Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41251) free_jack


free_jack
csendes tag

(#41253) voodoo98 válasza -FreaK- (#41252) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

:C Ez jó! :)
De szerintem azért is van, mert most akcióban volt Steamen a játék, talán 5euró volt.
Sokan behúzták. De nem baj ez.

Jackfrags videója

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41254) astrojoe12


astrojoe12
tag

Letöltöttem én is a nagy hype miatt, de már tudom hogy miért hagytam abba ezt a részt. :( :( :( KURVASOK a csaló. :(( :((

Láthatatlan emberkék futkároznak, csak a fegyverük látszik a levegőben, nem lehet lelőni őket, átmennek a falon, gyorsabban futnak mint a ló... ma játszottam négy órát és végig azon voltam, hogy majd a következő pályán már nem lesznek... hát elképesztő nagyot tévedtem, az egész játék tele van engine owning csalókkal.

Ilyen nevekkel, hogy 246154172 és 127 / 2 K/D ... A statját nem lehet lekérni, amikor jelenteni akarom ERROR hibaüzenet.

ANNYIRA HÜLYÉK VAGYUNK, HOGY MÉG JÁTSZUINK VELE. CSAK MI TEHETÜNK RÓLA, HAGYJUK MAGUNKAT HÜLYÉRE VENNI.

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#41255) free_jack


free_jack
csendes tag

Battlefield 1942: Burnbaby
Battlefield 1: SniperHunter0721
https://www.twitch.tv/sniperhunter0721/

(#41256) -FreaK- válasza astrojoe12 (#41254) üzenetére


-FreaK-
veterán

Sajnálom hogy ezt tapasztaltad, de én rendszeresen játszom vele, majdnem minden nap, és egyáltalán nem találom ilyen rossznak a helyzetet, közel sem.
Igen, előfordul néha hogy van ilyen csaló, akár többször is egy nap, de sokszor napokon keresztül (1-2-3 óra/nap) sem találkozom velük.

A legtöbb ilyen játékban találni sajnos csalókat, mert mindig egy lépéssel előrébb járnak mint a fejlesztők.
Pl. Ott a az új cod, szinte még meg sem jelent, máris vannak csalók.

Nekem továbbra is ez a kedvenc játékom, ennyi év után is.

[ Szerkesztve ]

(#41257) Źşë'


Źşë'
addikt

sziasztok, nemrég felraktam a bf1et újra, steames, és a menüben nincs video, hanem ilyen fekete a háttér, az írásokat is alig lehet itt ott kivenni, rágugliztam, ott valszeg egy régebbi változat lehetett - ki be kapcsoltak grafikai dolgokat és megjavult, de ez nálam nem segít, van valami common megoldás erre a dologra?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#41258) free_jack válasza -FreaK- (#41256) üzenetére


free_jack
csendes tag

kitartás öregfiuk
battlefield tracker még muxik?

(#41259) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

az ilyenek miatt hagytam abba a játékot :( [Csaló] ketten voltak ráadásul csak külön csapatban.

(#41260) free_jack válasza Nemo1001 (#41259) üzenetére


free_jack
csendes tag

a modern (2022-es) fegyver is számit ám

(#41261) golyani


golyani
addikt

Hali!

Új VGA-val (6700XT, Win11) előjött egy érdekes hiba, vagy nem tudom minek nevezzem, mert igazándiból azon kívül, hogy fura nem okoz különösebb gondot. Egy idő után némelyik ablak üveg átvált színesre, pl lilára, de van olyan, hogy kintről zöld, bentről sárga. Valaki találkozott már ilyennel? Általában azok, amiket nem lehet kilőni.

(#41262) golyani válasza golyani (#41261) üzenetére


golyani
addikt

Ez Amien-en van. Ballroom Blitz-en láttam eyg fa alatt egy kékes színezetű téglalapot egy fa alatt. Egyéb játékban BFV, AC Valhalla nincs ilyen.


[ Szerkesztve ]

(#41263) voodoo98 válasza golyani (#41262) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Érdekes.
Nekem sárga és zöld artifactok voltak. Itt-ott fények. De ilyet még nem láttam.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41264) akerbis


akerbis
aktív tag

Szerintem is jobb ez a rész, mint a V. Szeretem hogy dobálja a plecsniket és az egész nekem hangulatosabb, élvezetesebb mint a következő rész. Eddig 12 órát játszottam vele. Kérdésem is akad, a battlepackekben amiket találok azok ugye csak a single részben lesznek elérhetők?

IT Phone :) Gábor

(#41265) voodoo98 válasza akerbis (#41264) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Nem, a multiban. Fegyver és jármű skinek, vmint melee fegyverek puzzle darabjai vannak benne főleg. Utóbbiból 5db kell kigyűjteni és akkor lehet "összerakni" a fegyvert.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41266) free_jack


free_jack
csendes tag

az ügyeletes topicgazda megérdemel egy virtuális pacsit
csak igy tovább

(#41267) free_jack válasza free_jack (#41266) üzenetére


free_jack
csendes tag

Angelikának ma van a névnapja, isten éltesse (SniperHunter0721)

az én adatlapom valakinek szurja a szemét?

[ Szerkesztve ]

(#41268) Varga György


Varga György
csendes tag

Üdv annyi lenne a kérdésem, hogy soha nem volt gondom a játékkal. Most meg azt csinálja, hogy elindítom az originen keresztül betölt, de csak az egér reagál, a háttér nem aktív olyan mintha kifagyott volna. A múltkor elindult, kiléptem később már megint nem reagált. Valaki járt már így? Be frissítettem mindent újra raktam a játékot az origint, a windows is frissítve lett, de nem működik. ötlet esettleg :F

(#41269) free_jack


free_jack
csendes tag

Vajon ki lesz az utolsó mohikán?

(#41270) akerbis válasza voodoo98 (#41265) üzenetére


akerbis
aktív tag

Köszönöm! Nevet hol lehet módosítani? Mert nekem a Steam acc nevet állította be és az csupa kis betű.

Különben nekem, aki igazából BF-et csak Bad Campany 2-őt nyomtam, ez a rész tetszik legjobban amellett. A 4-be már nehéz kezdőként becsatlakozni, a V-ben nekem szarul hordanak a fegyverek a 2042 meg már döcögős a gépemen. Ez az 1 hangulatban és kivitelezésben is igazi profi munka. Jók a pályák, sosem látott fegyverekkel lehet nyomulni, jó a balance minden téren és igazi csapatmunkát lehet benne művelni pub servereken is. Legalábbis ha a tankos nem csak öncélúan használja a cuccot.

[ Szerkesztve ]

IT Phone :) Gábor

(#41271) akerbis


akerbis
aktív tag

Szóval a EA kliensben van ilyen hogy My Profil / EDIT PROFIL . Itt beállítódott a nickname amit szeretnék de játékban nem változott. Felvilágosítana valaki?

OK. Szóval böngészőben el kell menni az EA.com-ra bejelentkezni a fiókba és ott van Account Setting. Valszeg így jó lesz.

[ Szerkesztve ]

IT Phone :) Gábor

(#41272) sixpak válasza akerbis (#41271) üzenetére


sixpak
nagyúr

Igen, ott tudod megváltoztatni.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41273) free_jack


free_jack
csendes tag

csak igy tovább, öregfiuk, idén mikor lesz a gála?

A Szárnyak, ismert még Fiatal sasok címmel is (eredeti cím: Wings) 1927-ben bemutatott amerikai romantikus háborús dráma, amelyet William A. Wellman rendezett. Ez volt az első film mely elnyerte a legjobb filmnek járó Oscar-díjat

(#41274) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Már volt. :U

(#41275) free_jack válasza Tomassy00 (#41274) üzenetére


free_jack
csendes tag

2022-09-11 napon készült a screenshot
holnap ránézek a játékra és az eredeti sg.hu topicra, hogy van-e valami változás

(#41276) Gainka


Gainka
őstag

Ti sem tudtok felcsatlakozni? Bf 4 sem megy nekem..

(#41277) H.lacika válasza Gainka (#41276) üzenetére


H.lacika
tag

Hali
Nem megy itt se az 1, EA server gond lehet :(

(#41278) free_jack válasza H.lacika (#41277) üzenetére


free_jack
csendes tag

back_to_the_90s.jpg

(#41279) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Hali!

Van még aki játszik, és lehet hozzá csatlakozni? Le volt árazva Steam-en és 13-as szinten vagyok még. Jó lenne olyannal aki tudja mi merre hány méter. (járművek, egyéb módok, taktikák, trükkök...stb)

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#41280) Gainka válasza }{3@Đ$}{0ot (#41279) üzenetére


Gainka
őstag

Hali, van hogy fennt vagyok, föleg mikor rá érek és felmérgel az 5 a sok csaloval. Nagymester nem vagyok viszont nálam sem sokan nyomják az 1-et. Név ugyan ez.

(#41281) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Kampányban (codex, field manuals) ha mindent összeszedek akkor ad valamit?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#41282) free_jack


free_jack
csendes tag

érdekes, hogy tényleg csak azért zsarolnak (ea help), hogy ne megoldatlan problémának tünjön hosszu távon, vagyis fogadd el a saját magad a megoldást?

(#41283) Gainka


Gainka
őstag

Hali, átmásoltam egy másik particiora a Bf 1-et, volt már ezen de igy most nem tudom inditani a felülvizsgálatot mert kevesli a helyet, csak az ujbol letöltés maradt mint opscio? :))

(#41284) FollowTheORI válasza Gainka (#41283) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Milyen felülvizsgálatot? Egyébként csak simán telepíteni kell az új helyre és meg szokta találni az EA app az ott lévő fájlokat. Főleg, ha nem hiányzik update róluk.

Alternatíva, hogy ha már átmásoltad előbb törlöd az eredeti telepítést rendesen, és utána csinálod a fentit, ha nem így csináltad.

Vagy ha így se megy, talán még működik az elidítod a telepítést/letöltést, pause rá, felülírod a fájlokat a teljes másolattal és folytatod a telepítést/letöltést.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#41285) Gainka válasza FollowTheORI (#41284) üzenetére


Gainka
őstag

Ja igen Repair, tehát javitás ,az utolso ötlet jó lehet! Meg akartam menekülni az ujboli letöltéstöl, 100 gigás a particio ha ide letöltöm müködik, nagyobb particiora másolom müködik ilyen térennincs gond, de ha ide másolom erre a 100gigás particiora akkor meg nem tudom rányomni a javitást mert keveselli a helyet. :D

(#41286) free_jack válasza Gainka (#41285) üzenetére


free_jack
csendes tag

hajrá néma leventék

[ Szerkesztve ]

(#41287) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok,

BF1-ben teljesen kezdőnek lenne-e pár tippetek map és játékmód választáshoz? Becsatlakozgatok serverekre, de elképesztő szintbeli különbségeket érzek, illetve nagyon zsúfolt pályákat találok, ahol mindenhonnan is jön az ellen, így nem sok esély van átlátni és ráérezni a gamera :D. Kicsit nyugisabb map melyik lenne, ahol lehet egy kicsit értelmesebben szakaszokban is mozogni? (BF 2042-őt épp most töröltem és hintettem be sóval, mert undorító lett, gondoltam megpróbálom az 1-et. Ez mérföldekkel jobb, de nincs meg az a flow, ami meg volt BF3-ban és 4-ben is, de érzem, hogy lehetne ez jobb is... :)) )

(#41288) sixpak válasza q13579 (#41287) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hello, játssz Operation-t, ott valamennyire kiszámítható a történet, attack or defend....nem mellesleg baromi hangulatos is. Én nem is játszottam más módot BF1-ben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#41289) Gainka válasza q13579 (#41287) üzenetére


Gainka
őstag

Hali, az erdö bunker város mapok nehezebbek, a nagy mapokra menj ott jobban megoszlik a nép és a captur the flag modot ajánlom. Beállitásokban állisd a field of view-et 70-re, bf1 számomra különösen játszhatatlan kevés fov-val. :)

(#41290) free_jack


free_jack
csendes tag

The Austro-Hungarian Empire Strikes Back?

(#41291) Archduke


Archduke
újonc

Sziasztok! :B

Remélem jó helyre kerültem! :DD
Battlefield 1 mániás és játékosként keresem olyan társaim akikkel tudnék együtt játszani.
Hardcore-ba akikkel össze lehet dolgozni és kommunikálni is lehet !(Füles-mikrofon-nal játszom)
Archduke06-ként megtaláltok!

Az erő és a Battlefield 1 legyen mindannyiunkkal :B :C

:B

(#41292) Csaber


Csaber
senior tag

Sziasztok röviden megéri-e ryzen 3600-ról váltani 5700 X-re vagy 5800X-re észrevető-e Bf1-ben , a gépem többi része " cuccoknál " található , nem tudom monitort vagy procit fejlesszek előbb ...

(#41293) Csaber


Csaber
senior tag

Köszönöm a " segítséget " nézegetem videókat stb meg hirtelen az Alzán akciós lett a ryzen 5700X így ma procit rendeltem elvileg kb 30+% fullhd-én úgy hogy az 5700X-et 32 GB memóriával tesztelték 4*8 GB ( nagyon rossz felállás ryzen prociknál )a sima 3600-as 4250 Mhz-en ment fixen 2* 8 Gb memóriával ...( tuning nélkül nálam 4050-4100 MHz szalad a 3600-as...)

(#41294) voodoo98 válasza Csaber (#41292) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Szia, igen megéri. Minél erősebb a proci/ram annál jobb. Bf1 eléggé proci/ram igényes.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41295) }{3@Đ$}{0ot válasza Csaber (#41293) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Ryzen 5800X3D akkor már ami kifejezetten játékra van. Tudom kicsit drága ahhoz amit te szerettél volna.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#41296) bozont válasza voodoo98 (#41294) üzenetére


bozont
veterán

Mondjuk az is kérdés mik az elvárások. Nálam a 3600 simán tudott 150fps körül Bf1-ben. Én is 5700X-re cseréltem, de már nem próbáltam vele a játékot. Viszont Bf5-nél a 100-120fps helyett lett 140-150fps (1440p és 3060Ti mellett).

[ Szerkesztve ]

(#41297) free_jack


free_jack
csendes tag

nem lépünk kétszer ugyanabba folyóba?

(#41300) fanti


fanti
addikt

Multizik még valaki a BF1-el?

Vagy két hete alig van olyan szerver, ahol vannak is, tán összevissza 2db 64 fős van, ami nem üres...persze nyüzsögnek a csalók mindkettőn... :W

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#41301) voodoo98 válasza fanti (#41300) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Én par hete toltam 2 kort, nosztalgiabol. Akkor volt szerver. De most volt 2042 freeweekend es learazas is van. Gondolom mindenki ott van most, en is.

Most jott ki a season6 es az uj csalok elleni rendszer is.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#41302) Gainka válasza fanti (#41300) üzenetére


Gainka
őstag

Hello, szoktam néha és akkor van sok szerver, sokkal kevesebb csaloval találkozok mint BF5-ben, söt nem is emlékszem mostanaban csalora.

(#41303) M@rdel válasza fanti (#41300) üzenetére


M@rdel
őstag

A szerver keresőt reseteld, szokott segíteni!

(#41304) free_jack válasza M@rdel (#41303) üzenetére


free_jack
csendes tag

topicgizda, és két őstag
csak ennyit érek?

(#41305) free_jack válasza free_jack (#41304) üzenetére


free_jack
csendes tag

kezdek rájönni, hogy mi alapján müködik a hivatalos bf1 bannolás az EA answer HELP forumon
skinek, mi más

(#41306) Enigma1945 válasza free_jack (#41305) üzenetére


Enigma1945
őstag

Ez most mi? Csalások?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#41307) free_jack


free_jack
csendes tag

olyasmi, öregfiu

Az EA átmenetileg kikapcsolta a mikrotranzakciót a Star Wars Battlefront II-ben
A hatalmas felháborodás hatására kivették a játékból a kristályvásárlást, és elkezdték átdolgozni a rendszert.
2017.11.17. 09:19

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.