Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#37001) szami777 válasza #40993792 (#36999) üzenetére


szami777
addikt

+Bozek

Köszi az infóért, akkor kicseréltetem. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#37002) Penty válasza szami777 (#36998) üzenetére


Penty
tag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Nálam is egy SIM cseréje megoldotta a gyorsan lemerülő telefon problémáját.

(#37003) Soma01 válasza Soma01 (#36996) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!

(#37004) meroly válasza Penty (#37002) üzenetére


meroly
veterán

Én is megerősítem a hírt. És ha nagyon régi a kártya (3 év a határ asszem) akkor a szolgáltató ingyen és bérmentve cseréli.

Impossible is nothing

(#37005) malphitee


malphitee
senior tag

Hi iphone 6 4.7" ára megint 220K lesz kezdő ára? Egyszerre jön az 5.5" al?

(#37006) Tibee86 válasza malphitee (#37005) üzenetére


Tibee86
veterán

Hiába teszed fel a 48. topikban is ugyanazt a kérdést, ott se fognak tudni válaszolni neked rá. Holnap délelőtt valamelyik telejósdát hívd fel, ott némi pénzenergia társaságában megjósolják neked.

[ Szerkesztve ]

(#37007) malphitee válasza Tibee86 (#37006) üzenetére


malphitee
senior tag

Ha ennyire unatkozol legalább menj hangyát szedni minek írsz be minden fórumba.

(#37008) Tibee86 válasza malphitee (#37007) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezt most keményen megkaptam, sokáig gondolkoztál rajta? ;] Ez volt az első válaszom a kérdésedre, szóval nem értelek.
Holnap kérdezd meg még azt is, mennyi hangya jött össze. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37009) béke


béke
aktív tag

sziasztok gyors kérdésem lenne:
vennék egy S4-es telefont hogyan tudom megnézni hogy független-e és hogy nem klón?
Sajna csak t-mobile kártyám van.
Van valami szervíz kód ahol ki írná hogy függő vagy független.?!
Az eladó azt állítja hogy független de én azért meglesném valahogy.
köszi előre is.

Alá írás :)

(#37010) Viktor0610 válasza béke (#37009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A "klónságot" pl. az Antutuval tudod ellenőrizni, a függetlenségre nincs ötletem.

Samsung Galaxy A54

(#37011) s3toraph


s3toraph
senior tag

Sziasztok!

Óriási gáz van, ha tudtok kérlek segítsetek!!!

Újraraktam tesóm ZTE kis plus telóját, menüből, gyári beállítások visszaállítása menüponttal, de elfelejtettem hogy ki kellet volna mentenem a gyári jegyzetek alkalmazásban lévő jegyzeteket, és a telefonon tárolt SMS-eket! Bármi megoldás létezik rá, hogy ezeket az adatokat visszanyerjem?

Üdv

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37013) KonzolKartel válasza s3toraph (#37011) üzenetére

Van pár program, amivel mondjuk az elveszett adatokat vissza lehet hozni factory reset után, de ezek pont olyan részek(sms, névjegyek stb...), amiket nagyon szenvedősen lehetne csak megoldani. Ez a senkinek nem éri meg kategória.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37014) quailstorm válasza Viktor0610 (#37010) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Hamisítják mostanában azt is. Aliexpresszen vannak olyan hamis telefonok ahol képeken ott is van az antutu és a cpu-z. Természetesen a belvilágnak köze sincs hozzá.

(#37015) Viktor0610 válasza quailstorm (#37014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah, mindenképp' olyan Antutuval, amit ott, akkor telepít rá, semmiképp' egy, már a készüléken lévővel. :D

Samsung Galaxy A54

(#37016) quailstorm válasza Viktor0610 (#37015) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Mert azt hiszed ez változtat valamit? :U

(#37017) s3toraph válasza #40993792 (#37012) üzenetére


s3toraph
senior tag

Zsolt_72, KonzolKartel:

Értem. :O Bakker... hát tanultam belőle.

Olyan progit tudtok mondani ami helyileg a telefonon használható jegyzetelésre/emlékeztető írásra, és online is tud ezekröl egy backup-ot tartani, és egyszerű a használata (nőnek is)?
Valamint, olyat amivel online backup formában el lehet menteni az SMS-eseket hogy ha bedögölne a teló vagy akármi történik, vissza lehessen rakni onnan, mint pl. a névjegyeket a google fiókbol, ha előtte fel volt szinkronizálva?
Vagy olyan verzió is érdekelne a fenti két progira, ami a memória kártyára kimenti ezeket egy fájlba és onnan visszaállítható, mint a névjegyeket ahogyan vcf-be ki lehet menteni.

Üdv

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37018) KonzolKartel válasza s3toraph (#37017) üzenetére

rengeteg olyan progi van, ami felhőbe ment. Pl. SMS backup, de tényleg marha sok van. Ez nem csak SMS-t szinkronizál, a neve becsapós lehet.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37019) béke válasza Viktor0610 (#37010) üzenetére


béke
aktív tag

független volt minden rendben viszont erre az antutu-ra....kíváncsi lennék hogy működik mit kell rajta nézni és hogy pl.: egy röktönzött vételnél hogyan kivitelezhető!?! köszi.

Alá írás :)

(#37020) s3toraph válasza KonzolKartel (#37018) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszi, akkor már csak egy kérdés: ez megy gyári állapotú, nem rootolt telón is, minden funkciója működik?

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37022) KonzolKartel válasza béke (#37019) üzenetére

Tuti tippeket nem tudok, de a minőségük biztos nem gyári. Gondolom a kép minősége rosszabb, felbontás lehet alacsonyabb, betekintési szög sz*r, és lassabb. Egyre nehezebb már kiszűrni a klónokat. Én eddig 3-4et fogdostam meg, de azért ha más nem szétszedésnél(akksi ki) lehetett látni, hogy valami nem stimmel.

s3toraph:
Nem kell hozzá root, sima gyári rendszerrel is mennek ezek az appok. Play storeból simán letölthetőek.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#37023) dvdbackuper válasza béke (#37009) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Ha dualsimes, akkor tuti :)

(#37024) s3toraph válasza KonzolKartel (#37022) üzenetére


s3toraph
senior tag

Köszöntem! :R

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#37026) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Sziasztok!

Galaxy S3 készülékemből, ha kiveszem a SIM kártyát akkor nem tudom a GPS-t használni.
Külföldre történő utazás miatt lenne fontos ez a funkció. Én rontok el valamit, vagy tényleg csak GSM hozzáféréssel tudom a beépített GPS-t használni?

Haverom HTC one GPS-e probléma nélkül működik SIM kártya nélkül is.

Remélem tudtok segíteni.

(#37027) St3ven válasza hdcsaba87 (#37026) üzenetére


St3ven
addikt

Működnie kéne úgy is, bár több percig is eltarthat, mire talál műholdat.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#37028) meroly válasza hdcsaba87 (#37026) üzenetére


meroly
veterán

A-GPS funkciót keress és kapcsold ki, akkor nem próbál mobilhálózaton háromszögeléssel pozíciót találni. Így kicsit lassabb lesz valóban, de annyira nem lehet vészes, hisz a navikban sincs sim.

Impossible is nothing

(#37029) zsof Nokia


zsof Nokia
aktív tag

Sziasztok

Tudtok, megbízható helyet, ahol lehet kapni megbízható működőképes napelemes telefontöltőt? barátom már a 3-at vitte vissza azzal, hogy nem tölt Ja és ami fontos Pesten

A lényeg lényegében lényegtelen

(#37030) béke válasza KonzolKartel (#37022) üzenetére


béke
aktív tag

nem klón minden rendben van és független is szóval örülök.... :)

kimentem a piacra megnéztem egy klónt hát azért van különbség anyag minőségben is és ki alakításban is.
De az S5 klón mindent ver nagyon kemény :)

Alá írás :)

(#37031) béke válasza dvdbackuper (#37023) üzenetére


béke
aktív tag

egyébként a klón sem dual simes :)

Alá írás :)

(#37032) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

Van nálam egy 3310c amiről a névjegyeket kellene lementeni viszont pc suite-tal ha a névjegyzékre megyek akkor csak 1 db-ot lát a telefon memóriájában holott az összes ott van a telefonon. Sim kártyát beletéve sajnos nem lehet mindet másolni mert egy idő után megáll....

Hogyan tudnám mégis lementeni? :F

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37033) quailstorm válasza anonymus89 (#37032) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Bluetooth vagy infrán másikra átküldeni?

(#37034) dvdbackuper válasza béke (#37031) üzenetére


dvdbackuper
őstag

Egyre fondorlatosabb eszközökkel cselezik ki a gyanútlan vevőket a kicsi kínaiak :)

(#37035) Soma01


Soma01
veterán

Ez jó minőségű képernyő fólia? Membrane© Milyet ajánlotok?

(#37036) meroly válasza anonymus89 (#37032) üzenetére


meroly
veterán

Az 3110c inkább, nem?
Van egy olyan menüpont a beállításokon belül hogy szinkronizáció és mentés, ott le tudod menteni a kártyára majd másik telefonban meg felmenteni.
De ha nem megy, akkor a BT a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás - lásd előttem szólók.

Impossible is nothing

(#37037) quailstorm válasza meroly (#37036) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Már elvitték tőle, szóval késő. De ezen agyalt még előtte ő is.

Memkártyás mentés gépről értelmezhető formátum?

[ Szerkesztve ]

(#37038) meroly válasza quailstorm (#37037) üzenetére


meroly
veterán

*.vcf lesz asszem csak kipakolja a kártyára. 6300-n csináltam, úgyhogy nem vagyok biztos benne, hogy a 3110c is megy, blöfföltem csak ;]

Impossible is nothing

(#37039) anonymus89 válasza meroly (#37036) üzenetére


anonymus89
addikt

3110c így van gyorsabban jár a kezem, mint az eszem...
Ennek már nagy baja lesz mert a sim kártyát hol látja hol nem, törölni névjegyet nem lehet belőle, pc suite-tal csak 1 névjegyet tudtam leszinkronizálni, sim kártyára nem tudok másolni.
Memkártya olvasó nem műxik.
Bluetooth az működött 1-esével lehet küldeni.

Olyan nokia-t kapott a telenoros ismerősétől, hogy se Bluetooth se memkártyaolvasó, se fényképező nincs benne. :DDD (usb sem)

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37040) russel87


russel87
csendes tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt vagyok. Két telefon között vacillálok, az LG F6 és a LG G2 mini. Melyiket lenne érdemesebb megvenni? Most Sam Advance van, de állandóan kifagy. Eddig 4X volt szervizben, de nem sikerült nekik orvosolni a problémát. Nagyon elegem van már ebből ….
Ezeket a app-kat használom: Gmail, Viber, FB messenger, FB, Skype, Időkép. Játszani nem szoktam rajta.

(#37041) quailstorm válasza meroly (#37038) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A vcf tetszik. A tesztalany meg mint olvasom KO.

(#37042) meroly válasza russel87 (#37040) üzenetére


meroly
veterán

Első hsz elolvasása után itt kérdezd: Melyik okostelefont vegyem?

Impossible is nothing

(#37043) meroly válasza anonymus89 (#37039) üzenetére


meroly
veterán

Na az jó, csak nem valami Nokia 100-as minőségű csúkommunikátor? ;]

Impossible is nothing

(#37044) quailstorm válasza russel87 (#37040) üzenetére


quailstorm
nagyúr

A két LG kb egyforma teljesítményű, tehát majdnem mindegy, egyébként itt kérdezz: [link]

(#37045) anonymus89 válasza meroly (#37043) üzenetére


anonymus89
addikt

Nokia 106 de ilyet ki a jó isten vesz meg??? :F

szerk: ja csak ne legyen 250-nél több névjegyed mert akkor lekváros...

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#37046) meroly válasza anonymus89 (#37045) üzenetére


meroly
veterán

De legalább lámpa van benne, meg jó nagy SAR érték :DDD

Impossible is nothing

(#37047) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok ma délután eldobta a hálózatot a telóm ami egy HTC ONE M7-es.Vodafone függő.
Mikor újraindítottam ez fogadott "a sim kártya nem engedi a csatlakozást ehhez a hálózathoz"
ja meg hogy korlátozott hozzáférés.Mi lehet a gond?

(#37048) icemad válasza perfegor17 (#37047) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Használt telót vettél, a tulaj meg nem fizette a számlát.

(#37049) meroly válasza icemad (#37048) üzenetére


meroly
veterán

Vagy rosszabb esetben a telefon részleteit.

Impossible is nothing

(#37050) sarkanyolo2 válasza meroly (#37049) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Végeredmény ugyanaz.:/

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.