Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#25001) DonThomasino válasza #40993792 (#25000) üzenetére


DonThomasino
veterán

A viszonylag alacsony ár alacsony minőséget is takar?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#25004) HF77


HF77
senior tag

sziasztok!
a telefonomat és egy MP5-öt szeretnék fóliáztatni....
valaki tud egy tuti jó kis helyet(BP-n)ahol gyorsan és lehetőleg jó áron megcsinálják?
amúgy kb mennyiért fóliáznak manapság egy telót??

köszi az infókat előre is!!!

[ Szerkesztve ]

xiaomi, tcl...csakis eredeti kínait

(#25005) draco31


draco31
veterán

Hello!
Alcatel OT-710-es telefonom tud webcamera ként is funkcionálni. De viszont nem találok hozzá drivert. Annyit már kiderítettem, hogy MT 6225-öt kellene találnom valahol. Csak az a valahol nincs még meg.
Gép felismeri (XP), csak ha a sajátgépen rámegyek az usb videoeszköz-re, ami a telefon akarna lenni, akkor ezt az üzenetet kapom:
A villámnézet létrehozása sikertelen volt.
Ellenőrizze a csatlakozást, és győződjön meg arról, hogy az eszközt nem használja más alkalmazás, vagy felhasználó.
Ezt ha leokézom, akkor vagy egy fehér, vagy egy fekete ablakot kapok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25006) sixer66


sixer66
senior tag

Valakinek volt már olyan tapasztalata telefonnal, hogy van hang, de nagyon halk.Ha zenét hallgatok maxon csak úgy hallom, ha a fülemhez rakom, ha telefonálok, akkor viszont már nem is hallok semmit, max ha kihangosítom, de akkor is olyan hangja van, mint ha normál módban szólna, szal akkor is csak úgy hallom, ha a fülemhez rakom. Samsung s7350-es telefon. Most volt benne szalagkábel cserélve.
Valami ötlet? Meghalt a hangszóró? :F

(#25008) Vardar


Vardar
tag

Sziasztok!
Semmit se értek a telefonokhoz, ezért szeretnék segítséget kérni. Van egy ősöreg szolgálati telefon, benne egy ősöreg Westel sim kártya. A mobil sajnos már az utolsókat rúgja, ezért új telefon lett véve, ellenben a sim kártya nem került cserére. Az új telefonban azonban nem tudok sms-t küldeni. Ha egy régivel megegyező de jobb állapotú telefonba teszem be, akkor se sikerül, de legalább megmondja, hogy mi a hiba, a központot frissíteni kell. Hol, mit kellene beállítani hogy lehessen vele sms-t írni? Telefonálni prímán lehet vele, csak sms-t nem lehet írni:(

(#25009) whited


whited
addikt

Sziasztok
Most vállnék meg az iphone 4 16gb-től.
És vagy Samsung galaxy s plus-t vagy Xperia ray-t néztem ki magamnak.
Melyikkel járnék jobban? :F :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#25010) Laci746462


Laci746462
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy vettem egy Nokia c2 00 telefont és vodafone és telenor kártyával szeretném használni. 20-as kártya magában max térerő vodafone betesz 20-as nulla :Y 70-es max. próbáltam fordítva is hogy a 70-est tettem sim1be úgy is az előző szitu. mindkét kártya 1enként tök jó . Érdekesség: telenor vs t-mobile mind2 jó, telenor vs telenor szintén, t-mobile vs vodafone is. Hívtam a telenor ügyfélszolg-ot nem tudtak segíteni, nokiánál is próbálkoztam a magyart erősen törő hölgyel beszéltem ( aranyos volt) kb 10 perc volt mire megértette mi a baj, tippje szoftver frissítés ha így sem akkor szervíz. A vodafonnal már nem volt türelmem beszélni. A szoftver friss a helyzet változatlan.
Vkinek vmi ötlet? :U

(#25011) Telomanikus válasza whited (#25009) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Mire használnád? (Az S+ kifutó termék, vodafone-nál legalábbis. )
Én Sonys vagyok inkább. :)

(#25012) BLUE TORNADO válasza Laci746462 (#25010) üzenetére


BLUE TORNADO
senior tag

Próbáld meg kiporplni a SIM kártyák helyét levegővel, ha így sem jó akkor SERVICE!

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#25013) newface567


newface567
csendes tag

Üdv, iPhone-ról, iTunes-ba vett zeneszámokat, hogyan tudom "áthúzni", a gépemre?

Kösz és BUÉK :DD

(#25014) kaller1 válasza BLUE TORNADO (#25012) üzenetére


kaller1
veterán

Egy új készülékét? :F :DDD

.::> <::.

(#25015) dewil666


dewil666
őstag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy Nokia N73-at tudnék venni de nincs benne magyar menü. Itthon szoftverfrissítéssel megoldható. Vagy hogy tudok magyar menüt rakni rá?
Köszi

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#25016) kaller1 válasza dewil666 (#25015) üzenetére


kaller1
veterán

Otthon arra sehogy, kivéve ha rendelkezel egy megfelelő szervizboxszal. :)

.::> <::.

(#25017) dewil666 válasza kaller1 (#25016) üzenetére


dewil666
őstag

Köszi a gyors választ!
Lehet inkább tanulni kellene egy kis angolt :)

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#25018) whited válasza Telomanikus (#25011) üzenetére


whited
addikt

Zene, néha film(néha),internet, telefonálás, néha gpsként üzemel és ennyi

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#25019) Telomanikus válasza whited (#25018) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Film és internet használathoz inkább a Samsung i9001 Galaxy S Plus. Kijelzője mérete miatt.
Méretben is nagyobb...és Kapacitív Super AMOLED érintőkijelző Vs. Kapacitív, LED megvilágítású TFT...
Én a Samut ajánlanám. :)

[ Szerkesztve ]

(#25020) whited válasza Telomanikus (#25019) üzenetére


whited
addikt

viszont valaki, talán te írtad, hogy 'kifutó modell' nem de? :F

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#25021) Apika válasza HF77 (#25004) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én a VIP-PHONE-nál szoktam, az Oktogonnál. Ott veszem a fóliát a telefonhoz, és ingyen megcsinálják azonnal.

(#25023) Pc Laca


Pc Laca
tag

Buék!!! :C :C :C

(#25024) ikiviki válasza dewil666 (#25015) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Produck kodot kellene modositani hogy HUN legyen..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#25025) Telomanikus válasza whited (#25020) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Nekünk Vodafone-ba azt mondták amikor erre a telóra rákérdeztünk, hogy kifutó, mert jött az SII...Bár nem értem őket :DDD a kettő nagyon nem egy kategória...na mindegy. Szerintem bőven lehet még kapni. :K

(#25026) sixer66


sixer66
senior tag

Szoftveres probléma okozhatja, hogy a hangszóró nem szól normálisan vagy nagyon halkan szól? Tud valaki firmware-t, vagy szoftvert Samsung s7350-es telefonhoz?

(#25027) Nescafé


Nescafé
őstag

sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy ez a Go Chat for facebook mennyi netet használ szerintetek mondjuk ha csak magába fut a háttérben.
Meg hogyha irkálok is rajta.?
Köszönöm

 iPhone 15 Pro

(#25028) whited válasza Telomanikus (#25025) üzenetére


whited
addikt

szóval, akkor GS+ az ideális? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#25029) Telomanikus válasza whited (#25028) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Ha elérhető akkor igen. :)

(#25030) pszihó


pszihó
aktív tag

Üdv és BUÉK mindenkinek.
Nincs idöm visszaolvasni.
Kérdés:
Nokia C5-03 T-mobilos
Turbo sim létezik ami müködik is?

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#25031) kaller1 válasza pszihó (#25030) üzenetére


kaller1
veterán

Nem létezik.

BUÉK! :)

.::> <::.

(#25032) Sztbeni


Sztbeni
őstag

ha a telefonnak csak a garancialevele van meg, a nyugtája nincs, úgy még megcsinálják garanciálisan?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#25033) kaller1 válasza Sztbeni (#25032) üzenetére


kaller1
veterán

Emlékeim szerint jött erre egy jogszabály, amiben az áll, hogy elég a garanciajegy is önmagában.

.::> <::.

(#25034) Telomanikus válasza Sztbeni (#25032) üzenetére


Telomanikus
senior tag

Az egybetűzve szokott lenni. Nem biztos, hogy anélkül is menni fog.

Ja akkor de. :)

[ Szerkesztve ]

(#25035) bandi0000


bandi0000
nagyúr

hali
kérdés
t-mobilos lg p970 hez melyik a legfrissebb legális szoftver?

Xbox One: bandymnc

(#25036) szentkuti11 válasza bandi0000 (#25035) üzenetére


szentkuti11
addikt

Hivatalos: 2.2, nemsokára 2.3
Legális: 2.3

(#25037) zho-lee


zho-lee
addikt

Tud valaki segíteni nekem linkkel?
LG C660-hoz keresek gyári romot, mert megállt a tudomány.
Köszi előre is!

szerk: bandi0000: itt nézz szét!

szerk2: kaller: persze meg van az is, csak mivel v10c van rajta, nem frissít, de a telefon nem indul el, csak a bootanim-ig jut.. töltöttem egy romot, de az nem .kdz, hanem csak .dz formátumút találok.. a kdz manager meg nem megy vele :W
Van a fentebbi linken cyanogen is , de recoveryt nem tudok rá telepíteni, mert senki nem zudja, hogyan léphetnék be oda...
Megoldás lenne még a rommanager, ha beindulna a telefon.. :O

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25038) kaller1 válasza zho-lee (#25037) üzenetére


kaller1
veterán

LG Updatert próbáltad már?

.::> <::.

(#25039) zho-lee válasza kaller1 (#25038) üzenetére


zho-lee
addikt

Problema megoldva, ha kell valakinek a gyári rom az LG Optimus Pro C660-ról, akkor keressen!

szerk: bandi0000, bocs most olvastam el rendesen kérdésed, hüjeséget írtam akkor neked, elnézést!

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25040) kaller1 válasza zho-lee (#25039) üzenetére


kaller1
veterán

Onnan, vagy más forrásból lett meg? :)

.::> <::.

(#25041) zho-lee válasza kaller1 (#25040) üzenetére


zho-lee
addikt

Nem fogod elhinni, etooo segített, mert én reggel óta nem találtam, Lasy sem..
De a többit persze Lasy nagymesternek köszönhetem!

http://csmg.lgmobile.com oldalon van..

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25042) kaller1 válasza zho-lee (#25041) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor majdnem jó lett az, valszeg az LG Updater is onnan szedi a fájlokat frissítés közben. :)

.::> <::.

(#25043) zho-lee válasza kaller1 (#25042) üzenetére


zho-lee
addikt

Igen, biztos onnan.
Végre jó megint a telefon.. :R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#25044) nfsu17


nfsu17
veterán

Sziasztok!

Van itthon 2 db Nokia C5-ünk (vagy mi, nem az enyém).
Mikor megvettük, azonnal töröltem a csomagkapcsolt menüpontban a hozzáférési pontot. Most NINCS állapot van ott mindegyikben.
Első telefon nem is megy fel a wap-ra, a naplóban sincs bejegyzés.
Második telefon viszont felmegy a wap-ra, és folyamatosan, fél óránként TELENOR WAP bejegyzést látok a naplóban. Full szűz, gyári telefonok, egyiken sincs telepítve semmi xar, se internet, se e-mail, telefonálásra van használva mind2.

Mi a nyomorult büdös francért megy fel 2. telefon a wap-ra, mikor nincs hozzáférési pont? Pontosabban hol van MÉG pont, amit törölnöm kellene?

Köszi.

(#25045) szentkuti11 válasza nfsu17 (#25044) üzenetére


szentkuti11
addikt

Elvileg van valami SMS minden szolgáltatónál, amivel le tudod tiltani az adatforgalmat teljesen. Mert a Telenor általában automatikusan újra leküldi az APN-jeit. Tehát telenor.hu vagy 1220-as tel. szám és érdeklődd meg :)

(#25046) nfsu17 válasza szentkuti11 (#25045) üzenetére


nfsu17
veterán

1220-on lemondtuk. :R

(#25047) Switch333


Switch333
tag

Üdv. Fórumtársak!

Érdeklődnék, hogy lehetséges-e az, hogy a Nokia E71-esemen talált wifi kapcsolatot USB-n a laptopon is tudjam használni?
A válaszokat előre is köszönöm!

Az első ütést még az arcommal védtem .....

(#25048) Mindy-Lee válasza Switch333 (#25047) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Hát azt csak akkor lehetne, ha lenne a készülékben internet megosztás, illetve azon belül wifi hotspot funkció, de akkor akkor sem a telefon wifije által befogott kapcsolattal, hanem az általad használt előfizetés netopciójával, ha ilyen van. Ha van, amit lehet még, hogy kábelen, vagy bluetooth-on keresztül modemként felismerteted a telefont, és akkor úgy tudsz a gépen netezni.

De javítson ki valaki, ha tévednék.

[ Szerkesztve ]

(#25049) Mindy-Lee válasza Switch333 (#25047) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Illetve itt van még ez a videó:
http://videosmart.hu/video/mobil-internet-2-internetezes-a-szamitogepen?s=69

Bocs, csak már nem engedte újból szerkeszteni az első hozzászólásomat. Még annyit, hogy ha a PC Suite-tal magával nem megy, akkor tárcsázót lehet a gépen létrehozni (de akkor is kell, hogy a PC Suite a gépen legyen).

(#25050) Switch333 válasza Mindy-Lee (#25048) üzenetére


Switch333
tag

Gondoltam, hogy nem lehet megkerülni, de egy próbát megért!
Köszönöm a válaszod! :)
Szerk.: Engem mindenképpen a Wifis kapcsolat érdekelt volna. Az előfizetéses netezés PC Suite-tal már csináltam.

[ Szerkesztve ]

Az első ütést még az arcommal védtem .....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.