Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) sixpak válasza v!ct0y (#16150) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hát mondasz valamit, de tegyük hozzá, hogy a játék kiváló...lenne, ha a bosszantó hibái nem lennének.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16152) spanglee001 válasza ADAM1337 (#16148) üzenetére


spanglee001
addikt

500as vagy afelett nethez connect box jár az upcnél, a cisco nem bírja az IRAMot :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16153) guftabi96 válasza v!ct0y (#16150) üzenetére


guftabi96
addikt

Ámen :DDD

#KeepFightingMichael

(#16154) SkyS1gn válasza R3laX (#16147) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én ezt értem de azt írtad hogy olyat nem veszel ami jelenleg is van neked, ergo ellentmondtál magadnak :DDD

(#16149) sixpak

Nem említettem user errort. Max te láttad bele.

Arra próbálok rávilágítani hogy még mindíg kisebb az előfordulása mint annak hogy szarul fut.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16155) N@idia válasza ADAM1337 (#16130) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem is ez volt akadt a játék a hang is kb 2 napja van a gépbe 16Gb ram azóta minden rendben van a játékkal nem droppol és a hang sem akad, de más játékok is sokkal stabilabban futnak. A Mirror's Edge Catalyst játékkal nem tudtam vsnyc-et bekapcsolni, mert állandóan droppolt 45-35 re 60-ról amióta 16Gb ram van a gépben ultra beállításon vsync mellett beton stabil 60 fps van és ez csak a ramnak köszönhető :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16156) sixpak válasza SkyS1gn (#16154) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam jól fut. :D
De már le sem merem írni, mert a disconnected is akkor jött, miután beírtam ide, hogy nekem még nem volt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#16158) kisza25 válasza sixpak (#16149) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

"A modem ugyanaz 5 éve": lehet ez a baj, kiszáradtak a kondik:D
nekem TP-link 1043 volt tökéletes 5 évig, aztán jöttek a hibák, lecseréltem v3-ra most megint minden ok:D
N@idia: én ugyanezt tapasztaltam a nyáron és lehülyéztek:P
sixpak: valaki jóakaród olvassa a fórumot és intézett neked ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16159) SkyS1gn válasza kisza25 (#16158) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nálunk meg multkor egy áramszünet kivitte a modemet... az is mi :D (modem+ router kombó van, t-home only)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#16160) daveoff válasza R3laX (#16147) üzenetére


daveoff
veterán

Átraktam a boxot modem módba, és vettem egy routert pluszba. Kikapcsoltattam a wi-freet is, szerelő atnézett mindent, tökéletes a jel, nincs pocket loss sem. Friss win, friss játéktelepítés. Alfa-béta alatt egyszer sem fordult elő disconnected, itt is csak időközönként jön elő, de akkot szinte minden körben. Többi játéknál sosem volt ilyen, és most sincs. Na de ezeket már sokszor leírtam, ha ezek után még valaki azt hiszi nálam van a hiba, azzal nem tudok mit kezdeni, biztos igaza van...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16161) kisza25 válasza SkyS1gn (#16159) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

t-home modemet anno évente cserélte a szolgáltató, mert folyton meghalt.
most is lett cserélve egy ~7-8 hónapos, mert sebesebb lett a net (vidanet):D
az ember mondta, hogy 300 lett leselejtezve ebben a hónapban, a sávszél növelés miatt, nesze neked környezettudatosság :W
daveoff: pedig nálad van a hiba :( ;]
biztos mikor játszol asszony ossza meg éppen facén a fotókat és feltöltésnél ugye eldobja a játék a kapcsolatotD
Hányszor volt nekem ilyen mire csajomat leszoktattam róla, hogy mikor játszok, akkor nézzen sorozatot, de max böngésszen, de akkor se jutubot:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#16163) spanglee001 válasza daveoff (#16160) üzenetére


spanglee001
addikt

win10? az nálam alapból ilyen hibákat produkált még játék se kellett hozzá :C eldobta a netet, laggolt az egér a hang, a torrentek vagy nem töltöttek lefelé vagy felfelé vagy semmit sem csináltak :F aztán jöttek a random restartok kb 3 havonta rápróbálok a win10re hogy szar e még, de az ;] bár a laptopon nincs vele gond :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#16164) giornalista válasza daveoff (#16160) üzenetére


giornalista
senior tag

nem nagyon lehet erre mit mondani, mert nálad van, a játékosok 99%-ánál pedig nincs. nálam például kereken 0 a disconnectek száma 130 óra játék alatt. és ugyanazzal a játékkal, ugyanazzal a verzióval játszom, mint te. millió egy oka lehet, kérdés, milyen windowst használsz, mik futnak a háttérben, stb.

kibaszottul bosszantó lehet, de mégis inkább egyedi hiba ez, nem pedig általános. ettől neked még nem lesz jobb persze, de ez a játék fényéveket lépett előre a 3-4-hez képest megbízhatóságban, összeszedettségben.

(#16168) daveoff válasza giornalista (#16164) üzenetére


daveoff
veterán

Legfrissebb eredeti win10, semmi nem megy a háttérben. Most pl nem otthon vagyok, és itt nem dob le egyszer sem, gépen tuti minden, ebben soha nem is kételkedtem, egyedül a net lehet, da már azzal is mindent kipróbáltam, amit lehetett. És nem a net kapcsolat szakad meg, hanem az EA szerver dob le. Mondom én csak arra tudok gondolni, hogy az én földrajzi helyzetem nem tetszik az adott szervernek, túl messze vagyok, és a városi upc hálózat egyik végpontján, ezért szakad meg a kapcsolat. Mert ugye ebbe a szerencsétlen jatékban csak quick matcheket lehet nyomni, mert a browser kuka. Ugye bf3-4-ben csak 20-40 pinges német szerverken játszottam, itt neg ahova bedob az van....

Az utolsó mondatodat mégis milyen tényszerű dolgokkal tudod alátámasztani?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16169) Xaels válasza daveoff (#16168) üzenetére


Xaels
félisten

Nem akarok nagyon belemenni, de az nem lehet, hogy maga a net szolgáltatásod minősége nem állandó? Igaz nekem teljesen más a netem, de itt is van néha, hogy nem az igazi. Lassabban tölt be oldalakat vagy játékban nagyon rángat a lag. Havonta nálam max 1-2 ilyen van. Anno Digivel pl. COD rendszeresen kivágott minden nap pontban 8-kor mert akkor szórták az új ip-ket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16170) daveoff válasza Xaels (#16169) üzenetére


daveoff
veterán

Nem, a szerelő pont azt mondta, hogy nem érti miért van gondom, mert atom stabil a kapcsolat, tökéletes a jel minősége.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16171) Xaels válasza daveoff (#16170) üzenetére


Xaels
félisten

És a játékot akkor is néztétek amikor a szetelő kint volt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16172) giornalista válasza daveoff (#16170) üzenetére


giornalista
senior tag

a szerelő nyilván nem fogja a saját szolgáltatja nyakába varrni ezt.

nem értek hozzá, de nincsenek erre esetleg monitoring programok, amik figyelnék, hogy nincsenek-e akár csak néhány tized-századmásodperces kimaradások? akár ez is okozhat egy disconnectet, nem? a ping nem hiszem, hogy számít, vígan lehet 200-as pinggel is játszani, attól nem dob ki, csak a játékélmény lesz rosszabb.

(#16173) daveoff válasza giornalista (#16172) üzenetére


daveoff
veterán

a szerelő itt volt vagy két órát, és folyamatosan monitorozta a kapcsolatot, mutatta nekem is, hogy nézzem meg, szinte nincs is csomag veszteség, nagyon stabil a kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#16175) Pubszon válasza SkyS1gn (#16142) üzenetére


Pubszon
veterán

Miről beszélsz? Nekem sosem volt disconnect problémám. :U
Nekem csak olykor fps drop van, de az nem az én hibám miatt van.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16176) N@idia válasza Pubszon (#16175) üzenetére


N@idia
őstag

Hagyd a fenébe az fps drop-ot és gyere gamelni :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#16177) Beckett válasza daveoff (#16173) üzenetére


Beckett
tag

Csak hogy megnyugtassalak, nálam szuperül futott eddig, sőt most is jól megy de minden kör vagy 2 kör után server connection lost van, korábban pedig ez sose volt, szóval szerintem is valamit elkúrt az utolsó patch (nettel nálam sincs gond) :(

(#16178) Lendova válasza ADAM1337 (#16132) üzenetére


Lendova
őstag

Ennyit gyakran meg tud enni a játék. 8GB rammal szűkösen, de meglehetnél, 6 mellett nem csoda, hogy megakad.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16179) R3laX válasza SkyS1gn (#16154) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, de ezt nem vettem, hanem adták a szutyok UPC-hez. Annyira szerettem pedig a Digit :O , de itt nincs.

daveoff: Aha, akkor átraktad modem módba, de igazából tökmind1 tényleg... mert patch óta van.

[ Szerkesztve ]

(#16180) D00 válasza Lendova (#16178) üzenetére


D00
újonc

Pár napja vettem meg a játékot, de rendesen zabálja a RAM-ot " 16 GB " az biztos.

(#16181) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

A kérdésem, hogy félig régivonalas codosként (cod2, cod4, mw2, mw3) a széria legutóbbi darabjaival már nem szimpatizálva érdemes lenne-e PC-re megvennem a BF1-et? (Azokat kérdezem, akik BF1-eznek és régen játszottak ezekkel)

A BF4 single-vel játszottam havernál, kicsit más volt, az biztos, annyit nem játszottam vele, hogy tudjam, megszokom-e, viszont a CS:GO-t megvettem, mikor 1700 Ft körülre volt leárazva és az egyáltalán nem tetszett.

Annyi érdekelne, hogy a gépemen (i5-4590, 8GB RAM, GTX 960 4GB) futna-e úgy, hogy ne kelljen levennem FullHD-ről és úgy ne legyen csúnya 60 körüli FPS-nél. Gondolom FullHD maxhoz egy 1080 dukál, de annyit azért nem költenék. Később meggondolnék egy 1060-at, ha annyira elmerülnék benne.

Másik fontos dolog, hogy mennyi cheater van PC-n? Annál jobban nem b*ssza semmi jobban tönkre a multizás élményét...

Még annyi, hogy ha haver nélkül játszok, lehet-e lone wolfként nyomni, vagy ez is inkább team-oriented és kifoghatok teljesen inkompetens embereket, akik beazonosíthatlan nyelven egyfolytában ordibálnak a mikrofonba?

(#16182) Xaels válasza geckowize (#16181) üzenetére


Xaels
félisten

A Lonewolfozást elfelejtheted. Az első napok-hetek multiban az esés-kelésről fognak szólni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16183) lofagi válasza geckowize (#16181) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem nem fogod megbánni, ha beruházol rá. A single most sem erőssége a sorozatnak, viszont jóval élvezetesebb, mint a korábbi részeknél. A látvány és a valtozatosság itt is nagyon jó.

PC-n a csíter probléma mindig nagyobb gond, mint egy konzolon, itt sincs másképp. Szerncsére azért elmondható, hogy nem hemzsegnek még a csíterek és folyamatosan megy a bannolás is. Az eddigi játékaim során én kb 1 max 2 csíterrel találkoztam és azért már benne van jónéhány órám a játékban. Egyelőre még nem túl olcsó a játék ahoz, hogy sok csalónak megérje a játék megvétele.

Nyugodtan mehetsz multiba anélkül is, hogy ha épp nincs egy csapatod, de persze ez egy elég teamplayre kihegyezett játék ahol nem árt egy jól összeszokott társaság az eredményességhez, de lehetsz eredményes anélkül is és jól fogsz szórakozni egyedül is szerintem.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16184) bivalyolo


bivalyolo
őstag

Amikor játék közben pörög a loading a jobb felső sarokban olyankor vajon mit tölt? :U

"Let's agree to disagree!"

(#16185) Aventador91 válasza bivalyolo (#16184) üzenetére


Aventador91
őstag

minden olyat amitől beszarhat a játék ;]

(#16186) Pubszon válasza N@idia (#16176) üzenetére


Pubszon
veterán

Még most pihenek kicsit, de estére lesztek?
Kár hogy nincs battlelog, tegnap volt egy jó köröm tankal, 36-3, több mint 20k ponttal. :D

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#16188) pendre54 válasza geckowize (#16181) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
A BF4 single része egy kalap sz...-t ért, én is csak azért játszottam végig, mert csak így lehetett bizonyos fegyverekhez hozzájutni, ezért a BF1-re vonatkozóan erről semmilyen érdemi következtetést nem lehet levonni. A multi része viszont nagyon pipecre sikeredett, mondom ezt kb. 1800 óra után.
Ezzel együtt is azt mondom, hogy a BF1 nagyon más, mint a BF4. A single rész elég hangulatos, jól átjön az I. vh-s hangulat, a grafikai része is ütős. A multi részével kapcsolatosan meg olvasgass vissza itt a topikban, meg nézz meg pár videót, többek között az összefoglalóban lévőeket is, így jobban képben leszel.
Nálam egy i5-4570S-es procival, egy 4 gigás GTX 960-al, 16 GB memóriával, 1920x1080-as felbontáson, kb. medium + DX12 beállítások alatt, átlag 70-80 fps van, 64 bites Win 10-en, szóval a konfigodon simán menni fog.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#16189) Ellia válasza geckowize (#16181) üzenetére


Ellia
addikt

Hali! Én hasonló konfigon játszok (adatlapomon), lényegében fHD maxon, nincs folyamatos 60fps-em, de nagy dropok se. Szóval a konfigod bőven elég alá, ha játszol kicsit a beállításokkal akkor meg sima a stabil 60, ha az a cél.

Cheaterel én még személy szerint nem találkoztam - de vannak, valószínúleg szerencsém volt.

Inkompetens emberek meg vannak. Főleg, hogy valamiért mindenki sniper akar lenni... De attól még játszható :)

[ Szerkesztve ]

(#16194) jety91 válasza ADAM1337 (#16144) üzenetére


jety91
őstag

Az meg AMD driver hiba lesz. Elvileg a 12.1-esben már nincsen ez, legalábbis én már nem tapasztalom amióta az van fent.

(#16195) ADAM1337 válasza geckowize (#16181) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én még a cs1.6-al kezdtem én a source miatt vcodosként kezdtem az fps pályámat, és azt mondom megéri.
cod2-ben több ezer órám volt és több tucat lanom., szóval megéri.

(#16198) bul07


bul07
nagyúr

Lehet volt már róla szó

Lehet valamit azzal kezdeni hogy ne Alt+F4 keljen kilépni a játékból
Rendesen rányomok a pálya végén hogy Quit és kész sose lép ki

Nagyon bosszantó hogy ilyen banális dolog nem működik

Ma kép
A zászló megnőtt a pálya felé :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16199) feenty


feenty
aktív tag

Néha vannak jó pillanataim, de alapvetően piszok noob-nak érzem magam BF1-ben....
Ennek tükrében van valaki akinek lenne kedve most vagy ma este partyban csapatni? (Éjfélig kaptam játék-kimenőt az asszonytól) :D Skype-TS és társai OK.
Origin PC ID: Feenty-HUN

[ Szerkesztve ]

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#16200) guftabi96 válasza geckowize (#16181) üzenetére


guftabi96
addikt

Nálam régen a cod2 ment nagyon, a 4 az valahogy kimaradt (vagyis nem kimaradt, mert azért abba is ment óra, de nem olyan sok), majd utána jött az MW2 AlterIW... Na ott megszűnt kb minden más játék (mai napig azt mondom, hogy a legjobb multis Cod valaha), kb csak azzal játszottam kb 2010-től addig, amíg végleg le nem döglött minden Mw2 multi próbálkozás. Ez kb pont akkor volt, amikor ingyenes lett a Bf3.. hát az eleje elég szenvedős volt Cod után, örültem, ha le tudtam valakit lőni. Szerencsére voltak "társak", akik már régebb óta játszottak Bf-fel.
Én azt mondom, hogy mindenképpen úgy csapatban kezdd el játszani, és úgy hamar belejön az ember.

Most amúgy nincs proci a gépemben, ezért egy kis apu-s gépet használok, tegnap felraktam rá a cod4-et, és nagyon durván elszoktam tőle. Örülök ha megvan az 1-es kd :D Pedig nem játszottam rosszul, Bf-ben közel sem tartom magam olyan jónak. Valahogy már nincs meg az a gyorsaság bennem, mint régen. Furcsa.
Pedig igazából ha megnézem azt, hogy akkor milyen felszerelés állt a rendelkezésemre és most, akkor nagyon durva különbség van.

#KeepFightingMichael

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.