Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) feco70 válasza zzola (#15497) üzenetére


feco70
senior tag

Persze, hogy kedvenc, közelről nem kell célozni sokszor. És baromi erős.

(#15502) daveoff válasza feco70 (#15501) üzenetére


daveoff
veterán

Ez hülyeség, kell vele célozni, és nem is akárhogy, pontosan. Ráadásul elég bugosan hitel, és csak közelre egy lövés. De ez az egyetlen olyan fegyver, aminek valamirevaló sebzése van, én is előszeretettel használom adott pályakon.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15503) taknyí


taknyí
senior tag

BF1 még mindig nem szereti az AB-t leáll a működése... Így tuning a kártyára mivel oldható meg?

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#15504) R3laX válasza taknyí (#15503) üzenetére


R3laX
addikt

Nincs már gondja vele, DX12-ben fagyogatott, de ezt a legújabb Riva Tuner Statistics megoldja v6.5.1 . Illetve az MSI AB-ból a 4.3.0 Final/Stable verzió.

(#15505) feco70 válasza daveoff (#15502) üzenetére


feco70
senior tag

Hát én nem tudom, de csipőből úgy le szoktak durrantani közelről, hogy csak pillázok.
Messzebre persze más a helyzet.

[ Szerkesztve ]

(#15506) zzola válasza feco70 (#15505) üzenetére


zzola
félisten

Rövid és közép távra nagyon jó, én szinte csak azzal megyek.... :DDD

(#15507) daveoff válasza feco70 (#15505) üzenetére


daveoff
veterán

Próbáld ki, azután Te se fogod szidni!:D Legtöbb killem nekem is azzal van.;)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15508) feco70 válasza daveoff (#15507) üzenetére


feco70
senior tag

Persze szoktam én is használni, ha már nagyon felba. akkor én is előveszem, de ennyire nem szabadna erősnek lenni a többihez képest. Amugy most értem el a tizes szintet sniperrel, nem nagyon szoktam csipázni.
Nagyon jó szerintem a Martini-Henry, amit most kaptam utolsó fegyverként

(#15509) daveoff válasza feco70 (#15508) üzenetére


daveoff
veterán

Hát engem ez a csipa sweet spot rendszer sokkal jobban felidegel, pl a martini-henry is. Ez hogy bivaly erös puska pl 10 m-ről nem one shot, de 80m-ről igen, ez agyrém. Ennél nagyobb ökörséget ki sem találhattak volna....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15510) spanglee001


spanglee001
addikt

uj játékmód a héten

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15511) Zso Ro válasza giornalista (#15473) üzenetére


Zso Ro
senior tag

+1 like

(#15512) envagyok


envagyok
veterán

Sziasztok,
Van vmi program arra, hogy játék közben monitorozzam az fps-t, cpu terhelést, gpu terhelést, memóriát?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15513) CptAdamica válasza spanglee001 (#15510) üzenetére


CptAdamica
veterán

Atya világ, sniper 2x-es sebzés, erre se fogok felmenni, az tui...

Megyen!

(#15514) atee válasza envagyok (#15512) üzenetére


atee
őstag

MSI AB

D-day 2002-01-04 01:54

(#15515) feco70 válasza daveoff (#15509) üzenetére


feco70
senior tag

Igen, ez is nagyon erős fegyver lett, kicsit javíthatnának rajtuk.

(#15516) prokxy válasza spanglee001 (#15510) üzenetére


prokxy
veterán

Most komolyan, ennek mi értelme van? :U
Főleg a játékos társadalmat ismerve, a rushnál a védők nyernek, mert a támadók is ott fogak a bázisukon gubbasztani a csipa fegyókkal a domb oldalán. :W

Múltkor Fao-n rusholtunk, mi támadtunk, elhoztam a tankot, odamentem a ponthoz, aki bent ült, írtam neki, h szálljon ki, direkt el is nyomtam a füstöt, de neeem, ott ül végig az idióta benne...de senki nem élesített.

Nem mellesleg hülye lennék kimenni a terepre vagy bárhová a medic-kel, mert ha akár lábon is lőnek, akkor is ámen van. Szóval ez elég ratyi próbálkozás, de ne legyen igazam. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15517) guftabi96 válasza daveoff (#15509) üzenetére


guftabi96
addikt

ritka nagy baromság az biztos, de gondolom a balansz miatt csinálták ezeket. (ésszerűbb magyarázatot nem tudok rá adni én se)

(#15510) spanglee001
Hátha a sok egész meccsen egy helyen campelő idióta átmegy erre a játékmódra cq helyett, és máris jobb lesz a cq :D
Pedig lehet csipával is folyamatosan mozogva játszani, most én is próbálgattam, és elég jól lehet vele aprítani, ha odafigyel az ember. :K

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#15518) F e Z o válasza envagyok (#15512) üzenetére


F e Z o
veterán

(#15519) F e Z o


F e Z o
veterán

Az miért van, hogy menüben olykor tudok csatlakozni játékban lévő ismerőseimhez, néha meg csak invitálni tudok?

H2O über alles!

(#15520) Enton válasza F e Z o (#15519) üzenetére


Enton
addikt

Az invitálásnál te már épp csatlakozol valahova vagy már játékban vagy. De join-olni másra mikor már játszol akkor lehet hogy nem lehet és előtte ki kell lépni az éppen futtó session-ből. Mundjuk ez így elég hülye megoldás.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#15521) prokxy válasza Enton (#15520) üzenetére


prokxy
veterán

Originből kell csatlakozni, akár partyba is, úgy általában jól működik.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15522) SkyS1gn válasza CptAdamica (#15513) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pont ezt néztem.... annyira hülyék ezek akik ezt csinálják de tényleg, ezért rinyálnak erre 2x rosszabbá teszik medicsnek esélye sem lesz.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#15523) prokxy válasza SkyS1gn (#15522) üzenetére


prokxy
veterán

Akkor érted, legyen sniper only vagy medic only, mitbánomén, de ez így elég béna.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15524) daveoff válasza SkyS1gn (#15522) üzenetére


daveoff
veterán

Rendkívül kreatívak a dice-nál.......ja nem....:(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#15525) scope2007


scope2007
addikt

Azt hiszem a héten még nem is játszottam a játékkal
Ez egyből két dolgot is jelent lehet xD

1. Nem is olyan jó játék
2. Ma azért lehet már kellene

Ezzel nem ütöm egyikkel a másikat :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#15526) N@idia válasza taknyí (#15503) üzenetére


N@idia
őstag

Ez nem igaz, mert nekem OC-val megy a kártya és egyszer nem fagyott ki a BF1 pedig AB-t használok :K

Tegnap este kipróbáltam a játékot V-sync nélkül és olyan szinten megszűnt az input lag, hogy gyalog olyan statokat lőttem, hogy alig hittem a szememnek. A képtörés viszont baromi zavaró, erre nincs valami megoldás :F

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#15527) Armatura válasza spanglee001 (#15510) üzenetére


Armatura
tag

Már él,kipróbáltam...agyrém.TDM-nek állóháború,T-com szerűségnek meg egyáltalán nem jó,mivel senki nem azzal foglalkozik.

Péter odaszól Jézusnak: - Pszt, Júdás kérdezi, tudsz csinálni lisztből kokaint?----Képeim: https://www.flickr.com/photos/142115553@N07/

(#15528) redingitell válasza N@idia (#15526) üzenetére


redingitell
senior tag

Kèptörès ellen: gsync, freesync

(#15529) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nincs felgyógyulás, csak ha az orvos segít, a spawn meg 30 mp-et kell várni ha meghalsz. Mindenki sniperezik, aki előbb kiszúrja a másik az életben marad. Orvos fegyóját is fehúzhatták volna. Vagy olyan sniper-eket engedjenek amin nincs távcső. Nyílt irányzék mindenkinek és akkor lehet erősebb a sniper.

PSN: szuhi

(#15530) R3laX válasza N@idia (#15526) üzenetére


R3laX
addikt

Kezdetleges megoldásnak vmi hasonlót keress Nvidán:
Nekem max @71Hz-et bír :)
Link

[ Szerkesztve ]

(#15531) envagyok válasza F e Z o (#15518) üzenetére


envagyok
veterán

Nekem ha elindítom az MSI afterburnert, akkor töltés közben hibával kiáll a BF.
Ha nem fut, akkor meg elindul :(

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#15532) csabooooo válasza envagyok (#15531) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Ugyanez nálam is, de csak DX12-ben.

(#15533) F e Z o válasza envagyok (#15531) üzenetére


F e Z o
veterán

Érdekes, mert nekem mindig fut, viszont kiíratni csak dx 11-ben tudok.

H2O über alles!

(#15534) fuvi válasza N@idia (#15526) üzenetére


fuvi
senior tag

fixálod az FPS-ed a monitorod frekvenciájára +1
nekem 120Hz-es monitornál 121re rögzített FPS-sel nincs képtörés és inputlag
persze ehez le kellett butitani a grafikát

(#15535) R3laX válasza F e Z o (#15533) üzenetére


R3laX
addikt

Rakjátok fel a legújabb MSI AB-t és külön megjelent már a Riva Tuner Statistics legújabb verziója, ahogy pár sorral feljebb leírtam :) . Így nem fagy ki DX12-nél, illetve tud is monitorozni mindent.

(#15536) prokxy válasza fuvi (#15534) üzenetére


prokxy
veterán

Egyébként csak bizonyos monitorok képfrissítési frekvenciáját lehet módosítani? Gondolom, ami fix 60 az nem megy sehogy, pl.: LG 27EA63

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15537) gyiku válasza prokxy (#15536) üzenetére


gyiku
nagyúr

lehet 'tuningolni', de vagy birja, vagy nem. lehet fel tudod huzni 75hz-re, de dobalja a frameket. fix 60hz-bol viszont sosem lesz 120/144.

hüllő

(#15538) fuvi válasza prokxy (#15536) üzenetére


fuvi
senior tag

itt van egy kis leírás erről angolul
sajna monitorod nem ismerem

(#15539) steele80 válasza prokxy (#15536) üzenetére


steele80
senior tag

Nekem a fix 60-as Samsung SA350 fel tud menni 75 -re. Beállítod a control panelen, majd a monitort az op rendszerben és végül a játékban. Észrevehető a különbség és akkor milyen lehet a 144!

[ Szerkesztve ]

(#15540) prokxy válasza fuvi (#15538) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz szépen, ahogy elnézem, sokat nem érnék vele, most 60 vagy 75...majd vmikor beruházok egy 144-esre, csak egyelőre nem látom az előnyét és így vhogy nem szívesen adok ki rá olyan bazi sokat. :)

#15539) steele80: képek alapján kb nekem ugyanaz a 60-75, de majd megnézem akkor, privi...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15541) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ez az új mode borzalmas. Ne próbáljátok ki...

(#15542) Czvik2.0 válasza N@idia (#15526) üzenetére


Czvik2.0
tag

De van. Fast sync. Én azt úgy használom. Fps meg van képtörés nincs és input lagot sem érzek. :)

(#15543) Deftyyy válasza prokxy (#15540) üzenetére


Deftyyy
tag

Előnye csak akkor, van ha ilyen fps vér pistike vagy aki az ég egy f*szát is le akarja lőni az égről. :D Biztos jó meg minden de énis azért nem cserélek mert egy értelmes gsynces ott van 200 ropiba. Annyit meg nem ér max annak akinek tömve van a zsebe. :D

(#15544) gyiku válasza Deftyyy (#15543) üzenetére


gyiku
nagyúr

belenyultal, prokxy pont ilyen :K

hüllő

(#15545) spanglee001


spanglee001
addikt

hát ha bárkit megkérdezel aki használt 144es monitort, az megmondja hogy soha többet nem menne vissza 60hz-re ez tény. ha bivaly a VGA-d akkor nem fontos gsync, viszont ha nem tudod a 144fps-t tartani akkor kell a gsync :K a freesync az valami áemdé minőségú valami lehet azzal ne foglalkozz ;]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#15546) Zso Ro válasza F e Z o (#15533) üzenetére


Zso Ro
senior tag

kiírja az dx12-ben is.R3laX szolgáltatja a linkeket már sokadjára hozzá

[ Szerkesztve ]

(#15547) gyiku válasza spanglee001 (#15545) üzenetére


gyiku
nagyúr

az a valami ugyanaz, mint a dzsiszink, csak ingyen van :P

hüllő

(#15548) Kucsek válasza daveoff (#15488) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Szia,

Nem hiszem, hogy bármilyen csere is segíteni fog.
Nálunk ez úgy szokott kezdődni, hogy amikor haverral játszunk (egy utcában lakunk/invitel) és valamelyikünk szétkapcsol, akkor már a másik számíthat rá, hogy perceken belül ugyanerre a sorsra jut. Ez csak egyszer történik meg, mint már mondtam, és utána a nap folyamán már nem.
Tegnap pl egy másik haver is így járt, aki jóval messzebb lakik tőlünk, és a szolgáltatója is más. Tehát már szolgáltatóra sem tudom fogni. Jó lenne, ha nem csak Hollandiában telepítenének szervereket, pl Németország is rendben volt bf4 esetében.

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#15549) Stunts666


Stunts666
őstag

Élvezd a játékot, azt jól van... :D

(#15550) daveoff válasza Kucsek (#15548) üzenetére


daveoff
veterán

igazad lesz, ez a játék hibája lesz, vagy éppen az én pozicióm az adott szerverhez képest. most pl kikapcsoltam wifit, wi-free, mindent, és így is az első körben ledobott.

bf4-ben pl kizárólag német szervereken játszottam, és ilyen 30-40-es pinggel, nem is dobott le egyszer sem. itt ugye csak quick match-eket játszunk a hulladék server browser miatt, ezért gondolom berak olyan szerverekre, ahova egyébként az életben nem mennék, aztán le is vág.

szóval kijelenthetem, hogy ez a köcsög játék szivat, de most már sok lesz....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.