Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Jacktor válasza hoby36 (#10000) üzenetére


Jacktor
tag

Akkor vegyél fel mert fogalmam sincs hogy/hol kell :)) (kliens most nincs előttem)

[ Szerkesztve ]

www.wotinfo.hu

(#10002) hoby36 válasza Jacktor (#10001) üzenetére


hoby36
senior tag

Rendben.Egy jakctors-t találtam.Az vagy ott?

A logikában semmi sem véletlen!

(#10003) Csaber válasza Snip3r_HUN (#9999) üzenetére


Csaber
senior tag

Talán 2 óra múlva én is tolom már épp telepítgetem :)

(#10004) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Warbonds mire jó amúgy?

Mondjuk ezt a játékot nem bántam meg, már az első 10 perc is... komolyan ilyen kezdést kevés játéknál tapasztaltam. Megadta rendesen az alaphangulatot. :D

Multi meg megint csak iszonyat jó, ahogy néztem elég erőteljesen jutalmazzák ha az emberek a győzelemre hajtanak és nem csak TDM megy ész nélkül.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10005) SkyS1gn válasza laceszgamer (#10004) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azzal vásárolsz játékba vegyvereket stb.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10007) laceszgamer válasza SkyS1gn (#10005) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ja azt nem is figyeltem. :D Kinyitottam két Battlepackot, egyikbe lett is egy legendary. :D
Akkor este majd kicsit jobban átnézem a menüt, reggel 8 óta toltam, most kell egy kis szünet :D :D

http://bf1stats.com/
340k n állunk most, este vajon meglesz a fél misi?:D

[ Szerkesztve ]

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10008) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Van egy nagy bajom a játékkal kapcsolatban. Eléggé lelombozó, elkeserít. Nem is tudom le merjem e írni. Nem vagyok nagy BF-se, de szívesen játszom vele társaságban. Jó is, nyomtunk is ma egy pár jó menetet. De csak nem hagy nyugodni ez a dolog. Kicsit beárnyékolja a játékélményt.Folyton ezen jár az agyam. Itt a fasza gépem, elég jónak mondanám, de ez... Nem tudom hogy gondolták. És nem tudom hogyan írhatnám le. Jó lenne egy spoiler gomb erre, de nincs. :( Szóval hát akkor legyen, csak puff leírom.
Borzasztó ronda a játék ikonja!!!44!

:DDD [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10009) gyuromoj válasza Franklin (#9962) üzenetére


gyuromoj
veterán

Honnan az infó? Mindegyikben lesz vagy csak a nagyobbakban?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#10010) laceszgamer válasza .LnB (#10008) üzenetére


laceszgamer
addikt

Cseréld le valamire. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#10011) Franklin válasza gyuromoj (#10009) üzenetére


Franklin
addikt

Tesco akciós újságban van benne, ami 10.27 és 11.02 közt érvényes.

Sok bolt van felsorolva a hátoldalán (legalább 50), ahol kapható lesz, vidékiek is.

(#10012) feco70


feco70
senior tag

Nagyon jó a játék, csak néha ez a sok sniper től hülyét kapok.

(#10013) melega


melega
őstag

Nekem a kampány eddig tetszett amit láttam belőle.

(#10014) tgulyas


tgulyas
senior tag

üdv, ma nyomtam egy kicsit a játékkal, minden szép és jó volt de volt egy pálya ahol egy nagy léghajóval támadtak az ellenfél. voltak ilyen fix légvédelmi lövegek amivel elkezdtem lőni a léghajót. Úgy beszaggatott mint állat azelőtt több pályán is mentem gond nélkül. ez természetes ? VGA FX 470 GB

ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING Intel Core i9-9900K VGA 2060 Super 2x G Skill RipjawsV F4-3200C16-8GVKB win 10 pro

(#10015) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Nekem még két óra mire lejön :Y

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#10016) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!

Melyik kiadást érdemes megvenni: Standard, Deluxe vagy Ultimate ?

Köszi

(#10017) Olympos válasza tom_tol (#10016) üzenetére


Olympos
aktív tag

Mindet egyszerre és akkor nem fogsz csalódni!

(#10018) Dtomka válasza Dtomka (#8769) üzenetére


Dtomka
veterán

Mint ahogy korábban mondtam, meg fogom venni: :)

(#10019) Xaels


Xaels
félisten

Látszik, hogy végre megjelent. Sajnos a hétvégén nem lesz időm játszani. Ha akartok a téma összefoglalóba játékos listát akkor írjatok privibe Origin elérést. Ha valaki ír 1-2 dolgot a FAQ-ba azt is köszönném.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10020) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok a játék megjelenése után is él az hogy ki lehet próbálni 4 euroért ?

El. Psy. Congroo.

(#10021) Olympos


Olympos
aktív tag

Please help!

Nem tudom hogy néz ki egy Battlefield 1-es DVD doboz.
Tudna valaki belinkelni egy képet róla?

Továbbá szeretném megnézni hogyan mutat a "Battlefield 1" felirat az My Origin Games játéklistában. Állítólag mindenkinek más és más.
Rá tud valaki cáfolni?

(#10022) fuvi


fuvi
senior tag

bf1 companion már elég jól működik, lehet állítgatni loadoutot, venni cuccokat warbondért, stb

(#10023) zzola


zzola
félisten

Hihetetlen, hogy ebben a játékban mennyi analfabéta nyomorék van! Emberek tömkelege bújkál az épületek sarkaiban, tényleg hogy tenné teherbe mindegyik az anyját...
A másik felének meg fogalma nincsen, hogy egy CQ-n mit kell csinálni! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#10024) Bib válasza Olympos (#10021) üzenetére


Bib
őstag

Úgy néz ki az enyém is mint itt 2-vel feljebb a képen. :)

(#10025) Viper26 válasza zzola (#10023) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akarsz beszélni róla? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#10026) Rison77


Rison77
senior tag

Hát nálam a 4690k úgy néz ki elég szűk keresztmetszet lesz, voltam a sivatagos pályán, és az erdősön. A sivatagoson nyílt terepen semmi probléma , viszont a falvakban 100%-on pörgeti a procit , vga 75-80%, és ledroppol 38-ig is az fps. Az erdősön pedig folyamatos a dropp. V-sync offon pedig szétesik a kép.

(#10027) zzola válasza Viper26 (#10025) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Előbb-utóbb lekaszabolok mindenkit! :)) :)

Amúgy látványos a multi, tetszik!

Barátra hogyan lehet joinolni?

(#10028) warcat válasza feco70 (#10012) üzenetére


warcat
veterán

Ha ellened vannak, ne zavarjon az a pár halál, a legtöbbjük egy kalap kakit sem ér
és esélyes,hogy még nem gyakorlottan mozogtál, pl tipp többieknek is,totál be lehet szívatni őket,meg szimplán hasznos is:

ha sprintelés közben lenyomod és tartod a crouch gombját, akkor elkezdesz térden vagy a hátsódon csúszni előre (nem tudom,hogy van animálva :DD ) és közben előrefelé tudsz normálisan célozni.
Gyakorlatilag be lehet így szánkózni a fedezék mögé (vagy épp ki egy sarok mögül,meglepetésként!) és a kis uborka snipereket eddig mindig meglepte és föléd lő,elhibáz, míg sima prone esetén ottmaradsz védtelenül,jó eséllyel spotolással kivilágítva.

Másik tipp: supportnál és medicnél nem egyértelműen jobb a nagy láda amit csak leraksz és területen gyógyít.
A kis pouchokat kb 15 méteren belül oda lehet dobni célzottan a sérült embernek,aki ha nem sebződik közben,fel is gyógyul tőle maximumra.Szerintem nem kell ecsetelni mennyire jó ez,fedezékben maradva tudsz segíteni vagy pl feldobod a cuccos a felső emeletre kintről.

Sniperekre visszatérve:egy kis nyomi tegnap még tauntolt is minket, hogy "lolol trench sniper shieldem van" (mert a medic 1916 akármi marksman puskával,legalul nagyon faszán lehet countersniperkedni is ám, épp lelőttem pár pofátlanabbját,őt már nem lehetett a világvégi szikláján) de a nap végén sokat ért vele, kikaptak szépen,mert ugyan mi lehet véreztünk a telegraphoknál, de élesztettünk is, és ha a fél csapatuk pöttyögtet hátulról,akkor a maradék nem elég erős hozzá,hogy disarmoljon)
Persze azért profiba nem szeretnék belefutni,mert az gáz jelenleg, a rank 10 scout puska oneshotol ,jobb hha készíted a babaolajat,egy halom medicet meg a füstgránátokat

@Zolar: ez így van és szomorú,de megjelenés napján mit vártál,rászabadul a rengeteg ember, tutorial nélkül (talán letolják az első küldetést előtte) és itt aztán nincs semmi ám elmagyarázva sajnos, rengeteg ifjonc is elérte már csak szimplán a BF4 óta is a lövöldés korosztályt és maximum valami COD-os "tapasztalatuk" van ahol a k/d az isten.Ami számomra a legfájdalmasabb,hogy nincs spotolás :(

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#10029) adise válasza Rison77 (#10026) üzenetére


adise
őstag

4690k gyengébb vga-val és 60 fps alá soha nem megyek.

(#10030) Rison77 válasza adise (#10029) üzenetére


Rison77
senior tag

Milyen beállításaid vannak megadva? Az experience optimalizálása is felhúz alapból mindent maxra.

[ Szerkesztve ]

(#10031) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Játszik valaki az aláírásomban szereplő konfighoz hasonlóval? Érdekelne, hogy mire számíthatok mielőtt megveszem a játékot. A bétáról lemaradtam és most az origin access sem járható út a számomra sajnos. Kimaxolt grafikán fhd-ben szerintetek meglenne a minimum 60 fps vagy ehhez már erősebb vga kéne?

(#10032) adise válasza Rison77 (#10030) üzenetére


adise
őstag

amd-m van. high minden. dx11. dx12-vel voltak droppjaim. De most jött ki uj driver mindkét gyártónál. Próbáld ki.

(#10033) taknyí válasza Snooker (#9974) üzenetére


taknyí
senior tag

Arra vigyázz, hogy a doboz csomagolásán is van egy kód (digitális tartalom=Hellfighter Pack), nem csak belül...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#10034) taknyí válasza Viper26 (#10025) üzenetére


taknyí
senior tag

Gondolom lekenték párszor és besokalt...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#10035) N@idia válasza Rison77 (#10026) üzenetére


N@idia
őstag

Ne aggódj nálam is kegyetlen szarul fut a játék olyan szinten droppol, hogy legszívesebben kivágnám a gépem :W Hihetetlen, hogy egy i5 3570K nem elég a játéknak a kártya meg tingli tangli módban alig megy 60-70%-on. Sajna az I7 proci csak hó végén lesz meg, de addig meg ez így játszhatatlan. Sokszor a droppok miatt halok meg nagyon idegesítő ez a dolog és semmi javítás nincs a játékhoz nevetséges :(((

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#10036) CptAdamica válasza kinghaxor (#10031) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem simán meglenne.

Megyen!

(#10037) taknyí válasza kinghaxor (#10031) üzenetére


taknyí
senior tag

Járható út a konfigod a fix 60 fps-hez...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#10039) daveoff


daveoff
veterán

Új NV driver BF1-hez. Ha volt már akkor bocsi....
GeForce 375.57 WHQL

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#10040) kinghaxor válasza taknyí (#10037) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Neked és a többieknek is. Akkor a Tesco akció keretein belül én is beszerzem majd. Persze ha tudom türtőztetni magam addig. 😊

(#10041) Snooker válasza kinghaxor (#10040) üzenetére


Snooker
senior tag

Van arról valami infó, hogy mely Tesco-kban lesz akciózva?

[ Szerkesztve ]

(#10042) Mister_X válasza Olympos (#10021) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tessék, így néz ki egy One-os kódlap, csak mert ilyen még nem volt.
;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#10043) F e Z o válasza Snooker (#10041) üzenetére


F e Z o
veterán

Nyilván az összes tesco extra-ban.

Nem tudok online lenni, csak nálam van ilyen hiba?

H2O über alles!

(#10044) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hello....van még 3 óra trialom... azt letudom még játszani ebben az évszázadban....??

:B

(#10045) kisbancsa


kisbancsa
senior tag

nyeeeh meghaltak a szerverek?:(

Térdig érő szélben kekszet kaszálni hülyeség, mert néma gyereknek még a vak anyja se látja a fától az erdőt

(#10046) kisza25 válasza N@idia (#10035) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

véletlen nem dx 12-ben tolod? ott nekem is droppolt, meg v-sync is ment alapból, dx 11 és hasonló gépemen semmi dropp, a te géped még erősebb is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#10047) STC Speed válasza daveoff (#10039) üzenetére


STC Speed
őstag

Erdemes feltenn?:)

(#10048) Laraxior válasza kisbancsa (#10045) üzenetére


Laraxior
titán

:K
Nekem el se mentette a rangom. 48-ról 50-re. Kiléptem a játékból, látom még mindig 48 vagyok :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#10049) Lac-coo


Lac-coo
őstag

Haliho !

BF1 hol tarolja es milyen fileba a kontroll beallitasokat es/vagy higy tudnam megoldani, higy felvaltva ket kulonbozo billkiosztassal hasznaljam ? En nyilakkal jatszom fiam meg wasd vel, szoval jo lenne valahogy egyszeruen cserelgetni..

Thx !!! :)

(#10050) makro válasza kisbancsa (#10045) üzenetére


makro
aktív tag

Sajnos tapasztalom én is :(

+ 1 kérdés: A battlepack-ek csak a kör végig nyithatók ki? Kaptam már pár darabot, de sehol sem találom őket....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.