Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) zzola válasza Mengele (#39000) üzenetére


zzola
félisten

AMD! ;]

(#39002) Mengele válasza zzola (#39001) üzenetére


Mengele
tag

???

(#39003) craftsman01 válasza Csacse (#38992) üzenetére


craftsman01
senior tag

Win 7 ,te jó ég.Netre jó de ha komolyan játszol akkor akk muszáj a win 10. De már,de ezt már vagy két éve megkelett volna lépned.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#39004) pils00


pils00
tag

Köszi Pr0kxY! :R

(#39005) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Mostanában előjön néha egy bug, hogy nem tudok az egérrel függőlegesen célozni, csak vízszintesen, vagy legalább is a kép nem mozog fel-le, de azt hiszem a lövés azért igen. Hihetetlen idegesítő, respawn után megjavul de akkor is na.. más is találkozott már ilyennel?

[ Szerkesztve ]

(#39006) Hopkins95 válasza -FreaK- (#39005) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én a Fieldgunnál találkoztam vele, valamikor nem tudom fel le állítgatni, csak akkor szokott működni, ha respawnolok.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39007) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Új kari tesztek, leak info, 4k.
BF1 DX12-ben van, elvileg DX11-ben ez még jobb lehet.
Szept 19-et érdemes megvárni, de úgy néz ki hozza a +50%-ot (1080ti->2080ti).
Kiinduló pontnak nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39008) steele80 válasza voodoo98 (#39007) üzenetére


steele80
senior tag

Ja közel fél millióért! Nem tudom az idiotizmus mennyire tesz piacképessé egy ilyen kártyát.

(#39009) Snooker válasza steele80 (#39008) üzenetére


Snooker
senior tag

Nem mi vagyunk nekik az elsődleges piac.

(#39010) Gery9112 válasza Snooker (#39009) üzenetére


Gery9112
őstag

Az ár nem csak nekünk magas, számunkra csak magasabb. :DDD Az előző szériás kártyákból elég sok raktáron ragadt mert nem jött be a bányászok élete. Azzal, hogy ezt drágán adják az előzőeknek az árát meg leviszik elfogadhatóra egy ügyes húzás. Ha nincs annyi pénzed akkor veszel egy korábbi de még mindig kiválóan teljesítő kártyát = nekik jó mert megszabadulnak a beragadt készlettől. Ha meg van pénzed az is jó mert egy használt kocsi áráért veszel kártyát.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#39011) Snooker válasza Gery9112 (#39010) üzenetére


Snooker
senior tag

800 usd-nek írja a founder editiont.

Ha hozzávesszük az áfát meg a vámot, +a kereskedői árrést, az itthoni környezet teszi ezt kva drágává. tegyük fel fél millió egy ilyen kártya, most 278as usd árfolyammal nézve is közel 1800 dollárra jön ki...

(#39012) Gery9112 válasza Snooker (#39011) üzenetére


Gery9112
őstag

Oh, akkor ne haragudj. Lemaradtam pár brossurával. :DDD Még pár hete német oldalakon néztem az ajánlott árat és ott ilyen 1000-1100 euróra emlékszem. A 350-370.000 forint "barátibb" mint a fél misi. De még így is inkább megmaradok még egy darabig a 970-el, úgyis jön a Red Dead 2 meg most a Páukember hálózott be elég durván.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#39013) ForRedGlory válasza Snooker (#39011) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ezt ugye viccnek szantad?

Ki az az idiota, aki USA-bol hozza be a kartyat? Biztos megeri majd, ha gariztatni kell...

Nem beszelve, hogy az europai arakat kellene nezni, ami euroban van es joval tobb, mint az AFA mentes 800 dollar.

(#39014) Snooker válasza ForRedGlory (#39013) üzenetére


Snooker
senior tag

Te miből következtettél arra, hogy én azt javaslom, hogy az USAból hozasson be bárki vga-t magának?

(#39015) Laby


Laby
senior tag

Ma 15:00-tól valaki egy kis játékra kapható?
Ts vagy Discord nekem mindegy.

Origin: ZamboArpy

(#39016) ForRedGlory válasza Snooker (#39014) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Te irtad a US árat... tévednék? US árat írni totál hülyeség, mert a váltás a dollár és az euro között kb 1-1... Ami ott 800 dollár, az itt 800 euro, ami nem csak itthon jelent magasabb árat az US-hez képest. Nézd már meg a hivatalos euro árakat is. :U

[link]

A kedvedert megeztem az FE arat, ami az NVIDIA hivatalos oldala szerint 1200 dollar... hol 800 dollar?

[ Szerkesztve ]

(#39017) anubis6 válasza Csacse (#38992) üzenetére


anubis6
aktív tag

Nézd meg az eszközkezelőben az usb portok beállítását és állítsd be úgy az energiagazdálkodás fül alatt, hogy a winfos ne tudja kikapcsolni az eszközt.. hátha.. ha razered lenne, akkor a windows szolgáltatásoknál a razer scannert is le kéne állítsd.. win7-el driver problémák is lehetnek, próbálj ki többfélét

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#39018) Snooker válasza ForRedGlory (#39016) üzenetére


Snooker
senior tag

Itt olvastam az árakról.

:U

Azért a váltás a dollár és az euro között nehezen "kb 1-1"...főleg, ha 1000 dollár feletti termékről beszélünk... :U

De értem én mire gondolsz, mert a GOG-ot leszámítva (ami igazából csak jóváírja egy belső számlám az usd-euro árfolyam differenciát) kb minden cég ugyan azt az árat adja meg dollárban mint euroban.

Ja, és most abból, hogy US árat írtam, még mindig nem tudom, hogy szűrted le, hogy én azt javaslom, hogy onnan hozassák be a kártyát az emberek

[ Szerkesztve ]

(#39019) stoon


stoon
őstag

adtam érte 5 eurót :DDD (alap+ prém!)

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39020) PR0JECTNR56 válasza stoon (#39019) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jó döntés, ennyit bőven megér ez a játék. :K

(#39021) stoon válasza PR0JECTNR56 (#39020) üzenetére


stoon
őstag

Az még nem biztos, hogy játszani fogok vele! De mégis csak egy Battlefield :DDD

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#39022) PR0JECTNR56 válasza stoon (#39021) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Az első világégés meglehetősen szórakoztató digitális reprezentálása, van benne még gáz maszkos paripa is! :D

(#39023) ForRedGlory válasza Snooker (#39018) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Maradjunk annyiban, hogy meg azt sem vetted eszre, hogy a sima 2080 ara 800 dollar, de itt a TI-rol volt szo vegig, olvass mar vissza...

A dollaros hulyeseget hagyjuk, nem erted. Tema reszemrol lezarva...

(#39024) Snooker válasza ForRedGlory (#39023) üzenetére


Snooker
senior tag

Mit nem értek rajta? :C Legalább leírhatnád mit nem értek rajta és akkor nem maradnék full hülye. :U

(#39025) voodoo98


voodoo98
Topikgazda

Ingyenes a premium! :)

Forrás: twitter

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39026) zzola válasza voodoo98 (#39025) üzenetére


zzola
félisten

PC-t durván megdobta.

(#39027) nincsnév007 válasza voodoo98 (#39025) üzenetére


nincsnév007
őstag

pc-n az igen :Y

(#39028) stuszivadasz


stuszivadasz
kezdő

próbálja már meg valaki megmagyarázni, miért a pécés réteg vonzódik, tart ki leginkább a bf1 mellett
értem én, hogy ingyenes. de minden platformon
mire fel ez a kuszaság, eddig olyan szabályos volt minden

[ Szerkesztve ]

(#39029) zolka95


zolka95
őstag

Repülőztem és pisztollyal lelőttek a földről.
Kb 20 életem volt, de ez akkor is nevetséges. :DDD

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#39030) Popes


Popes
őstag

Csatlakoznék most már ide is :D , valaki írna egy gyorstalpalót egy kezdőnek aki csak a BF4-es járműveket ismeri és a többiek miatt megvette a játékot(kicsit megkésve :DDD ) hogy érdemes itt járművezni vagy tanuljak meg lőni. :U
Alfát, bétát, toltam, de azóta sok minden változhatott ezért nem tudom hogy merre induljak. Itt mi az élvezetesebb? (inf vagy jármű?)

Deus ex machina

(#39031) bul07


bul07
nagyúr

Szerintetek milyen ládát érdemes venni a 200-ast vagy a 450-est?
Van vagy 54.000 elkölteni valóm

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#39032) zzola válasza bul07 (#39031) üzenetére


zzola
félisten

200-ass szerintem xart sem ér! :DDD

(#39033) ForRedGlory válasza Popes (#39030) üzenetére


ForRedGlory
félisten

A legfontosabb dolog szerintem (parszaz ora tankozassal a hatam mogott) az, hogy tanulj meg vakon tolatni. Ha gaz van, akkor fust ki es egybol rukverc. Mondjuk ehhez beteve kell ismerni a palyakat. Neha tolatas kozben is van meglepetes kill, amikor atmesz valakin. :) Ne allj neki megfordulni, mert lassan fordul a tank es kilonek. A celzasra meg ra kell erezni, de az szerintem BF1-ben pont nem olyan konnyu. (Mondjuk a BF4-hez nem tudom hasonlitani, mert az a jatek a szememben szar). Aki "pro" az mar a repoket is le tudja vele loni. :D

(Multkor elso ket lovesemmel leesett az egrol ket gep es 5 kill volt a vege. Persze ez nem csak tudas, baromi nagy mak. Aki olyan hulye, hogy celkeresztben repul, meg is erdemli. Nem szeretek repulot loni, mert utana a verpistike csak ram fog vadaszni es tankkal nem nagyon lehet elbujni a repulok elol.)

Kulso nezetben mozogj es loj tavolabbra. Plusz kulso nezetben szep nagy reszt latsz a palyabol. Belso nezetet csak szukebb helyeken hasznalj, mert abban sok mindent nem latni.

[ Szerkesztve ]

(#39034) sith7


sith7
nagyúr

Mi van akkor, ha nem tudok V - vel tüzelési módot választani ?
Előző körben még tudtam, most már nem ... + nem látom amikor foglalunk, hogy pörög a szám, meg kit gyógyítok stb.
Néha jobb egeres célzás se működik ... :F ... nem gázmaszkban

(#39035) sith7 válasza sith7 (#39034) üzenetére


sith7
nagyúr

megoldva, kicsit benéztem ... azt nem láttam, hogy nem fehér a fegyvertulajdonságoknál a sorozatlövés :B

(#39036) FollowTheORI válasza voodoo98 (#39025) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Occóé van... veszik is. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#39037) FollowTheORI válasza bul07 (#39031) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A legolcsóbból kell venni amennyit csak tudsz. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#39038) Popes válasza ForRedGlory (#39033) üzenetére


Popes
őstag

Alfában a kis tank nem volt rossz, de gondolom már nem olyan op.
Viszont azt elég elkeserítőnek tartom hogy külső nézetből kell játszani hogy hatékony legyen az ember. :( Na majd meglátom hogy a LAV után mennyire fog felbaszni a lassúság meg a külső nézet. Na mindegy, lehet jobb ha előbb gyalog szerzek egy kis pályaismeretet és csak utána kezdem bosszantani magam. :D
Az infókat meg köszi. :R

Deus ex machina

(#39039) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok?
Vannak általatok kedvelt szerverek? Ahol sok a magyar? Lassan 50-es vagyok, még nem nagyon láttam magyart. (PC)

Press "F" to pay respects.

(#39040) betyarr


betyarr
veterán

bocsika a lámer kérdésért,de ez a gáme inkább solora vagy inkább multiplayerre van kihegyezve?ha utóbbi,attól még totál tolható soloban?

(#39041) Gery9112 válasza betyarr (#39040) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát van egy összetákolt, kötelező jelleggel beleerőszakolt kampány, ami maximum 5 óra alatt kijátszható. A sztoriorientált játékmenet sose a battlefield játékok lényege. Illetve a multiban nincsenek botok, már elég régóta.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#39042) betyarr válasza Gery9112 (#39041) üzenetére


betyarr
veterán

:R

(#39043) yakoozafm


yakoozafm
újonc

Sziasztok! Trench periscope használata közben az ellenfél látja-e a csillogást, mint a sniperek távcsövénél?

(#39044) craftsman01


craftsman01
senior tag

Üdv egy kérdés az egyéni rangnak mi a vége 50?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#39045) zzola válasza craftsman01 (#39044) üzenetére


zzola
félisten

150

(#39046) prokxy válasza craftsman01 (#39044) üzenetére


prokxy
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy Neked ez a kérdés irreleváns! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39047) voodoo98 válasza prokxy (#39046) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Megint nincs Heavy :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39048) prokxy válasza voodoo98 (#39047) üzenetére


prokxy
veterán

Sebaj, kapják be, múlt héten meglett a sárga csíkos, jó az! :D

Heti 1x belépek, road to BF V-t letolom és nekem kb ennyi már. :P

Az is vaux only, ahol max 2 kör alatt tuti megvan a 20e pont még félig AFK is vagyok! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#39049) voodoo98 válasza prokxy (#39048) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ugyanez van! :)
Annyi van még, hogy néha belépek farmolni, hogy meg legyen a 10000 scrap, ha esetleg beesik a hiányzó Heavy Tank vagy M1911 skin (ez mondjuk 300scrap lenne).

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#39050) craftsman01 válasza prokxy (#39046) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha viccnek szántad sajna nem nevetek gyakorolj még. Nem az általános szintet kérdeztem azt tudom,hogy 150 hanem azt ami a kaszthoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.