Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#11001) copin


copin
őstag

cdma2000 3g vagy 2g? Néztem cdma telefonokat és jópár 2g telefon jobb multimédiában.

(#11002) zombinyul


zombinyul
addikt

Sziasztok.
Akadt egy kis problémám a Sharppal.Ami nem más,minthogy fél nap alatt lemerül.Igaz ebben benne van rengeteg bluetooth,és nyomkodás,de elég kevésnek tűnik ez a készenléti idő.Mit javasoltok srácok,egy kisütés javíthat a helyzetén?Vagy kuka az akksi?Esetleg a Sharpok ennyit bírnak?:UVálaszotokat előre is köszönöm :R
Sziasztok.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11003) madarasz92 válasza zombinyul (#11002) üzenetére


madarasz92
őstag

Régen mennyit birt?Szerintem tőbbet kellene neki birnia!

[ Szerkesztve ]

(#11004) zombinyul válasza madarasz92 (#11003) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem tudom,hogy régebben mennyit bírt,egy éves a telefon,és tegnap vettem...Szóval erről nem tudok biztos információkat mondani,ezért is kértem a segítségeteket :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11005) Gebriel


Gebriel
veterán

Egy NOKIA 8800 sirocco black készüléknél hogyan tudom meg, hogy nem valami kínai vacak vagy nem egy sima 8800, sirocco házban?
Köszi előre is. :R

(#11006) zombinyul válasza Gebriel (#11005) üzenetére


zombinyul
addikt

Szerintem próbálkozz csak Nokiákra jó kódokkal.Ajánlanám figyelmedbe a *#0000# -et,vagy a *#92702689#-et.Ennek biztos működnie kell.De ha gondolod írok még Neked pár alternatívát :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11007) ádika86


ádika86
aktív tag

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy egy XP-s ASUS laptopot akarok egy Nokia E65-ös telefonnal összehozni WIFI-n keresztül. Annyi lenne, hogy fájlt akarok küldeni és fogadni. Hogyan lehet ezt megoldani? (Ha az E65 nem jó akkor talán tudok szerezni N95-öt) :R

Predator G3-571-77QK

(#11008) Karma válasza ádika86 (#11007) üzenetére


Karma
félisten

Talán a legegyszerűbb megoldás egy ad-hoc WLAN létrehozása, amit beállítasz a gépen és a telefonon is, majd a SymSMB-vel Windows fájlmegosztás alapon pakolászol.

“All nothings are not equal.”

(#11009) ádika86 válasza Karma (#11008) üzenetére


ádika86
aktív tag

Találtam egy ilyet: [link]. De azt nem vágom, hogy oké ezt a symsmb-t felrakom telóra és beállítgatom akkor tudok a laptopon böngészni. (bár még ezt sem csináltam) De a laptopról, hogy tudnak nekem fájlokat küldeni?

Predator G3-571-77QK

(#11010) Karma válasza ádika86 (#11009) üzenetére


Karma
félisten

Olvasd végig amit linkeltél :U
Ott van, hogy hogyan oszthatod meg a telefonod egyik mappáját, beledobják a fájlt, és kész is.

“All nothings are not equal.”

(#11011) ádika86 válasza Karma (#11010) üzenetére


ádika86
aktív tag

jah ahhaaa szóval a teló egyik mappáját is megosztom értem, na majd kipróbálom ha nem jó jövök még :D

Predator G3-571-77QK

(#11012) ádika86


ádika86
aktív tag

a symsmb-hez tud valaki free verziót?

Predator G3-571-77QK

(#11013) zombinyul


zombinyul
addikt

A Sharp problémája megoldodótt.Egész éjjel töltöttem(nem kikapcsolva),és reggel óta nem merült semmit.Szerintem az nem tett jót neki,hogy fék évig a szekrényben porosodott-persze végig maxon :D Kezdem megszeretni a kis telefont elég kopott állapota ellenére,tervezek neki egy új házat.Legyen olyan szép mint a T280-as:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11014) Alex777


Alex777
csendes tag

Sziasztok!!

A segítségeteket szeretném kérni 2 problémával kapcsolatban. Egy hete vettem egy Nokia 5800-t, és ezzel kapcsolatban lenne 2 kisebb problémám. Az egyik hogy sehol sem tudom beállítani a hívószám kijelzést. Eléggé idegesítő hogy nem tudom ki hív. Ezt hol tudnám beállítani. A másik probléma ami jobban aggaszt,az a USB kábel. Ha összekötöm a géppel a telóm akkor csak ritkán jön be az a kis ablak(+ a kis ikon a tálcán) amivel biztonságosan eltudom távolítani a gépről és nem sérül a memória. Próbáltam már a Nokia PC Suit-al is és anélkül is de akkor is csak ritkán jött be a leállítási lehetőség. Most igy elég gáz mert nem merem használni a kábelt nehogy valami gáz legyen a memóriával.Ha tudna nekem valaki 1 kis segítséget nyújtani igazán hálás lennék.

(#11015) Gebriel válasza zombinyul (#11006) üzenetére


Gebriel
veterán

:W :W Bakker. Tényleg, hogy ez nekem miért nem jutott eszembe. :DDD :B
:R :R

(#11016) zombinyul válasza Gebriel (#11015) üzenetére


zombinyul
addikt

Sosem gond az ilyesmi,a lényeg hogy tudod:D
Remélem sikerül,majd kérlek,értesíts a fejleményekről:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11017) Szplöttyy válasza Szplöttyy (#10972) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Nagy UPP! Valaki segíthetne, tényleg fontos lenne :)

Smoke & Torque

(#11018) zombinyul válasza Szplöttyy (#10972) üzenetére


zombinyul
addikt

Esetleg [ezt] tudnám javasolni,vagy ha Neked [ez] jó,akkor ezt tudom ajánlani.Más értelmeset nem találtam. :U
Remélem tudtam segíteni.Ha nem,szólj,és megpróbálok még keresggélni,esetleg érdeklődök ismerősöknél :DDD
Sziasztok

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11019) Gebriel válasza zombinyul (#11016) üzenetére


Gebriel
veterán

Még egy kérdés, honnan veszem észre a ház cserét?
Egyáltalán két telefonra fel megy ugyan az a ház?

(#11020) Sipi16 válasza Gebriel (#11019) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha házcserés akkor elvileg az imei számos matricát is át "kell\kéne" ragasztani ami néhány telefonnál levehetetlen. Azt egyből észreveszed ha hozzányúltak vagy ha nincs.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#11021) Szplöttyy válasza zombinyul (#11018) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

:R

Smoke & Torque

(#11022) kajos21


kajos21
csendes tag

Üdv mindenkinek!

nyitottam egy új fórumot,mert segítségre van szükségem,a fórumot itt megtaláljátok,aki tud,az segítsen!!

előre is köszi mindenkinek!!!!!

link:
http://mobilarena.hu/tema/e90-hez_segitseg_sos/hsz_1-50.html

(#11023) zombinyul válasza kajos21 (#11022) üzenetére


zombinyul
addikt

Szia!
"404 not found".
Biztos hogy ezt kívántad bemásolni?Segítenék szívesen(ha tudok...),de így nehéz lesz.:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11024) Viktor0610 válasza zombinyul (#11023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, csak nem nézte, hogy közben törlésre került a topik.

Bemásolom a hozzászólását (Nokia E90 készülék):

"Olvastam több helyen hogy 2008 végén kiadtak egy frissítést 300.34.84 verziószámmal!!

a problémám az,hogy ezt nem tudom letölteni,illetve telepíteni,a nokia softwer updater nem ismeri fel,csak a 2008 áprilisiit és azt írja ki hogy ez a legfrissebb szoftver....

MI LEHET A GOND????

talán az hogy ez a frissítés nem magyarnyelvű?bár ez hülyén hangzik...
vagy esetleg az hogy az itthoni szar szolgáltatók nem támogatják,vagy nem támogatják még ezt a frissítést!!
szóval aki tud,az segíthetne ez ügyben!!

köszi előre is!!"

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#11025) zombinyul válasza Viktor0610 (#11024) üzenetére


zombinyul
addikt

Szerintem a legvalószínűbb,hogy a hazai szolgáltatók nem támogatják ezt a típust.Más magyarázat nem nagyon jut eszembe...
Telefon és program hibára nem igazán tudok gyanakodni...De lehet,hogy ezek közül van alamiben a hibaa,akárcsak bennem,hogy kételkedem a dologban.:B :D
99%,hogy szolgáltatói imkompatibilitás van a dolog hátterében. :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11026) kajos21 válasza zombinyul (#11025) üzenetére


kajos21
csendes tag

köszi az infót,több helyen olvastam Én is ezt!!!

szuper hogy itthon ez a helyzet,2008 áprilisi frissítés a legfrissebb e90-hez,pedig azóta már 2 frissítés is piacra került!!!

próbálkoztam már minden hogy,de mindenképpen csak a gyári szoft frissítő programmal lehet újratelepíteni,ami ezt a 2008 áprilisit támogatja...
független a telefonom,még fél éves sincs,annyira nem zavar a dolog,de mindig jobb,ha egy új szoft van rajta!!

láttam hogy törölték a topikot,de csak most tudtam gép elé ülni!!!

amúgy a telefonom hibátlan,sose volt gond vele,még le sem fagyott egyszer sem,és nokia márkakereskedésben vette az első tulaja...szóval nem értem...

de valószínű hogy a magyar hálózatok nem támogatják/nem támogatják még ezt a frissítést...

köszönöm azért a segítséget!!

(#11027) zombinyul válasza kajos21 (#11026) üzenetére


zombinyul
addikt

Persze,annál nincs jobb,ha új szoftver van a telefonon.Azt nem csodálom,hogy a telóvan nem volt baj,bár az utóbbi időben sok Nokia meghibásobik,az E90 egy kíváló telefon.Próbáltad már,hogy a Nokia honlapjáról elérhető(persze a www.nokia.hu-n) internetes segítséget igénybevedd?Van internetes ügyfélszolgálat,kértem én is a segítségüket,maximum 2 nap alatt válaszoltak.Hátha tudnak Neked valami érdemi információvan szolgálni. :F

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11028) kajos21 válasza zombinyul (#11027) üzenetére


kajos21
csendes tag

nem próbáltam még,de akkor valószínű írni fogok nekik,köszi ezt az infót is!!

nem értem hogy miért nem tudom frissíteni,több magyar oldalon is olvastam hogy ez megjelent,az megjelent,innen tudod leszedni onnan tudod leszedni,aztán még sem lehet sehonnan,telepíteni meg csak a gyári programmal lehet...

na mindegy,összedölni nem fog a világ,de hamár más is hozzájuthat a frissítésekhez más telefonokhoz,akkor már Én is örülnék neki...tök jókat olvastam pedig ezekről a frissítésekről...

nokia oldalon is körülnéztem már,be kellett írnom egy kódot,ami az akksi alatt van,egy rublikába és kiadta hogy ez és ez a szoft található...de ott sem írt ki olyat hogy frissíthetem vagy valami,csak annyit hogy jelenleg milyen verziószámú szoft van rajta!

na mindegy,ez van!!

azért tényleg köszönöm az infókat/segítségeket!

neked amúgy milyen Nokiád van??

(#11029) manoarc


manoarc
senior tag

Sziasztok !

N95 8GB telcsin , a Fring programmal ha skypeozni szeretnék , akkor a bt headsettel ez megoldható szerintetek ? Még csak a gyári vezetékessel próbáltam,azzal ment.
Köszi !

{。^◕‿◕^。}

(#11030) zombinyul válasza kajos21 (#11028) üzenetére


zombinyul
addikt

Nekem 6260-as Nokiám,meg 1112-esem van,a többi márkáról nem is beszélve,van szinte minden :D Amúgy ez már szégyen ami ebben az országban megy...Az ember még egy szoftvert sem tud megoldani a telefonján...Szörnyű :W Az meg érthető,hogy nem dől össze a világ,de akkor is,nem rossz dolog,ha az ember telefonján friss szoftver van,még ha az aktuális jól működik is.Az infókat/segítségeket pedig nagyon szívesen,én is örülök,ha nekem problémám van,és segítenek,ennek fejébe tőlem is el lehet várni :) Legalábbis ha tudok. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11031) kajos21


kajos21
csendes tag

beraktam egy képet,amiről szó van...érdekes

írtam a nokiásoknak,hát kiváncsi vagyok mit írnak vissza!!

ez magyarország,válság van,nem tellik szoft frissítésre! :))

ha kapok választ(ha kapok),akkor beírom a válaszüzenetüket ide hát ha tudok másoknak is segíteni ez ügyben,persze ha nem csak Én "szenvedek" ezzel a problémával!!

szép napot amúgy mindenkinek!!bár errefelé eléggé esős a téma... :( :O[L:/dl/upc/2009-05/28/202982_bv7whjjhmdqf9kgd_nevtelen.jpg][IMG:/dl/upc/2009-05/28/202982_bv7whjjhmdqf9kgd_nevtelen.thumb.jpg][/IMG][/L]

[ Szerkesztve ]

(#11032) kajos21 válasza kajos21 (#11031) üzenetére


kajos21
csendes tag

orvosolták a problémámat...

a product kódot kell megváltoztatni egy NSS nevü programmal...így telepíthető az új szoftver!!

akit esetleg érdekell a részletes leírás e90-hez,az keressen fel!!!

(#11033) zombinyul válasza kajos21 (#11032) üzenetére


zombinyul
addikt

Na ennek igazán örülök hogy megoldódott a probléma:)
Rendesek a Nokiánál,nekem is segítettek mindig,pedig nem is egy alkalommal kértem tőlük.Szóval megbízhatóak.Ezek szerint akkor elég gyorsan megkaptad a válasz,nem? :P :C :R

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11034) Cyberboy25 válasza kajos21 (#11032) üzenetére


Cyberboy25
csendes tag

De azt ugye tudod hogy a Prodct kód megváltoztatása Nyomot hagy a telóban még akkor is ha vissza állitod? :)

Hallgasd a gépem:P http://212.96.58.197:8000/VirtualDJ.ogg Mobil adás-vétel-csere!!! Telefon esetleg Laptop díszítés és Nokia modolás! Priviben infók!

(#11035) Viktor0610 válasza Cyberboy25 (#11034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A művelet valóban garanciavesztéssel jár, de véleményem szerint teljesen mindegy, ha eleve nem rendelkezik magyarországi jótállással a telefon.

Samsung Galaxy A54

(#11036) zombinyul válasza Cyberboy25 (#11034) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem,ezt nem tudtam :Y Akkor megfontolandó a dolog... :U
Viszont Viktor0610-nek igaza van,ha nem rendelkezik a készülék Magyarországi garanciával,akkor valóban említésre sem érdemes.Viszont eladásnál bajok lehetnek belőle,legalábbis ha egy hozzáértő usernek kívánod a telót eladni.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11037) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Régebbi telefonommal kapcsolatban lenne két kérdésem (SE W200):

Mi a csuda flash menü és miért lenne jó nekem?

Van-e olyan java alkalmazás, ami majdnem olyan jó naptár, mint a Nokia szervezője? (Kicsit fárasztó, hogy csak találkozó adható meg, én viszont mindenféle eseményt, emlékeztetőt a telefonomba írok be. Ezért kellene egy jobb Naptár.)

Egyébként semmi bajom az alap SE telefonnal. :R

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#11038) zombinyul válasza Algieba (#11037) üzenetére


zombinyul
addikt

Szia!
A flash menü tudomásom szerint azt takarja,hogy a menóben különféle animációk jelennek meg.Hogy miért lenne jó Neked,azt nem tudom,ezt magadnak kell eldönteni... :D
Java-s naptár pedig tudomásom szerint csak Symbian alapúak van,amely értelemszerűen a W200-asra nem lesz jó.Szóval az kisesett-persze lehet hogy nekem hiányosak az infoim.
A Sony Ericsson alap telefonokat én is szeretem,a T280-as nekem tökéletes,csak nagy kár érte hogy nem minden téren megbízható :(

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11039) 14adam


14adam
addikt

Hello egy motorola e398-at meddig lehet bővíteni?

(#11040) kaller1 válasza 14adam (#11039) üzenetére


kaller1
veterán

Tudtommal 1G.-ig.

.::> <::.

(#11041) zombinyul válasza 14adam (#11039) üzenetére


zombinyul
addikt

Szia!
Tudtommal ezeket egy gigás kártyánál nagyobb memkari belassítja.A két gigásat még kezeli,de ott meg kell a lassúsággal békélni.Ajánlott egy gigásat vagy kisebbet használni:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11042) 14adam


14adam
addikt

Köszönöm :R

(#11043) manoarc


manoarc
senior tag

(#11029) kérdésre vki esetleg ? :F

{。^◕‿◕^。}

(#11044) kaller1 válasza manoarc (#11043) üzenetére


kaller1
veterán

PC-n is lehet erre BT fülest használni,én nem látom akadályát annak,hogy a telefonnal is működjön a dolog.

.::> <::.

(#11045) zombinyul válasza 14adam (#11042) üzenetére


zombinyul
addikt

Szívesen :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11046) klambi


klambi
addikt

szevasztok!
Hol találok jó kis progikat, nokia 6600slide hoz, mert eddíg sonym volt és ehhez nem toom merre lehet jó dolgokat találni... :W

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11047) zombinyul válasza klambi (#11046) üzenetére


zombinyul
addikt

www.nokiaprogramok.hu(beregelés szükségeltetik)
www.zedge.net
www.mobilozz.hu
Más nem nagyon jut esze,be...Google gondolom megvolt igaz?Pl...programs for Nokia 6600 slide vagy valami...Sajos nincs időm most keresgélni,épp megyek lefeküdni,de holnap megnézem Neked,ha addig nem találsz valamit.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11048) student


student
őstag

faterom leejtette a nokia 6070-jét és betörött a kijelző. olcsóbb egy újat telót venni mint kicseréltetni ebbe a szutyokba a kijelzőt?

(#11049) klambi válasza zombinyul (#11047) üzenetére


klambi
addikt

és ehhez a tel hez milyen progik valóak, symbianos jó? jól emléxem? :F

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#11050) klambi válasza student (#11048) üzenetére


klambi
addikt

szerintem ja...
:K

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.