Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16501) laceszgamer válasza deadwing (#16478) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megy szépen igen, igazából régebben sem volt gond, most a 16.11.3 Beta kiadása van fenn driver.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16502) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Másnál is rossz a borderless window mód?
Eddig le tudtam tenni tálcára, most az istennek nem akar eltűnni, már próbáltam minden bill. kombinációt. Remekül "fixálták".

Plusz a betöltő képernyő még jobban akadozik. Sajna cpu használatot nem tudom nézni, mert kapásból kipurcan, ha elindítom az AB-t, bár mintha valami javult volna, ahol eddig akadozott, ott most nem csinálja.

(#16503) Panther_KMB válasza daveoff (#16500) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Tudod...Aki jobb nálad az cheater...aki rosszabb az noob :)

(#16504) Lendova válasza MaTpr0F (#16502) üzenetére


Lendova
őstag

Sokaknak rossz a borderless patch óta, én is átraktam fullscreen-re ez miatt.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16505) jokeman válasza Loha (#16499) üzenetére


jokeman
aktív tag

+1.............. :K

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#16506) giornalista


giornalista
senior tag

nagyon szomorú egyébként, hogy megjelenés óta úgy 15-20 FPS-t veszítettem ultrán a játékban. most 60-65 között vagyok, launchnál pedig 70 alá gyakorlatilag nem ment, és inkább 80 fölött volt.

kipróbáltam a DX12-t megint, kár volt :)

kezdek csalódni ebben a játékban :(

(#16507) Stunts666 válasza daveoff (#16500) üzenetére


Stunts666
őstag

Videón sokszor csak a lehetetlent láttam.

Ez a bemegyek 6 ember közé 10% élettel és mindenki engem néz, de lekéselek mindenkit (1 találatot nem kapok) és még tovább futok primary fegyverrel lelőni 10 embert... Az ilyen elég hihetetlen. Ennyi agyhalott nincs a játékban.

(#16508) guftabi96 válasza giornalista (#16506) üzenetére


guftabi96
addikt

Ráadásul úgy, hogy nem szebb, hanem csúnyább lett a játék...
Legalábbis Argonne biztos, hogy jobban nezett ki megjeleneskor.
Sajnos akkor ezek szerint nem fut jobban a patch után sem.
Azért arra kíváncsi leszek, hogy nálam a ivy i5 -> sandy xeon és 10gb ram -> 16gb ram milyen változást fog hozni, ha hoz.

#KeepFightingMichael

(#16509) daveoff válasza Stunts666 (#16507) üzenetére


daveoff
veterán

jobb reflexek, jobb/gyorsabb helyzetfelismerő képesség, jobb helyezkedés a pályán, több figyelem, stb.

ettől pro valaki, el kell fogadni, hogy vannak nálunk jobb játékosok, nem kell mindjárt csalót kiáltani. személy szerint nekem még szimpatikus is a srác, nem az a fajta, aki elkezd hisztizni, mert egyszer lelövik. meg nem is arcoskodik, pedig lenne mire...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16510) boogie84 válasza daveoff (#16509) üzenetére


boogie84
veterán

Mutass már egy olyan videóját amikor a teljes játék rajta van és kikap a csapata, mert az ellenfélben van olyan játékos is aki az agyát is használja. :C

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16512) pendre54


pendre54
addikt

Nem állt szándékomban a videóval kapcsolatosan komolyabb vitát gerjeszteni, és azt se tudom megítélni, hogy csal vagy nem, de azért lenne még egy megjegyzésem. Ok, rendben elfogadom, hogy messzebbről hatékonyabban lehet azzal a cuccal operálni, mint bemenni a sürejébe, meg azért nem ment a zászlófoglalás, mert balfaszok a többiek, és nem használják ki az általa biztosított előnyöket, de ha én lennék a helyében, és egy kicsit is adni akarok a látszatra, hogy azt teszem amit a CQ-ban tenni kellene, akkor ezeket a videó részleteket a SAJÁT zászlóm körül veszem fel, mint aki 10 körömmel védi azt, így legalább nem érhetné szó a ház elejét.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#16513) Frod válasza daveoff (#16509) üzenetére


Frod
addikt

nyilván vannak prok, meg senki nem kiállt feltétlen csalót, de ugyanakkor ezekben a videókban az is benne van hogy tényleg agyhalott szerveren sikerült játszania + egy akkora vödörnyi mák amivel az ír koboldok nyomulnak.
amikor st.quentin első szektorában a bunkerba bemegy és konkrétan 5-6 embert lekésel, úgy hogy senki a füle botját nem emeli, majd amikor argonne hídján hasalnak vagy öten és emberünk jön és mindenkit nyakonbök...
érdekes módon amikor mi próbálunk ilyeneket az első animáció közben leszednek minket :DDD
barátunk is csak a tegnapi patchig lövöldözte a martini-vel a triplákat, tegnap már inkább volt jellemző, hogy 90-96 között sebzett 'csak'.

Do you see the white shadow?

(#16514) BUZZLGHTYR


BUZZLGHTYR
senior tag

valahol fent van a tört verzió? kipróbálnám a gépemen és ha jól megy megvenném! :))

(#16515) zzola válasza BUZZLGHTYR (#16514) üzenetére


zzola
félisten

Itt tilos a warez, viszlát!
Erre van az origin access... :U

[ Szerkesztve ]

(#16516) lofagi válasza pendre54 (#16512) üzenetére


lofagi
addikt

Arra senki se kíváncsi,hogy valaki a feladatra koncentrál! :D

(#16515) zzola: De hát az pézzzbe kerül! :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16517) BUZZLGHTYR válasza zzola (#16515) üzenetére


BUZZLGHTYR
senior tag

mire? ott leszedhető a béta?

(#16518) bulikavagyok válasza BUZZLGHTYR (#16517) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

10 óra trial.

lofagi : "De hát az pézzzbe kerül! "- Tényleg, ez biztos gondot jelent! :W

[ Szerkesztve ]

(#16519) juve600 válasza Frod (#16513) üzenetére


juve600
nagyúr

vannak a játékban érdekességek:

-shotival 100méterről lelőnek
-tankban ülve ,géppuskával 20-30lövés után hal meg a gyalogos
-puska végén szurony,erre 20sec az animáció,az alatt simán lelőnek
-lovas 20 méterrel levág kardal
-sniper se jó benne sztem,személy szerint kivenném a játékból,pedig nem keveset játszottam sniperes játékkal,de ez valami sz@r

ezek nagyon messze vannak a valóságtól,pedig pár apró változtatással nagyon jó játék lenne

(#16520) Pubszon válasza juve600 (#16519) üzenetére


Pubszon
veterán

Amiben maximálisan egyetértek: mind! :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16521) giornalista válasza BUZZLGHTYR (#16517) üzenetére


giornalista
senior tag

4 euróért 10 órán keresztül nyúzhatod a játékot.

vagy vedd meg originen, és ha nem tetszik/nem fut jól, 24 órán belül refundolhatod az egészet.

(#16522) boogie84 válasza giornalista (#16521) üzenetére


boogie84
veterán

Ha ezek nem korrekt ajánlatok akkor az embernek akkor ott baj van.

(#16520) Pubszon :
pár apró változtatással nagyon jó játék lenne
Hogy nektek semmi sem jó. Most volt egy kis változtatás. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16523) Zen7 válasza juve600 (#16519) üzenetére


Zen7
tag

Shotikból Model 10 Hunter és Factoryt gyengítették a patchel

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#16524) MaTpr0F válasza Zen7 (#16523) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Játszottam pár kört, mindenki a gyenge martini meg hunter miatt panaszkodik. Egyik sem tűnik gyengébbnek mint előtte.
Viszont most nagyon sok scout átállt a SMLE-re (legalább is nekem ez jött le).

(#16525) Pubszon válasza boogie84 (#16522) üzenetére


Pubszon
veterán

Jó ez így nekem, lehetne rosszabb is. :D
De az igaz, hogy tankkal 30-at kell egy emberbe lőni, a lovas 10 méterről lekardoz, shotival 100 méterről leszednek.
De legalább nekem nincs disconnect, DX hiba és semmi egyéb, csak néha az FPS drop, érthetetlen okok miatt.
:)

Este leszel?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16526) Enton


Enton
addikt

Köv DLC-s puska:

Az árkokba ideális lesz.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16527) Zen7 válasza MaTpr0F (#16524) üzenetére


Zen7
tag

Én azóta még nem mentem, majd talán ma, csak azt írtam ami a patch notesban is van.
Martinivel én eddig is sokszor be...tam hogy csak 90-99et sebeztem aztán utána rohangálhatta kispityuval :D

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#16528) bazs0811


bazs0811
tag

Nekem csak annyi bajom van a játékkal, hogy midnig engem lönek le...de ez már a patch elött is így volt. :W :D

Az Univerzium szempontjából pedig teljesen mindegy... - DeadPool#24156

(#16529) scope2007 válasza Enton (#16477) üzenetére


scope2007
addikt

Hmmm lehet mondasz valamit xD
Mondjuk bf3hoz volt egy cucc, amit ha bemasoltam anno ment origin kliens nélkül is a játék, ma már tuti nem működik

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16530) Tottu válasza guftabi96 (#16508) üzenetére


Tottu
senior tag

Nekem észrevehetően stabilabban fut a játék a patch óta. Az FPS kb. maradt ugyanaz, viszont nem igazodik. Az én gépem: i5 4590, 16GB RAM és R290 4GB

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#16531) jety91 válasza Tottu (#16530) üzenetére


jety91
őstag

Nálam meg pont az ellenkezője, de eléggé a 12.1-es radeon driverre gyanakszom, mert a játékból való kilépés után is folyamatosan tekerte a ventit 50%-on 26fokos kari esetében is.

Ez az új FPS állítás egyenlő a konzolból való állítással :F

(#16532) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Mekkora hurka ez az új map te Jéhzusom...Monte Grappa + St. Quentin Scar, csak 3x annyi ratyi sniper van mint ezen a kettőn.

(#16533) Lendova válasza pendre54 (#16512) üzenetére


Lendova
őstag

Magadat és a társaidat teszed ki nagyobb kockázatnak a te álláspontod alapján.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16534) scope2007 válasza juve600 (#16519) üzenetére


scope2007
addikt

Én is egyetértek :)

Amúgy még a motort is hozzá venném
Mekkora gáz mozgása van már, mintha egy kanapéba ülve mennék
Semmi fizika, egyfolytában elrúg stb
Egyik pontról a másikra kész szenvedés eljutni vele

Bf3 milyen jó volt a quad és motor mozgása, miért nem olyan?
Legalább ilyet copy paste lzzananak már könyörgöm :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16535) Lendova válasza jety91 (#16531) üzenetére


Lendova
őstag

Igen. De legalább néhány fix érték van az helyett, hogy lenne egy csúszka.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16536) Carlos Padre válasza RaGi91 (#16494) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Én mindig bemegyek, akkor most rosszul csinálom? A dobogós pontszámok és a 2x-3x K/D nem ezt mondják ;)
Sokan elfelejtik, hogy a zászlókat meg is kell védeni, nem elég csak elfoglalni (újra és újra).

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16537) Csavez™


Csavez™
veterán

Mintha stabilabb lenne az új nvidia 376.33 driverrel a játék,nem ugrál annyira az fps.

(#16538) sirdenis


sirdenis
tag

Nálam a töltő icon okozott akadás utoljára amikor próbáltam. Ez az új patchel megszünt?

(#16539) Xaels


Xaels
félisten

Az új patch-el egy rohadt nagy BUG van amitől a falnak tudok menni. Nem tudsz a Squadtárs nevére kattintani és úgy lespawnolni. Mindenképpen a térképen a pöttyre tudsz csak...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16540) Enton válasza scope2007 (#16529) üzenetére


Enton
addikt

Erre gondolsz:

Outcome

A BF4-el sokáig használtam én is a 4GB memórai mellé jó volt még kilőni az ortigint is. De mostanság meg nem műxik nálam. De egy próbát megérhet ha valakinek kéne.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16541) N@idia


N@idia
őstag

Na megelégeltem a disconnected dolgot és hallgattam az itt adott tanácsokra és cseréltem windows-t. Visszaraktam a 8.1-et és 2.5 óra játék alatt egyszer nem jött elő ez a hiba. Én egyszerűen nem értem, hogy win10 alatt tegnap óta nem tudtam játszani vele normálisan és reggel sem ezért döntöttem úgy, hogy lecserélem a windows-t és ezek szerint jól is döntöttem, csak azt sajnálom, hogy már annyi minden fent volt és most újra mindent rakhatok vissza :W

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16542) Pubszon válasza N@idia (#16541) üzenetére


Pubszon
veterán

Ugye ugye, csak nálad volt a gond.
De ez nem is a Win10 hibája, nekem semmi ilyesmi anomália nincs, csak 1-2 mapra ráférne némi optimalizáció. :)
Lényeg, hogy megjavult.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16543) N@idia válasza Pubszon (#16542) üzenetére


N@idia
őstag

A lényeg, hogy jó, de megfogadtam, hogy többet játék miatt nem rakok újra windows-t, de láthatod valamiért 8.1-en semmi gond nincs nem dobál le a játék és nagyon jól fut. Én nem látom azt, hogy ráférne némi optimalizáció, nálam stabil az fps, de gyere ts-re csinálunk pár mérést mielőtt lépnék dolgozni, most van egy kis időm is :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16544) boogie84 válasza N@idia (#16543) üzenetére


boogie84
veterán

Mondtam én h nálad a hiba. :))

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16545) daveoff válasza N@idia (#16541) üzenetére


daveoff
veterán

Ma még nekem sem jött elő, pedig sokat játszottam, ez ilyen. Majd előjön nálad is. Tegnap újraraktam én is a windowst, de előjött utána egyből.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16546) N@idia válasza daveoff (#16545) üzenetére


N@idia
őstag

Nagyon remélem, hogy többet nem jön elő ez a hiba, mert esküszöm ettől idegesítőbb dolog nincs a játékban még a bugokat is jobban elviselem, mint ezt a disconnected hibát. :(((

(#16544) boogie84
Már megint sokat ittál :DDD Befizetlek valami terápiára ;] :P

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16547) Enton válasza N@idia (#16546) üzenetére


Enton
addikt

Hát jah, egy két bug még mindig jobb mintsem bukni egy 1.5 órás meccs végét egy disconnected(stb hasonló) miatt. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16548) daveoff válasza N@idia (#16546) üzenetére


daveoff
veterán

Nekem mondod....ennél dühítőbb dologgal még nem találkoztam játékban. Ennél még a crash is jobb, mert arra mindig van megoldás, csak meg kell találni. De ezzel tényleg nem lehet mit kezdeni, van és kész....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16549) Ellia


Ellia
addikt

Nálam a patch-el sokkal simább lett a játék mint volt, lényegében "max"-ra van húzva. Disconect nem volt csak pár leszületésnél és élesztésnél létező bug (nem tudsz lőni, folyamatosan csak újratölt), de ezek is csak pár alkalommal.

Ez a félig új map tetszik, de valami irgalmatlan unbalanced lett szerintem. Lényegében azt érzem, hogy az a csapat nyer aki hamarabb foglalja be a két középső pontot...

Ami meg kezd tetszeni azaz assault, aknákkal és anti tank gránáttal. Mindig mosolygok mint a tejbetök mikor sikerül kicsinálni egy nagyobb járművet ;]

Ja és le a scoutokkal, egyszerűen túl sok van...

(#16550) Pubszon válasza N@idia (#16543) üzenetére


Pubszon
veterán

Már nem vagyok otthon, most toltam pár kört az új mapon, azzal nincs is gond. 1-2 map van amin beesik az fps 60 alá, ott szerintem neked is. Az egyik ilyen az empiers edge d pontja. Na de holnap tényleg megnézzük. :D
MSI ab megy neked háttérbe? Az tud minden lényeges dolgot monitorozni.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.