Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26001) meroly válasza fuximaxi (#26000) üzenetére


meroly
veterán

Megoszlanak a vélemények, szerintem szereti, legalábbis én így tapasztaltam, másnál meg az jött be ha mindig rátölt, nekem meg az nem. Mindegy, tényleg ne menjünk bele ;)

Impossible is nothing

(#26002) fuximaxi válasza meroly (#26001) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Itt nem véleményekről van szó, hanem tényekről.link1 link2

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#26003) lizykeh válasza #40993792 (#25989) üzenetére


lizykeh
csendes tag

jajj nagyon szépen köszönöm!!!

(#26004) lizykeh válasza #40993792 (#25989) üzenetére


lizykeh
csendes tag

szia! mindent ugyanúgy csináltam ahogy le van írva és amikor újraindul akkor megáll ahogy betölt a kék csíknál.mit csináljak várjak??mert azt írja hogy nem szabad megnyomni vagy kihúzni!!

(#26005) szentkuti11


szentkuti11
addikt

Üdv!

Egyik ismerősömnek van egy céges N8-asa, ami úgy van feketelistázva, hogy csak 10 számot fogad. A többi telefonszámról beérkező hívást nem fogadja, ugye, DE pittyen, hogy hívni akarták. Nem lehet valami beállítással letiltani ezt a pittyegést?

Válaszotokat előre is köszönöm. :R

(#26006) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Hi!
Van már valami hír arról, hogy mikor lesz (lehetőleg szolgáltatónál) elérhető Magyarországon Huawei Honor?

(#26007) szentkuti11 válasza Darth_Revan (#26006) üzenetére


szentkuti11
addikt

Hello!

Hát szolgáltatóhoz esélyes, hogy semmikor.

(#26008) Darth_Revan válasza szentkuti11 (#26007) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Huawei olyan alja márka, hogy 1 szolgáltató se vállalja be a forgalmazást vagy miért?

(#26009) szentkuti11 válasza Darth_Revan (#26008) üzenetére


szentkuti11
addikt

Minden szolgáltatónál kapható Huawei készülék, csak úgy tűnik, hogy nem fér bele nekik a palettába. Ha több pénzt kell rááldozni, akkor még mindig a márkát választják az emberek.

(#26010) meroly válasza szentkuti11 (#26005) üzenetére


meroly
veterán

Gondolom a híváskorlátozást néztétek és ha ügyes a munkáltató akkor biztonsági kódot változtatott, hogy nehogy kikapcsoljátok.
Én az ablakon vágnám ki az ilyen céges telefont :(((

Impossible is nothing

(#26011) Darth_Revan válasza szentkuti11 (#26009) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pedig ha 60e Ft-ért vagy az alatt tudnák adni, akkor vinnék, mint a cukrot...hát ők tudják.

(#26012) spurika válasza meroly (#26010) üzenetére


spurika
senior tag

állam is egyszer be próbálkozott a főnök hogy 10 ezernél szabályoztatta.Bevittem neki 20.a környékén,és mondtam neki hogy nyugodtan adja oda a legkisebb fiának.Nehogy már a sajátomat használjam céges ügyben..1 hét után vissza kaptam limit nélkűl mert nem tudott hétvégén felhívni mert a sajátom nem vettem fel neki. :DDD

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#26014) meroly válasza spurika (#26012) üzenetére


meroly
veterán

Cseles és jogos. A nagy multiknál az a jó, hogy tudnak olyan szerződést kötni ahol szinte ingyen beszél mindenki, ami megéri a cégnek, a szolgáltatónak és a munkavállalónak is ;)

Impossible is nothing

(#26016) meroly válasza #40993792 (#26015) üzenetére


meroly
veterán

Ja gondolom, hogy ott is ;)
Meghát nekik ott a tetra is ugye.... :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#26017) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Hátha itt hamarabb kapnék erre választ...

(#26018) viktoire


viktoire
csendes tag

Samsung ACE flottás telefonról van szó, betört az előlapja, be is vittem egy gsm szervízbe, meg is csinálták. Egy hét múlva csak segélyhívás a telefonról, megyek a szolgáltatóhoz, hogy biztos a SIM kártya hibás. Kiderül, hogy nem a gyári telefont kaptam vissza a GSM-től, a mostani telefonon az IMEI szám nem egyezik a gyárival, és nem fizette a részleteket az ezen az IMEI számú fickó. Le is tiltattam rögtön az eredeti IMEI számot, de sajnos a szolgáltató nem volt hajlandó élővé tenni a jelenlegi telefonom. Rendőrségen kívül /annak valószínű semmi eredménye nem lenne/ mit tudok tenni?
Köszönettel
Viktoire"

(#26019) fuximaxi válasza viktoire (#26018) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Bemész a szervizbe, és megreklamálod, hogy nem azt a telefont adták vissza, gondolom van valami szerviz jegyzőkönyv, hogy mi volt az egyedi azonosítója a telefonodnak amit leadtál. Közlöd velük, hogy igen gyorsan kerítsék elő a te telefonodat, ellenkező esetben a rendőrséghez fordulsz, illetve fogyasztóvédelem ugrik az ilyenekre.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#26020) viktoire válasza fuximaxi (#26019) üzenetére


viktoire
csendes tag

ez volt az első, a listájukban persze az új IMEI szám szerepelt, ezért vagyok meglőve...

(#26021) meroly válasza viktoire (#26020) üzenetére


meroly
veterán

Megtetted amit lehetett, rendőrségi feljelentés, IMEI tiltás, ennyi. Más nincs sajnos.

Impossible is nothing

(#26022) kaller1 válasza viktoire (#26020) üzenetére


kaller1
veterán

a listájukban persze az új IMEI szám szerepelt

Az átvételi elismervény kitöltése a készülék leadásakor történik meg, amin rögzítik az imei-t, készülék típusát, és a hibajelenséget. Van ilyen papírod?

.::> <::.

(#26023) meroly válasza kaller1 (#26022) üzenetére


meroly
veterán

Megj.: én még soha nem ellenőriztem le, hogy tényleg az én IMEI számomat írják-e rá.

Impossible is nothing

(#26024) viktoire válasza kaller1 (#26022) üzenetére


viktoire
csendes tag

az átvételin csak a hiba szerepel

(#26025) kaller1 válasza viktoire (#26024) üzenetére


kaller1
veterán

Ez abszolút szabálytalan, kötelező az imei-nek szerepelnie rajta. :U
A mailban írt kérdésedre sajnos nem a válasz. :(

.::> <::.

(#26026) viktoire válasza kaller1 (#26025) üzenetére


viktoire
csendes tag

kiütés vagy turbo sim segíthet? Nem akarok jogi hercehurcát, legalábbis egyelőre....

(#26027) kaller1 válasza viktoire (#26026) üzenetére


kaller1
veterán

Egyik sem, és szerintem abba a készülékbe ne piszkáltass bele.

.::> <::.

(#26028) viktoire válasza kaller1 (#26027) üzenetére


viktoire
csendes tag

köszönöm! Szerinted menjek megint a GSM boltba, kicsapjam a balhét? Arra gondoltam, hogy adjanak egy új gyári készüléket, különben rendőrségre megyek...De nem tudom használ-e. Nagy GSM bolt, a Bartókon, nem gondoltam volna róluk...

(#26029) spurika válasza viktoire (#26028) üzenetére


spurika
senior tag

Mindenképpen vissza kell menned a boltba.Szerintem meg tudod velük beszélni emberi körülmények között.Nem hinném hogy egy jól bejáratott gsm bolt emiatt akarna rossz hírnevet magának,illetve bíróságra menni. :(

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#26030) #27441408


#27441408
törölt tag

Hali 5-6 óra töltés nem árt az akkunak ugye? Éjjel szoktam tölteni amég alszok. köszi.

(#26031) spurika válasza #27441408 (#26030) üzenetére


spurika
senior tag

Semmi baja nem lesz,bármely tipusú aksiról is van szó. :)

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#26032) kaller1 válasza viktoire (#26028) üzenetére


kaller1
veterán

Így van, az ő "beíró füzetük" nem bizonyíték arra, hogy azt a készüléket adták vissza, amit leadtál. Mivel az átvételin nem szerepel az imei, ez az ő saruk, ha nem értik meg a dolgot, csalás miatt mehet a feljelentés.

.::> <::.

(#26033) Darth_Revan válasza viktoire (#26018) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak a poén kedvéért: Melyik GSM szervizről van szó?

(#26034) viktoire válasza Darth_Revan (#26033) üzenetére


viktoire
csendes tag

Dr.Mobil a XI, Bartók Béla 44-ben

(#26035) Darth_Revan válasza viktoire (#26034) üzenetére


Darth_Revan
veterán

:DDD Biztos valami átkozott hely, ha már a logójukban is ott az Antikrisztus szimbóluma :DDD

(#26036) fuximaxi válasza viktoire (#26028) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Mindenképp menj vissza! Próbáld meg nyugodtan emberi módon elintézni a dolgot. Ha nem sikerült akkor vedd le a polcról a vásárlók könyvét (úgy kell tárolni, hogy az ügyfél szabaon hozzáférjen) értelem szerűen töltsd ki, válaszoltasd meg, ha ott helyben nem válaszolják meg, akkor is írasd alá, és a második oldalt kérd el (az a te példányod) és fordulj a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatósághoz.

A készülék egyedi azonosítóját fel kell tüntetni az átvételi jegyzőkönyvön, ha ezt nem tették meg, akkor már ezért felelősség terheli őket.

Gondolom neked van valami papírod arról, hogy a készülék a tulajdonodat vagy céged tulajdonát képezi, azon fel van tüntetve az imei szám, ezt nekik nem kell mondanod, de egy nyomozás esetén a megtalálhatják azt az imeit a rendszerükben (valószínűleg sajnos tudják törölni) az már bizonyító erejű.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#26037) viktoire válasza fuximaxi (#26036) üzenetére


viktoire
csendes tag

oké! Köszönöm! Megpróbálok egyezkedni velük először. Majd írok a fejleményekről, ha esetleg vki más is ilyen helyzetbe kerülne.

(#26038) #27441408 válasza spurika (#26031) üzenetére


#27441408
törölt tag

Köszi régen ált, 2-3 órát töltöttem, de most az Androidost már használom rendesen, és éjjel szoktam tölteni, akkor nem nyomkodom :D

(#26039) Radaconte


Radaconte
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Nokia 6300-m, teljesen jól működik évek óta. Viszont nemrég furcsa dolgot vettem észre: ha hívás érkezik, smst küldök vagy netezek, időnként valahogy hullámzik a képernyője. Egyelőre nem zavaróan, csak ne legyen nagyobb gond belőle. Tapasztalt már valaki ilyesmit?

(#26040) meroly válasza Radaconte (#26039) üzenetére


meroly
veterán

Kontakthibás lesz, vagy szalagkábeles lesz, ennyi idő után nem meglepő.

Impossible is nothing

(#26041) mefistofeles

Skacok! Van egy anbdroid 2.2-es mobilom és az egyik launchert beállítottam alapértelmezettnek. Hogy tudom ezt visszaállítani, hogy választhassak másik launchert?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26042) kaller1 válasza mefistofeles (#26041) üzenetére


kaller1
veterán

Megkeresed a beállítások/alkalmazásoknál, majd törlöd az alapértelmezett beállítást belőle.

.::> <::.

(#26043) mefistofeles válasza kaller1 (#26042) üzenetére

köszönöm!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#26044) Radaconte válasza meroly (#26040) üzenetére


Radaconte
csendes tag

köszönöm szépen!

(#26045) -NOKIA- válasza -NOKIA- (#26017) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:F

(#26046) meroly válasza -NOKIA- (#26017) üzenetére


meroly
veterán

bada OS, v2.0 van rajta, a net szerint valami Polaris Office-t lehet feltenni rá.
A tiltás meg tudod hogy nem csak vodásoknál, hanem a másik két szolgáltató előfizetéssel vett telefonjainál is fennáll, főleg ha részletre vette. Ilyenkor javasolt elkérni a számlát (úgyis részben az a garancia) és azon látod hogy nem részletre vette, akkor kevesebb az esélye hogy letiltják.

Impossible is nothing

(#26047) spurika válasza -NOKIA- (#26045) üzenetére


spurika
senior tag

Nagyon rizikós játék igen.Nem mennék bele szivesen egy ilyen dologba.

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#26048) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Köszönöm a válaszokat!

(#26049) spurika válasza spurika (#26047) üzenetére


spurika
senior tag

Mivel nem ismerem a win7 mangót megkérdezem.Létezik neki külön szinkronizáló programja vagy jó hozzá az Ovi Suite?Lumia 710 ről van szó amúgy.

[ Szerkesztve ]

Symbian For Ever topik:http://prohardver.hu/tema/symbian_for_ever_olvasd_el_az_elso_hozzaszolast/friss.html#msg26

(#26050) Nescafé válasza spurika (#26049) üzenetére


Nescafé
őstag

Lumia 710 hez a zune programmal tudsz szinkronizálni

 iPhone 15 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.