Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31301) PC4200


PC4200
tag

Sziasztok
van egy galaxy tab 2 7.0-ám.
Az a gond vele ha egy játékot teszek rá olyat ami letölti magát a legtöbbnél azt írja h nem támogatott az eszköz.
De ha letöltöm hozzá a data file-okat akkor meg elindul.
miért van ez?
Gangstar rio-t raktam rá. data fileokat is de kell 6mb-nyi valami ami kell h elinduljon és nem tölti le.
ez van a modern combat 3-al is. de ezt sikerült elinditani.
Mi lehet a baj? gyári 4.0.4-es android van rajta.
Üdv!

CSAK a puffin :)

(#31302) Bozek válasza PC4200 (#31301) üzenetére


Bozek
nagyúr

Vedd meg az alkalmazásokat a Google Play-en és akkor nem fogja kiírni, hogy nem támogatott eszköz.

(#31303) fuximaxi válasza Csokibácsi (#31299) üzenetére


fuximaxi
senior tag

A telefont letiltotta a szolgáltató. A készülék lopott, vagy részletre lett vásárolva és nem lett fizetve rendesen.
Ha felhívod a szolgáltatódat, akkor tájékoztatnak, hogy mi a helyzet a készülékkel.

PC4200: Ajánlom figyelmedbe az Alapelvek III./10./10. részét

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31304) PC4200 válasza Bozek (#31302) üzenetére


PC4200
tag

Adj rá 1500ft-ot :)

CSAK a puffin :)

(#31305) fuximaxi válasza PC4200 (#31304) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha nincs rá pénzed, akkor játssz ingyenes játékkal. :W

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31306) Csokibácsi válasza fuximaxi (#31303) üzenetére


Csokibácsi
tag

Hat használtan vettem egy ismerősöm ismerősétől.
Az előbb hívtam azt mondta minden részlet ki van fizetve, remélem így is van.
Hát akkor úgy tűnik nincs mese irány a szolgáltató.

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#31307) PC4200 válasza fuximaxi (#31305) üzenetére


PC4200
tag

Hát nem értelek.
nem azt kérdeztem hogy mivel játszak ha nincs pénzem hanem hogy mi lehet a gondja a tab-nak.
De ha ingyen le tudom szedni a játékot legálisan akkor mi a gond?

CSAK a puffin :)

(#31308) Bozek válasza PC4200 (#31307) üzenetére


Bozek
nagyúr

Honnan szeded te le a játékot ingyen, legálisan???

(#31309) fuximaxi válasza PC4200 (#31307) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Ha le tudod szedni ingyenesen a playről, akkor semmi gond nincs vele.

Ha nem támogatott, akkor olyat kell látnod, mint az alábbi képen.

A készüléken meg sem fog jelenni a playen belül.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31310) PC4200


PC4200
tag

google-ba beírtam és kiadott egy oldalt és onnan.

CSAK a puffin :)

(#31311) Csokibácsi


Csokibácsi
tag

Ok ügyfélszolgálatot felhívtam azt mondták ha már a sim kártyán vagyis magán a számon is a sok a tartozás a telefont is letilthatják. De qrva boldog vagyok....

intel c2d e8300,cm hyper tx2,his 4850 iceq4,2*2gb geil black dragon 800mhz cl5 ,gigabyte ep35-ds3,thermaltake tr2-550w,samsung 320gb,samsung 2053bw

(#31312) S_P_E_C_K


S_P_E_C_K
tag

Üdv! Van egy sony ericcson Vivaz pro-m. Sokat fagyott gondoltam lefrissítem de megállt a frissítés és most ha bekapcsolom a telefont csak a sony ericcson logo jön be és utána fekete képernyő de 25-30 mp-ként felvillanik mindig a sony logo . Hiába csatlakoztatom a géphez nem ismeri fel a telefont csak ugyan azt csinálja..rádugom bevillanik és újra és újra előjön a sony logo. Valakinek valami ötlete?

Gedscho Gemma Fullgas !!!!!! PSN ID: Speck1988 (BF3) (GT5) Xbox Live : AbmixerS

(#31313) fuximaxi válasza PC4200 (#31310) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Az nem legális.

Csokibácsi: Igen ez így van. Az kevés, ha készülék ára ki van fizetve. Ha a hozzá kapcsolódó előfizetést nem fizetik a hűség idő alatt, akkor tiltják.

S_P_E_C_K: wotanserver emlékeim szerint itt a te készülékedhez van fw. és szerviz módban pakolja fel. Minimális összeget fizetni kell a kreditért. De már nagyon régen foglalkoztam ilyesmivel, így inkább kérdezd meg kaller1-et vagy valakit, aki jobban benne van a dologban. Szerintem tudnak más megoldást is.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31314) PC4200 válasza fuximaxi (#31313) üzenetére


PC4200
tag

Hova van írva hogy illegális? Ezért tán elviszek a börtönbe vagy megbüntetnek xD Tuti nem.

CSAK a puffin :)

(#31315) fuximaxi válasza PC4200 (#31314) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Copyright?
A programba van beépítve egy védelem, az jogszerűtlen felhasználása ellen. Ha valaki módosítja a programot, a jogtulajdonos hozzájárulása nélkül, az bűncselekményt követ el. Azzal, hogy te ezt letöltöd, használod bűnpártolást követsz el. Nem szeretnék ennél részletesebben bele menni a dologba. Ha nem hivatalos forrásból (android esetében általában a play) szerzed be, akkor valószínűleg a fenti tényállás megállapítható.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31316) PC4200 válasza fuximaxi (#31315) üzenetére


PC4200
tag

akkor mért nem tesznek ellene? Tilthatnák be az ncore-t a beloadot mindent...

CSAK a puffin :)

(#31317) HuMarc válasza PC4200 (#31316) üzenetére


HuMarc
addikt

Tesznek, csak elég nehéz. Az nCore nem követ el semmi csúnyát, oda van írva a sarokba, hogy a feltöltött tartalmakért felelősséget nem vállalnak, ráadásul a szerzői jog védelme alá eső anyagok nem is az nCore-szerverén vannak, hanem a p2p rendszernek hála egy mezei torrentező gépén.

(#31318) fuximaxi válasza PC4200 (#31316) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Elhiheted, hogy erősen rajta vannak a hatóságok ezen a dolgon. Az, hogy te nem ismered a törvényt, nem jelenti azt, hogy nem létezik.

Teljesen feleslegesen vívsz itt szélmalom harcot. A fórumon nem fognak segíteni abban, hogy illegális forrásból származó szoftverrel vitézkedj. Továbbra is ajánlom figyelmedbe az alapelvek átolvasását.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31319) rii


rii
nagyúr

had'kérdezzem meg már itt, hogy havercsajt hivogatja pár hete 1 "no number" .. 2x kicsöng majd vége ... ezt a nap kölönböző időpontjaiban .. egészen addig a véletlenre gyanakodott, mikor kiderült, hogy egy ismerősvel ugyanez történik ...

ha flottatag, és nem egy nagy mamut cég, hanem egy kis KFT van birtokában a híváslistáinak, akkor kiadják, hogy honnan jött a hívás? ..... japersze ... a "no number"-t senki se látja ... nem?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#31320) meroly válasza rii (#31319) üzenetére


meroly
veterán

egy kis KFT van birtokában a híváslistáinak

Itt gondolom a kimenő hívásokra gondolsz.
Egyébként nem adja ki a szolgáltató, sőt ahogy mondod a private number-t meg nem is látja még ő sem.

Impossible is nothing

(#31322) atesss válasza fuximaxi (#31278) üzenetére


atesss
addikt

Köszönöm. :R
Igen, pont ilyesmire gondoltam.
Pont útba esik nekem hazafelé a bolt, úgyhogy ma meg is vettem az ismerősnek, és oda is adtam neki.
Nagyon tetszik, iszonyatosan pici. :)
Én is elgondolkodtam hogy veszek egyet.
Bár nekem igazából dupla USB aljzatos kellene.
Ennél a boltnál hirtelen csak egy olyat találtam (nem noname-ből), amit azért még a márka ellenére is drágállok ennyiért: [link]
Ráadásul csak 1000mA-es. 2000mA felesleges, de azért ha egy telefon (mondjuk 800mA) mellett van még pl. egy diktafon (500mA) is, akkor az 1A már nem az igazi.
Van tipped ?

(#31324) meroly válasza #40993792 (#31323) üzenetére


meroly
veterán

Úgy tudom a rejtettnél csak pár karakter látszik.

Impossible is nothing

(#31325) meroly válasza meroly (#31320) üzenetére


meroly
veterán

Tévedtem, bocsánat, a fejemben volt egy korábbi beszélgetés az ügyélszolgálattal és ott mondta a hölgy hogy csak az elejét látja.
Hatóságoknak kiadják természetesen ha bejelented.

Impossible is nothing

(#31327) Rivaul válasza rii (#31319) üzenetére


Rivaul
addikt

Ismeretlen tettes ellen feljelentést tesz a rendőrségen. Azt fogják tanácsolni legyen új száma valószínűleg. Ha tovább üti az asztalt talán foglalkoznak vele s eljuthattok az illetőig.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#31328) rii


rii
nagyúr

nagyon köszönöm a segítséget

már az eleje is jó volna, mert van egy "gyanusított"

amúgy majd a tervezett s3 mini megoldaná ezt a gondot ... amivel kizárható a "no number"-es hvás ..... csakhát abból meg a zaklató sztem semmit nem venne észre, mert nem hiszem, hogy ilyenkor bele is hallgat ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#31331) func93 válasza mobilvasar (#31330) üzenetére


func93
senior tag

Erre van a legnagyobb szükségünk! :O

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#31332) Bozek válasza func93 (#31331) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én meg nem találom a leírást, amiben meg volt említve, hogy hirdetni csak a megfelelő helyen lehet... Pedig volt ilyen, emlékszek.

(#31333) quailstorm válasza func93 (#31331) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nézzétek meg az oldaluk forráskódját. Nagyon komoly, kézzel begépelhető HTML :))
Ez megadja a bizalmat nem?

(#31334) zsírsámán válasza quailstorm (#31333) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Ráadásul nem egyszerűbb kezelni az oldalt, mint rámenni a szolgáltató lapjára, és ott normálisan kikeresni az árakat...

(#31335) func93 válasza quailstorm (#31333) üzenetére


func93
senior tag

100%-ig. :N

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#31336) kaller1 válasza func93 (#31331) üzenetére


kaller1
veterán

Majd mindjárt intézve lesz a sorsa. :U

.::> <::.

(#31337) fuximaxi válasza quailstorm (#31333) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Normál esetben egy HTML kódot kézzel begépelsz. Ezt az oldalt karbantartani igazi szívás :D
Aki csinálta, az nem ért hozzá. Ennyi.

atesss: Ha egyszerre két eszközt töltesz vele, akkor nyilván lassabban fogja feltölteni mind a kettőt. Inkább ajánlanék 2A-est, ha lehet olyat kapni és gyakori az, hogy egyszerre két eszközt akarsz rákötni. Ha általában egy, csak időnként kettő, akkor ez is bőven jó.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31338) atesss válasza fuximaxi (#31337) üzenetére


atesss
addikt

Ha nem is rendszeres, de gyakori lenne hogy egyszerre két eszközt töltök.
De mivel az egyik 700mA, másik 500mA, így a 2A felesleges. Bár itt az a kérdés, hogy létezik-e egyáltalán a kettő között (1A és 2A között).
De végül is jó az 1A is, a fő lényeg, hogy ennél azért olcsóbb legyen.
Mondjuk 3000-3500Ft körül. Ha ez az 1A-es egy aljzatos márkás darab 2300 volt, akkor elméletileg lehetséges lenne hogy 3000-3500-ba beleférjen egy ugyanúgy 1A-es, de kétaljzatos. Csak az a kérdés, létezik-e.

[ Szerkesztve ]

(#31339) fuximaxi válasza atesss (#31338) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Elég jó? ;)

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31340) Bubuel


Bubuel
csendes tag

Üdv! Nincs valakinek valami ötlete hogy lehetne életre kelteni a telefont? SE Vivaz proról lenne szó..frissítés közben lehúzták a gépről és azóta bekapcsol de hiába dugom rá töltőre nem jelzi a töltést se csak villog a sony logo. és a gép se ismeri fel azóta.

(#31341) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Védőfóliák között vannak különbségek? Valamire oda kell figyelni?

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#31342) kaller1 válasza Bubuel (#31340) üzenetére


kaller1
veterán

S_P_E_C_K klónegje vagy, miért is? Írtam PÜ-t, válasz helyett másik regen próbálkozol a kérdéssel... :U

.::> <::.

(#31343) PC4200


PC4200
tag

Sziasztok.
mit jelent az hogy download módba rakni egy telefont? Illetve mire jó az? Androidos.
Üdv!

CSAK a puffin :)

(#31344) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azonnali kérdések órája, feltettem egy kérdést, amely inkább itt lehet létjogosultságú. Ide tanácsoltak, itt vagyok.

Tudtok választ adni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31345) PC4200 válasza Vakegérke (#31344) üzenetére


PC4200
tag

Szerintem ezt a számot valaki előtted használta akinek lejárt a sim-kártyája és felfüggesztették. és utána a szolgáltató újra kiadta.

CSAK a puffin :)

(#31346) Vakegérke válasza PC4200 (#31345) üzenetére


Vakegérke
veterán

"a mai hívó tulajdonképpen "visszahívott", hiszen előzőleg ismeretlenül "kerestem"."
Ergo ma hívták az én számomról, miközben ki volt kapcsolva a telcsim. Mellesleg cirka nyolc éve enyém ez a szám.
Szóval nem életszerű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31347) Wa2x_ válasza PC4200 (#31343) üzenetére


Wa2x_
veterán

ITT megtalálod rá a választ és még sok mindenre. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#31348) meroly válasza PC4200 (#31345) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem is ez lehet, ilyen klónkártyákról nem is hallottam :U
Bár ha lejárt, hogy kereste?! A szolgáltató vár egy ideig mire újra kiadja a számot, a t asszem 6 hónapot.
Mindenesetre érdekes.

Impossible is nothing

(#31349) PC4200 válasza Wa2x_ (#31347) üzenetére


PC4200
tag

Köszi.

CSAK a puffin :)

(#31350) atesss válasza Vakegérke (#31346) üzenetére


atesss
addikt

VOIP szolgáltatások esetében létezik olyan, hogy - egy hitelesítés után - ha a VOIP szolgáltatásról (vagyis netről) hívsz, akkor is az adott fizikai telefonszámot írja ki hívó félként.
De mondom, ehhez hitelesítés kell, vagyis vagy felhív egy automata és (jellemzően angolul) bemondanak egy 4 jegyű számot, vagy SMS-ben kiküldik.
Ezután egy nagyon rövid idő alatt - talán 20 másodperc - be kell írni a kódot (pl. ha okostelóról netezve léptem be telszámot hitelesíteni, csak a 3.-4. próbálkozásra ment, "gyakorlat" kellett ahhoz hogy átlépjek és be tudjam írni időben).
Így olyan elvileg lehetséges lehet, hogy valaki ismerős "szórakozik" veled. Aki hozzáfért pár percre a mobilodhoz, az meg tudta ez a procedúrát csinálni.

Ennek ellenére én inkább azt mondanám, hogy a szolgáltatónál kavartak valamit össze.
Egy ismerősnek volt olyan, hogy az esetek nagy %-ában amikor felhívtam, egy másik embert kapcsolt.
Mondom hogy kit keresek, erre a hívott azt mondta hogy ha még egyszer XY-t keresik rajta, akkor feljelent...
(A telefonszámot egyeztettem volna még vele a kiderítés érdekében, de addigra már lecsapta.)
És a visszajelzések alapján ezzel nem csak én voltam így, hanem más is aki hívta.
Pár nap alatt megoldódott a dolog, azt hiszem magától, de az is lehet egyik fél szólt a szolgáltatónak.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.