Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16701) boogie84 válasza N@idia (#16693) üzenetére


boogie84
veterán

Igen, megjelenés előtti héten még nem kellett neki? Akkor frankón futott minden! Na akkor mi van? :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16702) R3laX válasza Pubszon (#16619) üzenetére


R3laX
addikt

Patch előtt sztem nekem sem sokat, de most igen. Jaja, neked 8 kell.

(#16703) bivalyolo válasza SkyS1gn (#16700) üzenetére


bivalyolo
őstag

Így van, pont ez lenne a lényeg, az ÉLMÉNY. A 1942 is teljesen jó volt a maga idejében, és ott sem voltak unlockolható cuccok. Ott van a cod1-2, cs1.6, source azokban sem volt egy szál se mégis milyen sokáig elszórakoztak vele az emberek.

Az utóbbi években menő lett ez az unlock dolog, szerezz meg mindent és kész, ha már megvan ellaposodik az egész, mert erre építették fel a fejlesztők az egész játékot. Sajnos.

Aztán persze itt van ez a csodás optimalizálás is, ami még rátesz egy lapáttal és elveszi az ember kedvét az egésztől. Van egy olyan sanda gyanúm, hogy a dx12 is direkt olyan, amilyen és szándékosan nem akarják megcsinálni rendesen az ünnepi nagybevásárlások előtt..

"Let's agree to disagree!"

(#16704) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

Üdv. Lehet vótmá de nem olvastam végig a hozzá szólásokat. Következő a problémám. Elindítom a gamet, és kb 1-2 perc után " battlefield 1 működése leállt" hibával kidob. Eddig ilyen gondom nem volt. Tegnap újra dobtam a gamet, és ugyan ez. Valakinek valami 5 let?

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#16705) Xaels válasza kisbancsa (#16704) üzenetére


Xaels
félisten

Ők talán többet tudnak segíteni, mi itt nem vagyunk se jósok, se látnokok. Talán kicsit több információ segíthetne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16706) kisbancsa válasza Xaels (#16705) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Köszi :D

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#16707) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Na most megnéztem egy 10 percre kb. Dual Channelben mennek a ramok az tuti, megnéztem, de így is droppol 50 körülire, átlagosan meg 70-100.

(#16708) Joker94Hun


Joker94Hun
tag

Szaisztok!

Tegnap elött vettem meg a BF1-et,mára(mostanra) sikerült letöltenem originről a játékot,belépek a játékba a multiplayerre nyomok és kivág hogy a program működése leállt. Mi a franc ez? :(

(#16709) kisbancsa válasza Xaels (#16705) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Ha ez segít... Ennyit ad be. Semmi drivert nem piszkáltam. Patch óta ez a hiba üzenet fogad. paff

Joker94Hun: üdv a klubban

[ Szerkesztve ]

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#16710) Németh Péter válasza kisbancsa (#16709) üzenetére

Tippre próbáld meg kikapcsolni az Avast-ot. Esetleg nézd meg az Eseménynaplót (Start menü -> Eseménynapló -> Windows-naplók -> Alkalmazás) és ott keresd ki a BF1 hibát.

(#16711) Aventador91


Aventador91
őstag

xddddddddddddddd

[link]

(#16712) laceszgamer válasza Carlos Padre (#16699) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sima egylövetű puskák amennyire tudom, tehát minden lövés után manuálisan kell a hüvelyt kiengedni stb kategória. :D

Elvileg van rá külön játlkmód is ahol csak iylenek vannak, semmi SMG vagy hasonló... lehet ki kéne mezdulni néha Operations modbol. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16713) kisbancsa válasza Joker94Hun (#16708) üzenetére


kisbancsa
senior tag

Bástya csináld ezt meg, nekem ez volt a gond. [link]

Akinek szintén ez a gondja, csinálja meg ezt, és működni fog.

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#16714) bul07


bul07
nagyúr

A vesztes fél oldalán megjelenő hajót mivel érdemes most már támadni ?
Torpedó kieset mert frissítés óta limitálva van a távolsága, bizonyos távolság után felrobban :F
Így közel kell menni akkor meg a légvédelmi ágyú a hajóról se perc alatt kivégez

Na de akkor mivel?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16715) feco70


feco70
senior tag

Anno én a bfbc2 nél éreztem azt az élményt, és vágyakozást amit talán sose fogok érezni. Azzal annyit játszottam el se merem mondani. Ott aztán kellet idő mire 50 szintet el érted. Itt nemsokára meglesz a 100 szint, de addigra lehet meg is unom ha nem hoznak valami rendes újitást

(#16716) RaGi91 válasza bul07 (#16714) üzenetére


RaGi91
senior tag

A torpedó 400m-ről robban. A hajó AA-ével megegyező a range, nem vészes. Attack plane, stationary fegyverek.

(#16717) scope2007


scope2007
addikt

Nekem tetszik az új pálya egyelőre
Jó Igaz három kört játszottam rajta még egymás után, és mindhármat nyertük azért? :)
Amúgy ezek szerint konzolvilagos bf1 hellfighter dlcvel elővételesnek számít?
Mert enged játszani az új mapon

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#16718) dergander válasza DokiBaxxi (#16671) üzenetére


dergander
addikt

Először is milyen ez? Single channel RAM 8 giga valamint 4 szál cpu ehhez jön egy bitang erős VGA. Csodálkozol hogy nem megy jól a játék. Kevés a Ramod kevés a cpuba a szál. Nem az optimalizáltsággal van baj.

(#16719) N@idia válasza dergander (#16718) üzenetére


N@idia
őstag

Én is írtam már neki :) De továbbra is fenntartja azt a tényt, hogy a játék optimalizálással van baj :) ;]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16720) boogie84 válasza N@idia (#16719) üzenetére


boogie84
veterán

(#16718) dergander

Mesterek, azt mondjátok el mitől futott a megjelenés előtt egy héttel faszán a gépemen a játék??? Ugyanis emiatt döntöttem úgy, hogy megveszem!

Hardver nem változott a gépben!

Na?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16721) Pubszon válasza bul07 (#16714) üzenetére


Pubszon
veterán

Anti vehicle kit.
Minap fél perc alatt szétszedtem vele a hajót. :D
De az at rocket meg a k bullet is jobb mint a semmi.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16722) Pubszon válasza boogie84 (#16720) üzenetére


Pubszon
veterán

Ott nem csak 1 map volt játszható?
Azzal a mappal most sincs baj, nem?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16723) N@idia válasza Pubszon (#16722) üzenetére


N@idia
őstag

Épp ma néztük meg pubszon-al szinte 3-4 fps eltérés volt az Empire's Edge pályán és majdnem egyforma gépünk van neki is jól fut a játék és nekem is boogie84 hiába mondod az i5 2500K kevés ahhoz a kártyához ami neked van és nálad a kártya malmozik :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16724) Carlos Padre válasza laceszgamer (#16712) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Azok ott vannak a riffles alatt.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#16725) DokiBaxxi válasza dergander (#16718) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Single 8 mert majd lesz bele véve még1x 8. Tudom, tisztában vagyok vele, hogy nem ideális, nem vagyok hülye. Csak egyszerűen nem értem amikor minden más játék faszán fut, akkor ez miért nem tud?!
Ja és bocs, hogy ekkora csicska vagyok, hogy csak egy 6600K-ra tellett (ami 4.4-en megy). Ne haragudj, elbújok inkább, hogy ilyen szar a gépem.
Inkább örüljön az, akinek szépen megy és ne legyen már csőlátásunk, messze nem én vagyok az egyetlen akinek nem fut normálisan. Itt PH-n is van egy jó pár ember illetve a hivatalos fórumokon is sírnak. De látom PH-n már felesleges tanácsért fordulni mert csak leoltják az embert, így tovább :C

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#16726) Németh Péter válasza DokiBaxxi (#16725) üzenetére

Biztos 2400 MHz-en ketyeg a RAM-od? Jól van a Biosban beállítva? Esetleg rakj bele még egy 8Gb modult.

(#16727) Gyula84 válasza SkyS1gn (#16692) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16728) Pubszon válasza N@idia (#16723) üzenetére


Pubszon
veterán

Ha kölcsönbe is de kellene neki egy i7, akár egy 2600k is jó lenne.
De ezt te jobban tudod, te váltottál i5-ről.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16729) DokiBaxxi válasza Németh Péter (#16726) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igen, a RAM biztos 2400-on megy.

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#16730) taknyí válasza daveoff (#16607) üzenetére


taknyí
senior tag

Ez esetleg? :F

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#16731) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Amúgy a legújabb nv drivert felrakva megint rubberbandingel, de a rocket league is... megint megy fel a .63... pedig azthittem tudnak drivert irni ennyi elbaszott után, de nem!

375.63 a legutolsó ami müködik még mindíg. :U

(#16732) sixpak

Egész eddig a laptopig amd-m volt ott azért nem volt ilyen... de ez a .63 után az ÖSSZES driverrel megvolt, meg felrakták leszedték a drivereiket... azért most már abbahagyhatnák az epic failgást...

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16732) sixpak válasza SkyS1gn (#16731) üzenetére


sixpak
nagyúr

A híresen jó nv driverek...szánalmas.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16733) spanglee001 válasza SkyS1gn (#16731) üzenetére


spanglee001
addikt

majd jelölj már be akkor sztímen, nincs kivel roketezni :DDD ugyanez a nevem

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16734) N@idia válasza Pubszon (#16728) üzenetére


N@idia
őstag

Nálam jobb lett a GPU kihasználtság a proci csere után 95-99%-on van és nem esik le 50-60%-ra mint amikor i5 procim volt :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16735) R3laX


R3laX
addikt

Én most fogok i7 3770K--ra csrélni, majd leírom a tapasztalatokat, bár nekem így is jól fut már :), ahogy feljebb a képeken látni. Thx patch.

(#16736) SkyS1gn válasza spanglee001 (#16733) üzenetére


SkyS1gn
félisten

jólenne tolni mert eddigi haverok nem tolják már... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16737) dergander válasza DokiBaxxi (#16725) üzenetére


dergander
addikt

Senki nem állította hogy csicska vagy,nem személyeskedtem,de azt értsd már meg ahhoz a vgahoz harmat kevés az i5. Nézz vissza pár cpu tesztet a játékról,szépen megzabálja a 8 szálat is a cpuból. Ultrán meg 8giga RAM kevés,most ezen hiába rágod magad meg mocskolod a grafikus motort. Fejlessz a gépen +8 giga Ram meg egy i7 HT-vel. Az hogy pár játék jól megy az evidens, nekem az i5-m már az kevés volt ultrán a 480hoz...hát akkor neked a gyorsabb 1070hez?

(#16738) DokiBaxxi válasza dergander (#16737) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Tegyük hozzá, hogy ennél a játéknál kevés. Nem véletlenül nem vettem i7-et, napokon át néztem, hogy mi kéne a 1070-hez és mindenhol írták, hogy a 6600K elég. Majd megpróbálok karácsonyra összehozni +8Gb-ot, aztán meglátjuk mi meg hogy lesz, mert ugye a Single-Channel miatt még jobban eszi a CPU-t.
Meg egyébként a béta olyan szépen futott, megjelenéskor is haveroknak is jobban futott mint most.
Gyors kérdés, ha i7 akkor a 6700 vajon elég lenne, vagy kellene a K-s?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#16739) Stunts666 válasza dergander (#16737) üzenetére


Stunts666
őstag

Ez most komoly??? Nem elég egy i5 az egykártyás rendszerhez??? Ezt hihetetlennek tartom...

Ha összeraknál egy Titan X Sli rendszert, akkor ahhoz mit raknál "i21"-et??? Ne is beszéljünk a Titan X quadSli-ről... Ha kiszolgál egy i7 4db, ismétlem 4db TITAN X-et, nehogy már ne legyen elég egy i5 egy "szaros" 1070-hez/480-hoz...

Ez a tipikus vegyünk 1000W-os tápot az 1080-hoz, mert nem elég neki a 600W-os.... LOL

Felejtsük el a marhaságot.... A szaros 4 éves konfigomon full High-on FullHD-ben megvan a 70 fps... Ultrán kb 40-50... 4 év...

[ Szerkesztve ]

(#16740) Lendova válasza Stunts666 (#16739) üzenetére


Lendova
őstag

Vannak olyan játékok, hogy egy 560 ti és 6700k mellett továbbra is CPU limited lenne.

Én csak ramot vennék 60Hz monitor mellett, ha kihajta az i5, ha nem. Úgy is patch vagy driver meg fogja oldani, hogy azon a vason meglegyen a 60+.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16741) Stunts666 válasza Lendova (#16740) üzenetére


Stunts666
őstag

+1

Bőven elég lenne neki egy memória modul, hogy dual-ba menjen. Nem kell rátukmálni az emberekre 80-90 ezres kiadásokat, mert valakinél szarul futott... Mellette körül kell nézni, hogy mik futnak a háttérben és mérlegelni, hogy sportszerűen vagy élmény szinten akar játszani vagy sem.

Barátom i5-el és 380x-el játszik ultrán teljes elégedettséggel... 80-100 fps körül.

[ Szerkesztve ]

(#16742) boogie84 válasza dergander (#16737) üzenetére


boogie84
veterán

szépen megzabálja a 8 szálat is a cpuból

Ugye te sem gondolod komolyan hogy olyan szoftvert adnak ki ami 100%-ban hajtja a 6700K-s húzott procit? Ez a játék egy kalap szar ami az optimalizálást illeti.

[link], [link], [link], [link] 6700k cpu limit? WTF?
[link]

meg a többi: [link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#16743) Stunts666 válasza dergander (#16737) üzenetére


Stunts666
őstag

(#16742) boogie84
Véletlen az új gép windows újratelepitésénél nem rakott fel valami sz*rt és jobban megy a játék. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#16744) Xaels válasza Stunts666 (#16743) üzenetére


Xaels
félisten

SP mérés nem releváns...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16745) lofagi


lofagi
addikt

Úgy imádom olvasni a topicot amikor arról van szó,hogy kinek hogy megy a játék ezen és ezen a gépen. Ja nem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16746) lofagi válasza Loha (#16614) üzenetére


lofagi
addikt

Amúgy ha megnézed, hogy a srác mióta teszi fel a videókat és milyeneket akkor azt lehet látni,hogy szinte csak sniperrel játszik. Na most ha csak ezeket nézzük akkor is legalább 5 éve játszik sniperrel. Mivel videózik is, így kell, hogy tolja rendesen. Azért azt senki nem fogja feltenni, hogy mennyit bénázik. Összejött 1-2 jó streak felteszi.

Nyilván meg van a skillje, azért azt kétlem, hogy valaki felvenné ahogy csal és abból csinálna nézettséget. Nem véletlen elemzik egy-egy meccs után a kétes emberkéket videók alapján. Ki lehet szűrni.

Tény és való, hogy néha nagyon durvákat lő a csávó. De kinek nem fordult még elő, hogy semmit nem látott és beadott egy killt? Nem egyszer lőttem már én is olyat, amire azt mondtam,hogy ilyen nincs. Na most a srácnak több ilyen is van és ráadásul fel is veszi őket. Lehet, hogy 24/7ben ezt tolja. Akik van életük a játékon kívül azoknak kár az ilyenen agyalni.

Se gyerek, se munka, se gondok. Non-stop szabadidő, ezzel aki fáradtan ér haza, ellátja esetleg az apai teendőit, s le tud ülni a gép elé 1-2 óra kikapcsolódásra úgy sem tudja felvenni a versenyt.

Nekem az a furcsa, hogy vannak videói amit 200an láttak. :D Most meg több ezren. Durva.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16747) N@idia válasza DokiBaxxi (#16738) üzenetére


N@idia
őstag

Azért egy i5 6600k procit nem cserélnek le egy i7 6700-ra, de a memóriat nem raknam single-be nálad ez miatt fut szarul a játék vagy droppol, ha lesz 2x8gb a gépedbe a telom is felteszem, hogy a játék 70+ fps-el fog futni ultran :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16748) Richard válasza N@idia (#16747) üzenetére


Richard
őstag

nálam 2x4 gigával droppolt rendesen, amióta 4x4 giga van, egyszer sem volt drop.

[ Szerkesztve ]

(#16749) ciry


ciry
őstag

Egyaltalan nem csal a TDM bajnoka:

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#16750) N@idia válasza ciry (#16749) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem se, de nyomtam rá egy reportot :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.