Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33001) quailstorm válasza sonaj0203 (#33000) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak a betöltésen...
ha másképp nem, akkor valamivele géphez csatolod, és a crystal disk mark-nál megnézed hány mega. Annyi class.

(#33002) FZsolt15 válasza sonaj0203 (#33000) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

h2testw PC-re,ez full tesztet ad a kártyáról.

[ Szerkesztve ]

(#33003) anonymus89


anonymus89
addikt

Nem is oly rég volt téma, hogy egy felhasználó odaadta haverjának a sim kártyát és véletlenül nagy összegű lett a szla.
Az volna a kérdésem, hogy mi van akkor ha előfizus a teló de kifüggetlenítették viszont a user tartozást csinált és letiltják a kártyáját utána le fogják tudni a telót is?

Telót szeretnék venni csak ha nincs szla. hol vette a készüléket és független ezért kérdezném.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33004) Zaja2 válasza anonymus89 (#33003) üzenetére


Zaja2
senior tag

Én kérdeztem,asszem' Annyit mondhatok,hogy NEKEM még nem tiltották!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33005) anonymus89 válasza Zaja2 (#33004) üzenetére


anonymus89
addikt

Igen rólad volt szó, no mindegy ha ne kapok konkrét választ akkor a puding próbája az evés......

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33006) anonymus89 válasza MurdR (#32971) üzenetére


anonymus89
addikt

Milyen alkohol és milyen kontakt spray-re gondolsz mert egy ázott telefont szeretnék átpucolni?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33007) Bozek válasza anonymus89 (#33003) üzenetére


Bozek
nagyúr

Igen, mivel IMEI szám alapján tiltanak és tudtommal központi adatbázissal dolgoznak, szóval a másik szolgáltató se engedi fel a tiltott telefont a hálózatra. Olyan telefont, aminek nincsenek meg a papírjai, csak megbízható embertől vegyél.

(#33008) Zaja2 válasza Bozek (#33007) üzenetére


Zaja2
senior tag

Az én tudtommal pedig csak a vodafone-nál van ez így.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33009) Bozek válasza Zaja2 (#33008) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én egy 2003-as cikket találtam, amiben meg pont azt írják, hogy a Westel és a Pannon csatlakozott a nemzetközi tiltólistához, a Vodafone pedig akkor még nem. :)

(#33010) Zaja2 válasza Bozek (#33009) üzenetére


Zaja2
senior tag

Húha! Hát akkor még lehet Én is bajban leszek. Legalább már meg van ígérve,hogy ki fizeti a tartozást az a gyökér. Kíváncsi leszek mi sül ki belőle.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33011) anonymus89 válasza Bozek (#33007) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben köszönöm válaszodat! :R

Mivel tisztítsam a mobil alaplapját?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33012) IstN válasza anonymus89 (#33003) üzenetére


IstN
tag

Én azt is megpendíteném, hogy lehetséges a telefonból kitörölni az IMEI számot egy szoftverrel, de az konkrétan törvényellenes és mint a filmletöltés ez is kalózkodásnak számít.(és mindegy, hogy Te vagy a korábbi tulaj buherált-e.(/OFF) Ezért én ha használt mobilt veszek, csak feltöltőset (szerződésről egy másolat, vagy szerződésszám lecsekkol adott szolgáltatónál), és a "tiltás elleni garanciát vállalok" dolog is kétségeket ébreszt bennem)

Amúgy ha független az nem oszt nem szoroz a tiltásnál. A szolgáltatót az sem érdekli, hogy Te vagy más (korábbi tulaj) csinálta a tartozást, tilt és ennyi. Ha ez megtörténik, nem igen lehet épkézláb telefont csinálni belőle (legalábbis és még nem hallottam, hogy feloldották volna a tiltást) max. alkatrésznek tudod eladni (pl kijelző akku, stb.)

[ Szerkesztve ]

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#33013) Bozek válasza IstN (#33012) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha kifizeti a tartozást, akkor kérheti a tiltás feloldását. :)

(#33014) anonymus89


anonymus89
addikt

Mivel pucoljam meg az ázott teló alaplapját?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33015) Zaja2 válasza anonymus89 (#33014) üzenetére


Zaja2
senior tag

Alkohollal szokták,vagy kontakt spray-vel.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33016) anonymus89 válasza Zaja2 (#33015) üzenetére


anonymus89
addikt

Kontakt spray pl. WD 40?
Alkoholról fogalmam sincs milyen kellene linkeljél már légyszíves.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33017) Zaja2 válasza anonymus89 (#33016) üzenetére


Zaja2
senior tag

DUE-CI ELECTRONIC L15 IZOPROPIL ALKOHOL SPRAY, 200ml.
WD40 az inkább nagyteljesítményü kenőanyag,az nagyon erős. Ha teszel is,nagyon kis mennyíségben. Az inkább portalanító.

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33018) Young92


Young92
tag

Erre valaki tud valamit ? [link]

(#33019) --HARDCORE--


--HARDCORE--
senior tag

Üdv!

Egy régi java játékot keresek...
Egy mászkálós játék volt, talán pontokat, érméket kellett felszedni egy havas útról úgy, hogy ne kapjanak el közben a barna medvék, és a farönkök ne essenek rád!
Elég nehéz volt, arra emlékszem hogy a tizen valahanyadik pálya neve "guess who?" volt..

Nokia 3510I-n játszottam vele.. ha valakinek megvan, vagy emlékszik rá, küldje már el pü-ben a nevét! Köszönöm! :R

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#33020) Bozek válasza anonymus89 (#33016) üzenetére


Bozek
nagyúr

WD40? Sok sikert hozzá, utána már biztos nem kell többet kipucolnod a telefont. :D

(#33021) --HARDCORE-- válasza --HARDCORE-- (#33019) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Közben rájöttem.. :) Caveman X-Mas edition.. [link]

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#33022) Zaja2 válasza Bozek (#33020) üzenetére


Zaja2
senior tag

Na,ezt mondom Én is. Sorjázásnál,meg levágózásnál,esztergánál használunk WD40-t hogy ne égjen meg a munkadarab.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#33023) anonymus89 válasza Bozek (#33020) üzenetére


anonymus89
addikt

Tegnapelőtt kérdeztelek.....
Max jobban fog csúszni a mechanika.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33024) MurdR válasza anonymus89 (#33014) üzenetére


MurdR
veterán

Ha olyan telefon ami megér annyit, akkor ultrahangos eszközzel kell csinálni, ha nem ér Neked annyit, akkor viszont valóban alcohol-contact spay megoldás. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#33025) anonymus89 válasza MurdR (#33024) üzenetére


anonymus89
addikt

Egy N95-ről volna szó a gazdája nagyon szerette, tüzetesebben még nem néztem át de fél éve még bekapcsolt viszont a kijelző tuti meghalt mára már be sem kapcsol......

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33026) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Sziasztok!

Nokia 301-esről lehet már tudni végre valamit? Nagyon elhúzza már a Nokia ezt a modellt. Teszt esetleg nem várható valamikor? Érdekelne.

(#33027) #49553920


#49553920
törölt tag

Az alabbi nokia telefonon kijelzojen megjelent a Bluetooth ikon mellett levo ikon es sajnos nem tudom, hogy mi is az. Ebben kernek egitseget.

(#33028) anonymus89 válasza #49553920 (#33027) üzenetére


anonymus89
addikt

Szerintem hanghívással kapcsolatos v. hangfelvétellel.
Felhasználó kézikönyvében nem találtad?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33029) tonyrulez válasza #49553920 (#33027) üzenetére


tonyrulez
őstag

Eszerint az ikonlista szerint Audio processing.

4 8 15 16 23 42

(#33030) IstN válasza tonyrulez (#33029) üzenetére


IstN
tag

Hát ha audio processing és át van húzva, akkor az nem jelet túl jót. Tudsz fogadni/indítani hívást amikor ez az ikon megjelenik? csak akkor jelenik meg, ha bluetooth be van kapcsolva? Nincs párosítva valami ezsközzel a bluetooth-on keresztül a telefon, amire átmehetne a hívás?

Senki sem úgy született, hogy profi legyen bármiben is.

(#33031) #49553920 válasza IstN (#33030) üzenetére


#49553920
törölt tag

A kocsiba beepitett kihangositoval van osszeparositva, az hogy tudok-e hivast fogadni azt nem neztem meg.

(#33032) Ipadipad


Ipadipad
tag

Sziasztok
Szeretném megtudni hogy van olyan weboldal ahol megtudhatom mikorra várható frissítés Samsung galaxy note 2 re?

Esetleg létezik olyan program androidra amivel ugy tudok videózni hogy közben előlapi kamera is vesz (mint az s4 ben)

Ha már 3 a magyar igazság egy olyan kérdésem volna még végül hogy ha rootolom a telefon... És megjelenik egy frissítés akkor tudok frissíteni?
Ha rootolom a telefont és kb 2honap után unrootolom akkor szervizben látni fogják hogy volt rootolva?
Előre is köszönöm szépen a segítséget

L26bKz

(#33033) jilian


jilian
addikt

Létezik olyan (virtuális) program pc-re hogy android rendszert lehessen rajta
futtatni?

(#33034) WP14 válasza jilian (#33033) üzenetére


WP14
őstag

Netbookra tettem fel innen.

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#33035) jilian válasza WP14 (#33034) üzenetére


jilian
addikt

:R

Kipróbálom.

(#33036) quailstorm válasza jilian (#33033) üzenetére


quailstorm
nagyúr

bluestacks app player is ilyen
ha felraksz egy go launchert ki is szabadulsz a droidba

(#33037) Prevent


Prevent
aktív tag

Sziasztok Alcateles kérdésem lenne:( Nem vagyok béna de sehol nem találom és már megőrülök)

Tetszik nekem az a városos háttérkép ami Az Alcatel Idol Ultrán van ha szépen megkérnélek titeket (aki tudja) leírnátok mi a képnek a neve, hogy megtaláljam a neten? Esetleg el tudntok küldeni nekem becsomagolva csak azt az egy File-t, vagy linket? Nagyon tetszik a telefon letapicskoltam a Media Marktba az én Xpop-om most frissítette magát 4.1-re a menüje teljesen olyan lett mint az Idol-nak de ezt a hátteret nemtalálom Nagyon hálás lennék a segítségért! :R

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#33038) anonymus89 válasza Prevent (#33037) üzenetére


anonymus89
addikt

Topikjában szerintem hamarabb tudnának segíteni...

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33039) Prevent válasza anonymus89 (#33038) üzenetére


Prevent
aktív tag

Hát köszi már néztem de nincsenek túl sokan :(

Erre a képre lenne szükségem:

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#33040) WP14 válasza Prevent (#33039) üzenetére


WP14
őstag

Innen válogassál Empire state building képet :DDD

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#33041) Prevent válasza WP14 (#33040) üzenetére


Prevent
aktív tag

Jó kiindulási pont köszi de ígysem találom sehol :D Bezzeg Dandelion az van mindenhol :D

Ha jól belegondolsz a "siker" szó jelentésébe, rá fogsz jönni, hogy az nem más, mint végigcsinálni, amibe belekezdtél.

(#33042) szityko


szityko
csendes tag

Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy nokia lumia 800 as telefonom bol csak úgy eltűntek a telefon számok valaki tudja mi az oka? köszönöm előre is !!!

(#33043) anonymus89 válasza szityko (#33042) üzenetére


anonymus89
addikt

Nem emiatt? A topikjából van....

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#33044) dragon11


dragon11
aktív tag

A Sony Xperia Honamiról mit lehet tudni, mikor mutatják be?
Csak mert a Nokia bemutatta az EOS-t, megismertük az S4 Camerat is, most már csak a Sonyra várunk..:)

Szerk.: Illetve az iPhone 5S valószínűleg Szeptemberben lesz bemutatva a vadiúj iOS 7-tel gyárilag rajta az új iSight kamerával ?

[ Szerkesztve ]

(#33045) pepe091 válasza dragon11 (#33044) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A Sony nagy valószínűséggel az IFA-n fogja bemutatni, ami idén szeptember 6 és 11 között lesz.

(#33046) dragon11 válasza pepe091 (#33045) üzenetére


dragon11
aktív tag

Köszi, de ezt nyárra ígérték.. nem?:P
Egyébként a Tegra 4-es telefonokkal mizujs, illetve SnapDragon 800 ?:D

(#33047) kaller1 válasza dragon11 (#33046) üzenetére


kaller1
veterán

Nagy mobiltelefon kibeszélő topik.

Az itt feltett kérdéseid erősen OFF kategória, kérlek fáradj át a linket topikba.

.::> <::.

(#33048) dragon11 válasza kaller1 (#33047) üzenetére


dragon11
aktív tag

elnézést:S azt hittem témába vág:S
a másik topikot pedig szinte senki nem látogatja már :( kihalt..

[ Szerkesztve ]

(#33049) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Samsung Galaxy Ace telefonba szeretnék aksit nézni, mert az eredeti már eleg megbízhatatlan, csak nem szeretnék pár töltes utáni felúposodó kínait sem, honnan érdemes rendelni, venni ahol eredeti aksit adnak és megbízható? Persze itt olyan téren gondolok h samu boltban semmiképp nem venném, mert ott 5k-tól felfelé van jócskán, ebay-ről érdemes rendelni, vagy ott sok a hamisítvány?

Matthew 24:42

(#33050) anonymus89 válasza @matthew@ (#33049) üzenetére


anonymus89
addikt

Gugliba beírod, hogy galaxy ace eros akku es mar szortirozhatod is a talalatokat.
Egyebkent meg topikjaban kerdezz utana ki hasznal ilyet....

Ez lennne a legkezenfekvobb.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.