Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5001) t256


t256
őstag

Üdv!

Van egy 8 hónapos Samsung Z230-as telóm. Ez mennyit manapság ?
Egy SE W610-re szeretném lecserélni. Mennyit kéne ráfizetnem.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#5002) nemma


nemma
addikt

Helló!
Ha külföldről behozott, világgaris telefon behozok és töltök rá utólag magyar nyelvet, akkor bukom a garanciát?

t256: Majd itt megmondják ;)

[ Szerkesztve ]

(#5003) blueMerle válasza nemma (#5002) üzenetére


blueMerle
veterán

Ha Te pakolsz rá magyar nyelvet akkor igen. Amennyiben erre hivatott szakszerviz akkor nem.

(#5004) nemma válasza blueMerle (#5003) üzenetére


nemma
addikt

Hú, tudtam, hogy te fogod ezt tudni. :R
A szakszerviz mit jelent? Hivatalos SE szerviz?

(#5005) blueMerle válasza nemma (#5004) üzenetére


blueMerle
veterán

Amennyiben SE akkor igen. Fontos tudni hogy nem kotelességuk elfogadni a világgaris garanciát. Tudom, ez egy nonszensz dolog. :(

(#5006) nemma válasza blueMerle (#5005) üzenetére


nemma
addikt

Ja, igen, azt elfelejtettem, hogy SE.
Na de mire való a világgari, ha nem erre? :W

(#5007) blueMerle válasza nemma (#5006) üzenetére


blueMerle
veterán

Nagyon jó a kérdés, de a választ nem tudom

(#5008) nemma válasza blueMerle (#5007) üzenetére


nemma
addikt

Nem offolom szét tovább a topikot, de ez csak ebben az országban megy így? :F

(#5009) blueMerle válasza nemma (#5008) üzenetére


blueMerle
veterán

Nem, én szlovákiai vagyok nálunk is így megy :P
Ennek nem tudom az okát, de nem egyszer volt rá példa hogy nem fogadták el az ugyfél világgariját. EU gari mondjuk már korrekt, azt természetesen kötelességuk elfogadni az egész EU-ban. Van itt valami jogi csavar a dologban, hogy a világgarit azért nem kotelesek elfogadni, mert mondjuk nem az EU-s normák által lett gyártva a cucc. Vagy ezer más indok...
Ez van sajnos, én biztos nem vennék világgaris cuccot, vagy ha mégis, annak tudatában hogy nem biztos a termék garanciális háttere. Jól gondold meg.

Még egy adalék: természetesen arra is volt példa hogy elfogadta az adott szakszerviz a világgarit.

[ Szerkesztve ]

(#5010) bylow


bylow
aktív tag

valaki vett már N76-ra új crome betétet?
Mennyibe kerül?
Lehet kapni olyat ami fémből van az egéssz?
És mennyiért?

ByLow #

(#5011) adik válasza nike_ (#4993) üzenetére


adik
őstag

koszi, igazabol a telefon volt "hibas", kiderult, hogy huseges a szolgaltatohoz...
no mindegy, visszavittem, rafizetessel elhoztam egy, tessek kapaszkodni, zsir uj, 0km keszuleket. Igen, t68, vadi ujjonnan, 2008ban - es imadom :K

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5012) Viktor0610 válasza adik (#5011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, h. vadi új? :U Nem csak felújított?

Nehezen tudom elképzelni, h. egy több éves készüléket most meg lehetne vásárolni újonnan.

Samsung Galaxy A54

(#5013) Hacker75


Hacker75
aktív tag

A nokiaprogramok.hu-ról töltöttem le témákat (E51-em van).
A .sis fájlt bemásolom kártyaolvasóval a memkártyára, és nem tudom feltelepíteni. Kb. 10-et kipróbáltam már...
Mit csinálok rosszul?

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#5014) adik válasza Viktor0610 (#5012) üzenetére


adik
őstag

őő, nem rossz kérdés, bár ha felújított, akkor igen alaposan, meg a dobozát is ráncbaszedték (tapasztalatból tudom, hogy nem bírják sokáig boltba a dobozok. Honnan tudom, hogy felújított, vagy tényleg új?

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5015) -NOKIA- válasza adik (#5014) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

például az alján a réz csatik már nem olyan fényesek, illetve nem teljesen aranyszínűek, poros-e belül, hajszálkarcok, stb.

(#5016) Dooby


Dooby
tag

Sziasztok! Az ezeréves mobilomat végre lecseréltem egy N73 Nokiára!
Ultra modern meg minden,de hol az automatikus billentyűzár? Minek nekem F-secure?
Valaki aki nem fáradt írjon nekem pár sort privátban, hogy mit kellene tennem ezzel az "okos" telefonnal!
Köszöntem!

Kifordítva, minden ember rózsaszín! Utálom az olasz bort!

(#5017) Kabooom válasza Dooby (#5016) üzenetére


Kabooom
tag

Kezdetnek elolvasni a használati útmutatót :)

(#5018) Viktor0610 válasza Dooby (#5016) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Automata billentyűzár alapból nincs a készüléken... :U

Utólag letölthető változat rengeteg van, kezdetnek nézz körbe a Nokiaprogramok.hu oldalon.

Samsung Galaxy A54

(#5019) adik válasza -NOKIA- (#5015) üzenetére


adik
őstag

semmi, még az aksi-csatija és a simkártya érintkezők is szűzek. :D hajszálrepedés sehol.

Kettő, csipkebokor vessző!

(#5020) lighty


lighty
tag

Sziasztok.Szerintetek ha van egy telcsi,ami még fél évig garis,de nincs meg a számlája,viszont megvan a lepecsételt garipapírja,amin rajta a vásárlás dátuma,megoldható valahogy a gariztatása?

(#5021) Gebriel válasza lighty (#5020) üzenetére


Gebriel
veterán

Elméletileg igen.A készülék márka szervizében elég a gari papír.

(#5022) nike_ válasza Viktor0610 (#5018) üzenetére


nike_
addikt

Azon nincs? A 6120c-n van.

(#5023) nike_ válasza Hacker75 (#5013) üzenetére


nike_
addikt

Ha tanúsítványhibát ír ki akkor állítsd vissza a dátumot.

(#5024) lighty válasza Gebriel (#5021) üzenetére


lighty
tag

Köszi!SE z530i,és lötyög a felső része.Gondolom kikopott a tengely része amin forog. :DDD

(#5025) Hacker75 válasza nike_ (#5023) üzenetére


Hacker75
aktív tag

Próbáltam már egy rakás dátumot, semmi...
Azt írja ki soknál, hogy a telepítés nem támogatott.
:F :F :F
A nokiaprogramok.hu-n kívűl tud még valaki ajánlani vmit?

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#5026) -NOKIA- válasza adik (#5019) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

Akkor 2 lehetőség van:
-Tényleg új, illetve nem volt használva sosem, vagy
-gondosan, teljsen felújított darab. ;)

(#5027) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

MI a különbség a 3500 és a 3500 classic között?
Köszi

Minden szinten,szinte minden.

(#5028) nike_ válasza m0rd0k (#5027) üzenetére


nike_
addikt

Semmi, ugyanaz a teló a kettő, csak néhányan Classic-kal néhányan anélkül mondják. A Classic a hivatalos megnevezése.

(#5029) Teszla_


Teszla_
senior tag

Sziasztok!
Holnap szeretnék barátnőm Nokia 6111-es telefonján egy master resetet csinálni, csak nem tudom, hogy jó-e hozzá a *#7370# kód. Valaki megírná, hogy ez használható-e ehhez a telóhoz vagy sem? Ha nem, akkor melyik kóddal kéne próbálkoznom?
Előre is köszönöm.

(#5030) nike_ válasza Teszla_ (#5029) üzenetére


nike_
addikt

Ez biztos hogy nem jó hozzá, mert ez a régi Symbianos Nokiákon volt így (6600, 3650 stb.) A jó kódot én sem tudom. :(

(#5031) Teszla_ válasza nike_ (#5030) üzenetére


Teszla_
senior tag

Hátha erre téved valaki, aki tudja a megfelelő kódot :) De legalább már azt tudom, hogy ez nem jó hozzá.

(#5032) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Holnap veszek Nokia 3500 át vodánál veszek hozzá memkardot is és az lenne a kérdésem hogy adatkábelt vegyek hozzá mert szar vodás oprendszert le kéne takaritani róla de lehet elbasznám :/ szal vigyem el mobil dokihoz vagy vegyek kábelt és csinájjam magam?(bt adapterem van de ugye azzal nem lehet :/ )

Minden szinten,szinte minden.

(#5033) Viktor0610 válasza m0rd0k (#5032) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egészen értem, mi a bajod a live!-menüvel... :U Azért kapod olcsóbban, h. azt nézd. Hozzáteszem, nagyon rossz lehet az a pár másodperc, amit ezzel töltesz. :U

Egyébként, ha jól sejtem, a product code átírásával és a garancia elvesztésével megoldható a dolog.

Samsung Galaxy A54

(#5034) blueMerle válasza m0rd0k (#5032) üzenetére


blueMerle
veterán

Egy egyszeru TÉMA sgístégével eltuntetheted a liveot. és még a garid is megmarad

[ Szerkesztve ]

(#5035) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

köszi a válaszokat akkor csak sima 3500 át veszek meg egy micro sd karit.csak bemegyek pl vodához és kérek egy x megás micro sd karit? nincs valami külön mondanivaló hogy 35 00 ába mien kell vagy valami? 256 mb meg az 1 gigás között 1 ezres van ? :D

Minden szinten,szinte minden.

(#5036) fateless válasza m0rd0k (#5032) üzenetére


fateless
veterán

Azért káromkodni nem kell a kérdéshez, anélkül is válaszolnak.

Általában olcsóbb a memkártya egy pc boltban vagy neten, de a vodánál a független eladói hálózatban nagyon változó árak vannak. Ilyen kis árkülönbséggel mindenesetre jobban megéri az 1 gigás - meg egyébként is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#5037) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

ok és bocsi :) kösz a választ még 1 kérdés lenne egy ismerős aki vodás de be akar lépni másik tarifa csomagba egy flotta csomagba és lejárt előző 2 év hüsége vagyis akkor száma is megmaradna de ha megujitja erre a flotta dijcsomagra és megint aláir 2 évet akkor vehet hozzá telefont akciósan? mármint pl 90 ft meg ilyenek
köszi

Minden szinten,szinte minden.

(#5038) bobace válasza m0rd0k (#5037) üzenetére


bobace
őstag

vehet. minden ismerősöm vesz a hosszabbításnál új telót.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5039) m0rd0k válasza bobace (#5038) üzenetére


m0rd0k
senior tag

nagyon köszi!

Minden szinten,szinte minden.

(#5040) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

sziasztok!

vettem nokia 35 00 át meg számitógépházba micro sd kártyát de nem tudom belerakni :/ pedig mondtam a csávónak hogy nokiába valót adjon :/ valaki nem tud használati leirást adni mert a útmutatóba azt irják le amit már tudok de azt nem amit nem :/ meg azt irja hogy hogy csak a nokia által jóváhagyott kártyát tegyük bele hát ez kingston micro sd remélem jó mert nem tudtam lezárni a tartót :/

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#5041) nike_ válasza m0rd0k (#5040) üzenetére


nike_
addikt

Azthiszem a 3500-ba microSD kell, tehát ne parázz. Érzékeli a telefon? Amúgy Kingstonnal simán elmegy úgyhogy a csávó csak rád akarta tukmálni a Nokiát...

(#5042) Sipi16 válasza m0rd0k (#5040) üzenetére


Sipi16
senior tag

Fordítva próbáltad már? ?Mindenképp az érzékelőkkel belefele rakd be...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5043) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A Nokia 3650 megkergült. Azt hiszi, hogy a fülhallgató csatlakoztatva van. Ez úgy eszébe jutott, én meg csodálkoztam miért is van 4 nem fogadott hívásom. Még szép, hogy nem hallottam, hisz be se volt dugva a fülhallgató, csak a telefon döntött önkényesen, hogy ő már bizony fülhallgatón át kommunikál velem. :W

Mi okozhatja a 3650 tévképzetét? Az se vált be, hogy 7370-nel újraindítottam. Az se, hogy kivettem a memóriakártyát, amin a programok és alkalmazások vannak. Tetszőlegesen átvált a fülhallgatóra.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5044) Sipi16 válasza Algieba (#5043) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha a reset nem megoldás akkor teljes SW frissítés...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5045) vodaboy


vodaboy
tag

A SE K750i-mben eltörött a kamerakioldó pöcök. honnan lehet ilyet beszerezni?vkinek nincs bontásból ilyen kis pöcökje?

(#5046) Hacker75


Hacker75
aktív tag

Valaki segítsen már...
E51-em van, de semmilyen .sis fájlt nem tudok telepíteni memkártyáról.
Lehet, hogy valamit rosszul csinálok: Letöltöm a fájlt PC-vel---kártyaolvasóval felmásolom a System 1 könyvtárba, és onnan próbálom telepíteni.

Mit csinálok rosszul???

http://www.youtube.com/user/OOooHACKERooOO

(#5047) Algieba válasza Sipi16 (#5044) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:W ha nem lenne ennyire jó állapotban, és nem kedvelném a telefonokat, letenném a favágó rönkömre és szétpaszíroznám a pöröllyel.
Már értem, mit jelent, ha egy telefon valóban bugos.

Szoftver frissítést hol lehet kérni?

Ui.: Újabb 7370, és a fülhallgató jel nem tűnt el. Ő továbbra is érzékeli.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5048) Sipi16 válasza Algieba (#5047) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha jól tudom vidéki vagy. Itt pesten telefonboltok is vállalják, de a nokiába biztosabb kezekben van. Már csak az a kérdés, hogy mennyit kérnek érte...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#5049) Gabesz25


Gabesz25
tag

Sziasztok!
Van egy Samsung D600 telóm.Java játékokat szeretnék rá tölteni Bluetooth-on keresztül. Kerestem már megoldásokat a dologra,1et találtam is:
[link]
A problémám:Követtem az utasításokat,de amikor oda került a dolog,hogy a teló töltötte volna a játékot,nem csinált semmit,nem reagált semmire. Kikapcsoltam,működik minden,de megpróbáltam újra feltölteni rá játékot,de feltötléskor újraindul a telefon.
Mi lehet a probléma? Valaki segítsen megoldani,h tudjak rá tenni játékot.

(#5050) fullextra


fullextra
tag

nagyon örülnék ha segítene valaki abban ,hogy amikor a 8910-emen hívnak akkor ő mért nem hall engem?
köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.