Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) Zso Ro válasza fuvi (#15300) üzenetére


Zso Ro
senior tag

4k-val vettem drágábban,mint az 58-as volt.Így gondoltam,ennyit nekem megér.
Logolni fogom az fps-t,és abból kiderül mennyire esik le sűrűn és milyen mértékben.Dropokat én nem tapasztaltam,igaz,ahogy olvasgatom itt inkább az nvidiával szívnak többen

[ Szerkesztve ]

(#15302) fuvi válasza Zso Ro (#15301) üzenetére


fuvi
senior tag

4k-ért simán jól jártál, gizike

(#15303) Laraxior


Laraxior
titán

Lézer 1918-ban? :D

Konzervdoboz találkozó:

Aztán loptunk még egyet :Y

Csak szerintem hasonlít a figura Javier Bardemre?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15304) Aventador91 válasza gyiku (#15293) üzenetére


Aventador91
őstag

Először en is, aztán ratalaltam a mortarra és kiszedtem 8 embert 1 lövésből argon forresten :N

(#15305) steele80


steele80
senior tag

Azért arra a retardált rétegre kíváncsi lennék, akik domination szerverre lépnek be és elbújnak sniperezni. A csapatukat meg leverjük két és fél perc alatt 100-9-re. Ki a fax érti ezeket az embereket? Egyáltalán miért vesznek ilyen játékokat? Azt azért nem feltételezném, hogy 5-10 év közötti gyerekek lennének, bár ki tudja.

(#15306) zzola válasza steele80 (#15305) üzenetére


zzola
félisten

CQ-nél más a helyzet? Én manapság TDM-ezni járok, az egész jó...

(#15307) SyMbioTe

Másnál is van/volt ilyen gond, mint nekem? Pontosabban kettő:
1.: A kampányom az teljesen nullázódott, olyan mintha el sem kezdtem volna (a tankos küldetés volt csak megcsinálva)
2.: Már másodszor játszotta el, hogy a beállítások visszaálltak alapra (beleértve a fegyvereket és a classokat, grafikát, gombkiosztásokat)

Mindegyik esetben úgy kezdődött, mintha most léptem volna be először a játékba, írta, hogy állítsam be fényerőt, hangszórót, aztán elkezdte a kampány részét a játéknak. :F :F

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#15308) scabi78 válasza steele80 (#15305) üzenetére


scabi78
senior tag

Egyet értek veled, engem is bosszant, de néha csak szórakozni szeretnék, kikapcsolni egy-két körre és magasról tojok az eredményre. Nem azt csinálom amit egy csapattagnak kellene, hanem azt amihez kedvem van. Szerintem gondolkoznak így egy páran és ezért van az amit leírtál... :F

Tiszta Windows, rendes ház!

(#15309) jety91 válasza SyMbioTe (#15307) üzenetére


jety91
őstag

Ujraraktad a gepet? Nalam am a win10ben a onedrive vicces kedveben volt tegnap es eltuntette a szinkronizacio soran a dokumentumokbol a bf1 mappajat. Nalam is visszaallt ezutan minden alapra, majd 10p szop.s utan megtalaltam a onedrive fulon a fajlkezeloben

(#15310) SyMbioTe válasza jety91 (#15309) üzenetére

Nem lett újrarakva sem a játék, sem a Win.
Csak beléptem szokásosan, és ez fogadott.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#15311) Varga György


Varga György
csendes tag

Üdv sajnos béna vagyok, a játékban a képernyő bal alsó sarkában lévő kis képet, ilyen van a 4-ben is hol tudom beállítani? mindenkinek valami egyedi van, de én nem találom sehol,

(#15312) Centaurus


Centaurus
tag

sziasztok!
keresgéltem a neten hogy az inventoryban lévő cuccokat hogy lehet használni de nem igazán jutottam dűlőre.
Most végül is hogy tudnám az ott lévő cuccokat használni?
Előre is köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#15313) feenty válasza Varga György (#15311) üzenetére


feenty
aktív tag

https://www.battlefield.com/companion/career
A profilképedtől jobbra lesz egy link ahol tudod variálni az emblémákat
(View emblems)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15314) Xaels válasza Centaurus (#15312) üzenetére


Xaels
félisten

Azok csak skinek. Az adott fegyvernél tudod őket kiválasztani a Loadout menüben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15315) whitezo88 válasza feenty (#15313) üzenetére


whitezo88
nagyúr

BTW hogy lehet nem saját kézzel csinált emblémát használni?

(#15316) LanyUs válasza ottesz (#15080) üzenetére


LanyUs
senior tag

Köszi az akciót. Ennyit megér és ingyen posta. Be is nevezek egyre :) DLC nem tudom jár-e hozzá, de nem is érdekel :D

(#15317) feenty válasza whitezo88 (#15315) üzenetére


feenty
aktív tag

Nem vagyok biztos benne, hogy jól értelek, de ha azt szeretnéd, hogy pl egy jpg képet importálj arra a legjobb tudomásom szerint nincs lehetőség. Ha tévednék akkor javítsatok ki.
Ellenben van rengeteg oldal ahol találsz előre elkészített emblémákat. pl.: [link]
Az importálásukhoz pedig itt van egy útmutató (angol nyelven): [link]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15318) Centaurus válasza Xaels (#15314) üzenetére


Centaurus
tag

Köszi a segítséget :)

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#15319) whitezo88 válasza feenty (#15317) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Követem az utasításokat de Error :(

(#15320) Varga György válasza feenty (#15313) üzenetére


Varga György
csendes tag

nagyon köszönöm a segítséget :R üdv

(#15321) feenty válasza whitezo88 (#15319) üzenetére


feenty
aktív tag

Kipróbáltam most, nálam működik a bf1-es és bf4-es szerkesztőben is.
Miután kiválasztottad a megfelelő emblémát és vágólapra másoltad a "kód"-ot, ezzel a pár lépéssel működni kell:

Import Emblems:

1: Navigate to the emblem editor and select the '+' symbol to create a new emblem space.
2: Use the appropriate keyboard shortcut to bring up the console screen for your web browser.
3: Copy all the code for the emblem you want to import and paste it onto the console and hit 'Enter'.
4: Click 'Save and Use' to save the emblem to your library.

(ha nagyon nem akarja az igazságot, akkor esetleg próbáld meg másik böngészőben. Nekem most firefoxal ment, de emlékszem anno csak chrome-al akarta az igazságot)

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15322) whitezo88 válasza feenty (#15321) üzenetére


whitezo88
nagyúr

megvan a gond, sok Prémium, ami érdekes mert faék emblemre is berakja hogy Premium...

(#15323) feenty válasza whitezo88 (#15322) üzenetére


feenty
aktív tag

de legalább meg van a hiba :)
guglizz rá, van több ilyen oldal ahol találsz még, hátha ott jobb arányban találsz neked megfelelőlek

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15324) daveoff


daveoff
veterán

Most már nagyon elegem van, hogy minden kibaszott körben ezt kapom....

Amikor operationba végre jó csapatban vagyok, végiggázolunk a sivatagos pályákon, és az utolsó 3. pályán a vége előtt pár szektorral ledob. Hát komolyan ilyenkor a játék készítőinek még a déd nagymagyájuk is csuklik az is biztos...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15325) gyiku válasza daveoff (#15324) üzenetére


gyiku
nagyúr

na, az ilyenek miatt nyomtam ma a 4et ;)

hüllő

(#15326) daveoff válasza gyiku (#15325) üzenetére


daveoff
veterán

Ma mi is R6 Siege-el kezdtünk, de az meg már unalmas, meg arra rá kell állni, ez meg állandóan ledobál. Most már nagyon dühít a dolog, a megjelenés óta ezt csinálja, és egyre sűrűbben.

Holnap jön a watch dogs 2, azzal fogok játszani...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15327) prokxy válasza daveoff (#15324) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon sok bejegyzés van erről a gugliban, próbáltál vmit belőlük?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15328) IntelKiller7 válasza daveoff (#15324) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szokj hozzá. Tipikus EA krumpli szerver. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15329) Laraxior válasza IntelKiller7 (#15328) üzenetére


Laraxior
titán

Nem tudom azert több mint 100 ora alatt nekem egyszer sem irt ilyet.
Lehet valami router, vagy tuzfal, vagy port gondja van...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15330) zzola válasza Laraxior (#15329) üzenetére


zzola
félisten

+1. Error-t még én sem láttam és még egyszer sem dobott ki a játék!

Tényleg, melyik játékidő a mérvadó?
Origin kliens szerint többet játszottam, mint a webes stat szerint....

(#15331) feenty válasza zzola (#15330) üzenetére


feenty
aktív tag

az origin vagy a menüben töltött időt is számolja, vagy a webes néha nem számol mikor server karbantartás vagy épp ea-s leállás van :D

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#15332) N@idia válasza daveoff (#15324) üzenetére


N@idia
őstag

Az az érdekes, hogy nekem PC-n ilyen sose volt csak amikor valami karbantartás van, viszont konzolon nálam is ez van folyton kidobál a játék és semmit nem lehet csinálni vele 1-2 kör és server disconnected ott rosszabb a helyzet... :W

German Trench Assault (No Hud Immersion) - Battlefield 1 Elég kemény lehet így játszani :Y

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15333) Carlos Padre válasza steele80 (#15305) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Lehet csak tele a tökük a sqadozassal. Ma is próbáltam egy értelmes operationt játszani, én voltam a leader, folyamatosan bombáztak a requestekkel, de sose követték a parancsot, össze vissza ramboztak. Nem vágott szét az ideg.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15334) dragonfire44


dragonfire44
tag

Hali
Létezik az hogy Operationban hiába csinálnám a medalokat semmit nem ad? Se kill-t se semmit nem számol.
Üdv

(#15335) IntelKiller7 válasza Laraxior (#15329) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Lehet szerencséd volt. Én 5 éve játszok már BF-el, volt egy pár ilyen esetem nekem is. :) Jó nem azt mondom, hogy minden nap kivág, de előfordult, hogy elkezdett dilizni és 1-2 napig folyamatosan csinálta. Főleg a 4-nél. Ezért is hagytam ott kb fél évre utána.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15336) lofagi válasza Varga György (#15311) üzenetére


lofagi
addikt

Tudom,hogy ez itt a reklám helye, de nézz körül a csatornámon, szerintem találsz pár segítséget.

- más -

Valaki említette már itt a War Horse c. filmet, most nézem, nagyon király! Remélem, hogy csinálnak egy olyan játékmódot a BF-hez amiben lovasok lesznek lovasok ellen! :)

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15337) daveoff válasza Laraxior (#15329) üzenetére


daveoff
veterán

Már végig zongoráztam mindent, ugyanúgy ledobál. Soha nem volt ilyen gondom egy játékkal sem, most sincs, csak ez szivat. Sokan panaszkodnak hasonló problémára, de egyelőre nincs megoldás, sajnos. De nagyon idegesítő most már...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15338) kisza25 válasza daveoff (#15337) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bf4 alatt meg neked nem volt semmi bajod, mi meg szívtunk, mint a torkosborz, ez most jár neked ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15339) daveoff válasza kisza25 (#15338) üzenetére


daveoff
veterán

Hát már ez is az eszembe jutott...:DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15340) Kucsek válasza daveoff (#15339) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Sajnos nálam is ez van.
A leggyakrabban 10 perc játék után kivág. Majd azonnal újracsatlakozom és a továbbiakban semmi ilyen gondom nincs. Sajnos nem értem mi a problémája.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#15341) prokxy válasza Kucsek (#15340) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet, h ma sem jutok el BF1-ezni, megkaptuk tegnap az operation-ös dogtag-et?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15342) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
2 kérdésem lenne:
Elfut 4GB ramon?

Illetve ha dobozosat vettem, el lehet adni később a játékot?
Az zavart meg, hogy az origin azt írta, hogy redeem a code.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15343) guftabi96 válasza envagyok (#15342) üzenetére


guftabi96
addikt

Sokaknak még 8 is kevés, 4gb esélytelen.
Csak accounttal együtt tudod elpasszolni.

#KeepFightingMichael

(#15344) sirszevenap válasza envagyok (#15342) üzenetére


sirszevenap
őstag

áhh felehtős az a 4gb. Ma már örüljünk ha a chrome-ra elég! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#15345) envagyok válasza guftabi96 (#15343) üzenetére


envagyok
veterán

Érdekes a béta elment 4 gigán, de majd kipróbálom.

Bassz...
Direkt azért vettem lemezeset, hogy ne az accot kelljen adni-venni
(eleve tilos itt)

A múltkor overwatchot kóddal letöltve vettem, a gyerek játszott vele 1-2 órát, megunta, aztán nem hirdethettem, mert tilos.
Most meg megveszem a dobozost (az overwatchnál mindenki azt mondta, a dobozost később el lehet adni), erre meg azt sem.

Ez biztos?
Régen lehetett adni-venni a gamékat, ez most már nem megy?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15346) guftabi96 válasza envagyok (#15345) üzenetére


guftabi96
addikt

Persze, biztos.
A dobozosban is van egy kód, amit muszáj beaktiválnod, ahhoz, hogy tudj játszani.
Utána akár ki is dobhatod a dobozt, lemezekkel együtt.

#KeepFightingMichael

(#15347) envagyok válasza guftabi96 (#15346) üzenetére


envagyok
veterán

Sztori módra sem jó a lemez offline?
Azt hiszem, ez lesz az utolsó játék, a mit megvettem a gyereknek.
Régen tök korrekten lehetett adni-venni játékot, ha megunta az ember.
xboxon is simán el lehet adnia bf1-et, ha unja már az ember, nem?

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15348) Xaels válasza envagyok (#15347) üzenetére


Xaels
félisten

Nem... de ez már évek óta így van. Steam, Origin egyre megy.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15349) envagyok válasza Xaels (#15348) üzenetére


envagyok
veterán

Ha ezt tudom, xboxra veszem meg.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15350) redingitell válasza envagyok (#15349) üzenetére


redingitell
senior tag

Ha megveszed a játékot csinálsz egy új accot hozzá. Ha megunta a gyerek accounttal együtt el tudod adni.
Más módja nem igen van ha el akarod adni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.