszakról képernyőmentést csúcsidőben és küld el a UPC-nek, hogy a packet loss miatt nem tudsz játszani.

Pusztán ebből a képernyőképből az elő pont gyanús (a catv-86-101-101-254...), hogy 11ms alatt éred el átlagban, ráadásul utána packet lossok jönnek. Próbáld meg azt a routert kicseréltetni vagy megnézetni, esetleg átnézetni a kábelt. De ez csak egy perces poll.

(#16961) F e Z o válasza Pro!Petya (#16957) üzenetére


F e Z o
veterán

Ha az nV driverben a függőleges szinkronizáció gyorsra van állítva, simán lehet több fps-ed, mint a monitorod frissitési frekvenciája.

H2O über alles!

(#16962) Lendova válasza soman7 (#16953) üzenetére


Lendova
őstag

Csak a DX12-höz kell a Win10, ami továbbra sem megy hibátlanul a jelentős többségnek.

Nekem játszhatatlan microstutter volt win7 alatt már a BF4-nél, így nekem muszáj volt váltani. Ha neked nincs semmi gondod, nincs értelme váltanod.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16963) scope2007


scope2007
addikt

Nálam win10 alatt soha nem volt Disconnect (100oranal járok kb)

Viszont jönnek elő újabb baromságok xD
Spawn képernyőn ott a tank, rakattintok, és nem enged deployozni, lekattintok róla, és megint ott a tank, hígy vihetem, de akkor sem enged lespawnolni vele
Kb naponta nő ennek a száma, wtf shit

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16964) boogie84 válasza scope2007 (#16963) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam 8.1-nél sem és 10-nél volt kapcsolat hiba. Ennek ellenére azért csak feldobnék egy másik wint a helyében...

Azt nem értem, hogy jönnek elő újabb hibák. Bal alsó sarokban már nem lehet a squad társ nevére klikkelni, és úgy ráéledni.
Hogy lehetséges az, hogy amihez hozzá sem kellene nyúlniuk, az elb...ik?? Összefügg minden mindennel értem én, de ezt hogy?? :F

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16965) Frod válasza guftabi96 (#16911) üzenetére


Frod
addikt

Make the Martini-Henry great again!
Egyébként nem semmi az elv ahogy működik, pl ha az ellen is felemelt kézzel céloz akkor az upper torso helyett arm lövésnek veszi. Az utóbbi időben rengeteg 96, 97, 99-est lövök vele... Pedig a rev9-ből megláttam, hogy van legendary skin -> egyből betörtem 3 xp boost-ot, és elsőre kiadta a nagyláda :D

Do you see the white shadow?

(#16966) Richard válasza scope2007 (#16963) üzenetére


Richard
őstag

Szintén Win10, 1 hónap alatt semmi disconnect.

(#16967) Pro!Petya válasza F e Z o (#16961) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Megnéztem most és ott azt írja hozzá hogy a "3D alkalmazásbeállítás használata"

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#16968) scope2007 válasza boogie84 (#16964) üzenetére


scope2007
addikt

Igen squad társ nevére kattintva nem lehet már spawolni, sokan észrevettük már, ez még nem is zavarna, de minek a visszafejlodes omg, ezek hülyék
És eddig a skineket lehetett inpect-alni, azaz simán megnyitni nagyobb ablakban
Tudom én, ezt sem lesegeti senki órákat, akár perceken keresztül
De ha bent volt alapból, most minek vették ki?
Szét van hullva mindnek az agya xD

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16969) Carlos Padre válasza Frod (#16965) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én három 900-ast oldottam fel, meg is kaptam háromszor :D

Remélem javítani fognak rajta, eddig sem azért játszott vele az ember, mert könnyű volt használni, de így semmivel nem jobb mint a Russian trench sniper. Korábban simán lelőttem 6x-8x embert egy pont védésekor, most az első 9x-re sebzett lelő. Shotgunnal. Fél pályáról.
Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb fejest a supporttól kapom újabban. WTF :p

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16970) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Gondolom sokaknak ismerős.... :) :D

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16971) Richard válasza Frod (#16965) üzenetére


Richard
őstag

Amióta nerfelték a martinit én russian 1895 infantry-val megyek. Az esetek többségében ezzel is két skuló kell az ellenfélbe, de azt legalább gyorsan bele lehet ereszteni :)

Kár érte, a kedvenc fegyverem volt.

[ Szerkesztve ]

(#16972) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Kampány módban, hogy lehet állítani a fov-ot? (tudom van egy csúszka, de csak multiban működik, single-ben visszaugrik alapra!)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16973) daveoff válasza Németh Péter (#16960) üzenetére


daveoff
veterán

most csináltam egy hosszabb tesztet, most meg minden rendben.... :F

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16974) Frod


Frod
addikt

egy kis medálozás: általában az utolsó szükséglet minden medálnál az 'egy élet alatt 5 kill xyz-vel', na itt szoktam elvérezni, mivel nem vagyok egy hűdenagy játékos, ha néha 3 kill összejön egy élet alatt sokat mondok, ha meg mégis megtáltosodom, tuti nem az a feltétel van épp bent... (a martini-vel ment néha - RIP)
nademost, tökre nem feszültem rá a medálra, nem is figyeltem, erre egyszercsak már 9-0 és beadta :Y
én nem tudom újabban mit csináltak a support-tal, de eszméletlen fun játszani vele - kár, hogy ugye cél nincs, mert lv3 fölött minek.

Do you see the white shadow?

(#16975) Carlos Padre válasza Richard (#16971) üzenetére


Carlos Padre
veterán

A vicc, hogy ugyanúgy csináltam vele multikillt tegnap, tehát az ember testét átlövi, de a karját nem :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16976) voodoo98 válasza Frod (#16974) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én is éppen most csináltam meg a support-os 5 kill-t, amúgy csak néhány medálnál van ez az "5 kills in a live" feltétel. Főleg a Class-osoknál. Remélem már nem lesz ilyen medál feltétel, nem szerettem. Ha csak úgy meg kell csinálni, akkor meg van. De ha tétje van, akkor már idegesítő! :)

Más:
nyomom singlet a codex-et miatt. Tényleg visszavettek a multi grafikájából szerintem is. Single "sokkal" szebb! :W :W

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16977) Kucsek válasza voodoo98 (#16976) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Nekem is a support medal-t adta erre a hétre. A mortar kill lesz érdekes. Mostanában már csak egy medált hetente amit még nem csináltam meg. Jó lenne ezt már javítani. Vagy szándékos?

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#16978) whitezo88 válasza voodoo98 (#16976) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ilyenkor nem art ha van egy pocket medic a seggedben. Lmgvel megcsinalni eleg necces csak ugy.

(#16979) Németh Péter válasza daveoff (#16973) üzenetére

Úgy látszik a hálózat szempontjából nem volt csúcsidő. De ilyenkor a BF1 is jo?

(#16980) daveoff válasza Németh Péter (#16979) üzenetére


daveoff
veterán

a játéknak nem igazán számít a napszak, ledobott már délelőtt, délután, meg este is.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16981) voodoo98 válasza Kucsek (#16977) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

(#16977) Kucsek
Igen. Bár múlt héten 3 új volt, előtte viszont egy sem. Most egy. Szerintem random megy. Lehet még hetekig nem lesz meg a maradék. Szóval ez is szívatás benne. Meg lett egyébként.

(#16978) whitezo88
Meg lehet csinálni viszonylag könnyen. Pl.: HC mód SUEZ vagy ahol kis helyek vannak.

(#16976) voodoo98
Helyesbítek. Nem csak a class-okhoz adja, hanem a combathoz is néha. Meg szinte az összes weapon-höz.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#16982) Németh Péter válasza daveoff (#16980) üzenetére

Úgy értettem, hogy amikor nincs packet loss, akkor jó a BF1? A hálózaton akkor van csúcsidő, amikor nagy a forgalom rajta.
Illetve elméletileg az is lehet, hogy valahol rádiós vagy mikrihullámmú link van a hálózatban és időjárás függő. De nem hiszem hogy itt ez lenne.

(#16983) daveoff válasza Németh Péter (#16982) üzenetére


daveoff
veterán

úgy értettem az utóbbi egy-két hétben minden egyes alkalommal ledob, amikor játszom, tök mindegy, hogy csúcsidő, vagy nem. ezt a programot meg nem futtattam eddig egyszer sem, amikor játszok, majd megnézem. de már kurvára nincs kedvem játszani ezzel...pont emiatt.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16984) Frod válasza Kucsek (#16977) üzenetére


Frod
addikt

Amelyikben a mortar van az a másik fajta support-medál. Ez inkább csak lmg-re volt, azzal kellett ölni.
A kaszt specifikus support medál az egy rohadék, a suppression-el ami bugos volt, és nem adta be csak kb minden ötödiket; és akkor a végén ennek is öt van az 5kill/élet.

Do you see the white shadow?

(#16985) Aventador91 válasza }{3@Đ$}{0ot (#16970) üzenetére


Aventador91
őstag

nálam hagyomány az EZ akkor is ha kikapunk ;]

(#16986) daveoff válasza Németh Péter (#16982) üzenetére


daveoff
veterán

na most ledobott úgy is, hogy nem volt se pocket loss, se magas ping, futtattam közben az uotrace-t. na erre varrjatok gombot. mondom a játék egy fos, de ennyi volt befejeztem....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16987) bulikavagyok válasza daveoff (#16986) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi! :R

(#16988) Kucsek válasza Frod (#16984) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Igen, vettem észre, hogy bugzik. Már csak az 5 kill van vissza, azzal nem lesz gond.

Amúgy most dobott le a szerverről. Egyszer , pár órával ezelőtt volt egy hatalmas lag. na mondom kifagyott, erre most vág ki a menübe. :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#16989) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Top Plays ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16990) Aventador91


Aventador91
őstag

csóri orosz nagykövet egész jól bírta az első 3 lövést a hátába. most már más szemmel nézem hogy ha 5 lövésből nem fekszik ki az ember bfben

[ Szerkesztve ]

(#16991) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Vótmá?

Végre kapunk rendes trench mapokat?!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16992) Németh Péter válasza SkyS1gn (#16991) üzenetére

Na még csak az hiányzik...

(#16993) sixpak válasza SkyS1gn (#16991) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jónak tűnik....kivéve a Locker/Metro...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16994) jety91


jety91
őstag

Nálatok megy a ranked system? Ahol vagyok szerveren mindenki 0-ás szintű (lvl, fegyver, stb)

(#16995) Xaels válasza sixpak (#16993) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem meg pont egy olyan zárt pálya hiányzik mint a Metro vagy Locker. Argonne remek Inf pálya de nyitott, ott a mortar és az állandó gránáteső mindenhol. A vonat meg kicseszés. Giant Shadow is egy nyitott sniperparadicsom, rettenetes az a pálya.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16996) MaTpr0F válasza Xaels (#16995) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én is várok egy locker/metro (inkább locker, a metro nagyon meatgrinder) féle pályát.

(#16997) Frod válasza SkyS1gn (#16991) üzenetére


Frod
addikt

A lángoló erdős pálya biztos rohadt látványos lesz, már a concept is király.

Do you see the white shadow?

(#16998) RaGi91 válasza Frod (#16997) üzenetére


RaGi91
senior tag

És ha van egy kis szerencsénk, még annyi fps se lesz rajta, mint St. Quentinen :DDD :DDD

(#16999) giornalista válasza Aventador91 (#16990) üzenetére


giornalista
senior tag

nagyon rossz ember vagyok.

kurva nagyot röhögtem ezen :D

(#17000) guftabi96 válasza jety91 (#16994) üzenetére


guftabi96
addikt

Nekem is ez volt.
Amúgy Xeon-nal is ugyan úgy droppol, utolsó reményem a dual chanel 16gb ram :D

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.