Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27001) kendeee válasza tresh (#27000) üzenetére


kendeee
aktív tag

Köszi!

Frankó, az mennyibe fáj? Nem kell új, csak működjön...

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#27002) kendeee válasza fuximaxi (#26998) üzenetére


kendeee
aktív tag

Köszi a választ, nem láttam. :R

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#27003) tresh válasza kendeee (#27002) üzenetére


tresh
addikt

[link] parancsolj :)

(#27004) kendeee válasza tresh (#27003) üzenetére


kendeee
aktív tag

Ez vicc ez az ár :D Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket. Főleg free shipping-gel :DD Esetleg olyan nem szokott előfordulni, hogy sima kontakt hiba van?

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#27005) #40835072 válasza fuximaxi (#26998) üzenetére


#40835072
törölt tag

elvileg amikor megvettem akkor is állítani kellett valamit hogy lehessen rajta netezni...
Mit csináltak vele hogy ilyen lett?

[ Szerkesztve ]

(#27006) fuximaxi válasza #40835072 (#27005) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Valószínűleg a netet be lehet rajta állítani, de ami érdekesebb, hogy nincs rajta magyar nyelv. Ha ez panelcsere után van, két okból lehet. Ha gyári szerviz csinálta meg akkor azért nincs benne, mert a készülék külföldi piacra készült és előzőleg is nem hivatalosan került rá a magyar, ha nem gyári szerviz akkor az is lehet, hogy bontott panel.

A nethez az APN-t kell beállítani. A szolgáltatód honlapján valahol meg lehet találni. A készülékben úgyszintén, de pontosan nem tudom hol. Google segít.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#27007) tresh válasza kendeee (#27004) üzenetére


tresh
addikt

Nem nagyon...de ennyi pénzért nem éri meg vele bíbelődni szerintem megvesz 2 hét és megjön otthon kicserél és enjoy :D

(#27008) kendeee válasza tresh (#27007) üzenetére


kendeee
aktív tag

Igen, valami olyasmi lesz belőle. Egyébként nálatok a pont, nagyító alatt látható valamiféle homályos folt (beégés vagy ilyesmi) az érintőpanel mögött.

Bálnabontás ma! Holnap halnap...CTRL+ALT+RESET...Dakota közmondás: Le kell szállni arról a lóról, amelyik megdöglött.

(#27009) lordmaxim111


lordmaxim111
csendes tag

Sziasztok!

Tudna segíteni valaki OT 995-el kapcsolatban?
A probléma a következő:
1 hetes a telefon, tegnap fogta magát és működés közben kérte újra a pin kódot, beírtam és azóta folyamatosan a kezdő ablakon próbálja betölteni a One Touch Launcer-t, azzal a szöveggel, hogy a betöltés folyamatban... kb. 15mp-ig próbálja, aztán fekete képernyő 4 mp-ig, csak a felső állapot sor látszik és vissza megint a kezdőablak és újra próbálja betölteni, ezt addig csinálja, míg ki nem kapcsolom.
A kezdőablakon csak a felső állapotsort lehet használni, semmilyen más ikon nem látszik, se az alsó menüsor, se ikonok. Ha hívnak fel tudom venni, pár programot el tudok érni az advanced kill programon keresztül, de a beállítások menübe nem tudok belépni.
Próbáltam hard resetet (hangerő fel+bekapcsolás), de semmit nem csinál, csak egyből bejön egy háromszögbe egy felkiáltó jel és egy android figura. Ez a kép 5 órán keresztül ment, aztán meguntam, kivettem az aksit és SD kártya nélkül is megpróbáltam, akkor is ezt csinálta. Upgradre meg azt írja, hogy a legújabb verzió van rajta ezért lépjek ki a programból.
Valami ötlet?

Előre is köszi!

(#27010) fuximaxi válasza lordmaxim111 (#27009) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Amit leírsz hard resetnél ott valami recovery menü jön be szerintem, próbáld meg nyomkodni. Nem tudom pontosan mit kellhet ott csinálni, de lehet, hogy segít.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#27011) localhost válasza fuximaxi (#27010) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Esetleg próbáld meg, hogy minden rendben van-e vagy mégsem?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27012) olivera88


olivera88
veterán

Erre valaki?[link] Visszalehet még az adatokat állítani? Mert ez nagyon gáz h elveszett az összes névjegyem és üzenet. A biztonsági másolat azért van h megőrizze az adatokat nem azért h aztán eltekerje :((( Sokat ér ha nem birom vissza állítani, de azt se írja miért nem csak annyit hiba történt.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27013) tresh válasza lordmaxim111 (#27009) üzenetére


tresh
addikt

Nem tettél rá valami Launchert ami végett ezt csinálhatja? Sdkártya ki és úgy próbáld elindítani majd reset-elni

olivera88: egy fájlba mentette le az egész biztonsági mentést? Pc sutie-on belül meg tudod nyitni a mentést? (sry nem emlékszek már pontosan rá rég használtam már a nokiámat)

[ Szerkesztve ]

(#27014) olivera88 válasza tresh (#27013) üzenetére


olivera88
veterán

Szerintem egy fájlba mentette. Megpróbálom, a biztonságimásolat fájlok keresése számítógépen evvel az opcióval ugye?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27015) tresh válasza olivera88 (#27014) üzenetére


tresh
addikt

Aha úgy emlékszek az az opció az :) Hazaérek meg lesem elvileg fent van még a gépemen a a nokia sutie.

(#27016) olivera88


olivera88
veterán

Megpróbáltam megint visszaállítani, ezt irja. [link]
A biztonsági másolat az appdata-roaming-nokia-content-copier helyen van, de nem birom megnézni mi van benne.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27017) tresh válasza olivera88 (#27016) üzenetére


tresh
addikt

hmm...érdekes...esetleg ovi sutie al próbáld meg visszatenni illetve ellenőrizd le jó ez elérési útja a fájlnak amiből próbálja visszaállítani. Amikor lementetted minden patent volt?:)

[ Szerkesztve ]

(#27018) olivera88 válasza tresh (#27017) üzenetére


olivera88
veterán

Úgy tudom igen, rendben volt mikor mentette. Most beírtam pár névjegyet telefonba ami eszembe jutott majd erről is csináltam másolatot, aztán megpróbáltam visszaállítani és ez sikerült. Ez érdekes :F Nincs meg az ovi suite majd letöltöm mindjárt. Lehet pc suite mellé telepíteni?

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27019) tresh válasza olivera88 (#27018) üzenetére


tresh
addikt

Elvileg lehet, bár szerintem ovi sutie picit jobb(többet frissítik).

(#27020) kaller1 válasza localhost (#27011) üzenetére


kaller1
veterán

:D ;]

.::> <::.

(#27021) olivera88 válasza tresh (#27019) üzenetére


olivera88
veterán

Leszedtem a Pc suitet és felraktam a Nokia Suitet (mivel kettő nem megy egybe úgy tudom), és sikerült, visszaállította az üzenetek és névjegyeket is. :C :R Nem tudom Pc suite miért nem volt hajlandó.

Köszi. ;)

Mellesleg mintha járatná procit a Suite, már 47 , 42 fokon van magok hőmérséklet, a 39 38 helyett.

[ Szerkesztve ]

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27022) tresh válasza olivera88 (#27021) üzenetére


tresh
addikt

Király :))

Ha már nem használod akkor feladatkezelőből lődd ki mert csomó felesleges sz@rt futtat.

(#27023) olivera88 válasza tresh (#27022) üzenetére


olivera88
veterán

Letettem tálcára aztán helyrejött.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#27024) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Van egy ősrégi Alcatel telefonom amit szeretnék eladni, már van is rá vevő. Feltöltöttem, hogy kipróbáljam, de PIN kódot kér, amit már elfelejtettem. Hogyan lehet megoldani ezt a problémát?

Köszi!

(#27025) localhost válasza vinikorn (#27024) üzenetére


localhost
Közösségépítő

PUK kóddal :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27026) lordmaxim111 válasza tresh (#27013) üzenetére


lordmaxim111
csendes tag

semmi nem került rá, előtte 1 nappal marketről szedtem le egy torrent klienst és a angry b. riot.

(#27027) fuximaxi válasza lordmaxim111 (#27026) üzenetére


fuximaxi
senior tag

:Y Flash memória nem torrentezésre való....Amúgy ha nagyon nem megy akkor vidd vissza oda ahol vetted. Jó eséllyel meg tudják oldani.

Ha tudod csatlakoztatni a géphez Debug módban akkor:
adb shell
#wipe data

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#27028) kaller1 válasza fuximaxi (#27027) üzenetére


kaller1
veterán

Flash memória nem torrentezésre való

Mert mi baja lesz? :D

Semmi.

.::> <::.

(#27029) vinikorn válasza localhost (#27025) üzenetére


vinikorn
aktív tag

Semmilyen kódot nem tudok ehhez az Alcatel One Touch telefonhoz: [link]. Se PIN se PUK kódot. Hogy lehet mégis használatba venni?

(#27030) localhost válasza vinikorn (#27029) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A Sim-kártya szolgáltatóhoz fordulni személyesen... nem -email, nem telelefon, hanem személyesen ügyfélszolgálatra bemenni.
Talán ők tudják pótolni, megadni, beállítani a kódok ugyanis a KÁRTYÁHOZ tartoznak és nem a telefonhoz.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#27031) wolfman


wolfman
veterán

Sziasztok! Jabra Stone 2 headsettel kapcsolatban lenne kérdésem.

Most vettem egy ilyen ketyerét használtan. Olvastam róla teszteket, meg régen bratyómnak az 1. verziója volt meg és ódákat zengett róla milyen frankó, csak ő sajnos elhagyta. Gondoltam akkor nekem is kell.

Mikor hozzánk került, mondta az ember hogy hát egyszer már volt cserélve garanciába, mert amit alapból vásárolt az elromlott. Beszéltem bátyámmal ezügyben és mondta nekem, hogy ami neki volt azt nem elhagyta, hanem neki is besz@rt valami benne! :(

Na most akinek van ezirányú tapasztalata, az ossza meg velem kérem, hogy ezek a Jabra Stone-k tényleg ennyire silányak, hogy egy éven belül ös.zef()ssák magukat? Árából arra következtetek, hogy 4 év alatt se kéne ennek történnie.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27032) fuximaxi válasza kaller1 (#27028) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Valószínűleg nem mostanában, de lesz.

"Az adat beégetés elég időigényes, ami azt jelenti,hogy inkább íráskor hosszú memória. Törölni eleinte csak UV -fénnyel lehetett ezeket a ROM-okat. Nem állandó írásra,olvasásra szánták ezt a fajta memóriákat. Mikor megoldották, hogy elektromos úton is lehessen törölni, a BIOS már frissíthető lett, megjelentek az SD, CF, stb kártyák, Pendrive-ok, majd az SSD-k. A probléma viszont továbbra is fenn áll a korlátozott élettartammal, bár az eleinte jellemző 100-1000 írási-törlési ciklus jócskán megnőtt."

SSD wikipédeia: "az újraírások száma korlátozott: átlagos flash-memória 100 000-szer írható, drágább memóriáknál ez akár az 5 milliót is elérheti" :W

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#27033) #43960832


#43960832
törölt tag

Sziasztok!

Minden kapacitív technológiájú kijelző üvegborítású? :U

Úgy gondoltam, hogy a technológiából adódóan muszáj annak lennie.

[ Szerkesztve ]

(#27034) fuximaxi válasza #43960832 (#27033) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Nem feltétlenül.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#27035) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Van egy HTC Incredible S-em, amiben van DLNA. Ki lehetne nyomni a képét DLNA-n keresztül az azonos WiFi hálózaton lévő számítógépre? :F Vagy a hangot róla? Milyen program kéne ehhez?

A választ köszi előre is! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#27036) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Miért van az, hogy egy teljesen új mobil telefon mindössze kettőt csörög ha hívják és utána vége? Nem lehet tovább csörgetni a telefont. Egy Nokia C1-01 típusú telefonról van szó. Kerestük már többen a beállításoknál és nézegettük a magyar nyelvű kézikönyvet, de semmire nem jutottunk. Tudja valaki a megoldást erre? A lényeg, hogy a mobil addig csörögjön, amíg a hívó hívja és ne csak két csörgésig lehessen hívni, mert így sokszor nincs elég idő felvenni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#27037) Kiki18 válasza huskydog17 (#27036) üzenetére


Kiki18
őstag

Nincs bekapcsolva hívásátirányítás egy másik telefonra? Mert ha igen,akkor azon a másik telón fog tovább csörögni.
Ha nem ez a baj,akkor bocs. :DDD

(#27038) meroly válasza huskydog17 (#27036) üzenetére


meroly
veterán

És a hívónál kicseng tovább is csak a C1 nem csörög csak villog hogy hívják?
Ilyen hibajelenséggel még nem találkoztam, ha tényleg így van.
Ha nem, akkor vagy az átirányítás, vagy a hangposta lehet a ludas.

Impossible is nothing

(#27039) wolfman


wolfman
veterán

erre senkinek semmi tapasztalat?

LINK

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#27040) ledgeri


ledgeri
nagyúr

A mobilok, ma milyen hangkártyákkal rendelkeznek (zenehallgatásra)?

Mert azt lehet tudni, hogy milyen a központi chip , mint a pc-knél is, de az kimarad, hogy kinek milyen hang-,,kártyája" van... van specifikus topikja a zenés mobiloknak?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#27041) Mindy-Lee válasza huskydog17 (#27036) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Tartozik a telefonszámhoz hangposta? Ha igen és nem kell, akkor töröltesd, ha kell, akkor a kicsengési időt kell átállítani, amit lehet GSM-kóddal is, ha jól tudom. Ha nincs és úgy nem csörög ki 1,5 percig, akkor érdemes a szolgáltatóhoz fordulni.

(#27042) aproo


aproo
tag

Hali mindenki.
Lenne egy olyan gondom,hogy most vettem 1 Nokia 101 telot,de a simeket nem kezeli.("sim kártya nem áll kész") üzenet van mindig,de hívást fogad,kezdeni is tud. Erre valaki tud gyógymódot?

(#27043) homeless09


homeless09
őstag

Sziasztok!
Adott egy HTC Mozart, és az lenne a probléma, hogy szoftver frissítés közben a 8. lépésnél megakadt a dolog, és azóta a gép nem ismeri fel a telefont, illetve semmit nem lehet kezdeni vele. Lenne valami megoldás rendbe hozni?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#27044) meroly


meroly
veterán

Srácok, a hard reset (*#7370#) S40-es nokiákon is kellene hogy menjen?

Impossible is nothing

(#27045) #43960832 válasza meroly (#27044) üzenetére


#43960832
törölt tag

:N

(#27046) tresh válasza meroly (#27044) üzenetére


tresh
addikt

Csak S60 nál megy ;)

(#27047) meroly válasza tresh (#27046) üzenetére


meroly
veterán

Akkor csak a *#7780# van?
Valami erősebb, ami a belső memóriát üríti? Sikerült valamivel teleraknom, és már nagyon kevés hely van, de nem tudok mit törölni :(((

Impossible is nothing

(#27048) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok!

Van egy androidos telefonom , és memó kártyát szeretnék cserélni benne egy nagyobbra.
Ha kártyaolvasóval a tartalmát kimentem a pc-re , akkor elég a másikra csak úgy ahogy van visszamásolni a cuccokat és minden működni fog elvileg? Tehát nem kell beállítani semmit vagy újratelepíteni igaz ? (elég sok program van rajta)

:R

{。^◕‿◕^。}

(#27049) ikiviki válasza manoarc (#27048) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem elég..ujrakellesz instalálni az apk-ás fileket.

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#27050) manoarc válasza ikiviki (#27049) üzenetére


manoarc
senior tag

köszi :R

{。^◕‿◕^。}

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.