Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#29001) Hardcoreboy válasza dvdbackuper (#28993) üzenetére


Hardcoreboy
csendes tag

megvolt a szalagkábel csere is,3x is,nem megy..alaplapok jók. ,,elvileg,,

(#29002) siebener válasza fuximaxi (#28999) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszi, írok neki. :R

Hardcoreboy: ment privát.

(#29003) riolobo


riolobo
tag

Hali!
A mai napon balesetet szenvedett a HTC One V-m. Sikeresen leejtettem,ráadásul járólapra. Eredmény: A kijelző felett a jobb felső sarokban betört az üveg,egy innen induló repedés végigfut a kijelző előtt is,átlóban,a készülék felső harmadán.A kijelző sértetlen maradt,a telefon működik.
Gondolom,mondanom sem kell,hogy milyen boldog voltam,vagyok.
A kérdésem annyi,hogy javítható e és,hogy vajon kb mennyibe fáj a dolog(nyilván fájni fog).
Köszi előre is.

ui.: ha valaki gyakorlati segítséget is tud nyújtani a témában csak nyugodtan.(:

[ Szerkesztve ]

(#29004) dvdbackuper válasza riolobo (#29003) üzenetére


dvdbackuper
őstag

8k körül meg tudom csinálni (Debrecen) :R

(#29005) fuximaxi válasza riolobo (#29003) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Mielőtt nekiállsz a házi javításnak hívd fel a HTC szervizt (e-care), hogy mennyibe fájna náluk a javítás, és a garancia megmarad e. Általában nem szokott ugrani a gari, ha ők javítják.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29007) fuximaxi válasza #40993792 (#29006) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Mivel nem rendeltetés szerűen használta a készüléket, már a beavatkozás előtt megvonhatják.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#29009) riolobo


riolobo
tag

Sajna az e-care oldalán ebbe futottam bele:

"A HTC készülékek szervizelését 2012. szeptember 1-től nem az E-Care Solutions Kft. fogja végezni. Mivel az összes javítást le kell zárnunk augusztus 31-ig, így augusztus 27-től nem áll módunkban több készüléket átvenni javításra.

Arról, hogy a jövőben hogyan történik a HTC készülékek szervizelése, sajnos nem kaptunk érdemi információt...."

(#29010) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Adott egy Huawei U8500, nem is ez a lényeg, meghalt az USB kábel, így tölteni sem tudom. Mindegyik Micro USB-s telefon USB-je jó hozzá, szóval ha például egy Galaxy Mini USB kábelt rendelek hozzá, az ugyan úgy működni fog vele?

(#29012) W1 válasza #40993792 (#29011) üzenetére


W1
senior tag

Múltkor jó volt, ezért is lepett meg, próbáltam a töltőfejel és gépre dugva is, nagyon ritkán vette a töltést, megijedtem, hogy a telefonnal van gond, de barátnőm Galaxy Minijére rádugva sem töltött, és egy törött kijelzős GT540-en is megpróbáltam, ami egyébként csak töltővel villan fel, most azzal sem. Délutánra szerzek egy másik USB-t, de nagy eséllyel szerintem az USB a rossz.

(#29013) mindthecrap


mindthecrap
aktív tag

én abban kérnék segítséget hogy órája szívok a Gmail címtárral, eddig androidos telóim voltak és szépen rendben is tartottam, most egy s60-as Nokiára kéne eljuttatni. a Nokia suite-ban meg is van a vcard importálás de a gmail csak egy kontaktot ment el, ha azt választom hogy teljes címtár akkor is.

persze alternatív megoldás is érdekel. köszi

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#29014) kaller1 válasza mindthecrap (#29013) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor valamit nem jól csinálsz. Gmail/címtár/egyebek/exportálás/vCard formátum/mentés

Szépen lementi az összes kontaktot, megnéztem.

.::> <::.

(#29015) mindthecrap válasza kaller1 (#29014) üzenetére


mindthecrap
aktív tag

nekem minden kombinációban (összes kijelölt, kiválasztott csoport "címtár", stb...) egy 12kb-os fájl lesz a legelső kontakt adataival.

olyan cérna vagyok, akit anyám százszor tűvé tett

(#29016) W1 válasza #40993792 (#29011) üzenetére


W1
senior tag

Szereztem másik USB-t, ezzel jó.

(#29018) Maybourne


Maybourne
tag

Sziasztok!

Sony Ericsson Mix Walkman típusú mobilhoz keresnék txt olvasó programot. Tudnátok benne segíteni? A válaszokat előre is köszönöm.

(#29019) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne megéri még iPhone 3GS-t venni?
Mennyire jönnek ki rá új dolgok ? Mennyire jó a kezelő felület? (ZTE Blade után venném)
Mennyire gyors? Telefonálásnál a hangereje mennyire hangos?
Jó áron tudnék hozzájutni azért gondolkozom a vételen!(42.000Ft, teljesen új, 1év garival)

Akinek lenne 3GS az kérem ossza meg velem a negatív és pozitív véleményt a telefonról!

Köszi! :R

" Just remember Manchester is RED! "

(#29021) Zimmi91 válasza #40993792 (#29020) üzenetére


Zimmi91
addikt

Köszi, igazából meghallgatok más alternatívát is.
Még a ZTE Atlas 3,5 W-t néztem!
Arról vélemény?

" Just remember Manchester is RED! "

(#29022) W1


W1
senior tag

Sziasztok!
Van egy Huawei U8500-am, mitől lehet, hogy Monster Beats Tour fülessel, és egy JVC fülessel "furán", vízhangozva szól, de az itthoni 5.1-el, RCA-Jack kábellel pedig szépen?

(#29023) W1 válasza W1 (#29022) üzenetére


W1
senior tag

Illetve olyan létezik, hogy egy kapacitív telefon rezisztív érintőplexit kapjon, vagy fordítva? Mármint a gyári helyett lehet másfajtára cserélni?

Mert az enyémnek jelenleg be van törve a kijelzője, és rendeltem ebay-ról, és azon gondolkodom, hogy vajon féljek-e attól, hogy nem kapacitív érintőt kapok bele?

(#29024) dvdbackuper válasza W1 (#29023) üzenetére


dvdbackuper
őstag

nem lehet olyat, 2 külön technológia

(#29025) W1 válasza dvdbackuper (#29024) üzenetére


W1
senior tag

Akkor attól nem kell félnem, hogy átvágnak ebay-on.
Köszi!

Esetleg a másik próblémámra valaki?

(#29026) kaller1 válasza W1 (#29022) üzenetére


kaller1
veterán

Mert nem kompatibilis a csatlakozó kiosztása a készülék aljzatával.

.::> <::.

(#29027) W1 válasza kaller1 (#29026) üzenetére


W1
senior tag

De az 5.1 és a JVC füles jack dugója ugyan úgy néz ki, mindegyiken két "vágás" van.

(#29028) kiskaktusz válasza W1 (#29027) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Az lehet, de szerintemiPhone-hoz gyártották, ott meg ha minden igaz fordítva vannak a lábak, de zet nem mondom biztosra, mert nem túlzottan szakmai oldalon olvastam..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29029) feketea


feketea
csendes tag

Üdv Emberek!

Kérdésem a következő lenne: SE W595-ben lehetséges-e az ikonok cseréje pl. menüben (témaváltással nem sikerült), ha igen hogyan?

Köszönöm!

(#29030) quailstorm válasza feketea (#29029) üzenetére


quailstorm
nagyúr

itt egy tutorial, de ha nem megy, akkor a2uploader, vagy FAR+JDF szükséges. Nem lesz egy kattintásos menet, előre szólok. És mindent mentsél le moddolás előtt.

(#29031) feketea válasza quailstorm (#29030) üzenetére


feketea
csendes tag

Nem akartam egyből kifogással kezdeni, hogy lehetőleg ne legyen ilyen szervízkategóriás belepiszkálás, úgyhogy lehet nem is olyan fontosak azok az ikonok! :B Azt hittem egyszerűbben meg lehet oldani az ilyesmit. Lehet ha több időm jut majd egyszer rá nekiállok, de ilyen nagy volumenű "projektbe" inkább nem kezdenék most bele.

Azért köszönöm a segítséget! :R

(#29032) Joci93


Joci93
senior tag

Van a családban egy Nokia 3410-es telefon. Az előbb valaki hívta mamámat és felvette. Beszélgetés közben kikapcsolt a telefon és mikor újra bekapcsoltuk, akkor ez az üzenet fogadott minket: "Contact Service". Találtam egy topikot, ahol valakinek ugyan ez a hibája volt, ott azt írták, hogy meghalt a készülék. Esetleg ti tudtok valami biztatóbbat mondani? :(

Furcsa, több ezer emberrel találkozunk és egyik sem fog meg igazán. Aztán megismerünk valakit, aki megváltoztatja az életünket. Örökre.

(#29033) meroly válasza Joci93 (#29032) üzenetére


meroly
veterán

Többe kerülne a leves mint a hús. Inkább vegyetek egy másik 3410-et, ha nem akar átállni vagy valami hasonló alaptelefont. Nokia 100 pl.

Impossible is nothing

(#29034) Jusef


Jusef
csendes tag

Sziasztok!
S.o.S. Segitséget szeretnék kérni !
Samsung galaxy Plussom van, néhány napja nem müxik a kamera.
hiba üzenetet küld.
Kiessel frissitve, 2.3.6. ra
Alapsáv verzioja I9001BVKPC
Kernelverzio 2.6.35.7-perf root@DELL155#1
Bulid száma GINGEBARD.BVKPC

Probáltam a gyári beállitások vissza állitását, mivel olvastam hogy a 2.3.6-nak
lehet ilyen betegsége.
Nem jön vissza az eredeti 2.3.3. verzio.
Esetleg tudna valaki segiteni van e valami megoldás ?
Nagyon köszi elöre is ! :F

(#29036) meroly válasza #40993792 (#29035) üzenetére


meroly
veterán

Nem kell csúcstelefont venni és nem kell elvárni egy telefontól hogy azt tudja mint egy noti, ennyire egyszerű ;) :P

Impossible is nothing

(#29037) siebener


siebener
aktív tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni. Szükségem lenne egy végtelenül egyszerű telefonra, csak nem tudom, mely készülékek férnek bele az alábbi kritériumokba.

Szóval, legyen rajta fényképező, és lehetőleg ne VGA felbontással
Mindenképpen legyen rajta mini USB csatlakozó, és ezen keresztül le lehessen menteni számítógépre a telefonnal készült fotókat.
Na és a legfontosabb, legyen minél olcsóbb.

Tudtok valamit javasolni?

(#29038) kaller1 válasza siebener (#29037) üzenetére


kaller1
veterán

Használtan Nokia 6303 jó választás lehet.

.::> <::.

(#29039) siebener válasza kaller1 (#29038) üzenetére


siebener
aktív tag

Köszönöm.
Igazából kicsit olcsóbbra gondoltam, de kezdetnek nem is rossz.

(#29040) kaller1 válasza siebener (#29039) üzenetére


kaller1
veterán

Itt az aprón 6-7k körül ki lehet fogni jót, ettől olcsóbban normális kamerával, usb csatival nem kapsz készüléket.

.::> <::.

(#29041) W1 válasza kaller1 (#29026) üzenetére


W1
senior tag

Vagy akkor ezt, hogy tudom ellenőrizni, hogy milyen füles jó hozzá?

(#29042) kaller1 válasza W1 (#29041) üzenetére


kaller1
veterán

Saját tapasztalat, a Samsung füleseivel jól szól.

.::> <::.

(#29043) siebener válasza kaller1 (#29040) üzenetére


siebener
aktív tag

Értem.
Bár éppen most találtam egy 3110c-t, 3.500 Ft-ért. Vagy akkor annak lehet, hogy gondja van?

(#29044) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

A sim kártyáról áthelyeztem telefonszámokat, de sem a telefonon, sem a kártyán nem találom... Mi lehet a gond, vissza lehet valahogy hozni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#29045) kiskaktusz válasza siebener (#29037) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Biztos, hogy mini legyen az az USB és ne az elterjedtebb micro? :U

pocokxx: milyen telefon? A régieken lehetett állítani, hogy mely meóriát nézze.. a telefonét, vagy a SIMét..

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#29046) W1 válasza kaller1 (#29042) üzenetére


W1
senior tag

"Szerencsémre" van itthon egy fehér agybadugó füles, még S5230-hoz, két részes, de ezzel is úgy szól, ahogy a másik kettővel, és még mindig csak az 5.1-nek a jack-rca dugójával szól úgy, ahogy kéne..

(#29047) pocokxx válasza kiskaktusz (#29045) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nokia 2700 classic, de úgy van belőve, hogy mindkettőt látja.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#29048) kaller1 válasza pocokxx (#29044) üzenetére


kaller1
veterán

A nézetet átállítottad a készülék memóriára?

siebener Nem feltétlenül rossz a készülék, bár én ettől a típustól csodát nem várnék.

.::> <::.

(#29049) siebener válasza kiskaktusz (#29045) üzenetére


siebener
aktív tag

:W :W :W

De, ahogy most nézem, lehet :U

Különben én sem várok tőle csodát, fényképezni kell, meg fényképeket számítógépre menteni.

[ Szerkesztve ]

(#29050) pocokxx válasza kaller1 (#29048) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen: "Használt memória: Telefon és Sim".

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.