Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) L.Szabi válasza BullKoxa (#33994) üzenetére


L.Szabi
tag

Tudtommal kevesebbet fog fogyasztani a kártya. Tehát nem fogja teljesen kihasználni, ha már alapból jól fut a játék.

A pisztácia kifogyott.

(#34002) voodoo98 válasza Dtomka (#33997) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

BF4 óra azért nem semmi! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34003) Dtomka válasza voodoo98 (#34002) üzenetére


Dtomka
veterán

:D
A BF2 vel is úgy emlékszem ~2000 óra volt. A 3-mal csak ~890

A következő BF5 lesz vagy WWII?

(#34004) Źşë' válasza Pro!Petya (#33983) üzenetére


Źşë'
addikt

ez úgy fest elsőre mintha nvidia vezérlőpultban felhúznád a digital vibrance-t - azaz növelnéd a színtelítettséget

(#33992) workdontplay ezek az etnikai megkülönböztetések nem értem hogy jönnek egy játékhoz (meg amúgy sem), ha sehogy sem jön be a karaktered színe sztem hanyagold a játékot, inkább keress valami más szórakozást magadnak :U :( de ha lehet ne legyen törvénybe ütköző

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34005) Zso Ro válasza L.Szabi (#34001) üzenetére


Zso Ro
senior tag

Egy FPS játéknál sztem ne legyen mérvadó mennyit fogyaszt a kártya.Memória felhasználási korlátozást jelent,amit természetesen nem kapcsolunk be,mert nem akarunk rosszat magunknak.
Ha már 8-11GB-os kártyák vannak,miért használnád ennek a töredékért,ezzel is az élményt rontva?

Olyan meg nincs,hogy alapból jól fut a játék,mert akkor ott a lehetőség,hogy nagyobb részletességre kapcsolj valamit,ami miatt máris nem fut annyira jól

(#34006) voodoo98 válasza Dtomka (#34003) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Állítólag WW2, utána meg BFBC3, de ez még egyelőre csak spekuláció (illetve leakelés volt erről).

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34007) EczkE


EczkE
addikt

Asszem mindenféleképpen!

(#34008) dinersgala


dinersgala
tag

helo,

m1917 mg low weight 4* om volt de hirtelen eltűnt és 0 t ír. Minden más fegyvernél maradtak a csillagok :/
Ez mitől lehet?:R

(#34009) EczkE válasza dinersgala (#34008) üzenetére


EczkE
addikt

Nem veszett az el meg van, csak bugzik a rendszer.

Asszem mindenféleképpen!

(#34010) FollowTheORI válasza BullKoxa (#33994) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Limitálja a GPU memóriahasználatot, szóval igyekszik a program nem kifutni a rendelkezésre álló grafikus memóriából, mert akkor a rendszermemóriában folytatná csak az írást/olvasást ami értelemszerűen lassabb sokkal, illetve ha az sem elég akkor a windows elkezdi swappelni a háttértárra a dolgokat hogy helyet csináljon stb...

Szóval ha kevés a GPU VRAM a videokártyán akkor célszerű bekapcsolni... ez szerintem jelenleg a 4GB és alatta kártyákat illeti... 6GB és felette kikapcsolható... de persze ekkor is ki kell próbálni számít e, lassít e stb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34011) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Srácok a war pigeon módban melyik gombbal kell írni az üzit?
Nálam volt a galamb többször is de hiába nyomtam mindent semmi :B

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34012) SyMbioTe válasza Rico45 (#34011) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Automatikusan írja folyamatosan, ha nálad van. Ha mozdulatlanul állsz, akkor gyorsan, ha mozogsz, akkor lassan.
Egy kék kör a képernyő közepén felül mutatja, hogy mennyire van.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34013) Rico45 válasza SyMbioTe (#34012) üzenetére


Rico45
őstag

Szóval nem kell semmit nyomni?
Az a lényeg ,hogy ne mozogjak.
Akkor biztos az volt a gond,hogy Grappán lent voltam a pincébe :-) Ott nem tud kirepülni a galamb. :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34014) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Ps4-en játszok a battlefeild 1-el és pár napja megjelent a képernyőn egy ablak a jobb oldalon, ahol különböző adatokat ír ki: Tick rate, Srv tick, latency..., hogyan lehetne ezt kikapcsolni, mert nem tudom, hogy kapcsoltam be.

Előre is köszönöm.

(#34015) pRoject22


pRoject22
őstag

Mai Custom Game LIVE

https://youtu.be/uevDULDWnrc

¯\_(ツ)_/¯

(#34016) Dtomka válasza voodoo98 (#34006) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. Bármelyik jön elleszek vele :)

(#34014) Zolix
Az ikonok jelentése:

De nem Te állítottál el semmit, ez benne van a játékban.

(#34017) zzola válasza pRoject22 (#34015) üzenetére


zzola
félisten

A reklám akkor mára is megvolt...

(#34018) Németh Péter válasza Zolix (#34014) üzenetére

Az szerintem a Settings -> Gameplay -> Advanced ->Network Performance Graph és rakd Hide-ba.

(#34019) SyMbioTe válasza Rico45 (#34013) üzenetére


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

Igen, írni pincébe is tudod, ha szól, hogy megvan a levél, akkor "E"-t megnyomod, és elengedi a galambot

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#34020) Frod válasza muszurkefal (#33971) üzenetére


Frod
addikt

Jaj ne is mond.
Az esetek 80%-ban csak ilyen tank playerrel találkozom. Kikéri a Heavy/Light tankot, megáll a kezdő környékén, és belövi a terepet. Kb mint egy sniper csak bádogban. :DDD
Ritkán van amikor a tankokat pontok elfoglalásához, haladáshoz, stb használják - vagy csak én járok mindig rossz szervereken.

Egyébként látom nem vagyok egyedül akkor azzal, hogy amint tankot látok, bármivel megyek instant váltás assaultra, és az érzés: "Én ezt szétkapom gecc" :D

Do you see the white shadow?

(#34021) Mr.Rain válasza Mr.Rain (#33989) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Erre esetleg valakinek ötlete?

"Nincs megállás"

(#34022) anubis6 válasza Frod (#34020) üzenetére


anubis6
aktív tag

Nem vagytok egyedül, én is mindig ezt szoktam, de általában senki más nem tesz így, nehogy véletlenül egy sorozatban kaszáló tankot ki tudjunk szedni, hogy a csapat is jól járjon.. egyedül meg leszedni egy tankot.. pláne aki nem ma kezdte.. :U

Mr.Rain #34021 Kevesen boxoznak itt, ezért nem ötletelünk neked vadul.. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#34023) muszurkefal válasza Frod (#34020) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

True story :D
Ugyanezt csinálom, de ha vonat jön, azt jobban szeretem :C

Mr.Rain: egy játék újratelepítést vagy konzol restartot megpróbálnék.

[ Szerkesztve ]

(#34024) Rico45 válasza SyMbioTe (#34019) üzenetére


Rico45
őstag

:R

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34025) Zso Ro válasza Frod (#34020) üzenetére


Zso Ro
senior tag

ez nálam is így van.hatalmas érzés,csak amikor legközelebb kilő,akkor van baj :D

(#34026) pRoject22 válasza zzola (#34017) üzenetére


pRoject22
őstag

Kötekedés akkor mára is megvolt...

¯\_(ツ)_/¯

(#34027) zzola válasza pRoject22 (#34026) üzenetére


zzola
félisten

Nem, ezek a tények...az aláírásodban is ott a reklám.

[ Szerkesztve ]

(#34028) bul07 válasza Frod (#34020) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azért szoktam :DDD

Amióta megvan a St Chamond tank csak azzal megyek, nagyon nehezen tudják kiszedni, fő ellensége a gyalogság más páncélos nem igazán akadály neki

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#34029) Dtomka válasza bul07 (#34028) üzenetére


Dtomka
veterán

Tank Nuub ! :D (csak viccelek!)

(Én repcsivel szoktam néha hasonló eredményt elérni, tankkal van, hogy még jobbat. Néha azt érzem, hogy nagyon könnyű. Főleg 200% damage szervereken.

De tegnap az operation 1ik mecsét csak azért nyertük, mert mindenkinél jobb volt mint kiderült.
Valaki írta great tank player. (vagy hasonlót). Ránéztem a statra és nálunk az elsőnek ~140:10 statja volt. (jah, hát ezért nyertünk, magamban:) )

Van amikor a repcsiket szedem le 1más után, 1x egy bombert is sikerült jó magasból levadászni (pedig csak olyan szögbe tettem a vasat, hogy minél magasabbra tudjak lőni, na meg persze mák is volt nem is kevés :) ), kaptam is 1 bann-t. Ha cheater lennék, akkor nem 2.5 lenne a k/d-m hanem sztem kicsit több.

De a 31 k/d az 31k/d :D
Grat! ;)

[ Szerkesztve ]

(#34030) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

egy világ dölt össze bennem, nagyot csalódtam

egy játékos, aki 2 account tulajdonos lett.
egy IP cím, még trükközni se kellett azonos szerverre csatlakozáskor

nevetséges

[ Szerkesztve ]

(#34031) Rico45 válasza LeRoy18 (#34030) üzenetére


Rico45
őstag

:Y Az komoly!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#34032) LeRoy18 válasza Rico45 (#34031) üzenetére


LeRoy18
aktív tag

én már semmin sem lepődöm meg

1. trading server-ek jelenléte?

én kérek elnézést

SZAR

de

KITARTÓ

játékos vagyok, kihez forduljak jogorvoslatért?

suicide medic hajlammal

(#34033) LeRoy18


LeRoy18
aktív tag

ma történt a nagyvilágban, anno

nagyhaboru.blog
Szanitéceink, mint ilyen esetben szokásuk, legelsőként lógtak meg,

ritkanlathato.blog
1915. Kanadai nők lőni tanulnak Torontóban az első világháború időszakában

(#34034) Aventador91 válasza LeRoy18 (#34033) üzenetére


Aventador91
őstag

főzni meg én fogok volna?

(#34035) feco70 válasza bul07 (#34028) üzenetére


feco70
senior tag

:D

(#34036) pRoject22 válasza zzola (#34027) üzenetére


pRoject22
őstag

Na és neked aztán mi közöd van ,hozzá ,hogy milyen az aláírásom jóember? :D Menjél dolgodra fiam :)

¯\_(ツ)_/¯

(#34037) zzola válasza pRoject22 (#34036) üzenetére


zzola
félisten

Igazából semmi! Csak megjegyeztem...
Dolgozni? Az mi?

(#34038) steele80 válasza pRoject22 (#34015) üzenetére


steele80
senior tag

Belenéztem egy pár percre és az lenne a kérdésem, hogy fingás és böfögés is lesz játék közben vagy csak a csámcsogás? Ritka nagy tahó vagy bazdmeg!

(#34039) zzola válasza steele80 (#34038) üzenetére


zzola
félisten

Muhahahaha! :DD

[ Szerkesztve ]

(#34040) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

"End of Round" bug valakinek Operations közben?
Hiperidegesítő!!! :W :W :W

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34041) Németh Péter válasza voodoo98 (#34040) üzenetére

Amikor nyomsz egy ESC-t, de nem tudsz már visszalépni? Hát az tényleg szuper idegesítő tud lenni!

(#34042) syler123 válasza steele80 (#34038) üzenetére


syler123
veterán

+1

Vannak nem normális emberek rendesen. Stream közben azért még leszopogatja a levescsontról a húst... Mintha a kutyámat hallgatnám, az is sokáig eldolgozik vele :D

Nem véletlen vannak letiltva a kommentek...

[ Szerkesztve ]

(#34043) omfgk válasza voodoo98 (#34040) üzenetére


omfgk
addikt

Volt már 3-4-szer. Általában kör elején menübe kilépve.
Semmi nem oldja meg. Ki kell lőni a folyamatoknál...

(#34044) voodoo98 válasza Németh Péter (#34041) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem egészen, hanem játék közben (ingame), ahogy a Disconnected is jön, csak nem dob ki, hanem "End of round". És az addigi pontok mentek a levesbe! :D
2x fordult már elő! Volt olyan is, hogy nem volt a képernyőn semmi, csak felülnézetből a map, ment a játék, de nem tudtam deployolni. Meg kellett várnom a kör végét, h ne vesszenek el a pontjaim.

Más:
Január 16-tól a Prise de Tahure is bekerül a base mapok közé!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#34045) zzola válasza voodoo98 (#34044) üzenetére


zzola
félisten

Akik megvették a prémiumot, azokra nézve nem túl korrekt...lassan minden ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34046) FollowTheORI válasza zzola (#34045) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De legalább lesz rajtuk játékos talán, mert amúgy kaka az egész DLCs különösdi...

Amúgy szerintem előbb utóbb odaadják az egészet ingyen PC-n... mert gáz az egész.

Most már az Operations alatt ugye nekik külön engedni kellett a hozzáférést DLC pályákhoz, különben senki nem játszaná a küldiket... vagy alig. LOL!. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34047) zzola válasza FollowTheORI (#34046) üzenetére


zzola
félisten

Naja. Konzolon szerencsére nincsen hiány játékosban! Te sem béefezel PS-en?

(#34048) FollowTheORI válasza zzola (#34047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

PS-en nem valószínű... boxon ki fogom próbálni mert van EA access. De majd csak később... :)

Nem veszem meg méggyszer. :N

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#34049) EczkE válasza zzola (#34045) üzenetére


EczkE
addikt

Oszinten engem az se erdekelne ha matol ingyenes lenne minden. Egyreszt mar ezerszer megkerestem a premium arat, masreszt boven jatszottam annyit hogy nekem megerje az ara. Innentol kezdve engem nem zavar hogy egyre tobb mindent elerhetove tesznek.

Westie videoja errol.

Asszem mindenféleképpen!

(#34050) bul07 válasza FollowTheORI (#34046) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nekem hiába van meg a prémium, van olyan prémium pálya ahol talán ha egyszer játszottam
Egyszerűen szerintem egy forintot nem érnek azok a pályák

Egyedül csak azért nem bánkódok hogy pénzt pocsékoltam a prémiumba mert meglett a St Chamond tank, élvezet vele lenni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.