Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) BlessedElroy válasza tom_tol (#15696) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Nem kell regisztrálni. Csak letöltöd a Teamspeak 3-at és csatlakozol a battlezone.hu -ra. Kicsit legörgetsz és meglátod a kis kék brigádot, ami gyakran nem is olyan kicsi.

Origin: BlessedElroy

(#15702) STC Speed


STC Speed
őstag

UPC -s netten nincsen problémátok?
Csomószor disconnectel a játék.... vagy ez másnak is gyakori?(2-3 kör után szinte tuti)

(#15703) Laraxior válasza STC Speed (#15702) üzenetére


Laraxior
titán

Kezet foghatsz daveoff kollegával.
Neki is problémás, minden körben kibassza a game.
Az UPC-s konektboksz a probléma forrása.

Megjegyzem, mint ahogy korábban, hogy nálunk itt németben is ugyanazt a szart adták, nekünk is beszart, csak a szolgáltató neve más, de még a logojuk is ugyanaz :DDD
Kicseréltettük, azóta nincs vele baj.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15704) guftabi96 válasza STC Speed (#15702) üzenetére


guftabi96
addikt

Dave tudna mesélni :D

#KeepFightingMichael

(#15705) STC Speed válasza Laraxior (#15703) üzenetére


STC Speed
őstag

Nálam csak ez a játék a rossz, viszont nem connectboxom van. Cisco EPC3925 már vagy 5 éve.
Routerem nincs mellette.
Akkor erre nincs is megoldás? Asszem ipv 4 ben vagyok.

Akkor mehet a DIGI? :C

(#15706) sixpak válasza STC Speed (#15705) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én tuti nem cserélném le, messze a upc a legjobb.
Nekem is Cisco van 5 éve, a disconnected szót nem ismerem....illetve nem láttam még a monitoron. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15707) STC Speed válasza sixpak (#15706) üzenetére


STC Speed
őstag

Esetleg,ha van kedved, készítesz a modem beállításairól 1-2 képet? :B

(#15708) Land


Land
veterán

Megkaptam születésnapomra a Bf2-et. Eddig Bf4-eztem. Élvezni fogom, jófajta? :)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15709) spanglee001 válasza Laraxior (#15703) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam jó az upc konnektboxal :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15710) SkyS1gn válasza Land (#15708) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15711) Land válasza Land (#15708) üzenetére


Land
veterán

Bocs Bf1-et. Elírtam...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15712) etejedu


etejedu
őstag

Jelentem én is megcsináltam az AT gránátos medált! És hogy miért nem sikerült előtte? Mert a light at gránátot dobáltam előtte...jó hogy nem számolta bele! :DDD. :B

(#15713) Aventador91 válasza etejedu (#15712) üzenetére


Aventador91
őstag

:W :C :U

(#15714) Frod válasza etejedu (#15712) üzenetére


Frod
addikt

ez kávé előtt így túl erős volt... :DDD

Do you see the white shadow?

(#15715) eugabesz válasza etejedu (#15712) üzenetére


eugabesz
őstag

Ha még kiderül,hogy a bf4 -ben próbáltad,megcsikargatom magam... :U :DDD :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15716) daveoff válasza STC Speed (#15702) üzenetére


daveoff
veterán

Nálam úgy néz megoldódott ugyanez a probléma. Nem akarom elkiabálni, de tegnap előtt teljesen kikapcsoltattam ügyfélszolgálaton keresztül az UPC Wi-free szolgáltatást, azóta egyszer sem dobott le a játék, előtte kb minden második körben server disconnected volt.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15717) STC Speed válasza daveoff (#15716) üzenetére


STC Speed
őstag

Most 8 kört letoltam hiba nélkül!
Free wifit csak velük lehet lemondani? modemen nem tudom kikapcsolni?

(#15718) daveoff válasza STC Speed (#15717) üzenetére


daveoff
veterán

myupc oldalon elvileg ki lehet kapcsolni, de nekem ott nem sikerült, ugyanúgy élt tovább, ügyfélszolgálaton kikapcsolják, csak nekiállnak győzködni, hogy ne. határozottan megmondod, hogy neked nem kell, és kész.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15719) STC Speed válasza daveoff (#15718) üzenetére


STC Speed
őstag

:R

(#15720) VincentVG


VincentVG
aktív tag

Sziasztok,

A megszerzett medálok látszódnak valahol?
Pl mint a dogtag? lehet őket "viselni"? (és "killcam" esetén látszik az ellennek?)
Vagy csak gyűjtögetni és nézni a menüben?

(#15721) Frod válasza VincentVG (#15720) üzenetére


Frod
addikt

a legutolsó lesz a helyes megfejtés.

Do you see the white shadow?

(#15722) Xaels válasza VincentVG (#15720) üzenetére


Xaels
félisten

Csak gyűjtögetheted, kapsz velük együtt DogTag-et amit beállíthatsz és azt látja akit lelősz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15723) lofagi


lofagi
addikt

Egy kis fejlődési útmutató.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15724) Xaels válasza lofagi (#15723) üzenetére


Xaels
félisten

Ezeket szerintem tedd be egy lejátszólistába, küld el a linket hozzá és beteszem Összefoglalóba

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15725) lofagi válasza Xaels (#15724) üzenetére


lofagi
addikt

Mit és hogyan listám. :) Nagyon köszönöm. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15726) VincentVG válasza Xaels (#15722) üzenetére


VincentVG
aktív tag

Köszi a válaszokat.

Akkor nincs olyan h felveszem a sinai map-en az élére vasalat keki rövidgatyót + a dísz zubbonyt és kipakolhatom az összes medált, hadd csillogjanak, hátha könnyebben leszednek a sniperek?? :))

(u.i. igazából csak azért kérdezem, mert nem vagyok túl penge, és kicsit rágörcsöltem az első medál megszerzésére, és nem tudom kell e ez nekem?? (nem annyira) ) okké tudom trófea gyűjtés..

(#15727) scabi78 válasza lofagi (#15725) üzenetére


scabi78
senior tag

:R

Tiszta Windows, rendes ház!

(#15728) R3laX válasza daveoff (#15716) üzenetére


R3laX
addikt

Én is most hazaértem, 2 kör lement, erre most megint szar volt nekem is. Szóltam, kikapcsolták elvileg. Újraindult most a modem, kíváncsi leszek :N .

(#15729) Aventador91


Aventador91
őstag

van battlefest-es dogtag-em, pedig nem is foglalkoztam a témával :DDD

(#15730) sixpak


sixpak
nagyúr

Na, nekem is előjött a server disconnected, ma du. már 4x.
Ez tuti, hogy nem szolgáltatói hiba, hanem a balfasz játék miatt van. Talán javítják majd...vagy az eddigi példákból kiindulva, még mást is elbasznak.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15731) R3laX válasza daveoff (#15718) üzenetére


R3laX
addikt

Nah megnéztem, nem kapcsolták ki a We free-t :D, azt mondta a nő továbbítja a munkatársak felé... ez a "persze, persze, kikapcsoljuk :N " Ugyanúgy előjött a hiba amúgy is...

Sixpak: Neked nem UPC van? Na meg igazad van, de tényleg bétával is játszottam, megjelenés után is játszottam Connect Box-al, akkor is jó volt, ez a patch óta van, az iszonyú GPU/CPU kihasználtság mellett a netet is szétszakította :)

[ Szerkesztve ]

(#15732) sixpak válasza R3laX (#15731) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, upc.
Egy 5-6 éves wifi nélküli Cisco modem. Soha nem volt vele semmi gond. Én is 60akárhány órát tettem az alphába és a bétába, meg 100-at a megjelenés óta ebbe, de mint délelőtt írtam is, soha nem volt még problémám.
Du. jött elő, de vagy 4x.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15733) Olympos válasza Land (#15711) üzenetére


Olympos
aktív tag

Nem, nem lesz jó. Utálni fogod a BF4 után, ne rabold vele az idődet.

Add oda nekem, szívesen átvállalom, elviszem Mordor hegyei közé, bedobom a fortyogó vulkánba.

(#15734) eugabesz válasza sixpak (#15732) üzenetére


eugabesz
őstag

Szerintem megkaptad a daveoff hibáját,neki eltüntették,de ugye a rendszerből nem tűnik csak úgy el... :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15735) sixpak válasza eugabesz (#15734) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát gyanús valóban....pláne, hogy földije vagyok. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#15736) Olympos válasza lofagi (#15723) üzenetére


Olympos
aktív tag

+1

(#15737) smokiii1 válasza lofagi (#15723) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Na akkor egy kérdés ha már felmerültek a videódban az xp boost-ok. Bár lehet mondtad, de most nem néztem végig. Szóval xp boost-ot csak battlepack-ekből lehet szerezni?
Egyébként nyertél egy feliratkozót. Általában angol youtube-ereket nézek mert a legtöbb magyarnak vagy alapból idegesítö hangja/stílusa van vagy pedig direkt módon rájátszik hogy az legyen. De a tied szimpatikus, sőt még a háttérben lejátszott gameplay is élvezetes.

(#15738) R3laX válasza sixpak (#15732) üzenetére


R3laX
addikt

Én nem értem mi ez, de remélem 13-án vmit alkotnak MINDENNEL :) , mert egy roncs a pöcs óta... Nem lehet játszani egyszerűen... Eddig felqrt, hogy Empire's Edge 50FPS, GPU 6%-100, most már nem játszok azokon a mapokon, cserébe végig se enged egy kört játszani, mert Server Disconnected :N :(((

(#15739) lofagi válasza smokiii1 (#15737) üzenetére


lofagi
addikt

Köszönöm, igyekszem kicsit komolyabb hangvételben előadni, a hasznos tanácsokat. Kár, hogy erre kevesen vevők. :D De nem baj.

Igen, egyelőre csak a battlepackekből lehet szerezni, s nem dobálja túl sűrűn az az igazság. A nagyobb packekből már jobbak az esélyek.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15740) Land válasza Olympos (#15733) üzenetére


Land
veterán

Na végre valaki. Már féltem, hogy senki sem válaszol. ;]

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#15741) whitezo88 válasza R3laX (#15738) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Valamelyik nap HCDomot akartam játszani. Elsőre kidobott töltés alatt, másodjára 500as pingem volt, aztán egymás után 2x tök üres szerverre tett be.

(#15742) Frod válasza lofagi (#15739) üzenetére


Frod
addikt

még az előző videóból a minimap méret-növelés tényleg hasznos volt, köszi érte.
ugyanakkor minden egyes 'batlefíld' fonetikus kiejtésnél majdnem kiesem a székből. vannak weboldalak amik felolvassák hangosan, ha nem vagy biztos valamiben. ha meg feature nem bug, akkor bocs :)

Do you see the white shadow?

(#15743) #41133696


#41133696
törölt tag

Battlefield 1 alatt - Ultra beállítások mellett :)

Működés közben

(#15744) Madn!ght válasza sixpak (#15730) üzenetére


Madn!ght
addikt

+1 nekem is a legutóbbi patch óta csinálja a random disconnecteket.
UPC, Technicolor 7200 modem, wiFree kikapcsolva, 60+ óráig egy sem volt.

Tuti, hogy valami játékkal kapcsolatos újabb fícsör. :N

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15745) taknyí válasza lofagi (#15739) üzenetére


taknyí
senior tag

Én is rendszeresen figyelemmel kísérem tevékenységedet F3LHO és Nekrokrim videóival egyetemben. Szerintem semmi baj a hanghordozásoddal ne változtasd így vagy egyedi önmagad, másképpen mesterkélt lesz.:R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15746) etejedu


etejedu
őstag

Találtam 200%-os ticketes TDM szervert! :C
Csak csipa, no hud, no gránát! Saját is csak akkor latni ha spotolsz vagy tovább rajta hagyod a célkeresztet. Igazi bujkálós, de a forest sztem felejtős.

(#15747) Xaels válasza lofagi (#15725) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs mit. Korrektek az anyagaid megérdemlik a kiemelést szerintem.

MÁS

Tegnapi tapasztalataimról osztanék meg pár dolgot.

1. Mortar vs. Repair Tool: mivel a mortar körülményes és a patch óta nem sokat ér szerintem, pláne nem tankok ellen, gondoltam beteszem a kalapácsot és majd trollkodom azzal. Neki is ugrottam egy Heavy Tanknak, de szart sem sebez :((( Ott püfföltem majd 1 percig és csak 90-ig jutottam. Legalább korábbi BF-ekben volt hatása a Repair toolnak a járművekre ha már oda kellett rohanni közvetlenül mellé. A kiszálló enemyt meg hiába csaptam vele fejbe... Illetve a vonatot sem sikerült sebezni az oldalán.

2. Empire's Edge fps: nem nagyon volt eddig gondom azon a térképen de tegnap 2-szer is belefutottam abba amire itt többen panaszkodtak. A komplett gép félgőzön megy. VGA kihasználtság Deploy képernyőn 99% és pörög az fps rendesen, minden szép sima. Leszületek majd szépen fogja magát a VGA és a CPU kihasználtság is beesik 50%-ra. Ami ultragáz, hogy nem csak CQ-ban. DOM-ban is azon a hangyaf@sznyi darabkán fele annyi játékosnál is 44fps emiatt. Előtte, utána egyik térképen sincs gondom. Amiens is vajsimán megy.

3. Disconnect: nekem ezzel nincs bajom, tegnap 1-szer ledobott, de kb. ez volt a 2. ilyen eset megjelenés óta. Pedig nekem tényleg nem csúcsszuper vezetékes netem van. Csak egy Wifis modemes Telenor Hipernet.[link]. Ritkán van rá panaszom egyébként pedig a PC mellett rá van csatlakozva egy Laptop, egy tablet és egy telefon is szinte állandó jelleggel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15748) boogie84 válasza etejedu (#15746) üzenetére


boogie84
veterán

Egyenruha színéről már meg sem ismered a csapattársad? :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15749) ciry válasza N@idia (#15662) üzenetére


ciry
őstag

Még mindig aktív, reggel futottam össze vele, úgy lőtt le supportal mintha sniper lenne, a killcamben meg csak a fegyvere látszott, láthatatlan volt gyakorlatilag. Fel is vettem shadowplayel

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#15750) prokxy


prokxy
veterán

Várható holnap az új map és vmi patch? Vagy majd csak 13-án?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.