Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#47001) mzso


mzso
veterán

Helló!
A Meizu Note 8 telefonom folyton szpemmel push üzenetek formjában. Lehet ezzel valamit kezdeni?

Nincs látható jele, hogy milyen app, vagy mi küldené.

(#47002) Viktor0610 válasza mzso (#47001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az egyik értesítésen kattints hosszan, majd húzd jobbról balra.
Akkor elvileg kiírja milyen app az.
MIUI-n elég csak hosszan nyomni, másutt nem tudom, hogy van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#47003) crok válasza mzso (#47001) üzenetére


crok
nagyúr

[Így indulnék neki megkeresni mi csinálja.]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47004) Viktor0610 válasza crok (#47003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tök jó, hogy mindenre van Logout bejegyzésed. :R

Samsung Galaxy A54

(#47005) mzso válasza Viktor0610 (#47002) üzenetére


mzso
veterán

Meizu-val ez nem megy.

(#47006) mzso válasza crok (#47003) üzenetére


mzso
veterán

Kösz, megnézem, de szerintem ez valami beépített ganéj lesz. Nem valami külső adware amivel keresők megbírkóznának.

(#47007) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!

100 000 Forint alatti kategóriában az okostelefon vajon kiválthatja a PC-t, ezt a "nagy dobozt" az asztal alatt? A felhasználás csak böngészés, videónézés. Semmi nagy erőforrást igénylő feladat. Ebben a kategóriában már van akkora potenciál az okostelefonokban, hogy monitort, billentyűzetet, egeret, külső HDD-ket csatlakoztassunk hozzá és elfelejtsük a desktop PC-t örökre?

Egy 2013.02.08.-as cikk, 8 éves, inspirálta ezt a kommentet. Zsebre vághatjuk a számítógépet? a címe. A témája izgalmas és most készülök okostelefont venni. POCO X3 NFC vagy hasonló kaliberű készülékben gondolkodok.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#47009) quailstorm válasza tknof1871 (#47007) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Samsung S8 óta van ilyen, hogy DeX. Egy rendes Type-C dokk, billentyű, egér, monitor még használható is tud lenni. Viszont nem olcsó ezt így normálisan megcsinálni. Szvsz olcsóbb és erősebb egy S8 kaliberű használt telefon, és egy 2013-2014-es laptop, mint felépíteni mindent a telefon köré. Meg kevésbé korlátolt.

Erre én inkább Chromebookot vennék, bár nem Amerikában vagyunk.

(#47010) mzso válasza Viktor0610 (#47002) üzenetére


mzso
veterán

Úgy néz ki, hogy a "Touchpal 2017" ami leginkább nyomatja a spam-et. De ez rendszeralkalmazás amit nem lehet eltávolítani...

(#47011) crok válasza mzso (#47010) üzenetére


crok
nagyúr

De le lehet tiltani, root nelkul adb-vel pl. Root-al meg megegyszerubb..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47012) quailstorm válasza mzso (#47010) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Rootold ki, akkor el lehet távolítani. A másik opció meg a fagyasztás, az jó eséllyel megy root nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#47013) Viktor0610 válasza mzso (#47010) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Letiltani?
Az adatait törölni?
Elvenni tőle a nethasználat lehetőségét?

Samsung Galaxy A54

(#47014) po1son


po1son
addikt

Sziasztok!

Redmi 5-ről váltottam redmi 9-re.
A Céges sim kártyával nem tudom használni a mobilnetet a redmi 9-en.
APN-t kell beállítani, ott minden stimmel elméletileg, csak a nevet és az APN részt kell kitöltenem és utána kiválasztani, hogy azt használja, de sajnos semmi netem nincsen...
Ha visszarakom a céges sim kártyát a redmi 5-be és ott újra beállítom az APN-t, ott tökéletes működik a mobilnet.
Segítséget szeretnék kérni tőletek, mi lehet a gond? :R
A saját sim kártyámmal működik a mobil net a redmi 9-en.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#47015) crok válasza po1son (#47014) üzenetére


crok
nagyúr

Pontosan melyik szolgátlató SIM-je ez és pontosan mit állítottál be?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47016) po1son válasza crok (#47015) üzenetére


po1son
addikt

Telekomos a sim kártya.
Névhez a cégem nevét írtam pl: PISTA, az APN részhez meg pl: pista.internet.gr.hu
Ez a beállítás tökéletesen működik a redmi 5-ös verzión, a redmi 9, ami mindjárt a kukába landol, egyszerűen képtelen megemészteni, már szerintem átnéztem mindent, kezdem kizárni az user error-t. :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#47017) crok válasza po1son (#47016) üzenetére


crok
nagyúr

Biztos hogy ilyen speciális APN-t használ a céged? Eddig csak Sulinetnél, Tell-nél meg hasonlóknál láttam ilyen spec. APN-t. Nem csak hozzá volt adva a régi készülékhez valami APN de nem is az az aktív? Biztos nem csak a sima, mezei LTE profilt (APN: te) kellene neked használnod? A hálózati beállítások alaphelyzetbe állításával is próbálkozhatsz (Beállítások -> Kapcsolat és megosztás legalja), utána tiszta lappal hozzáadhatod az APN-t.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47018) po1son válasza crok (#47017) üzenetére


po1son
addikt

Biztos speciális.
internet.telekom alapbeállítással nem működik egyik készuleken sem. :(

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#47019) mzso válasza crok (#47011) üzenetére


mzso
veterán

+quailstorm, Viktor0610

Letiltást, fagyasztást hogy csinálom? És mivel vonjam meg a net jogosultságot?

Root sz problémás, mert töröl mindent.

(#47020) quailstorm válasza mzso (#47019) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Alapesetben a beállítások, alkalmazások, $alkalmazásnév alatt, magyar nyelven letiltás funkció néven.
Ha ezt nem engedi, mert annyira rendszerapp, akkor kövesd ezt a leírást, és tiltsd ADB-n keresztül: [link]

(#47021) crok válasza mzso (#47019) üzenetére


crok
nagyúr

Vagy ha nem akarsz ADB-zni parancssorból akkor ugyanúgy tudod adb-vel törölni / tiltani GUI-val is, ott van pl. Windows-ra az AppControl. Net jogosultságot megvonni rendszerapptól nem tudsz "csak úgy" mert még a rendszerbeállításokban is meghagyják általában hogy a Wifi nem letiltható. Mivel nincs root így csak root nélküli (local VPN alapú..) tűzfalat tudok mondani erre a célra, pl. a NoRoot Firewall-t csak akkor ha használsz Blokada-t vagy hasonlót akkor azok nem fognak menni.

Egy a lényeges: ha letiltod a gyári billentyűzetet nagyon vigyázz, hogy sose töröld az "új" billentyűzeted! Nem lehetetlen a szívást megoldani (adb.. telepítés apk-ből..) de nem is optimális.. én tartanék a készüléken telepítve de nem engedélyezve mondjuk egy OpenBoard-ot vagy legalább az APK-ját, végszükség esetére. Tudom, ilyen sose történhet meg.. de elég egyszer megszívni egy olyan bill. app frissítéssel amikor csúnyán eltörik az app és mondjuk fel se jön a bill. vagy folyamatosan force-close van.. nem vicces :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47022) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok! Tudtok esetleg olyan autós tartót ajánlani, ami úgy fogja meg a telefont, hogy nagy terület is tud maradni q telefon mögött? Azért keresek ilyent mert nyárrq szeretnék egy felcsatolható coolert tenni a telómra, ha gpsnek hasznalnam autóba, és úgy kéne valahogy magát a telót ráfogatni valamilyen megoldású tartóra. Vagy nem megoldható amit kigondoltam? Az elvem, hogy nem baj ha szarul néz ki csak működjön :DDD

(#47024) kkdesign válasza #40993792 (#47023) üzenetére


kkdesign
senior tag

Olyan van, úgy is használom, de nekem csak sima légbeömlő van, légkondi nincs, és előző telómnál ez kevés volt neki :)

(#47026) mzso


mzso
veterán

Helló!

Tudna valaki ötletet adni kínai mobiltelefonok szervizelésére?

A környéken (Miskolcon) akiket találtam nem akarnak hozzányúlni az én Doogee X5 Pro-mhoz (Nem működő USB port) vagy a Meizu Note 8-amhoz (törött, és már használhatatlan kijelző.)

Vannak emberek a fórumon akik ilyenekkel foglalkoznak?

Esetleg Miskolcon tud valaki telefon szerelőt?

(#47027) kisi


kisi
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék felrakatni egy UV liquidos tempered glass védőüveget egy Oppo find X3 pro-ra.
Viszont nem tudom, hogy ha valami gond van, akkor ezt el lehet még valahogy távolítani, vagy "örök életére" a telefon része lesz?

Mik a tapasztalatok ebben a témában?

Konkrétan egy Ilyen márkájú dologról lenne szó...
Az üveg már meg van véve, csak még nem mertem felrakatni...

(#47028) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

sziasztok.
mai napon tapasztaltam, hogy a telefonom hiába dugom a gépre, az nem ismeri fel.
Van hogy nem is észleli és van hogy ismeretlen usb eszközként írja ki. (sikertelen eszközleíró-kérés) A pc tuti jó. Valami a telóval lehet. talán update volt vagy nem tudom, de ezelőtt nem volt ilyen problémám. Xiaomi MI9T

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#47029) crok válasza BlackDevil (#47028) üzenetére


crok
nagyúr

Pl. piszkos a csatlakozó, vagy a kábelben vagy a telefonban. Mozog a probléma a telefonnal? Másik PC, másik USB port, másik kábel.. ha mindegyikkel ugyanúgy rossz akkor a telefon felé terelődnék, ha meg megoldja a háromból valamelyik akkor profit.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47030) BlackDevil válasza crok (#47029) üzenetére


BlackDevil
aktív tag

Egyedül másik pc-vel nem próbáltam. Van több kábelem is, ill tiszta a kábel meg a telefon is. Majd holnap megnézem másik gépen. 1-2 hete még jó volt. Mindig erre a gépre mentem az adataim.

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#47031) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Sajnos másik gépen sem jó. Csak a töltés megy.

szerk.: közben jó lett. nem tudom, hogy miért...
töltés közben is ha mozgatom a kábelt, akkor sem szakad meg

[ Szerkesztve ]

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#47032) Nekem8


Nekem8
újonc

Sziasztok!
Redmi Note 8 pro telom beállitása a probléma. kb. két naponta kijön az a probléma , hogy ha telefonálni akarok akkor . a kép ernyő lefagy. Nem keres a névjegyek között, a tárcsázást nem fogadja.
A telo újra inditás után megjavul , használható. A beállitásban nem találom a megoldást.
A másik gondom, hogy a SIM kártyára nem tudtam beirni a tel. számokat. Erre dem találok utalást , hogyan csináljam?

(#47034) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Régi androidos mobil bootloopba keveredett-lehet ezzel valamit kezdeni?
Anyám vagy 5 éves régi LG androidos mobilja, droid 4.4-el.

Ha bekapcsolom, megjelenik az android + LG logo, egy darabig láthazó majd eltűnik ....és újra és újra. Bootloop.
Lehet és érdemes ezzel vmit kezdeni vagy 5 éves mobil kuka és csá?

(#47035) quailstorm válasza t420s (#47034) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Kicsit több infó kellene, de elsőre azt mondanám, ha nincs rajta fontos adat, akkor egy rendszer újrahúzás. Nem tudom azt épp mivel szokták, ha régi LG akkor feltételezem KDZ.

(#47036) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!
Tegnap érkezett meg az új laptopom, és vele együtt az édesapámnak egyy Evolveo Strongfhone Z4. A laptop kiváló, teszi a dolgát.
De a telefon már nem. Tegnap este raktam a kijelzőre egy védőfóliát, akkor még nem volt kint az ikon, ma reggel visznt már igen. Így amióta ez kint van, nem lehet a telefont használni rendesen. Röviden fülhalgatóval, és kihangosítón lehet vele telefonálni, de másképp nem. Az ikon nekem a fülhalgatót jelnetené, de amíg ki nem rakta addig be se volt kötve. Már vissza lett állítva gyári beállításra a telefon többször is, sőt SIM foglalatváltás is volt már, de semmi siker. Mi lehet a probléma, és hogyan lehet orvosolni?

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#47037) crok válasza Marci112233 (#47036) üzenetére


crok
nagyúr

Szerintem belül sérült vagy legalábbis összeér a jack aljzatban a csatlakozás és azt érzékeli hogy be van dugva valami, így nem használja a lenti mikrofont mert azt "hiszi" hogy van headset és azon van mikrofon. Elég erősen illik a leírásod a helyzetre.. Hogy mit lehet vele kezdeni? Garancia.. előbb párszor dugj be 3.5 jack-et, headset-et, fülhallgatót, ha lehet többet is, ki-be, sokszor, általában el szokott múlni ha ilyen a helyzet és elválik egymástól a két beragadt fülecske de ha nem.. akkor egy vatta új készülékről lévén szó én visszavinném, nem próbálnék mást (vannak ötletek) mert ráfogják utána hogy amiatt van a probléma..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47038) Marci112233 válasza crok (#47037) üzenetére


Marci112233
őstag

Vagy ötvenszer húztam ki és dugtam be headset-et de nem ejti el az ikont. Így írok a boltnak, ahonnan jött hogy miként rendezzük a dolgot mer ugye laptoppal van egy számlán.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#47039) Marci112233 válasza crok (#47037) üzenetére


Marci112233
őstag

Először is bocsánat a dupláért, de a telefon ment vissza a boltnak. nem bírtam kivenni a hedaset beragadást. Így holnap már náluk is lesz. Kíváncsian várom mit fognak válaszolni, vagy mi fog történni, mert elküldés után kaptam tőlük választ az első levelemre, hogy először be fogják vizsgálni. Én meg amint gép közelbe kerültem megírtam nekik hogy a bevizsgálás ne csak elhanyagolt pár perces lesz, és ott minden működik, hanem hagyják legalább 12, de inkább 24 órára bekapcsolva. Ugyanis nekünk is kb délután 5 órától volt bekapcsolva a telefon, és minden rendben volt vele még este fél 10-kor, de reggel 7-kor már bent volt a headset ikon. Ez idő közt a telefont még csak meg se emelte senki a helyéről.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#47040) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

Egy háttérben lefutó frissítés kinyírta anyám note 6 pro-ját. Nem volt sosme mókolva, nem volt vírusos vagy bármi, ami bekavarhatott volna.
Xiaomiszerviz.hu nál azt mondták jópár telefont hoztak be hozzájuk ugyanezzel a jelenséggel és egyiket sem tudták megjavítani. Én is ott hagytam bevizsgálásra de hívtak, hogy sorry nincs mit tenni.

Ez mégis hogy lehetséges?
Lefagy fullosan, újraindításnál remi logónál megáll. nem lehet kikapcsolni se. hagytuk lemerülni. utána már be se kapcsolt, semmire nem reagált.
Szóval egy frissítéssel fullosan véglegesen kuka egy telefon?
Van valakinek ötlete?

(#47041) RedHarlow


RedHarlow
aktív tag

Sziasztok,

Samsung Galaxy S21-re milyen fóliát ajánlanátok? Esetleg BP-n megbízható helyez tudtok a felrakásra/vásárlásra?

Köszi előre is a segítséget!

(#47042) Marci112233 válasza RedHarlow (#47041) üzenetére


Marci112233
őstag

9H minősítésű edzett üveget tegyél rá az tuti jó lesz, de ahogy nézem a telefonodra 2500FT-tól egésze több mint 12 ezerig van. Azt már neked kell eldönteni mennyit szánsz rá, de a Google a barátod.

Felrakni meg nem nagy dolog. A saját Samsung Galaxy J3 2017-esemre én magam tettem fel pár éve és azóta is szépen átlátható, és tényleg nem karcolódik. Nekem ez van rajta, de értelemszerűen neked más telefonra kell, de a boltban amit linkelek mert én pont itt vettem, van S21-re is mert megnéztem, de ott is van többféle verzó aminek árai is emelkednek minél jobb vagy egyszerűbb feltenni.

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#47043) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Sziasztok.
Lecseréltem a redmim egy Samsung note20-ra. Minden fasza vele azon kívül hogy nem tud még birkózni a videókkal.
[kép]
Elég jó mobil net csomagom van, munkám miatt erről oldom meg a dolgokat. Ha letöltök, böngészés meg van a sebesség de ha pl egy YouTube videót vagy netflixet meg nyitok 480p -ben is meg áll pár másodpercenként pufferelni, 780p és felette még rosszabb. Ugyan ez a helyzet ha hotspot - ként használom függetlenül attól hogy USB kábellel vagy WiFi- ként ps5/laptopon. A le töltési sebesség meg van de netflix YouTube hbo stb meg akad. Előző telefonnal ugyanezen sim kártyával és élő fizetéssel nem volt gond.

Ötletek mi lehet a probléma? El siklottam valami felett a kezdeti beállításokkal?

(#47044) dragonfx


dragonfx
veterán

Hi!
2 kerdesem lenne.

1., a rn10 vs rn10 pro kozott mibe latjatok a majdnem 2* es arat a 108 vs 48 mpx.en kivul?

2., a autoba vali magneses tarto nem vagja tonkre a akksit?
Netan kamerat mast is?
Ki mit tapasztal?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#47045) mickemoto


mickemoto
őstag

Sziasztok. Lehet butaság amit kérdezni fogok. Ha van egy duál sim-es 4G/LTE képes telefonom és van benne egy vodás és egy telekomos sim kártya, akkor elvileg ha mindkét sim 4G képes akkor mindkettőn mennie kéne a 4G netnek? Csak mert a vodás sim-en csak H+ megy. Elvileg van vodának is 4G lefedettsége.Vagy állítani kell valamit a telefonon? Mondjuk a telekom sim esetén sem állítottam semit.A kétkártyás 4G be van kapcsolva, illetve az APN-nél Név:Vodafone Internet, APN: internet.vodafone.net-van(ezen nem állítottam, ez így van magától)
Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#47046) t420s


t420s
aktív tag

Magára hagyott mobilnak 24h alatt mennyit szabad merülnie? Sleep mód
leteszem az asztalra a fullra töltött mobilt. sleep mód. se wifi se mobilnet se játék se semmi. képernyő se megy. 24-ig hozzá se nyúl senki.
mennyit illik merülnie az akkunak így? mínusz 20-30% reális?

(#47047) crok válasza t420s (#47046) üzenetére


crok
nagyúr

Nagyon nem realis, csak ha valami gond van. Olyan nagyon max. 5..10 de akkor van benne SIM es van is jele de semmi se szinkronizal, nincs azonnali uzenetkuldo se, se semmi mas..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#47048) pelgrim_v1 válasza t420s (#47046) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Nekem az energia takarékos módban hagyott redmi amiben csak a sim kommunikal semmi más (riasztós telonak van) másfél hét után nyivákól hogy lassan töltő kéne mert 10% alatt van, és ez még nem is az ultra takarékos mód.

(#47049) t420s


t420s
aktív tag

Üdv!

Ez a „telefon“ egy okostelefon lenne? Használhatom mindennapi androidos telefonként? Link

[link]

(#47050) quailstorm válasza t420s (#47049) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Igen, viszont ez már 6 éves, én keresnék valami újabbat. Android 5.1 nem túl jó manapság. 6, de inkább 7 alá nem kéne menni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.