Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31001) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ilyen SIM kártyából lehet micro simet varázsolni úgy, hogy később lehessen rendes simként is használni?

(#31002) quailstorm válasza Vasinger! (#31001) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A visszadapterezésből az LG GT540 simfoglalatának összetörése lett. Ügyes kézzel előfordulhat, de visszafele már nem tartom kompatibilisnek. Túl veszélyes az érintkezőkre nézve.

(#31003) Hegyirabló válasza fuximaxi (#30994) üzenetére


Hegyirabló
veterán

De nem a kijelzővel van gondom, hanem a B U R K O L A T T A L ! ! !

Aquila non captat muscas.

(#31004) rover45 válasza quailstorm (#31000) üzenetére


rover45
senior tag

Nagyon köszönöm a segítséged, átolvasom őket!

(#31005) Rivaul válasza Vasinger! (#31001) üzenetére


Rivaul
addikt

Én már csináltam, gond nélkül működött hónapokig. Bár annyi azért nem árt ha van egy micro-d ami alapján csinálhatod, különben soha nem fog működni. S vissza is csak úgy tudod rakni ha egy micro külsejébe teszed mivel a vágás során az eredeti kártyarész elhalálozik. Kivéve ha van micro vágód... Itt ph-n volt ai régen ingyen vágott hirdetésbe ajánlotta.

Hegyirabló
Vedd meg a legolcsóbb olyan pasztát amit erre néztél s próbáld ki. Az a legjobb ha az ember maga győződik meg. De sokat ne várj, ha még is segít akkor veszel egy jobbat s rátolod azt is. Ha még se sikerül marad az én módszerem vagy a csere/beletörődés.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31006) imi290


imi290
aktív tag

Sziasztok !
Van egy Samsung S5600 mobiltelefon [link] és nem akar bekapcsolni szegény.Ráteszem gépre nem nyomok meg semmit sem csak villog a kijelző gyenge fehéren.Szerintem szoftverhiba lehet.Találkozott valaki ilyennel,és hogy mi lehet még esetleg a baja ? Szétszedem majd holnap,bár nem hiszem hogy bármit is tudnék rajta segíteni,mert egyik percről a másikra halt meg . Samsungokban nagyon nem vagyok otthon szoftvercsere terén,de aki tudja hogy kell segíthetne,köszönöm !!!

(#31007) Bazsee71


Bazsee71
őstag

Sziasztok!

Wave II-esem (T-s) az alábbiakat produkálja:
- 1-2 naponta, de van hogy naponta 2x is magától kikapcsol,
- 1-2 naponta hívás után lefagy (mikor elveszem a fülemtől, nem reagál semmire, ki kell vennem az akksit),
- félig feltöltött akksinál újraindítás után lemerült telepet jelez, le is tilt mindent, majd óráról-órára szépen "visszakúszik" a töltöttségi szint a megfelelő értékre.

Lassan 2 éves, szoftvert még nem frissítettem rajta. Lehet ez a gond, vagy inkább hardver hibára számítsak? Frissítést jobb-e szervizben csináltatni, illetve ilyenkor elvesznek az alkalmazásaim, beállításaim?

Még van rá 4-5 hónap garancia, ellenben nem örülnék ha le kellene gyalulni nullára a telefont.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv:
Balázs

(#31008) tiszi30


tiszi30
csendes tag

Tudja valaki,hogy hol lehet letölteni mobiltelefon adásvételi szerződés mintát?

GO BLUES!!!

(#31009) Rivaul válasza tiszi30 (#31008) üzenetére


Rivaul
addikt

2 oldallal ezelőtt

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31010) Hegyirabló válasza Rivaul (#31005) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Oké! :R

Aquila non captat muscas.

(#31011) rover45 válasza quailstorm (#31000) üzenetére


rover45
senior tag

Szia, végigolvastam ezt, egyetlen dolgot nem értek :)
Using ClockWorkMod
ez miez? :)

(#31012) PH-User


PH-User
addikt

Sziasztok!

Nokia 6120c-ra tudnátok nekem linkelni egy működő Skype verziót?
Amit legutóbb felraktam, az elvileg pont jó hozzá. Elvileg.
Rámegyek és el sem indul. :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#31013) prannk


prannk
őstag

Vettem új telefont.120 percet választottam az ajándéknál. Alig hívtam más szolgáltatójú számot,szinte csak 30-ast és ma megnéztem a weben az előfizetésem összegét és 2000 Ft. Kb eddig beszéltem 1 órát összesen a telefonnal. Vagy majd hónap végén levonják a 30 as hívószámok költségét vagy mi?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#31014) fuximaxi válasza prannk (#31013) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nagy T-Mobile topikban talán hamarabb kapsz választ.

rover45: ClockWordMod Recovery-ről van szó

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31015) rover45 válasza fuximaxi (#31014) üzenetére


rover45
senior tag

Isten áldjon :)

(#31016) Attila xy


Attila xy
tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni hogy hogyan állítsam be az itthoni hálózatomat hogy mobilról is tudjak rá kapcsolódni?

(#31017) Rivaul válasza Attila xy (#31016) üzenetére


Rivaul
addikt

Pontosítanád? Ha csak a netet akarod megosztani akkor egy wi-fi router kell a medemedhez s arra tudsz kapcsolódni. Rákeresel a telóddal a kapcsolatokra s megadod a wi-fi jelszót. Ezután mehet.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31018) Attila xy válasza Rivaul (#31017) üzenetére


Attila xy
tag

Kösz szépen hogy reagáltál!Nem igazán értek a témához.A net megvan osztva a laptoppal.Azt kellene megoldani hogy mobilról kapcsolódni tudjak a hálózatra.WPA kulcsot kér.

[ Szerkesztve ]

(#31019) meroly válasza Attila xy (#31018) üzenetére


meroly
veterán

"A net megvan osztva a laptoppal."

Ezt kifejtenéd? Nem igazán értem :F

Impossible is nothing

(#31020) Rivaul válasza Attila xy (#31018) üzenetére


Rivaul
addikt

Ha a laptopod vezeték nélküli hálózaton kapcsolódik az internethez akkor a telefonban beállításokba a kapcsolódás vagy wi-fi címszó alatt kell keresned az otthoni vezeték nélkülid jelét. Ott kéri majd a jelszót és azt megadva (ezzel kapcsolódik a lapos is) fel tudsz menni a netre. Ha nincs vezeték nélküli hálózat a lakásba akkor komolyabb erőfeszítésre lesz szükséged s ha ennyire nem értesz hozzá akkor nem ajánlatos belevágni sajnos.

Mod: látom hogy wpa kulcsot kér. Azt meg tudod nézni ha belemész a routered menüjébe. Ált a router alján van az ip amit a böngésződbe kell írni s ott a felhasználónév+jelszót kell beírni ami szintén az alján szerepel. Azon belül megkeresed a wpa key-t s ezt adod meg amikor a telótól kéri.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31021) Attila xy válasza meroly (#31019) üzenetére


Attila xy
tag

Üdv!

Routeren keresztül megy a laptopra.A jelszót meglehet tudni ha belépek a router menüjébe?

(#31022) Attila xy válasza Rivaul (#31020) üzenetére


Attila xy
tag

Vezeték nélküli,de jelszót sosem kér mindig auton kapcsol.

(#31023) meroly válasza Attila xy (#31021) üzenetére


meroly
veterán

A jelszót úgy max resetelni lehet, ha nem wifi-n hanem kábelen csatlakozol rá. Ha nem kér jelszót akkor két lehetőség van, vagy az elején beállítottad automatikusra, vagy nincs jelszó.

Impossible is nothing

(#31024) Attila xy válasza Rivaul (#31020) üzenetére


Attila xy
tag

Megtaláltam a jelszót,viszont mobilon azt írja nem elérhető VPN kapcsolat a hozzáférési ponthoz.

(#31025) PH-User válasza PH-User (#31012) üzenetére


PH-User
addikt

Sehol semmi? :(

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#31026) meroly válasza PH-User (#31025) üzenetére


meroly
veterán

Nokiaprogramok.hu-n nézted?

Attila xy: még egy telefon típust majd légyszi adj.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31027) Rivaul válasza Attila xy (#31024) üzenetére


Rivaul
addikt

Jó helyen keresgélsz? nem kéne ilyesmit írnia tudomásom szerint. Simán keresd meg a wi-fi opciót a telón s azon belül keress hálózatot. jeleznie kell a routered nevét s arra kapcsolódj. Kéri a jelszót azt add meg s onnantól már csak a böngésződet kell használni. Így csináltad?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31028) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Kérdésem: melyik androidos telefon (márkához) lehet kapni - lehetőleg nem túl drágán, öt kiló körül - zenelejátszót távirányító fülest, és mi a füles típusa?

Jelenleg X8-at használok, amit lecserélnék valami nagyobb tudásúra androidos telóra, de az árba bele kell számolnom a távirányítós fülest is, már ha egyáltalán lehet kapni ilyesmit másik telóhoz is. Ezt használom az X8-hoz (mh810), valami 4K volt újonnan:

Beauty is pain

(#31029) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Páromnak van egy Samsung mini 2-es telefonja és az utóbbi napokban amikor beszélünk ilyen sípoló hol élesebb hol mélyebb hangokat hallok de csak én ő nem.

Nem tudom mi lehet az oka ezért szeretném megkérdezni, hogy tapasztalt e bárki hasonlót vagy van e ötletetek hol keressük a gondot?

Olyan hangokat hallok mint egy hallásvizsgálat során szokás :) Talán ehhez tudnám hasonlítani. Van, hogy hosszabb van hogy rövidebb mélyebb vagy magasabb.

(#31030) Akcok94


Akcok94
senior tag

hello,

volna nekem egy nokia 7230 telefonom, függetlenítve van telenorról, és leszeretném frissíteni, elszáll a függetlenítés vagy nem?, ezt szeretném emgtudni.
köszi.

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#31031) sgsm válasza FrezeR (#31029) üzenetére


sgsm
tag

Más is panaszkodott erre vagy csak Te? mert lehet szívat a párod ,nem akar veled beszélni :D (vicc volt )
Hívjon valaki ismerőst és kérdezzétek hogy ott is hallani a sípot . Elsőre olyan mintha egy audio hurok keletkezne , begerjed valamiért.

(#31032) sgsm válasza Akcok94 (#31030) üzenetére


sgsm
tag

Nem száll el, frissítsed nyugodtan.

(#31033) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Samsung HF1000-es készülékre lennék kíváncsi.
Valaki tud bővebb felvilágosítást adni?

(#31034) stvnppp


stvnppp
senior tag

Sziasztok!
ClockworkMod Recovery-vel kapcsolatban lenne egy kérdésem:
A CWM a készítés időpontjával jelöli meg (/nevezi el) az egyes backupokat, és az lenne a kérdésem, hogy van-e mód ezeket átnevezni? A mappájának átnevezése nem vált be, ugyanis a CWM nem látta többé az adott backupot!
A válaszokat előre is köszönöm!
Üdv
István

(#31035) FrezeR válasza sgsm (#31031) üzenetére


FrezeR
senior tag

jó volt :)

Szóval egyelőre annyit tudok, hogy ha én beszélek másokkal, akkor nem hallok semmi ilyet. Ez lehet valami gyári hiba a készüléknél? Kb 1 hónapos a telefon. Még nem tapasztaltam hasonlót így fogalmam sincs mi lehet.

(#31036) rover45


rover45
senior tag

Sziasztok, sikerült valahogy kinulláznom az IMEI számom és nincs EFS mappa mentésem :(
Ilyenkor mit csinálhatok?

(#31037) fuximaxi válasza rover45 (#31036) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Szerviz. Keresd sgsm vagy kaller1 kollégát, lehet tudnak neked segíteni.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31038) rover45 válasza fuximaxi (#31037) üzenetére


rover45
senior tag

Írtam is nekik, köszönöm!

(#31039) quailstorm válasza rover45 (#31036) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha BCM21553 chipsetű a telefonod, akkor otthon is meg tudod csinálni.

(#31040) fuximaxi válasza quailstorm (#31039) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha sikerült hazavágnia, akkor lehet, hogy inkább nem nyúlnék hozzá a helyében :)

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31041) quailstorm válasza fuximaxi (#31040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az a chipset egy szar. Rootjoggal azt csinálsz vele amit akarsz. És már sikerült hexeditorral itteni fórumbeli embernek is visszaírni az IMEI-t... Nem bonyolult.

(#31042) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Van egy nokia x-7es telefonom ami egy ideje ha telefonálok vagy engem hívnak elsötétül a képernyője.
ezen sajnos a szoftverfrissítés sem segíttett.
Ti mire gyanakodtok?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31043) quailstorm válasza mirci18 (#31042) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Közelség szenzorban kosz esetleg? Mert olyankor el kell neki sötétülni, hiszen a füledhez emeled.

(#31044) mirci18 válasza quailstorm (#31043) üzenetére


mirci18
addikt

Üdv

Köszi a választ.
És ezt hogy lehet megnézni illetve javítani.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31045) quailstorm válasza mirci18 (#31044) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem tudok rá teszt appot, se szervíz menüt... Van egy app ami billentyűzárként használja, de ha tényleg gáz van, akkor meg nem tudod feloldani. Ha szemre nem látszik koszosnak akkor nem tudok biztonságosat mondani. Pocket lock 2-vel tudod tesztelni, de ha rossz, vagyis állandóan közeli valamit érzékel, akkor lehet újrarakni a telód...

(#31046) zolee155


zolee155
csendes tag

Sziasztok!

Tisztelettel egy kérdéssel fordulnék hozzátok:
Adott egy Galaxy S3 mini, amivel is a következő, rendkívül különös problémám van. WiFi-hez kapcsolódva (otthon, bárhol) nem szinkronizál a telefon. Bővebben: Viber, Google Talk, e-mail, Facebook értesítések nem jönnek meg, miközben a böngészővel és pl. Facebook alkalmazással lehet böngészni a tartalmakat, csak valahogy szinkronizálni nem akar mindaddig, még le nem csatlakozom a WiFi-ről. Amint lecsatlakoztam, jönnek sorra az értesítések, e-mail-ek, Viber üzik, stb... az előfizetéses adatkaforgalom terhére. Ami érdekessé teszi az egészet, hogy nem mindig rossz, csak olykor, bár elég gyakran.
Szoftverfrissítésen túl vagyok (olyanon, amitől nem vesztek el az adatok).

Esetleg valami ötlet, hogy mi lehet az oka ennek bosszantó jelenségnek?
Előre is köszönöm, hogyha valamilyen segítséget kapok.

(#31047) mirci18 válasza quailstorm (#31045) üzenetére


mirci18
addikt

Azért köszi a segítséged

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#31048) fuximaxi válasza zolee155 (#31046) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Rosszul van beállítva a készülék, vagy az adott wifi-k vannak
gy beállítva, hogy fogják ezeket a szolgáltatásokat. Munkahelyemen pl nem jön meg semmi értesítés, az email-t kivéve. Otthon persze megjön.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31049) rover45 válasza quailstorm (#31039) üzenetére


rover45
senior tag

egy Samsung GT-B5512 volt az áldozat, de hála az égnek tegnap orvosolták a hülyeségemet :R

(#31050) Attila xy válasza Rivaul (#31027) üzenetére


Attila xy
tag

A wireless settingsnél van egy olyan hogy PSK Passphrase az itt lévő kódot használtam.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.