Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) boogie84 válasza prokxy (#15850) üzenetére


boogie84
veterán

Csítert miért érdeklené? :DDD
Neki csak gombot kell nyomni és már halnak is az ellenfelek.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15852) scope2007 válasza taknyí (#15849) üzenetére


scope2007
addikt

nem a bal oldali eredményt kell nézni ;]

a jobbon a gyerek csak gyalog ment, és egy golyós fejeseket adott
:)) szerencsére első ilyen player

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15853) taknyí válasza scope2007 (#15852) üzenetére


taknyí
senior tag

Nekem az tetszett legjobban... :DD

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15854) R3laX válasza bivalyolo (#15843) üzenetére


R3laX
addikt

Biztos? :) Nekem lassabban futott DX11-el, de nem akadt, DX 12 meg simán jól ment.

(#15855) feco70 válasza N@idia (#15848) üzenetére


feco70
senior tag

Számomra ez érthetetlen, valakinek teljesen jó ....majdnem...., valaki meg kinlódik állandóan , gép erősség től függetlenül. Három kolegámnak is megvan pc re, és azt mondják, nekik apró hibától eltekintve teljessen jól megy. Érthetetlen számomra ezek a különbségek.

(#15856) prokxy válasza feco70 (#15855) üzenetére


prokxy
veterán

+1, nálam konkrétan 1x nem volt se DC, sem egyéb hiba...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15857) bulikavagyok válasza N@idia (#15848) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Xbox One dettó. Egy-két apró (nem igazán idegesítő) bugtól eltekintve nincs komoly hibája a játéknak. Meccsből még egyszer sem dobott ki (több mint 40 óra multi alatt), sőt azoktól sem hallottam még ilyet akikkel együtt játszom. Ha a játék hibája lenne gondolom mindenkinél jelentkezne néha.

(#15858) fuvi válasza scope2007 (#15846) üzenetére


fuvi
senior tag

és Te már lecserélted makrós egered?

(#15859) Panther_KMB válasza feco70 (#15855) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

+1. 80+ órám van a játékban de még egyetlen disconnect vagy kifagyás nem volt. Digi-m van.

Számomra a legidegesítőbb a menü volt, de az már jobb szerencsére. Most az első helyen a meccs végi kilépés szerepel,de azt is megoldják a mostani patch-ben állítólag. Ezeket leszámítva a többi bug fölött el tudok siklani.

(#15860) daveoff válasza feco70 (#15855) üzenetére


daveoff
veterán

Ugyanígy voltam a BF4-el, sírt az egész topik, hogy minden szar, nekem meg semmi bajom nem volt, de tényleg semmi. Most itt meg van, nem is kevés, ez ilyen, dice rulez......

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15861) kisza25 válasza daveoff (#15860) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ugye ugye, ami késik az a villamos:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#15862) Zso Ro


Zso Ro
senior tag

Erre esetleg valaki reflektálna?

(#15863) gyiku válasza prokxy (#15856) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem is jatszol :N

hüllő

(#15864) spanglee001 válasza daveoff (#15860) üzenetére


spanglee001
addikt

úgyanígy voltam az összes béeffel, mindenki sír én meg jáccok és örülök :DDD ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15865) X Factor válasza Zso Ro (#15862) üzenetére


X Factor
addikt

ha kiadsz egy parancsot, akkor azt a többieknek teljesitenie is kell és akkor mindeki jól jár :)

Make things work

(#15866) Lendova


Lendova
őstag

Ha nincs aktív order és te pont request-eltélt egyért, akkor kb 60 sec múlva te leszel az új SQ leader, amennyiben ez idő alatt az előző nem ad.
Van egy timer az order-ön. Ha az lejár vagy teljesül (?), akkor jön még pont meg "order complete".

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#15867) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Vótmán?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#15868) makro


makro
aktív tag

Origin kliens másnál is szórakozik? Kb fél órája még elindulni sem hajlandó.

(#15869) Zso Ro válasza X Factor (#15865) üzenetére


Zso Ro
senior tag

kiadom a parancsot,teljesül is,mivel befoglaltuk,vagy megvédtük,de többletpontot továbbra sem kapok érte.

(#15870) prokxy válasza gyiku (#15863) üzenetére


prokxy
veterán

1 hete érdemben nem, valóban, de addig faja volt minden! :D Amúgy tegnap elindítottam, vettem 2db 450-es packot, nem volt egyikben sem a martini fehér skin, de legalább adott boostot, ezután ki is léptem, most van más helyette! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15871) Carlos Padre válasza feco70 (#15845) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nincs :D
No 4k, no csitrillió fps, just working.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#15872) atee válasza bulikavagyok (#15857) üzenetére


atee
őstag

Teljesen random. Dx11 vagy 12 teljesen mindegy neki ha olyan kedve van kivág dx hibával. Most 3 napja semmi ilyen nem volt. Pedig semmit nem allítottam. Másik kèt ismerősömet minden nap kidobja egyszer kètszer. Egy harmadiknak viszont sosem!
Èlesztès utáni fegyverbug ami mostmár szinte mindig előjön!

Nekem inkább már avval van tele....hogy az összes gyors járművel a kör elejèn megáll az első pontnál... Annyira kell neki a pont! :W

D-day 2002-01-04 01:54

(#15873) bulikavagyok válasza atee (#15872) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az élesztés utáni fegyver bug nálam is előjön néha, de ezt azért mindig túlélem vhogy! :D Illetve nagy ritkán (kb 50-ből egyszer) jármű nélkül születek le a bázisra, természetesen az adott kaszt fegyverzetével. Számomra ez a legbosszantóbb hibája a játéknak. :B

(#15874) FollowTheORI válasza daveoff (#15860) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Habár tudom nem egyedi probléma úgy néz ki, de gyártói hálózati chip drivert használsz vagy windows beépített natúr?

Még esetleg azt próbálnám ki, hogy vagy felteszem a háló gyári oldaláról leszedett legfrissebb drivert, vagy ha épp tettél föl ilyet, akkor azt kipucolni gyökerestől a windowsból és az alap MS driverrel próbálkozni. :)

Meg esetleg a windows hálózati beállításait is kipucolni, DNS cache, IP renew stb stb.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#15875) eugabesz válasza bulikavagyok (#15873) üzenetére


eugabesz
őstag

Mert akkor nyomsz egy redeploy-t és a tiéd a jármű amúgy,mert bent marad a helyén.Nem egyszer jártunk már így...nem viszi el senki,mert nem látják szabadnak...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#15876) bulikavagyok válasza eugabesz (#15875) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a tippet, tesztelem majd! :R

(#15877) gyiku válasza eugabesz (#15875) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez igen fater :K kiprobalom, koszi.

hüllő

(#15878) daveoff válasza FollowTheORI (#15874) üzenetére


daveoff
veterán

megpróbálhatom, ha esetleg valamikor ráérsz feljöhetnél ts-re, kicsit segíteni ebben.... :B :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15879) feco70


feco70
senior tag

Reméljük 13. után mindenkinek jól fog menni, és nincs több sírás. :C De hát tudjuk nem igy lesz.
Amugy ezt az operations mod, jól kitalálták szerintem.

(#15880) daveoff válasza feco70 (#15879) üzenetére


daveoff
veterán

Ja ettől félek én is.... :U

Ott van pl az élesztés utáni bug, mióta nem tudják javítani? Meg most már nem csak lőni nem lehet élesztés után, hanem még rángatózik is a karakter. Egyre jobb lesz ez a játék...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15881) Enton válasza daveoff (#15880) üzenetére


Enton
addikt

Ha ez ugyanaz mint a 4-ben is volt, akkor egyszerű, elég egy fegyverváltás gyorsban és máris megszűnik a rángatódzás.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#15882) Madn!ght válasza FollowTheORI (#15874) üzenetére


Madn!ght
addikt

Legyen szerencsétek! Nekem a múlt hét óta produkálja a random DC-ket. Addig 60+ órán keresztül egy se volt. Egyetlen drivert se frissítettem, habár Win7 updatek települtek. Esetleg azok bezavarhatnak.. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#15883) feco70 válasza daveoff (#15880) üzenetére


feco70
senior tag

Nagyon szar lehet ennyi hibával játszani,mint amik neked vannak. Úgy látszik X akták sajnos

(#15884) daveoff válasza Enton (#15881) üzenetére


daveoff
veterán

Nem, ez nem ugyanaz, nem a fegyver ráng, hanem az egész karakter mozgása, és nem tudsz vele mit kezdeni, csak he meghalsz akkor múlik el.

Ez köll ide....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15885) atee válasza daveoff (#15884) üzenetére


atee
őstag

Akkor meg is van a sok shotgunnoobnak az új kedvence :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#15886) sheep válasza voodoo98 (#15867) üzenetére


sheep
addikt

érdekes fegyver...
Amúgy hogyan lehet az AT rocket gunnal állva lőni?
Mintha a videóban így használná de lehet csak nem jól látom, pl. 0.32-nél

@Gyiku,
akkor azért, ablakpárkányból lő. Köszi a felvilágosítást, azt hittem csak nálam nem működik.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#15887) Gigi01


Gigi01
őstag

Amúgy itt a fegyvereket meg kell venni?

[ Szerkesztve ]

(#15888) gyiku válasza sheep (#15886) üzenetére


gyiku
nagyúr

allva nem lehet, valahova le kell tamasztani, legalabb egy ablakparkanyra.

hüllő

(#15889) Enton válasza daveoff (#15884) üzenetére


Enton
addikt

Megvan az m320-is akkor, biztos sokan hiányolták.

Szóval egy továbfejlesztett rángás kapott, nah hát mindenben jobb mint az előző részek. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#15890) lofagi válasza daveoff (#15884) üzenetére


lofagi
addikt

Ez most mi Dave? Valami concept art? Vagy ez várható ?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#15891) daveoff válasza lofagi (#15890) üzenetére


daveoff
veterán

[link]

Pletyka szinten várható valamelyik DLC-ben...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15892) Csaber válasza scope2007 (#15846) üzenetére


Csaber
senior tag

Az én csalóm sokkal jobb , gyorsabban tudott repülni mint a repcsi a jól emlékszem 120-4-el végezte a kört szerintem tuti nekirepült valaminek abba halt bele...amúgy kb ennyit láttál belőle [espigacube 13 ms gamaplay] letörhetne a keze...(a videón 10 ms-től a G zászlónál kezd el feltünni...)

[ Szerkesztve ]

(#15893) makro válasza makro (#15868) üzenetére


makro
aktív tag

Ne maradjon megválaszolatlanul: Az asztal felbontását kellett átállítani minimumra és vissza a natív felbontásra. Fck logic :DDD

(#15894) Németh Péter válasza daveoff (#15836) üzenetére

Szerintem ezt úgy lehetne kinyomozni, hogy a hálózattal van-e a gond, hogy a gépeden felépíteni egy hasonló UDP kapcsolatot egy másik géppel és abban másodpercenként kiküldeni 100 UDP csomagot. Illetve a másik oldal is beküldene másodpercenként 100 csomagot. Minden csomagban csak egy szám lenne, ami 1-el növekszik, minden csomag esetén. Ezután a két végponton ellenőrizni lehetne, hogy van e csomagvesztés és milyen sorrendben érkeznek meg a csomagok. Ez a program futhatna párhuzamosan a BF1-el. Ha ott megszakad a kapcsolat a szerverrel és abban az időben a teszt program is hibát jelez, akkor biztos a hálózattal van gond. Hátránya, hogy kéne hozzá egy másik gép, amin futna az ellenőrző program. Másrészt meg kellene írni a programot is.

(#15895) X Factor válasza Németh Péter (#15894) üzenetére


X Factor
addikt

Ja, csak user nem fog otthon wiresharkkal csomagokat ellenőrizni, főleg messzemenő következtetést levonni a program által elé tárt adathalmazból.

Mármint abszolót logikus amit mondasz, csak nem életszerű az ilyen jellegű debug user-oldalon.

Make things work

(#15896) Németh Péter válasza X Factor (#15895) üzenetére

Nem kell hozzá wireshark, a program ellenőrizné a csomagokat. Mondjuk kiadna egy sima html kimenetet.

[ Szerkesztve ]

(#15897) prokxy válasza Németh Péter (#15894) üzenetére


prokxy
veterán

Az a fura dév-nél, h csak otthon van nála gond a hálózattal, máshová elviszi a gépet, akkor nem jön elő a DC.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15898) boogie84 válasza Enton (#15881) üzenetére


boogie84
veterán

Nalam is megszunik ha fegyvert valtok.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#15899) Xaels válasza Enton (#15889) üzenetére


Xaels
félisten

Az eddig is volt. Medic Rifle Grenade HE...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15900) Richard válasza boogie84 (#15898) üzenetére


Richard
őstag

Nálam nem. Ugrál az egész karakter, tiszta kecske üzemmód. :) Eddig egyetlen egyszer fordult elő, de csak az segített, hogy bele szaladtam egy headshotba :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.