Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#21001) ruderhenriet


ruderhenriet
csendes tag

Szükségem lenne egy olyanra, hogy van egy nokia 2330-as telefon nálam ami a pin kód után korlátozás kódot kér! Ha valaki tud valamit akkor kérem írjon! Köszönöm!

(#21002) Pc Laca válasza ruderhenriet (#21001) üzenetére


Pc Laca
tag

Akkor az valamelyik szolgáltató függő

(#21003) Pc Laca válasza Tottu (#21000) üzenetére


Pc Laca
tag

Lehet, hogy nem kérted a hivó szám kijelzést? Mert az +pénzbe kerül ha elő fizus vagy

(#21004) Tigi


Tigi
őstag

Sziasztok

SE W100 Spiro-ba szeretnék memóriakártyát formázni, de nem találom az opciót amivel tudnám.
Hol találom ezt az opciót?

Előre is köszi. :R

Azt mondtam, hogy ne fütyülj!!!

(#21005) Claus1002


Claus1002
csendes tag

Sziasztok
Tudna valaki ehez hasonló képet küldeni csak n95 8gb-hoz és pontosan hová vezet a mikrofon. Sehol nem találok :W
Előre is köszönöm.

A pénz nem boldogít, csak ha van.

(#21006) ikiviki válasza ruderhenriet (#21001) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Tegyél bele megfellelő kártyát.mert amit beleteszel nem olyan függő..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21007) Tottu válasza Pc Laca (#21003) üzenetére


Tottu
senior tag

Hm... Nah ez lehet a ludas, ilyenről nem tudtam!

Egyelőre kaptam egy új SIM-kártyát, amire át is vitték a telefonszámomat, plusz egy hagyományos előfizetést rá és később (ha felmutatom az igazolást) átraknak majd egy kedvezményesebb csomagba.
Akkor ezek szerint annyira alap lehet ez az ideiglenes előfizetés, hogy még a hívószám kijelzés sincs rajta?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#21008) kaller1 válasza Tottu (#21007) üzenetére


kaller1
veterán

Ha a téhez vitted a számod, akkor 200 Ft/hó a számkijelzés havi díja.

.::> <::.

(#21009) Tottu válasza kaller1 (#21008) üzenetére


Tottu
senior tag

Igen, oda vittem. Köszönöm a válaszokat! :R

Az új csomagnál majd, akkor rákérdezek, hogy tartalmazza-e majd ez a számkijelzés szolgáltatást.

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#21010) albiosz válasza JamesHolden (#20998) üzenetére


albiosz
őstag

Ha nem használtad abszolút, akkor 15 K körül szerintem.

(#21011) Seikai


Seikai
aktív tag

Tudna valaki segíteni abban mit lehet tenni ha az omnia 2-es telómba az elem ikonja a kezdőképernyőn lefagyott ? ( nem reagál semmire)

Már gogliztam meg olvasgattam de csak olyat találtam mi van ha eltűnik az ikon... újraindítás, témaváltás nem segített!

Köszi a segítséget :R vagy ha korábban volt ilyen hsz. akkor a számot :K

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#21012) Seikai


Seikai
aktív tag

közben megoldottam :DDD

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#21013) albiosz válasza Seikai (#21012) üzenetére


albiosz
őstag

és mi volt a gáz? (mások okulására)

(#21014) Seikai válasza albiosz (#21013) üzenetére


Seikai
aktív tag

vissza kellet állítani win sémáról touchwizre majd azt is alapra rakni utáni minden mai képernyős elemet kiszedni újraindítani és egy restart után működtek az ikonok!

Opera 10-es telepítése után kezdte de nem tudom, hogy függhetett össze de a lényeg, hogy meglett :DD

Viszont a marketplace-el még most sem tudom mit kezdjek (win6.5) nem enged rá felcsatlakozni pedig helyes a winlive id-m :U

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#21015) Pc Laca válasza Tottu (#21009) üzenetére


Pc Laca
tag

Nincs mit ;)

(#21016) BLUE TORNADO


BLUE TORNADO
senior tag

Van egy Sony Ericsson K610i telom. Véletlenül W660 szofttvert tettem rá, és amikor a K610 es szoftvert tenném rá akkor azt írja hogy a legújabb szoftver van rajta. Hogyan tudnám megoldani hogy a régi szoftver kerüljön rá?(Hibák ezzel a szoftverrel: A telon ha nem teszem ki kis méretben a Face Warp - ot akkor a telefon lefagy kb 10 mp után ha nyomogatom. Ez miért van?)

Az egész világon az alkoholizmust betegségként kezelik. Egyedül nálunk kérdezik meg: - Miért nem iszol? Beteg vagy?

(#21017) harry


harry
veterán

SE zárt telóra (Elm) tudnátok adni egy ingyenes java pdf readert? Nem igazán találok...

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#21018) sdd2 válasza harry (#21017) üzenetére


sdd2
veterán

Átküldhetem az email címedre ha gondolod.Írj PÜ-t

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21019) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

hello!

az volna a kerdesem, hogy ez szerintetek mennyire korrekt ar ezert a keszulekert?

some men just wanna watch the world burn...

(#21020) ikiviki válasza j0k3r! (#21019) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem korrekt az ár .legalább 5-6 éves telefon..

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21021) Pc Laca válasza j0k3r! (#21019) üzenetére


Pc Laca
tag

Nem rossz az ára sem

(#21022) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Hello!
Olyan problémám lenne, hogy adott egy Samsung S5230 -as telo (T-mobile-os) most vettem egy 2Gb-os sd memokarit.
Ha küldök egy másik telefonról 1 mb feletti dolgot (zene,video), akkor kb. 1020kb után megáll és hibát írt ki a küldő telefon, hogy nem fogadja a Samsung.
Ha azt állítom be, hogy telefon legyen a Samsungnál az alapértelmezett mentési hely, semmi baj nincs. De amikor a Memoria kártya, akkor már jelentkezik a probléma.
Számítógépről küldve file-t, akkor minden rendben, rámegy a kártyára és a telefon aztán le is játsza azt.
Mit tudok tenni ??

(#21023) j0k3r!


j0k3r!
senior tag

akkor felejtos. koszonom a segitseget ikiviki es Pc Laca.

some men just wanna watch the world burn...

(#21024) ikiviki válasza DJ WOKKY (#21022) üzenetére


ikiviki
aktív tag

a T.mobilos szoft .le van butitva ,a gyári Samu talán megoldaná a problémádat ,de ez sem 100%.ék..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21025) DJ WOKKY válasza ikiviki (#21024) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

magyarul mehet vissza a garanciával hogy csináljanak neki valamit, mert ez így nem lesz jó.

(#21026) atesss


atesss
addikt

Üdv !
A SE K660i töltője ugyanolyan csatlakozós, mint a K700i / K300i / T630 -é ?

(#21027) Rav3n02 válasza atesss (#21026) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Szia

én úgy emlékszem a K750i előtti telók még mind régi vékony csatisok, a k660i már mai SE szabvány :R

(#21028) kovaripeti


kovaripeti
aktív tag

Sziasztok.
Vettem egy T-Mobile Vairy Text II telefont. Ha USB -vel csatlakozok a PC-re, szépen kiírja, hogy új eszköz, telepítette is, de a számítógépen nem jeleníti meg, mint eszköz. Az eszközkezelő látja, hogy van egy flash meghajtó, de hol tudom ezt elérni, hogy bele tudjak menni.
A PC-n windows7 van.

(#21029) Atya


Atya
tag

Sziasztok!

Djuice-hoz szeretnek koltozni a T-tol, de a szamomat meg szeretnem tartani. Ebben az esetben amikor megkotom az elofizetest, es jogot adok a juicenak, hogy intezzen mindent helyettem( szamhordozas adminisztracioja a T-nel, majd onmaguknal ), kapok telefont, es ideiglenes SIM-et, vagy meg kell varnom az adminisztraciot, es ujra befaradni?
Ha nem kapok telot, akkor a hatralevo 2-3 hetben modosithatom a "telefonvalasztasomat"? :)

Azert fontos kerdesek, mert a mostani telefonom akkumulatora khm... "varatlan" pillanatokban mondja fel a szolgalatot, igy minel hamarabbi ugyintezes kellene. :)

Üdv.: atYa | Megette a kutyam az ido vas foga :DDD

(#21030) ikiviki válasza atesss (#21026) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Nem .nem egyforma..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21031) atesss válasza Rav3n02 (#21027) üzenetére


atesss
addikt

Köszi. :R
És ikiviki-nek is.

Közben én is találtam infót, ami alapján tényleg a K750i-nél volt a váltás: [link] - Utolsó bekezdés.
Akkor körbe kell néznem akad-e még itthon még egy régi SE töltő, egy barátomnak adok kölcsön egy K700i-t, egy Vodafone 533-a [link] romlott el.

Akkor viszont lenne még egy kérdésem ezzel kapcsolatban :
Előfordulhat, hogy még épp van garancia erre a Vodafone 533-ra. Csak ugye elő kellene bányásznia a gari-papírt...
Abból gondolom ezt, hogy ez a Mobilarénás teszt pont tegnap volt 2 éves.
Így talán a Vodafone-nál is csak ekkortól lehetett kapni. Vagy milyen hamar tesztelhette a Mobilarena ?
Arra emlékszik a barátom, hogy dupla-telefonos akcióban vették (egy másik ugyanilyennel), előfizetésre, 1 vagy 1000 ft-ért. És az is rémlett neki, hogy ennek az akciónak az eleje felé vették.
Utána lehetne nézni szerintetek valahogy a Vodafonnál, hogy mikortól árulták ezt a telefont, vagy mikortól volt ez az akció ?

Ja és persze az egész csak akkor érdekes, ha 2 év gari van rá, és nem 1...

(#21032) Ili


Ili
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy nokia e51 mobilnál a mikrofoncsere megoldható házilag?
Tehát szükséges hozzá forrasztás vagy egyéb technika?
Az is jó lenne,ha tudnátok valami linket adni ,ahol leírják vagy bemutatják-
Előre is köszönöm!
Szép estét!

(#21033) Pc Laca válasza Ili (#21032) üzenetére


Pc Laca
tag

Simán megoldható
Nekem is volt ilyen problémám elvittem a szervizbe kb 5 perc alatt ki volt cserélve 3000 ft-ért mikrofonal

(#21034) ikiviki válasza atesss (#21031) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Tavaly nyár elején volt előszőr a Vodánál akcióban..1FT -ért..
De nem kell gar papir ha te vetted,IMEI alapján betudják azonositani hogy garis e még.

De csak 1 év gari a szolgáltatónaál..

[ Szerkesztve ]

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21035) Ili válasza Pc Laca (#21033) üzenetére


Ili
csendes tag

Köszönöm a segítséget
Forrasztást nem csináltak vagy ragasztást?

(#21036) atesss válasza ikiviki (#21034) üzenetére


atesss
addikt

A tavaly alatt a 2010-et érted, ugye ?
Mert akkor még az 1 év sem telt el.
Hát valószinűleg a barátom egyik szülőjének a nevére lett véve. Úgyhogy akkor vele kellene elmennie...
Ja igen, a szolgáltató csak 1 évet szokott adni.
És a 2. évet meg a gyártónál lehet. Már ha itt volt 2. év.
Illetve a másik probléma, hogy jelen esetben a szolgáltató a gyártó (hivatalosan). Ilyenkor csak 1 évet adnak össz ? :F

(#21037) fkmk


fkmk
csendes tag

Sziasztok.
Vásároltam a vaterán egy hibás nokia 5310-est.Volt itthon hozzá alkatrészem és szépen összepakoltam.Most olyan problémám van hogy azt írja ki, hogy a szimkártya regisztrációja sikertelen.Olvasgattam és úgy tudom,hogy ennek oka lehet, hogy függő a teló (én T-mobilos vagyok),de az is hogy letiltották a telót.Hogy lehet kideríteni,hogy függő e a teló(nincs másik szolgálltatótól sim-em),ill.ha letiltották fel lehet e oldani a telót és hogyan.
Előre is köszi a segítséget.

(#21038) sdd2 válasza fkmk (#21037) üzenetére


sdd2
veterán

Indísd el kártya nélkül és a szervízmenüjében nézd meg a hálozati korlátozást.Nem tudom hol a található.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21039) ikiviki válasza fkmk (#21037) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Mivel BB5 teló.csak szervizboxal lehet feloldani..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21040) Pc Laca válasza Ili (#21035) üzenetére


Pc Laca
tag

Szívesen :)

Nem Nem egyiket sem

(#21041) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Helló!

Van egy Sony Ericsson W595 mobilom (Vodás) és feltűnt, hogy belassult. Az lenne a kérdésem, hogy ez szoftverfrissítéssel javítható? Van értelme felpakolni valami mást? És ha igen akkor a legújabbat, vagy van valami tuti verzió ami szélvész gyors?

Válaszokat előre is köszönöm. :R

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#21042) Nagy_Matessz


Nagy_Matessz
aktív tag

Sziasztok!

Samsung S8000 jet, mi a véleményetek róla? Milyen a telefon?

Kell egy kis pénz? Dolgozz velem

(#21043) fkmk válasza ikiviki (#21039) üzenetére


fkmk
csendes tag

Köszi a választ.Arra lennék kíváncsi,hogy a szervízboxos megoldás csak a függetlenítésre jó vagy a letiltott telóra is megoldás és hogy tudom tutira meg hogy függő e a telóm vagy le van tiltva.A szervízmenüt hol találom? Elöre is köszi a választ.

(#21044) sdd2 válasza Pickle Rick (#21041) üzenetére


sdd2
veterán

A legújabbat ragd fel.Elvileg meg fog oldódni a probléma ha nem akkor a programot zenéket képeket stb.amit felraktál és után kezdett el lessúlni a teló azokat töröld le.a program is lelasíthatja.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21045) ikiviki válasza fkmk (#21043) üzenetére


ikiviki
aktív tag

Lelőtre nem.másikra igen jó..

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=ikiviki&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#21046) fkmk válasza ikiviki (#21045) üzenetére


fkmk
csendes tag

Azt szeretném még kérdezni,ha lelőtt a teló át lehet e írni az imei számát és ez megoldaná e a problémát.Van egy másik ugyanilyen telóm bontva,mert ki lett mosva és döglött az alaplapja.Ennek az imei számát rá lehet e varázsolni a döglöttre.Ha igen hogyan.
Előre is köszi a választ.

(#21047) sdd2 válasza fkmk (#21046) üzenetére


sdd2
veterán

Sajnálom de erre senki nem fog válaszolni mert ez tiltott és az IMEI átírásért karperec jár!

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21048) fkmk válasza sdd2 (#21047) üzenetére


fkmk
csendes tag

Köszi a választ.Bocs ha olyat kérdeztem amit nem lehet.Arra gondoltam,hogy 2 telóból csinálok egyet,de sajna így nem jött össze.Már csak abba reménykedem,hogy csak függő a teló,mert ezt még nem sikerült kiderítenem.

(#21049) sdd2 válasza fkmk (#21048) üzenetére


sdd2
veterán

Nem én miattam hanem tiltja a fórumszabályzat és a törvény.Drukkolok neked hogy csak függő legyen.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#21050) whited


whited
addikt

Üdv uraim!!
Nagy dilemma előtt állok, nokia x6 16gb(fehér-sárga) vagy samsung s8500?
A nokia valamivel olcsóbban meglenne.
Melyiket válasszam? :R
légyszi kis indokot is :B

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.