Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30901) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni hogy hol,milyen boltban érdemes ár/érték arányban legoptimálisabb helyen micro sd kártyát vételezni?4,6 vagy 8 gigásra gondoltam.
Esetleg ha van olyan online felület ami megbízható.?

(#30902) freaghill


freaghill
őstag

Nekem olyan problémám lenne, hogy most vettem ezt az lg gt540-et használtan meg is jött. Beraktam a simet kéri a kódot és egyszerűen nem reagál az érintésre. A gombokra igen, de érintésre egyszerűen nem akar. Lehet hogy át**sztak?

Telefonbeállításnál sem reagál semmire! :W

[ Szerkesztve ]

(#30903) prannk válasza freaghill (#30902) üzenetére


prannk
őstag

Lehet,hogy a szállítás közben történt a meghibásodás.Ezt nem tudhatod.. beszélj az eladóval.. + szállítócéggel is.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#30904) freaghill válasza prannk (#30903) üzenetére


freaghill
őstag

Ha az eladó szerint nem produkálta ezt, akkor mit tudok csinálni? Posta hozta. Kifizetik, vagy adnak valami kártérítést ha nem volt értéknyilvánítás?

Illetve akkor neki kéne intézkednie vagy nekem?

[ Szerkesztve ]

(#30905) prannk válasza freaghill (#30904) üzenetére


prannk
őstag

Ezt soha nem fogod megtudni,hogy milyen állapotban adta fel.. Posta csak akkor fizeti ki a terméket ha törékenyként vagy értékbiztos ként lett feladva. Mind a 2-en intézkedhettek. De lehet az eladó kamuzott.. Vaterán vetted? mert ott tudsz mit csinálni.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#30906) freaghill válasza prannk (#30905) üzenetére


freaghill
őstag

Itt hardverapron.

(#30907) prannk válasza freaghill (#30906) üzenetére


prannk
őstag

Akkor azt buktad mindenhogyan. Garancia van rá? Hogyan lett feladva? Próbáljátok megbeszélni az eladóval.. Vagy még a posta fizethet,ha úgy adta fel a vevő

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#30908) fuximaxi válasza freaghill (#30902) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Gyanús, hogy simán átvertek. Ezeknél a készülékeknél gyakori, hogy tönkre megy az érintőpanel. Ennek általában vannak előjelei és nem egyik napról a másikra történik.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30909) freaghill válasza prannk (#30907) üzenetére


freaghill
őstag

Ez volt az.
Elvileg ajánlva adta fel.

(#30910) fuximaxi válasza freaghill (#30909) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha nem veszi vissza, akkor nem hiszem, hogy tudsz vele bármit is kezdeni. Ahogy prannk is írta, a posta csak akkor foglalkozik vele, hogyha törékenyként volt megjelölve, vagy értékbiztosítva volt. Ezért preferálom én a személyes átvételt, és nem szoktam semmit sem postázni.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30911) prannk


prannk
őstag

Üdv! Előfizetőknek kérném a segítségüket.. Vettem a t-mobile egy telefont ECO XS előfizetői díjcsomaggal. Most aktiváltattam a sim kártyát és jött 3 új üzenet amibe azt írják sikeresen aktiváltuk a GO!NAPINET dijcsomagát. a másik az hogy a go!napinet promóció keretén belül aktiváltunk egy extra adategyenleget.
Ez most mi?? Én nem kértem semmiféle internet csomagot..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#30912) freaghill válasza fuximaxi (#30910) üzenetére


freaghill
őstag

Annak az esélye meg véleményem szerint túl jó fejnek kéne lennie, hogy visszavegye... =/

[ Szerkesztve ]

(#30913) jilian


jilian
addikt

Adott egy Samsung GT-C3300i.
Nincs rajta magyar nyelv.
Orvosolható?

(#30914) generic válasza jilian (#30913) üzenetére


generic
senior tag

Magyar fw kell rá, bármelyik sufni GSM-ben megoldható szinte már.

(#30915) jilian válasza generic (#30914) üzenetére


jilian
addikt

Én szeretném megcsinálni.
Mit kell tennem? :B

(#30916) generic válasza jilian (#30915) üzenetére


generic
senior tag

Ha valahol rátalálsz a magyar FW-re, akkor egy FW updater progival megoldható a felrakása! :)

(#30917) Bozek válasza sh4d0w (#30891) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit értesz online alatt? Az Eset-nek van mobilos változata, amihez elvileg még havonta kódot is lehet találni a PC Word-ben. :)

(#30918) Lilla03


Lilla03
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy IMEI szám alapján meg lehet nézni valahol, hogy garanciális e egy HTC készülék?

(#30919) jilian válasza generic (#30916) üzenetére


jilian
addikt

Tégla lett. :DDD
A flash írása végén elszáll a progi. :K

Holnap még megpróbálom másik 2 gépen...ha nem sikerül, szelektív hulladék lesz.

(#30920) meroly válasza Lilla03 (#30918) üzenetére


meroly
veterán

Azt hogy garanciális-e azt nem tudom, de ezen a linken gyártási időt látsz, abból már ki lehet következtetni.

Impossible is nothing

(#30921) Rivaul válasza freaghill (#30912) üzenetére


Rivaul
addikt

Jártam már én is sajna így. 250km ről jött a teló szintén digitizer halott. Nekem a srác be is ismerte pm-ben de xart a fejemre. Ha lemegyek érte s megtaposom az benzin s önbíráskodás. Ha feljelentem többet szívok. Alkatrésznek add el pár "K" ért hátha kell valakinek, én ezt tettem.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#30922) freaghill válasza Rivaul (#30921) üzenetére


freaghill
őstag

Köszi a tippet!

Meglátom mennyi lenne a digitizer meg a beépítés, de lehet az lesz a vége.

(#30923) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Most vettük egy Sony St25i telefont VIP-Phone-tól de meglepetésemre KÍNAI a telefon! Beállítottam neki hogy beviteli nyelv, meg minden magyar, mégis amikor gépelek kínai szöveget dobál ki!

Telepítettem az AnySoft Keyboardot, benyomom neki hogy azt használja, mégis kínai billentyűzetet használ! Tudja valaki hol lehet ezt beállítani? kitépem a hajam!
köszi

(#30924) Bozek válasza djnyakesz (#30923) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ne lepődj meg rajta, az ilyen üzletek szürkeimportos telefonokat árulnak, az esetek többségében a távol-keleti piacról. Amikor gépelsz valamit, akkor húzd le az értesítési sávot és ott válaszd ki az AnySoft Keyboard-ot (ha ICS van rajta). Ha GB, akkor meg ha jól emlékszem, akkor a beviteli mezőre kell hosszan nyomni és úgy jön ki a billentyűzetválasztó.

De én azt mondom, rakj fel egy szoftvert Flashtool-al, az a legbiztosabb. De előtte mentsd le a build.prop fájlt (a System mappában van, a lementéshez nem kell root), hogy a későbbiek folyamán vissza tudd állítani az eredeti állapotot, amennyiben garanciáztatni kell a telefont.

(#30925) djnyakesz válasza Bozek (#30924) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Szia!

Köszi a választ! Nem titok kicsit vissza kell rázódnom a buhera életbe, a jelenlegi telefonomhoz nem kellett ennyi macera (Optimus 2x) ez meg a páromé most amit vettünk, és hahh... na minde...köszi az infót, végül egy szoftverfrissítéssel tudtam változtatni a nyelven, de valószínűleg teszünk rá valami értelmes rendszert :)
üdv

(#30926) fuximaxi válasza freaghill (#30922) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha úgy gondolod, hogy otthon is meg tudod csinálni, akkor nem olyan sok.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30927) freaghill válasza fuximaxi (#30926) üzenetére


freaghill
őstag

Azon gondolkoztam most, hogy megveszek valami használt olcsó működő érintőplexit és úgy bemegyek, hogy cseréljék má ki nekem.
Csak az a gáz, hogy a külföldi oldalakon is minimum 2k, és a gsm boltba is 1-2kt elkérnek.

(#30928) Quiksilver válasza fuximaxi (#30897) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

sh4d0w, fuximaxi: De igen, a tárhely telt meg, de sehogyan se találunk megoldást...esetleg van ilyen app amivel át lehet helyezni dolgokat az sd kártyára? és pl olyan, hogy a képeket alapból oda tegye?

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#30929) fuximaxi válasza freaghill (#30927) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nem egy nagy szám kicserélni. Bár én nem nagyon költenék rá 3.000-nél többet. Fuss egy kört a csávóval, hátha sikerül valamit. Ha nem, akkor ad el alkatrésznek. Sajnos az a gyanúm, hogy az emberke szándékosan vert át. Ha nem sikerül semmire sem jutnod vele, akkor értékeld a az adásvétel egy fekete ponttal. Mielőtt bármit tennél, olvasd el az 1. hsz.-ban a szabályzatot.

Quiksilver: Nézd meg itt. A fényképezőnél be lehet állítani, hogy a képeket hova mentse.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30930) sh4d0w válasza Bozek (#30917) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Azt, hogy nem kell telepítenem semmit a telefonra, hanem interneten keresztül megcsinálja - mint ahogy asztali PC esetén történik.

https://www.coreinfinity.tech

(#30931) Quiksilver válasza fuximaxi (#30929) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Rendben, köszönöm...valamit próbálunk alkotni :)

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#30932) Bozek válasza sh4d0w (#30930) üzenetére


Bozek
nagyúr

Hát én a PC-t se bíznám online vírusirtóra, főleg, hogy úgy hozzáfér a gépedhez bárki közben, hiszen engedélyt adsz neki...

(#30933) atila4


atila4
senior tag

Sziasztok! Mobiltelefon eladáshoz hol találok adásvételi szerződést?

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#30934) Rivaul válasza atila4 (#30933) üzenetére


Rivaul
addikt

[link] Tessék egy minta ami alapján megírhatod. Egészítsd ki valamivel ha eszedbe jut abból baj nem lehet.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#30935) sonaj0203


sonaj0203
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valami olcsóbb dual sim-es, megbízható telefont? keret kb 10-20000ft Akár használt is jó.
Nem kell, hogy okos vagy érintős legyen. A lényeg, hogy a két simet úgy tudja kezelni, hogy amikor az egyiken épp beszélek, akkor a másikon az engem kereső félnek azt mondja, hogy pillanatnyilag nem elérhető ne !!!! hívás várakoztatás!!! legyen. :W

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#30936) fuximaxi válasza sonaj0203 (#30935) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Melyik okos telefont vegyem? topic
Milyen mobiltelefont vegyek? topic

A dual stand by-t kell kikapcsolni, és akkor nincs hívásvárakoztatás.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30937) sonaj0203 válasza fuximaxi (#30936) üzenetére


sonaj0203
aktív tag

Ooooh! :Y

Bocsi! :B

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Van úúgy, hogy nem úgy van.

(#30938) Klepti


Klepti
tag

Sziasztok!

Érdekes kérdésem lenne :D
Teljesen véletlenül nem tudja valaki annak a Logout posztnak a linkjét, ahol egy kedves fórumtárs leírta élményeit az első találkozásával az Androiddal?
Egy Spicát akart venni, de a szolgáltatónál (talán T) nem ismerték az Android fogalmát, mindent kamuztak neki, hogy az csak a Symbian köznyelvi szlengben, meg nem létezik ilyen, meg minden, csak kopjon már le, mert nem volt rajta a Spica dobozán a droid (az volt talán MOn az első kapható droidos telefon?)

Ha nem csal az emlékezetem, akkor egy hölgy tollából olvashattam ezt a bejegyzést, és pár éve jelent meg.

Köszönöm a segítséget, remélem valaki ráismer :D

(#30939) keke69 válasza atila4 (#30933) üzenetére


keke69
őstag

Én csináltam magamnak adásvételit mobilra ha érdekel elküldöm az e-mail címedre!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#30940) domerator válasza Klepti (#30938) üzenetére


domerator
veterán

aggleany blogját keresd

na itt is van

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30941) Klepti válasza domerator (#30940) üzenetére


Klepti
tag

Úristen, köszönöm!!! :)
Kerestem már pár napja, de nem sikerült ráakadni.
:R :R :R

(#30942) domerator válasza Klepti (#30941) üzenetére


domerator
veterán

Jesszusom.... szívesen! :D :DD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#30943) Klepti válasza domerator (#30942) üzenetére


Klepti
tag

Jót derültem rajta most is :D
Azóta már őstag lett, egyedi arcképpel, alig ismerem fel :)

(#30944) somé


somé
őstag

Valaki tudna pár újan kapható, androidos típust írni, amelyeknek fizikai hívásfogadó gombja van?

(Ez a csúszkás hívásfogadás egy förtelem, sokféle programot kipróbáltam, de egyik sem működött normálisan.)

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#30945) fuximaxi válasza somé (#30944) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Melyik okostelefont vegyem?

A hozzászólásaim 75%-t a fenti topic linkelése teszi ki.

Be lehet olyat is állítani, hogy a bekapcsoló gombra vegye fel, vagy éppen tegye le.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30946) somé válasza fuximaxi (#30945) üzenetére


somé
őstag

Ha így folytatod, eléred a 100%-ot is. Előre is gartulálok hozzá, és jelezném a modiknak, hogy hsz gyűjtögető vagy. :DDD

A kérdésem simán elfért ide és amint írtam, sok programot kipróbáltam, de a bekapcsológomb megnyomásával történő híváskezelés nem igazán tartozik az én elképzelésembe, mint kényelmes megoldás. Szerk.: Ja igen, a kérdésem sem erre irányult.

De akkor átmegyek oda, ha itt érdemi választ nem kaphatok, számítsak esetleg arra, hogy onnan meg ide küldesz? :DDD

[ Szerkesztve ]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#30947) Rivaul válasza somé (#30946) üzenetére


Rivaul
addikt

Több ezer napos titánok harca :DDD Amúgy sztem bármelyik szolgáltató oldalán beállítod az oprendszer szerinti listázást s a képek alapján meglesed hol van gomb, azoknál frissebbet úgy se kapsz mnt amit ők árulnak legalábbis sztem :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#30948) flash-


flash-
veterán

meg tudja valaki mondani hogy mondjuk egy samsung galaxy sII teljesítményben kb milyen hardverrel felszerelt pc nek felel meg?(nyilván nem egezik a teljesítménye egy 2 magos 1.2 ghz-es asztali géppel..)
de kb viszonyításképpen?

ugye vegyük a felbontást... 480x800 ha nem tévedek..
na most kb 15 éves gépemnek volt 640x480 as felbontása,amin lehetett programokat gördülékenyen futtatni..
ha ebből indulunk ki akkor teljesitményben kb egy 100 mhz-es asztali cpu nak felel meg?
jó itt még hozzájön a videógyorsító,nemtom hog ymilyen vga az ami épp hogy elvisz egy flash oldalt hogy ne akadjon,szerintem kb 10-12 éves..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#30949) fuximaxi válasza flash- (#30948) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Semmi értelme összehasonlítani. Más az architektúra

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#30950) fuximaxi válasza fuximaxi (#30949) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Lejárt a szerkesztési időm.

Ha mégis érdekel akkor olvasd el EZT a cikket. Az OMAP4 PandaBoard lapon használt SOC hasonló képességekkel bír, mint az S2-ben használt.

Érdekességek még a témával kapcsolatban, bár a Raspberryben egy jóval gyengébb SOC dolgozik:

Raspberry Pi bemutató
Iridis-Pi: szuperszámítógép Raspberry Pi-ből és LEGO-ból

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.