Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2001) hool válasza hool (#1933) üzenetére


hool
aktív tag

Erre tudna vki okosat mondani?

(#2002) (Kolombusz) válasza hool (#2001) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kingston, Sandisk biztosan jó lesz.
[link]

(#2003) Viktor0610 válasza hool (#2001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igazából sz.tem mindegy.
Nem tudok róla, h. lenne bármilyen ''érzékenysége'' a kártya márkáját illetően a Nokia kélszülékeinek.

Samsung Galaxy A54

(#2004) hool


hool
aktív tag

Ok, vettem, köszi!

(#2005) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Melyik kóddal kell megnézni a Nokiákban a szoftver verziót? És mikor kell beütni, melyik gombot kell utána megnyomni?
Elfelejtettem...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2006) Ricardo válasza Algieba (#2005) üzenetére


Ricardo
félisten

*#0000#
Ezt az alap képernyőn kell beütni.

(#2007) Algieba válasza Ricardo (#2006) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:R

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#2008) filo


filo
csendes tag

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy a mobilomból csinálhatok-e webcamerát a laposomhoz, bluetoothon keresztül. Elvi akadályait nem nagyon látom, mert lehet úgy is csatlakoztatni, mintha adatkábelként hoztam volna össze őket és ekkor lehet kamerát is indítani a kapcsolat megszakítása nélkül. Kérdés, hogy van-e olyan szoftver, ami lehetővé teszi, hogy a mobil folyamatosan küldje a kamera képeit a mobilra...Valaki? Hasonló tapasztalat/kérdés?

(#2009) nemma válasza filo (#2008) üzenetére


nemma
addikt

Tessék--->[link] ;)

(#2010) filo válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


filo
csendes tag

Sziasztok!

Azon gondolkodtam, hogy a mobilomból csinálhatok-e webcamerát a laposomhoz, bluetoothon keresztül. Elvi akadályait nem nagyon látom, mert lehet úgy is csatlakoztatni, mintha adatkábelként hoztam volna össze őket és ekkor lehet kamerát is indítani a kapcsolat megszakítása nélkül. Kérdés, hogy van-e olyan szoftver, ami lehetővé teszi, hogy a mobil folyamatosan küldje a kamera képeit a mobilra...Valaki? Hasonló tapasztalat/kérdés?

(#2011) Viktor0610 válasza filo (#2010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már kaptál választ... :U

Olvastad? :F

Samsung Galaxy A54

(#2012) nemma válasza Viktor0610 (#2011) üzenetére


nemma
addikt

Ilyenkor látom, hogy megéri segíteni, jó érzés ám :D
filo: nyomkodd sűrűbben az F5-öt ;)

(#2013) OTee válasza rii (#1988) üzenetére


OTee
tag

Hi!

Pl Motorola D160 ilyen volt, használtban még elvileg lehet vhol.
[kép]
OTee

Ps.: Ilyen volt az első mobilom! kb 10 éve?! :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#2014) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha volt már akkor elnézést kérek :B
Tud valaki konvertáló programot ami avit 3gp-be alakít?

(#2015) (Kolombusz) válasza Ricardo (#2014) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az imTOO 3gp converter ([link]), amit te keresel. Gyorsan, sok beállitási lehetőséggel, egyszerű kezlőfelülettel megáldott program.
Hátránya, hogy fizetős, ha nem regeled, akkor csak 20 percet konvertál. Viszont ha megveszed/szerzel hozzá key-t (nekem nincs, ne is kérj, biztosan találsz:) ), akkor már korlátlanul konvertál.

[Szerkesztve]

(#2016) Ricardo válasza (Kolombusz) (#2015) üzenetére


Ricardo
félisten

Köszönöm :R

20 perc az több mint elég

(#2017) Apollyon válasza Ricardo (#2016) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Inkább ott a SUPER nevű ingyenes program. Az mindent átalakít mindenbe.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#2018) Viktor0610 válasza (Kolombusz) (#2015) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehetett volna megmaradni a megveszednél? :U

Egyébként pedig a Super is megfelel erre a célra és azt még megvenni sem szükséges, mivel ingyenes...

Samsung Galaxy A54

(#2019) Mosómedve


Mosómedve
tag

Hellosztok!
Első körben az lenne a kérdésem, hogy ezeknek a mai mobiloknak mennyire jó a hangminőségük, mert gondolkodom rajta, hogy a jelenlegi mobilomat (siemens m65) és mp3 lejátszóm eladva veszek egy sony ericsson w850i-t...
Szóval azt hallottam, hogy a w-szériások szépen szólnak, de mennyire? Illetve, hogy ilyesmi kategóriában mit tudtok még ajánlani...Nokia 3250-est néztem, de eléggé lehúzták... :(
Mert vagy zenetelefon vagy okostelefon...de utóbbiak sajna durván horror-árban vannak... :U

(#2020) (Kolombusz) válasza Mosómedve (#2019) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nagyon szépen szólnak az SE W széria tagjai.
A 3250 elég ratyi egy telefon, gyenge kijelzővel, rossz kezelhetőséggel.
Az 5700-as Nokia jó zenetelefon még.
Az N91-et ajánlanám, az tényleg minden zenemobil csúcsa lenne, ha nem lenne kisfelbontású kijelzője.

(#2021) nemma válasza Mosómedve (#2019) üzenetére


nemma
addikt

Szerintem egy M65-ről és mp3-lejátszóról bőven elég egy W szériás SE-re váltani, ők adják hozzá a legjobb fülest. A W850 talán jó választás is lesz, esetleg ha kell AF és nem zavar, hogy régebbi modell, akkor a W810i sem rossz még.

(#2022) Mosómedve


Mosómedve
tag

Értem, asszem akkor w850i lesz, mert a w-szériából a többi külsőre nem nagyon jön be, de ez azonnal megfogott :B
Gondolom mobilt és érdemes nézegetni apróban, mert jókat lehet kifogni.
Én úgy néztem boltban olyan 80 körül van most a w850i, de apróban találtam egy srácot aki vadiúj mobilokat árul minden gyári tartozékával, bontatlanul jóval olcsóbban...ezt special 50-ért.. :DDD
Nomármost, asszem ti is tudjátok, hogy miért ilyen olcsóak... :U ...a kérdésem az lenne, hogy ha ő helyesen kitötltött SE garancialevelet ad hozzá, akkor az ugyanúgy műxik, mintha boltban venném ugye?

(#2023) tenaglia


tenaglia
csendes tag

sziasztok!kérdésem a következő:van egy samu x660-sa készülékem,lehet hozzá adatkábelt venni?barátnőm képeit menteném át pc-re.milyen árban létezhet,kell valamilyen külön progi hozzá?köszi :)

(#2024) badacsony válasza tenaglia (#2023) üzenetére


badacsony
őstag

speedshop.hu-n kapsz. driver cd nélkülit vegyél, ami azon van, semmit sem ér.
samsung oldaláról tudod letölteni a telcsihez illő pcstudiot, azzal tökéletesen megy.

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#2025) sekli


sekli
addikt

helo

olyan javas programot keresek, amivel a nokia notes (nem is tudom mi ez) programocskajat tudnam lecserelni, azzal ugyanis az a gond, hogy csak 3k karaktert tud egy jegyzetbe menteni, tul nagy betukkel irja ki, es csak oldalankent (page down) lapoz...

tud valaki ilyet...?

mod: es ez a SUPER tenyleg szuper...

[Szerkesztve]

(#2026) tenaglia válasza badacsony (#2024) üzenetére


tenaglia
csendes tag

köszi az infot,utánanézek. :)

(#2027) tenaglia válasza badacsony (#2024) üzenetére


tenaglia
csendes tag

megnéztem a honlapot,de kimondottan at x 660-hoz nincs.esetleg valamelyik más tipusu samu kompatibilis?

(#2028) maru válasza tenaglia (#2027) üzenetére


maru
aktív tag

D500 -zal kompatibilis.

[Szerkesztve]

(#2029) Madweek


Madweek
tag

Sziasztok! Van egy Nokia 3410-es telefonom ami még Westel-t ír ki. Hogy tudom a Westel feliratot T-mobile-ra átállítani?:)
THX

(#2030) legiaap válasza Madweek (#2029) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szia!
Nekem anno asszem a Siemens CXT65-ösömnél volt így és nem tudtam megoldani.
Szerintem nem is lehet.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2031) maru válasza Madweek (#2029) üzenetére


maru
aktív tag

Talán SIM cserével a szolgáltatónál.

(#2032) (Kolombusz) válasza legiaap (#2030) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Megoldható, illetve Motorolákon biztosan.
Ebből gondolom, hogy Nokián is.

A legegyszerűbb a 3410-esen, ha készitesz egy operátor logót és azt feltöltöd a telefonodra. Ez biztosan működik.

Elegánsabb a másik megoldás:
A Motorolánál egy fájlt kellett leszedni és azt egy szerkesztőprogrammal átirni, így pl nekem a vodafone HU helyett (Kolombusz(-t ír. :)
A googlet túrd, biztos találsz megoldást.


maru: a sim kártyán csak egy kód van és az alapján keresi ki a telefonkönyv a SAJÁT listájából, hogy ki az operátor. Szóval a sim csere nem visz előbbre nála.

[Szerkesztve]

(#2033) maru válasza (Kolombusz) (#2032) üzenetére


maru
aktív tag

Biztos igazad van, csak egy ötlet volt.

(#2034) tenaglia válasza maru (#2028) üzenetére


tenaglia
csendes tag

neked is köszi

(#2035) Madweek


Madweek
tag

Köszönöm a segítséget, de nekem ez nagyon bonyolult mivel azt se tudom hogy kell logo-t cserélni , file cserét meg főleg nemtudok :B
Köszönöm mégegyszer a segítséget. :R

(#2036) sekli válasza sekli (#2025) üzenetére


sekli
addikt

#2025 [[link]]

(#2037) SzabiDabi


SzabiDabi
csendes tag

Kérdés: hol találok új Nokia 6310i-t eredeti tartozékokkal, és erős akkuval (1100 mAh vagy 1300 mAh)?

Más: a kijelző színén kívül van valami különbség a Nokia 6310 és a 6310i között?

(#2038) legiaap válasza SzabiDabi (#2037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nos.
Itt találsz hozzá mindenféle tartozékot
[link]
De hogy ilyen telefont újonnan hol találsz na az egy jó kérdés.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#2039) Sanyipapa


Sanyipapa
csendes tag

Sziasztok segítségre lenne szükségem van egy Alcatel OT-S853 as telefonom,de sajnos nincs benne magyar nyelv.Honan lehet letölteni? És lehet-e fisíteni itthon? Adatkábel van. Előre is köszönöm a segítséget.

[Szerkesztve]

(#2040) Viktor0610 válasza SzabiDabi (#2037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az i-változat Java-képes és háromnormás.

Samsung Galaxy A54

(#2041) Kaiden


Kaiden
csendes tag

Hali! Olyan problémám lenne, ha a mobilomat akarják hívni, akkot azt mondja be a jónépnek 1 hag, hogy az előfizető kérésére nem kapcsolható. Ez igazán érdekes, mivel én nem nyúltam semmi ilyen beállításhoz a készülékemen. Egy nokia 6020-ról van szó. Pénz nincs rajta, és nem tudom hogy lejárt-e a felhasználhatóság. Akit tud, segítsen, köszi.

Nobody is innocent, there are merely various levels of guilt.

(#2042) Gubro válasza Kaiden (#2041) üzenetére


Gubro
senior tag

Jó eséllyel lejárt. Érdemes lenne ennek utánanézned.

(#2043) Szmuki


Szmuki
tag

Hi all!
adjatok már tanácsot mi legyen a csengőhangom bármi érdekel mivel bármiből kivágom megszerzem mivel mp3-as csengőhangot tud a telóm.
Valami jó trendit valami nagyon jót!
Adjatok ötleteket thx.

''Semmi indoka annak, hogy bárki is számítógepet akarjon otthonra.'' Ken Olson, a Digital Equipment Corporation elnöke es alapítója (1977)

(#2044) Viktor0610 válasza Szmuki (#2043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez most komoly kérdés? :U

Ákos, Bonanza, Depeche...

Samsung Galaxy A54

(#2045) nemma válasza Viktor0610 (#2044) üzenetére


nemma
addikt

Például a csak te vagy, igaz? :)

(#2046) Viktor0610 válasza nemma (#2045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

IGEN!!! :D

Samsung Galaxy A54

(#2047) s1ru2


s1ru2
senior tag

Helló!

Egy nagyon égető próbléma merült fel. Adott egy Nokia 6300-ás telefon T-Mobilos szoftverrel. Egész nap 1-2 teelfopn csengett le rajta majd most körülbelül 20 perccel ezeleőtt egy hívás jött amikor felvette az illető a telefont egy kis sárga ''pulzusszerű'' vonal jelent meg a bal felső sarokban. Azóta akármit csinálunk vagy nincs hangja annak aki beszélna vagy nekünk. HEEELP ! Előre is köszi

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

(#2048) Noodra válasza s1ru2 (#2047) üzenetére


Noodra
tag

Sztem nincs összefüggés a 2ő között.

Egyébként sztem az az átírányítás jele.

Üdv.

(#2049) Gebriel válasza s1ru2 (#2047) üzenetére


Gebriel
veterán

Kicsöng a telefon?Szerintem a rezgés módnak a jelzése.

(#2050) s1ru2 válasza Gebriel (#2049) üzenetére


s1ru2
senior tag

Kicsöng. ÉS eddig még sosem volt ott. Közben amúgy visszajött a hang de a jel maradt...abszolút értelmetlen ami történik. Jah és nem 6300 hanem 5300 bocs.

Z87 Extreme4 / i5-4670k / Xigmatek S1283 / GTX1080 / 16 GB DDR3 / LG32UD89 / Panasonic 50DX710m / D5100 / 18-105 / Nikkor-Q.C Auto 1:2,8 f=135 / Nikkor H Auto 1:3,5 f=28 / Nikkor S Auto 1:1,4 f=50 / Galaxy S8

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.