Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31101) quailstorm válasza RaPiDsHaRe (#31100) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nokia suite. Felrakod, Nokia fiókot is csinálhatsz, akkor bárhol eléred, rádugod a gépre a telót PC suite módban, és szinkronizálsz.

(#31102) RaPiDsHaRe válasza quailstorm (#31101) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Kipróbáltam a Sync-et de itt csak a "Naptár, Névjegyzék, Feljegyzéseket" lehet szinkronizálni.

Ha biztonsági mentést csinálok, akkor pedig a gépen nem tudom olvasni az sms-eket. :W .

(#31103) quailstorm válasza RaPiDsHaRe (#31102) üzenetére


quailstorm
nagyúr

És ha rámész az üzentek fülre, és lent szinkronizálsz? Mert nekem sikerült... Még most is megvannak, pedig a teló nincs bedugva.

(#31105) RaPiDsHaRe válasza quailstorm (#31103) üzenetére


RaPiDsHaRe
aktív tag

Így már tényleg működik :DD .

(#31106) kj1978


kj1978
csendes tag

Hi!
Samsung gt-b2710-et lehet rootolni?

(#31107) kaller1 válasza kj1978 (#31106) üzenetére


kaller1
veterán

Azon mit rootolnál? :)

.::> <::.

(#31108) kj1978 válasza kaller1 (#31107) üzenetére


kj1978
csendes tag

Az nv_data file-t szeretném letölteni róla.

(#31109) fuximaxi válasza kj1978 (#31108) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Zárt rendszerű készülék.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#31110) konyvt01


konyvt01
csendes tag

Üdv!

Vajon egy dual sim-es telefon képes arra hogy csak az egyik sim kártyát kapcsoljam ki? Átmenetileg? Vagyis az egyik sim elérhető marad a másik nem.
repülős módba nyilván nem tehető csak mindkettő egyszerre.

(#31112) meroly válasza konyvt01 (#31110) üzenetére


meroly
veterán

Attól függ melyik, valami okos tapi biztos. Ezek az alapok biztos nem.

(#31111) Zsolt_72: :D

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31114) rover45 válasza #40993792 (#31111) üzenetére


rover45
senior tag

Nemrég vettem egy Samsung B5512-t, ő tudja.

(#31115) Lasy válasza kj1978 (#31108) üzenetére


Lasy
veterán

Ne hidd azt, hogy minden samsungon ugyan úgy megy ahogy gondolod.
Ezeken a "nem " oprendszeres telókon az nem lesz jó.

+36702778032

(#31116) gigimano válasza meroly (#30830) üzenetére


gigimano
csendes tag

Igen jó, és már csináltak másikat is, hátha, de úgysem.:(

(#31117) shakyka


shakyka
csendes tag

Sziasztok.!
Nekem az lenne a problémám , hogy a telefonomat (Samsung Omnia M ) hard reseteltem és egy frissítés eltűnt. Nem biztos , hogy az de hard reset után a csempék méretezése ,a + szinek és a többi fejlesztés eltűnt és a jó öreg alap win-t futtatja.
Zune szerint nincs frissebb frissítés de mégsem az mint hard reset előtt.Jelenlegi frissítés a 7.10 (8773).
Mentés nincs sajna..:=(

Azt szeretném kérdezni , hogy ilyenkor mi a teendő ? Vagy csak én nem vágok valamit...
Jártas valaki ebben a témában?
Válaszotokat előre is köszönöm ! :)

(#31119) meroly válasza shakyka (#31117) üzenetére


meroly
veterán

Vagy kérdezd itt:
Windows Phone felhasználók szakmai topikja (OFF tilos!)

Impossible is nothing

(#31120) sztmorzsi válasza meroly (#31119) üzenetére


sztmorzsi
csendes tag

Hello,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha elvesztettem a telefonom, viszont SIM kártya nélkül (iPhone 5 T-Mobilos),de személyes okok miatt nem akarom bevonni a rendörséget, a T-nél i letudom tiltani a telefont (IMEI-t)?

Köszi,Sándor:)

(#31121) Bozek válasza sztmorzsi (#31120) üzenetére


Bozek
nagyúr

Magyarra lefordítva: vettél a barátnődnek egy iPhone 5-öt, aki később szakított veled, ezért bosszúból le akarod tiltatni a telefont. :D Vagy lehúzták tőled a mobilt... Esetleg fogadáson elveszítetted. Más ötletem nincs arra, hogy tudtad elveszíteni SIM kártya nélkül.

(#31122) meroly válasza sztmorzsi (#31120) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem igen. Ha igazolod hogy a tied, akkor simán. Kérdezd még itt azért: Nagy T-Mobile topik vagy hívd fel az ügyfélszolgálatot.

(#31121) Bozek: először én is ilyesmit akartam írni, de az is elképzelhető, hogy másik kártyával használta.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31123) Bozek válasza meroly (#31122) üzenetére


Bozek
nagyúr

Akkor is SIM kártyával együtt vesztette volna el, ha másikkal használta. :)

(#31124) #90933760 válasza Bozek (#31123) üzenetére


#90933760
törölt tag

Nekem is csak az egyik telóba van SIM. Őneki is csak a sZifon 18GS-be volt, az 5-öset anélkül használta. ;]

[ Szerkesztve ]

(#31125) meroly válasza Bozek (#31123) üzenetére


meroly
veterán

Igen, csak nem azzal amivel vette, gondolom, vagy jó ég tudja :DDD

Impossible is nothing

(#31126) Logan


Logan
csendes tag

Sziasztok!

Nem biztos hogy jó helyen kérdezem a de remélem tudtok segíteni. Egy TP-link-es wifi-s router-em van otthon és a ZUNE program nem hajlandó bejelentkezni nekem a windows live azonosítóval pedig ha a böngészőből jelentkezek be akkor gond nélkül bejelentkezik. Olvastam olyat is hogy a router-ben kell vmi port számot beállítani de nem tudom hogy a port forwarding résznél a router-ben mit hova kell írni.

A másik kérdésem az lenne hogy kártyafüggetlen nokia lumia 800-am van amit voda-sként használok és még mindig nem, kaptam meg rá a 7.8-as windows phone frissítést. Elhiszem hogy hálozatfüggő is a dolog de hogy egy kártyafüggetlen telefonnál is a szolgáltató miatt ne kapjam meg már a frissítést amikor havernak akinek ugyanilyen telefonja van neki már rég ráment a telóra a frissítés, igaz ő telenor-nál van.

Előre is nagyon köszi a segítséget.

(#31127) shouryuken


shouryuken
senior tag

Sziasztok!
Tudtok olyan készüléket/alkalmazást mondani, amin lehet rögzíteni a beszélgetéseket?

-Ha lehet, gyárilag támogassa a rögzítést, de ha van jó alkalmazás, az is megfelel.
-Nagyon fontos, hogy a kód vagy jelszó nélkül ne legyenek visszahallgathatóak a beszélgetések.
-Cloud backup nagy előny lenne
-Az ár annyira nem számít

Köszi!

(#31128) villmoska


villmoska
tag

sziasztok tanácsotokat kérném a klon telefonokkal kapcsolatban pl:4,7 1GHZ DUAL CORE 4GB ROM 512R Android i9300 8mp ezek egyáltalán ittminálunk használhatok-e :F

Érdeklődőből lesz a vásárló

(#31129) Bozek válasza villmoska (#31128) üzenetére


Bozek
nagyúr

Persze, csak ne lepődj meg, ha a 8 MP helyett kapsz esetleg VGA felbontást. :D Na meg ki tudja, hogy még miben is tér el a telefon a megadott adatoktól. :)

Láttam én már olyan 5 MP-s telefont, aminek a fotója olyan volt, mint egy festmény és VGA. :)

(#31130) bszabi84


bszabi84
csendes tag

Hali!
Valószínű nem jó fórumba írok, de nem tudom hol kérdezhetnék!
Van egy NOKIA X7-00 telefonom (feleségemnek). GSM line-nál vettem kb. fél éve.
Magyar menü meg minden. Frissítettem a telót, és innentől kezdve nem akart magyar lenni. akármit állítok be rajta ez csak angol (német, holland...).
Próbáltam visszaállítani a gyári beállításokat, újabb szoftvert tenni rá, de semmi.
Mit tudok csinálni, hová forduljak?

(#31131) Lasy válasza bszabi84 (#31130) üzenetére


Lasy
veterán

produkt kódot kell váltani, és utána menni fog a magyar nyelv is a frissítővel. :(

+36702778032

(#31132) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Van egy Nokia X3-02 telefonom.
Tegnap még ha minden igaz működött. Ma pedig már nem.
Nincs hálózat. Nem találja.Frissítettem a szoftvert is de az sem segített rajta.
Nokia Pc suite progit is feltettem.Azt írja offline a telefon.
Nem tudok senkit sem hívni és engem sem tudnak.
A kijelzőn néha megjelenik,hogy van térerő majd pár "s" múlva ismét eltűnik.
Szerintetek mi lelte?
Egyébként minden más funkciója jó.

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#31133) Bozek válasza Directors (#31132) üzenetére


Bozek
nagyúr

Próbáld ki másik kártyával is, hátha csak az adta meg magát.

(#31134) konyvt01


konyvt01
csendes tag

Üdv!

Nokia 3120 classic (S40 platform) mobilra létezik hívásblokkoló program?
Call filter? Java-s vagy egyéb?

Köszönöm

(#31135) meroly válasza konyvt01 (#31134) üzenetére


meroly
veterán

Biztos hogy nincs sajnos. :(

Impossible is nothing

(#31136) quailstorm válasza bszabi84 (#31130) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Phoenix navifirm
Használat: [link] [link]
annyi fájl elég amit alapból bejelöl a navifirm letöltésre, és nem kell az sd- imaget is felrakni.
Azért a Nokia X7 RM-*** számára figyelj mert kétféle van, a tied szerintem RM-707
Ami firmware kell: 111.40.1511 euro3(telefon színe, rendszer szempontból tökmindegy, garanciánál van jelentősége)

(#31138) kaller1 válasza Lasy (#31131) üzenetére


kaller1
veterán

PC írás már nem működik ezeken, blokkolva lett.

.::> <::.

(#31139) quailstorm válasza kaller1 (#31138) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az tény, de attól még fel tudsz rakni másik ROMot. Sajna NSU-t meg már soha többé nem kell ráengedni a telóra :( (terméktámogatásra gondoltam)

(#31140) vgyuri válasza Directors (#31132) üzenetére


vgyuri
őstag

Nem lehet, hogy letiltották a telefont?

(#31141) Directors válasza vgyuri (#31140) üzenetére


Directors
senior tag

Nem hinném,hogy letiltották volna.(Van még garancia a telefonon. A kártya pedig előfizetéses és nincs elmaradásom.)
Beletettem tesóm kártyáját és azzal sem ment. Majd az én kártyámat beletettem egy másik telefonba és az jól működött.

Aztán újra visszatettem az én kártyámat a saját telefonomba és végül is jó lett. Azóta nincs semmi probléma. Nem tudom mi lehetett. :S

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#31142) meroly válasza Directors (#31141) üzenetére


meroly
veterán

Informatikus szokta erre nálunk mondani: köhintett egyet a rendszer. ;]

Impossible is nothing

(#31143) Directors válasza meroly (#31142) üzenetére


Directors
senior tag

Ez nem lehetetlen. :D

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#31144) rigo88


rigo88
aktív tag

üdv
samsung s3370-en szeretném az alábbi sort beírni de nem tudok W-t előállítani.

*#pw+15853649247w#

ha esetleg a fenti "kód" alapján valakinek van más ötlete hogy hogy dobhatom le a telenor láncait a telefonról várom az ötleteket.

fw update megvót, ez van fent: S3370XXJD7_PROJD4

Dirr

(#31145) vgyuri válasza rigo88 (#31144) üzenetére


vgyuri
őstag

0-tól balra lévő gombot nyomogasd, a P után kell jönnie a W-nek.

(#31146) rigo88 válasza vgyuri (#31145) üzenetére


rigo88
aktív tag

egymás után jönnek a *ok ha nyomogatom. ha nyomvatartom jön p a 0-t ha nyomvatartom kapom a +-t de a w nem jön elő. :(

Dirr

(#31147) beszizoli2


beszizoli2
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy a 2 telefon közül melyik a jobb készülék!Aki válaszol az kérem azt is írja meg hogy miért jobb!

Sony Xperia P V.S.Motorola Atrix 4G MB860

köszönöm.

Zoli

Zoli

(#31148) ablack


ablack
senior tag

Arra van valami szabály hogy egy telefont maximum hány A-es töltővel lehet tölteni? Például az akkumulátor kapacitásának X százalékával?

(#31149) kaller1 válasza rigo88 (#31144) üzenetére


kaller1
veterán

Az ilyen házi kókányolások után szokott általában szervizben kikötni a készülék.
A megadott kódsor szerkezetileg a Nokiához tartozik, ami egyébként ebben a formában hibásan leírva.

.::> <::.

(#31150) khalid98


khalid98
tag

ki lehet-e deríteni hogy hol van egy telefonszám (esetleg a telefon is nála lehet) segítségével hogy hol van? Köszi! sűrgős lenne! egész sztorit pü-be leírom ha érdekel valakit

Elérhetők vagyunk: Google, Facebook, Email: info@elises.hu, mobiltelefon alkatrészek, tartozékok

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.