Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31751) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, szétszedtem megint az e71-t ha beteszem az akkumulátort akkor állandóan világít kijelző nincs csak billi világítás.
Ki tudom valahogy próbálni, hogy zárlatos-e az akksi, vagy működik egyáltalán a kjielző, mert bekapcsolni sehogy sem tudom.? :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31752) ebaytohun válasza anonymus89 (#31751) üzenetére


ebaytohun
csendes tag

Másik akksi nincs a közelben amivel ki tudod próbálni? Nekem is volt ilyen bajom nokiával, ázott volt, de ott az alaplap lett kuka

(#31753) M.Jani


M.Jani
csendes tag

Sziasztok.Azt szeretném kérdezni,hogy Samsung s5690-re lehet e főzött romott rakni?Előre is köszönöm!

(#31754) anonymus89 válasza ebaytohun (#31752) üzenetére


anonymus89
addikt

Végre valaki, aki infóval szolgál. ;)
Folyamatban van az a baj, hogy még nem sikerült találni.
Amit tudok, hogy feszültségmérővel sikerült megvilágíttatni a kijelzőt persze csak fehérség, valamint kimértem 3.07V van most az akkumulátorban.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31755) ebaytohun válasza anonymus89 (#31754) üzenetére


ebaytohun
csendes tag

Szerintem ott az alaplap lesz a hunyó

(#31756) kaller1 válasza anonymus89 (#31754) üzenetére


kaller1
veterán

Meg kell szoftverezni, aztán vagy jó lesz, vagy nem.

.::> <::.

(#31757) anonymus89 válasza ebaytohun (#31755) üzenetére


anonymus89
addikt

Ilyesmire gyanakodtam akkor meglátjuk merre hány méter.

Köszi szépen!

u.i: semmi ilyesmi még csak a csavarok sem olyanok, valamint semmi karc.

kaller1: szoftverfrissítésre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31758) ebaytohun válasza anonymus89 (#31757) üzenetére


ebaytohun
csendes tag

Történt valami a telefonnal? Víz, pára, esés vagy valami?

(#31759) kaller1 válasza anonymus89 (#31757) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt nem szoftverfrissítésnek nevezném, mivel nem tudod bekapcsolni a készüléket. Rendesen meg kell flashelni, ha döglött a panel, az egyből kiderül.

.::> <::.

(#31760) anonymus89 válasza kaller1 (#31759) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben utánanézek aztán meglátjuk. :K

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31761) kaller1 válasza anonymus89 (#31760) üzenetére


kaller1
veterán

Phoenix+NaviFirm+dead usb mode... ;)

.::> <::.

(#31762) adyz. válasza dvdbackuper (#31749) üzenetére


adyz.
aktív tag

koszontem szepen.

quailstorm: volt rajta droid, nem valt be.

(#31763) quailstorm válasza adyz. (#31762) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Oksa. De ha van sok helyed, akkor ott lehet mint lehetőség. Haver omnia 2-jén is inkább droidban neteztünk, mert jobb volt. De a telefonálás sem szenvedett csorbát, csak a kamera.

(#31764) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!
Mi szükségeltetik ahhoz, hogy micro usb-t csatlakoztatva a telefonhoz át tudjam vinni a képet tv-re. (hdmi v.netán rca?) ez a készülék jack nincs

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31765) kaller1 válasza anonymus89 (#31764) üzenetére


kaller1
veterán

Az nem fog menni. Van egy Nokia SU2 nevű kütyü, amit tv-hez lehet kötni, és max vga felbontású képeket tud fogadni BT-on keresztül.

.::> <::.

(#31766) anonymus89 válasza kaller1 (#31765) üzenetére


anonymus89
addikt

Rendben köszönöm, akkor tárgytalan.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#31767) meroly


meroly
veterán

C2-01-es topikba írt a srác, ez mennyire biztonságos?
Próbálta más is már?

Multitasking and hacking nokia s40

Impossible is nothing

(#31768) MurdR válasza meroly (#31767) üzenetére


MurdR
veterán

Ez jól hangzik

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31769) dokee78


dokee78
félisten

T-mobile my move telefon Bootloopol.
Meg lehet valahogy csinálni,gari már nincs rá.?

Nincs hozzá program,mint a Sonyhoz a Flashtool?

(#31770) hokins válasza dokee78 (#31769) üzenetére


hokins
addikt

Biztos meglehet. Nincs saját topicja? Ha esetleg nem kapsz választ rá hogy lehet,akkor a délelőtt folyamán utána nézek..

(#31771) dokee78 válasza hokins (#31770) üzenetére


dokee78
félisten

Topikja nem nagyon pörög,a gyári frissítője meg azt írja,hogy a legfrissebb szoftver van rajta.

(#31772) Superhun válasza dokee78 (#31769) üzenetére


Superhun
addikt

Mit csináltál vele, hogy bootloopol?

(#31773) hokins válasza dokee78 (#31771) üzenetére


hokins
addikt

Xda-n ezt találtam [link]
[link]
Kiindulásnak lehet ez is jó lesz...

[ Szerkesztve ]

(#31774) dokee78 válasza Superhun (#31772) üzenetére


dokee78
félisten

CWM-ből állítottam vissza egy mentést.

Hát igazán valami PC-s megoldás tudna segíteni.
CWM az működő képes állapotban sem gombokkal jött be hanem Recovery managerből reboot recovery menüponttal.

[ Szerkesztve ]

(#31775) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Feltúrtam az ebayt meg a komplett netet odavissza... szükségem lenne egy olyan adapterre amivel micro usb-s töltőről tudnám tölteni a vékonycsatis nokia töltővel rendelkező nokiámat. Komolyan nem létezik ilyen? Fordítottat találtam, de azzal nem megyek sokra, de ha olyan van gondoltam lesz a fordítottja is, de lehet, hogy tévedtem... valakinek van róla tudomása, hogy létezik-e ilyen adapter és ha igen akkor hol? Löszönöm :)

(#31776) kaller1 válasza vwpolopg (#31775) üzenetére


kaller1
veterán

Röviden és tömören: amit az ebay-en nem árulnak, az nem létezik. :)

.::> <::.

(#31777) vwpolopg válasza kaller1 (#31776) üzenetére


vwpolopg
őstag

Hát igen, ez tényleg így van, de bízom abban, hogy hátha csak én kerestem rosszul vagy kiverte a szemem... :D Nem fűzök hozzá már sok reményt én se, de gondoltam egy próbát megér itt is :)

(#31778) imi290 válasza vwpolopg (#31775) üzenetére


imi290
aktív tag

Egyszerűbb lenne egyet venni,mármint egy vékony tűs töltőt.Kérdezz körbe a barátaidnál,tuti van nekik felesleges.a másik megoldás hogy csinálsz egyet,de ahhoz kell venned egy micro usb foglalatot.Meg persze akkor már kell egy vékony töltő is.Szóval érted. :F

(#31779) vwpolopg válasza imi290 (#31778) üzenetére


vwpolopg
őstag

Ez csak lustasági megoldás lenne, hogy ne kelljen 2 töltőt cipelni mindenhova :D Mert van egy okosteló, meg egy ,,butateló" és hát próbáltam volna közös nevezőre hozni a töltőket, de ha nem jön össze se omlik össze a világ :D Sajnos olyan butanokia nincs ami meg micro usb-s töltővel rendelkezne, így akkor marad a 2 töltő :D

(#31780) Melack válasza vwpolopg (#31779) üzenetére


Melack
veterán

C2-01es Nokiámat tudom tölteni USBn keresztül :U

(#31781) vwpolopg: tényleg megy, most is onnan töltöm. MIcroUSB, amelyik az OT-995öshöz volt széria.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31781) vwpolopg válasza Melack (#31780) üzenetére


vwpolopg
őstag

Az tényleg megy usbről? Csakmert rendes töltőt adnak hozzá ahogy láttam hirdetésekben. micro vagy mini?

Szerk:

(#31780) Melack : köszönöm az infót, igaz ugyan, hogy bőven többet tud mint amit a másodtelómtól elvárnék, de használtan van 4 ezer körül, ennyiért tök jó vétel. Köszönöm a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

(#31782) Melack válasza vwpolopg (#31781) üzenetére


Melack
veterán

1 hetet nálam bír csak GSM móddal, napi cca 30-70 perc beszélgetéssel (változó). 4GB SD van most benne, jól kezeli, nem vacakol vele. Jó a fogása, nem recseg, hangminősége jó, egy picit talán lehetne hangosabb a hangszórója beszélgetés alatt. Billentyűk nyomáspontja jó, nem puha, nem kemény. Összességében jó teló.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#31783) meroly válasza vwpolopg (#31781) üzenetére


meroly
veterán

micro

Impossible is nothing

(#31784) vwpolopg válasza Melack (#31782) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm, meggyőztél :) Köszi mindenkinek! :)

(#31785) tevike válasza meroly (#31783) üzenetére


tevike
senior tag

Sziasztok, Blackberry 8520-s telefonomon rajta van az adat titkosítás, hogy tudom róla levenni? Mert menüben megtaláltam, de nem tudom kikapcsolni ott. 4.6-s szoftver van rajta azt hiszem, és vodafone-s. Állandóan egy hosszú jelszavat kell beírnom billentyűzár feloldáskor.

Köszönöm:R

- NO PAIN ~ NO GAIN -

(#31786) quailstorm válasza vwpolopg (#31781) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az újabb microUSB-s S40v6-os Nokiák mindegyike tölt microUSB-ről, ezért nehezebb róla eltakarítani a telefonzárat :DDD
Nekem 6303i-m van, ahhoz is vékonytöltőt adtak, de microUSB-n is megy.

(#31787) vwpolopg válasza quailstorm (#31786) üzenetére


vwpolopg
őstag

A mostani butatelóm egy C1-02, ezen is microusb van de sajnos nem tölt usbről :(

(#31788) king.mp


king.mp
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Alcatel OT 990-es teló, ami miután lemerült, és feldugtam töltőre, nem adott életjelet. Csak annyit csinál, hogy bekapcs gomb nyomása után a vibramotor zug kb 1-2 mp-ig majd a kapacitív gombok világítanak, és itt a vége. Valakinek van tippje, hogy mi történhetett vele, illetve ez a hiba javítható-e ?

(#31789) hokins válasza king.mp (#31788) üzenetére


hokins
addikt

Hagyd töltőn és várj pár percet. Utána próbáld meg bekapcsolni. OT-995nél is előfordult már ha fullra lemerült az aksi.

(#31790) king.mp válasza hokins (#31789) üzenetére


king.mp
aktív tag

3 napja volt ez a probléma, de kb. tegnap dél óta töltőn volt, és most vettem le. Ezért is vagyok tanácstalan. :F

(#31791) hokins válasza king.mp (#31790) üzenetére


hokins
addikt

Másik aksival megtudod nézni? Mert lehet az aksi halt be. De legelőszörris másik töltő. Én defynél jártam így és a végén kiderült hogy a töltő volt a rossz.

(#31792) king.mp válasza hokins (#31791) üzenetére


king.mp
aktív tag

Másik akksim nincs, de több töltővel és kábellel is néztem, mindel addig jutottam, hogy vibra megy 1-2 mp-ig majd a kapacitív gombok világítanak és itt a vége, kikapcsolni csak ugy tudom, ha az akksit kiveszem.

(#31793) OgKush


OgKush
senior tag

Sziasztok!
Ma sikerült valami rendszer file-t, vagy programot letörölnöm. Ha megnyitottam a beállításokat hiba üzenetet adott ki, de csak le okéztam, gondoltam resi és jó lesz minden... Hát nem, mert besem bootol a telefon
LG optimus l7-esem van JB-vel, tudtok valami okosságot mondani erre?

(#31794) kaller1 válasza OgKush (#31793) üzenetére


kaller1
veterán

Újra kell szoftverezni teljesen, ezen a hardreset sem segít.

.::> <::.

(#31795) OgKush válasza kaller1 (#31794) üzenetére


OgKush
senior tag

ÉS azt hogyan kell ? :U
Van valami leírás itt phn?

[ Szerkesztve ]

(#31796) Superhun válasza OgKush (#31795) üzenetére


Superhun
addikt

Letöltöd a gyári ROM-ot, felmásolod SD-re, belépsz Recovery-be és felnyomod. Tiszta sor :DDD

(#31797) OgKush válasza Superhun (#31796) üzenetére


OgKush
senior tag

De hogyan lépek be recoveryba?

(#31798) kaller1 válasza Superhun (#31796) üzenetére


kaller1
veterán

Szerintem az így nem fog menni. :)

.::> <::.

(#31799) OgKush válasza kaller1 (#31798) üzenetére


OgKush
senior tag

Akkor mit ajánlasz?

(#31800) Superhun válasza kaller1 (#31798) üzenetére


Superhun
addikt

Nincs gyári recovery L7-ben? Még nem volt LG telefonom, de megfordult a kezem alatt jónéhány androidos telefon és mindegyikben volt gyári recovery mód, amit el lehetett indítani kikapcsolt állapotban vmilyen gombkombinációval. De ha tényleg nem lehet így, akkor bocsi...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.