Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#10001) benjoepapa válasza -NOKIA- (#9995) üzenetére


benjoepapa
csendes tag

Köszönöm a választ. Az egyik készülék egy Mot V3, a másik még nincs meg csak kellene egy ilyen hadművelet családi ügyek miatt. Melyikekben lehet ezt megcsinálni, ha mondod, hogy melyik képes rá (és nem a drága kategória, mert egy kisgyereké lesz az egyik) akkor olyat veszek. Előre is köszi!

mikbence

(#10002) mrlujoak válasza epidemic (#9987) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Tök egyszerű. Te egy működőképes, frissítésre szoruló modellt adtál be, amit ők nyugtázva át is vettek. (mindegy, hogy ez garanciális, vagy fizetős tranzakció)
Ha ők időközben olyan hibát produkálnak, ami működésképtelenné teszi a telefont, az ő felelősségük azt helyrehozni, hiszen nem végezhetnek értékcsökkenéssel járó beavatkozást büntetlenül.
Gondold el, beadsz egy telót, mert poros lett a kijelzője. Tisztítást kérsz, mire betörik a kijelzőt. Bocsi, hiba csúszott a portalanítás közepén. Ez nem így megy.

Egyszerűen nem szabad átvenni a rossz(szervizben elrontott) készüléket, írásos panaszt tenni, majd Békéltető Testület elé vinni a dolgot. (persze a fogyasztóvédelemnek is mehet levél)

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#10003) jociacer


jociacer
csendes tag

Sziasztok!
6210 NAVIGATORról szeretném kérdezni,hogy ha van rajta garmin akkor az mutatja a földutakat is?Egyébként mennyire használhatóak ezek gps-nek?Jók ezek a 6210 esek?

(#10004) stop


stop
aktív tag

hi,

egy régi nokia telefonról áttöltöttem egy csengőhangot infrán egy E51-re és nem tudom bluetooth-on továbbküldeni egy 6300-s telora.
Tud valaki ötletet adni?

[ Szerkesztve ]

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10005) stop válasza stop (#10004) üzenetére


stop
aktív tag

az előző hsz-hoz

formátum: audio/midi

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10006) stop


stop
aktív tag

Azt irja küldés előtt hogy védett objektum nem küldhető :F

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#10007) concret_hp


concret_hp
addikt

ez nem annyira mobiltelefon, de azért remélem elfér itt.
létezik olyan, hogy be lehet azt állítani, hoyg valaki ne tudjon felhívni? szóval, hogy pl. mindig foglaltat jelezzen neki ha hív vagy ilyesmi :F

vagy fullba vagy sehogy :D

(#10008) Csabaxx


Csabaxx
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy kis problémám. Vettem a keresztfiamnak egy CECT i9 tipusú készüléket születés napjára mert nagyon tetszett neki az Iphone-om. Magyar nyelvű vólt mikor megvettem odaadtam neki 3 napig használta utánna valamit gondolom elállított rajta és most angol. A nyelvek között sem szerepel a magyar. Ilyen esetben hogy lehet visszahozni a magyar nyelvet vagy hogy lehet újra magyarosítani? Válaszotokat előre is köszönöm. Tisztelettel.: Csabaxx

(#10009) No-kia


No-kia
őstag

hello! van egy 6610 es nokiám, aminek az akksija elég érdekes dolgokat csinál, pl: 2 napig meg van mind a 7 csík, (közben keveset használtam) hívnak, és mikor felveszem kiírja, hogy akkkufeszültség alacsony, és néha ilyenkor kiis kapscsol, vissszakapcsolom, 1 es szinten van az akksi, félr után meg felmegy ,mondjuk 6 os szintre és működik tövább,aztám kezdődik előlről, olyan is van hogyha többet telefonálok fl nap alatt lemerül, ugye ez csak az akksi hibája lehet ,hogy már régi, szval ha veszek egy akksit akk nem kell attól félnem hogy egint ezt csinálja? szval teló hibája ugye nem lehet? :R

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10010) Ricardo válasza No-kia (#10009) üzenetére


Ricardo
félisten

Elvileg elöregedett az akku. Döntsd el hogy megéri rákölteni vagy sem.

(#10011) No-kia válasza Ricardo (#10010) üzenetére


No-kia
őstag

hát ha találnék olcsón jót, akk vennék bele, mert a teló egyébként újszerű, csak 1 éve nem is volt bekapcsolva, meddig bírhatja eg yúj akksival?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10012) sbazsi válasza concret_hp (#10007) üzenetére


sbazsi
veterán

telefon függő. milyen teló?

(#10013) KrAt


KrAt
veterán

Nokiánál hogy hívják a legkisebb USB csatiját? Van ugye a mini USB ami a digifényképezőkön is van, van a micro USB ami van pl az 5310-esemen (laposabb) és van egy annál is kissebb csati, mint egy pici mini usb. Na az mi? Adatkábel kéne olyan :)

(#10014) KrAt válasza KrAt (#10013) üzenetére


KrAt
veterán

Semmi, utánaolvastam, nem lehet adatot küldeni rajta, csak headset-nek van :(

(#10015) -NOKIA- válasza No-kia (#10011) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

ment privi :R

(#10016) No-kia válasza -NOKIA- (#10015) üzenetére


No-kia
őstag

még nem jött meg :F

szerk, mostmár igen :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10017) brembo


brembo
tag

Sziasztok!

Van olyan program, amivel ki lehet deríteni egy sim kártya pin kódját? Vagy ismertek olyat, aki meg tudja fejteni?
Anyám elfelejtette, és a telefon papírjai is elvesztek, így már egy éve nem meri kikapcsolni. A szolgáltatótól nem tudjuk megkérdezni, mert nem anyám nevén van a telefon.
Valakinek nincs ötlete?
Köszönöm előre is!

(#10018) tjoe91


tjoe91
csendes tag

Helló!!!!

Van egy Alcatel OT556-os telóm, még 2005-ben kaptam, 2006-ban vízbe esett, előbb azt mondták nem lehet megcsinálni, a T-mobile pedig nem foglalkozott ilyesmivel, pár hónap múlva elővettem, gondosan kitisztítottam, szárítgattam, és láss csodát!!!Működött!!Csak a kijelző volt teljesen kék, bevittem egy szervízbe, ott meg tudták csinálni, csak a kijelzőt kellett kicserélni,(am hetekig hónapokig mégcsak be sem kapcsolt) hát visszakaptam, működött, de egy havernek odaadtam, mert kínálkozott h. majd ő függetleníti.Hát én hülye rábíztam, és jól elb@szta(azt mondja vmi hálózati kódot többször elrontott), simmel már csak azt írja ki h. Végleges zárolás, csak S.O.S hívás lehetséges, a T-mobilenál azt mondták h. nem tudnak mit csinálni, csak vki olyan csinálhatja meg aki nagy telefonguru.
Az lenne a kérdésem h valahogyan lehetne még ebből újra működő telót csinálni??

Ehhez a telóhoz pedig van 1lejárt dominó kártya(nem volt jó a teló így nm használtam a kártyát), azt valahogyan nem lehetne újra aktiválni??
Köszi!!!

(#10019) Zalaymate


Zalaymate
senior tag

Hali!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Vodafone a SonyEricsson C902-höz milyen tartozékokat ad? :F :F :F :F

(= Zala =)

(#10020) gamer0101


gamer0101
aktív tag

Sziasztok! Nokia 5310 Xpress-emet szeretném Update-elni, de a folyamat során azt írja ki a program, hogy meg lett szakítva a kapcsolat a gép és a telefon közt, pedig hozzá sem értem a kábelhez. :F Pedig már odáig eljutottam, hogy a telefon kiírta sötét kijelző alatt, hogy TEST MODE...gondolom akkor már csinált valamit. Szerintetek mi lehet a baj? Be merjem kapcsolni a telefont? Persze nem én kapcsoltam ki sem, hanem auto kikapcsolt frissítés közben, de az updeter szerint ez normális.... THX a választ! :R

(#10021) sbazsi válasza brembo (#10017) üzenetére


sbazsi
veterán

vegyél neki másik kártyát, azt meg irányítsd át. :)
egy idő után mindenki tudni fogja az új számát.

(#10022) gamer0101 válasza gamer0101 (#10020) üzenetére


gamer0101
aktív tag

EZT képet dobja minden 5 percben, hiába csinálom meg azt pontosan amit le is ír. Újra és újra eljátsza, de félek, hogy a telefont már be sem fogom többé kapcsolni... :( Szerintetek mi lehet a baj? :R

(#10023) KrAt válasza gamer0101 (#10022) üzenetére


KrAt
veterán

[link] Itt reggelj, hátha tudnak segíteni :)

(#10024) gamer0101 válasza KrAt (#10023) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Köszi, de azért várok, hátha van aki tud itt segíteni! :U

Update: Meguntam! Megállítottam a dolgot, széthúztam a csatlakozókat, próbáltam bekapcsolni a telefont...be is kapcsolt, de teljesen visszaállt az alap, gyári beállításokra. Minden, szó szerint minden. Úgy érzem itt az idő levenni a polcról a régi, öreg vasat (Samsung D500 :)) ) és lefújva a port róla üzembe hozni. Addig amíg nem tudok valamit kezdeni szegény Xpress-el, addig jó lesz az is.Xpressben am is már 6 hónapos korára szétment a hangszóró, recseg ropog minden zene. A fülhalgatóját alig érteni, 3x vissza kell kérdezni max hangerőn is a telefonvonal másik végén lévő embernek, mert nem értem, hogy mit mond. Nagyot csalódtam ebben a telefonban sajnos. Bár lehet, hogy az enyém pont kiadáshibás...ezvan. Üdv! :R

[ Szerkesztve ]

(#10025) KrAt válasza gamer0101 (#10024) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem eddig tökéletes, nem tudom, mi lehet a tiéddel :(

(#10026) keri800


keri800
csendes tag

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség, hogy egy külföldön vásárolt motorola v3-at amin nincs magyar menü, milyen módon lehetne magyarosítani?
Lécci segítsetek:-)

(#10027) tjoe91


tjoe91
csendes tag

Helló!!!

Hogyan lehet rendbehozni az Alcatelem??
Ezt írja ki: Végleges zárolás!! Csak S.O.S hívás lehetséges!
Nagyon szeretném rendbehozni!!
Köszi!!! :) :R

(#10028) gamer0101 válasza KrAt (#10025) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Ez kérlek sz*r...am semmi baja! :D Meghalt mindkét szemére! :D

(#10029) tjoe91 válasza gamer0101 (#10028) üzenetére


tjoe91
csendes tag

Nekem nagyon bejön a Nokia 5310, remélem nem csalódom benne :) :)
Am a hangszóró mellett mi az a kis kamera szerűség??

[ Szerkesztve ]

(#10030) gamer0101 válasza tjoe91 (#10029) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Már szemből nézve gondoltad? Az nem kamera, csak gondolom az egyik a magas a másik meg a sub, hogy átérezd a hangját annak akivel beszélsz! :DDD Am, halvány lila segéd fogalmam sincs, szerintem csak poénból félbevágták egy műanyag pöcökkel a hangszórót. :U

(#10031) No-kia


No-kia
őstag

6610i re szerintetek adatkábellel lehet játékot telepíteni?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10032) brembo válasza sbazsi (#10021) üzenetére


brembo
tag

Jó ötlet, köszi a tippet :)

(#10033) Kloden


Kloden
senior tag

Van olyan weboldal ahol kis képekkel illusztrálva, egy oldalon mutatja az összes ismertebb mobilt?

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10034) CsuRi101 válasza gamer0101 (#10022) üzenetére


CsuRi101
tag

szia! Nálam ezután szervíz jött és 15 nap várakozás, a netről történő frissítésnél ez sajnos megesik... :(

(#10035) karakpecze21 válasza gamer0101 (#10022) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Próbáltad már másik gépen is frissíteni?
Lehet hülyén hangzik a dolog, de nekem egyszer volt egy hasonló hibám egy nokia 6500 slide telóval és nálam a gépem volt a ludas.
Haver gépén minden gond nélkül frissített.
Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#10036) Padree.c2 válasza Padree.c2 (#9999) üzenetére


Padree.c2
tag

valakinek van ötlete erre ?

Pp. ♠

(#10037) Ricardo válasza Padree.c2 (#10036) üzenetére


Ricardo
félisten

Vidd be a szervízbe és kérdezd meg mennyiért csinálják meg. Ha sokba kerül, ne add be.
Ha otthon tudod frissíteni a szoftver akkor arra még érdemes rápróbálni előtte, hátha :U

(#10038) lyoczy


lyoczy
csendes tag

Sony Ericssonra tud valaki videólejátszó programot? olyan kéne, amivel tudok tekerni mp4-et, 3gp-t. így mindig előröl indul el a film, ami így elég élvezhetetlen... Köszi előre is

Csak komoly érdeklődők írjanak - ha lehet. Aki csak unatkozik, vagy ígérget, inkább kerüljön el !!! Köszi

(#10039) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

egy gyors-sürgős kérdés... :B

hogyan tudnám a legegyszerűbben átvinni egy SE W880-ról N5800-ra a telefonszámaim, naptárbejegyzéseim, ilyesmiket - nem, nem SIM kártyával... :B

közsönöm előre is!

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#10040) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy elég fontos kérdésem lenne...

Van egy SIM kártyája az osztálytársamnak, de letiltatta, úgy, hogy eljátszotta a pinkódokat, és a puk kódot kéri. A puk kódot nem tudja, nincs meg az a kis kártya amin rajta van. Kérdés: Hogyan lehetne visszahozni a kártyát? Vodafone-os nem előfizetéses.

(#10041) kaller1 válasza Vasinger! (#10040) üzenetére


kaller1
veterán

A voda ügyfélszolgálata segíthet,ha az övé a kártya és meg van a szerződésen szereplő ügyfélbiztonsági kód.

.::> <::.

(#10042) Vasinger! válasza kaller1 (#10041) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nincsen semmi ilyesmi, olyan mintha csak a földön találtad volna.

(#10043) panelproli


panelproli
csendes tag

sziasztok
olyan problemam volna hogy van egy LG L600V tipusu telom,de beleejtettem a vizbe es elromlott,na most azt mondtak eleg draga volna javitani az olcsobb az adatmentes rola,eztmivel csinalnam mi kell hozza mert kellenenek az adatok a telorol de nem kapcsol be sem,igy is letudom menteni?
elore is koszonom

(#10044) kaller1 válasza Vasinger! (#10042) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor kukázható a kártya.

.::> <::.

(#10045) Vasinger! válasza kaller1 (#10044) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ollé :W

(#10046) Kloden válasza Vasinger! (#10040) üzenetére


Kloden
senior tag

Az ügyfélkódot az ügyfélszolgálaton törlik amennyiben az ő nevén van a simkártya, ehhez egy személyi igazolvány kell. Aztán csinálhat új kódot magának amit meg is jegyez. Innentől kezdve bármit meg tudnak csinálni a simmel. Próbát megér mindenképpen.

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#10047) Vasinger! válasza Kloden (#10046) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szval, ha az ő nevére van írva a sim, akkor még visszahozható? :F

(#10048) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

És esetleg nincs ilyen hack progi ami feltöri a sim-et, vagy hasnló? Biztos sok ember szemétkedésre használná, de most nekem tényleg fontos lenne, nem 1 ft-ba kerülne...
Hallottam már kártyafüggetlenítőről is, azért kérdem.

(#10049) Padree.c2 válasza Ricardo (#10037) üzenetére


Padree.c2
tag

köszi, megpróbálom..
a sw frissítésre nem is gondoltam..
végülis sokat már nem ronthatok a hejzeten.. :D

Pp. ♠

(#10050) Kloden válasza Vasinger! (#10047) üzenetére


Kloden
senior tag

Jó eséllyel.

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.