Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38001) -PLevi- válasza Miamiquake (#38000) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Az LTE-s készülék ki tudja használni a legújabb, 4. generációs (=4G/LTE) hálózatok által nyújtott előnyöket.

Egyébként pontosan milyen készülék(ek)-ről van szó? Csak mert az első Galaxy S-ből tudtommal (és Google szerint) nincs LTE-t támogató verzió. Lehetnek egyéb különbségek is (pl. S3 és S3 LTE)!

(#38002) Miamiquake válasza -PLevi- (#38001) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

S3-at szeretnék venni és nem tudtam hogy mi a különbség a sima és az LTE verzió között.

Hirdetéseknél olvastam, és nem tudtam mi ez.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#38003) Jeollam


Jeollam
aktív tag

sziasztok tudnátok segíteni? egy SAMSUNG GT-I5500 mobilra kéne androidot rárakni, megvan már minden, de nem értem hogyan kell.
megvan a szoftver, az odin, minden..

tudna valaki segíteni? köszi

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#38004) quailstorm válasza Miamiquake (#38002) üzenetére


quailstorm
nagyúr

S3 LTE-ben 2GB RAM van, simában meg csak 1GB, és itthon az LTE az mindig T-mobilet jelent.
Nem elhanyagolható. Nem csak a modem.

(#38003) Jeollam: ha egyfájlos akkor a PDA-ba, ha több akkor fájlneveknek megfelelően tallózod, telót download módba rakod, bedugod, flashelsz

(#38005) Lecs@ válasza Jeollam (#38003) üzenetére


Lecs@
addikt

Kérdezd itt segítenek.

512 GB

(#38006) quailstorm válasza Lecs@ (#38005) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak 3 éve kihalt a topic

(#38007) Lecs@ válasza quailstorm (#38006) üzenetére


Lecs@
addikt

Uhh nem mai készülék...XDA topikjában tuti van valahol róla valami.

512 GB

(#38008) quailstorm válasza Lecs@ (#38007) üzenetére


quailstorm
nagyúr

rossz a linked...

Amúgy van erre minden, olyan mint a galaxy mini, szóval nem volt nehéz portolni, még 4.2.2 is van rá.
Én viszont megállnék egy CM7-nél.

[ Szerkesztve ]

(#38009) Jeollam válasza Lecs@ (#38005) üzenetére


Jeollam
aktív tag

sikerült minden, köszönöm szépen a segítséged! :R
Te legalább értelmesnek tűnsz, nem úgy mint a másik "emberke"

[ Szerkesztve ]

0 és 1 között végtelen mennyiségű szám van.

(#38010) DonToni válasza quailstorm (#37998) üzenetére


DonToni
aktív tag

RM-159
Legfrissebb szoft van rajta, próbáltam már átírni a product kódot is, de semmi.
(frissítés előtt (még évekkel) magyar volt....)

Nincs benne sim. ez befolyásol bármit is ?

-Anti-

(#38011) DonToni válasza Fancy-boy (#37999) üzenetére


DonToni
aktív tag

Frissítés után, újra elő kéne csalni a magyar nyelvet... :)

-Anti-

(#38012) quailstorm válasza DonToni (#38010) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nem kéne, hogy a SIM-től függjön.
Product code-dal én nem szoktam vacakolni, Phoenix-szel felrakom amiről tudom, hogy van benne magyar.
RM-320 azért lett volna jó, mert nekem olyan van és tudom a Pcode-ot fejből...

ferret ezt ajánlja

amúgy jártam már úgy, hogy a piros T-mobile Nokia 5130c-2 készüléket a Nokia suite felfrissítette UK kék szoftverre :W

[ Szerkesztve ]

(#38013) -PLevi- válasza Miamiquake (#38002) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Ebben az esetben mindenképpen az LTE variánst válaszd ha van rá lehetőséged, ahogy quailstorm is írta! :K

(#38014) Lecs@ válasza Jeollam (#38009) üzenetére


Lecs@
addikt

:R

512 GB

(#38015) DonToni válasza quailstorm (#38012) üzenetére


DonToni
aktív tag

Phoenix -et én is próbáltam, de valami hiba folytán nem azt teszi, amit kéne. (érzékeli a kapcsolatot, fel is ismeri az RM-159 -et, de azt írja, hogy nincs támogatott eszköz)

Az, amit belinkeltél, magyar ???

Próbáltam másik progit, amivel kitudok olvasni minden infót (és írni is), az is jó lehet erre ?
(valami SSD vagy ilyesmi a neve, nem vagyok annak a gépnek a közelében, amire telepítettem, de direkt egy xp-s gépet kerestem, hogy ne legyen gond...)

-Anti-

(#38016) Miamiquake válasza quailstorm (#38004) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

:R :R :R

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#38017) quailstorm válasza DonToni (#38015) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az magyar.
JAF Odeon ami még van.
Phoenixnek meg menni kell. XP-től 8.1-ig feltétlen.

(#38016) Miamiquake: gyári ROMos sima S3 új korában is használhatatlan, S3 LTE 1 év nyúzást bírt gyári rendszerrel a komolyabb fagyásokig. Haverral vetettem meg, miután láttam a sima milyen tré. Szóval ha gyári ROM a cél, muszáj az LTE.

[ Szerkesztve ]

(#38018) Miamiquake válasza quailstorm (#38017) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszönöm totálisan nemértek az androidhoz csak 35 40 környékén ezt találtam a legjobb használt vételnek és ezért kérdeztem.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#38019) DonToni válasza quailstorm (#38017) üzenetére


DonToni
aktív tag

Megpróbálom még egy Win 7-en is, hátha...
A fileokat csak egyszerűen behúzom a progiba, a megfelelő helyre és "burn" ?
Gondolom ilyen egyszerű lesz a megoldás...

-Anti-

(#38020) Alx.Mercer


Alx.Mercer
aktív tag

Sziaasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a ma kapható okostelefonok, amik a 60-80-100k-es kategóriában vannak, mennyire alkalmasak igényesebb zenehallgatásra?

Sok évvel ezelőtt volt egy Sony Ericsson K750-em, aminek tűrhető hangzása volt, de eljárt felette az idő. Azóta volt Samsung Wave-em meg most egy Galaxy S Advance van több mint 1 éve, de a hangzásuk kb a nullával egyenlő... Utóbbit próbáltam vagy 10 féle lejátszóprogrammal, amik közül a Power Amp-al sikerült némi javulást elérni, de rendesen kelett húzogatni a EQ-t, hogy egy közepes hangzás kijöjjön belőle...
PC-n Foobar-t használok WASAPI kimeneten egy XONAR D1-el és azon az EQ be sincs kapcsolva, alapon megy minden és imádom a hangzását. Szóval a lényeg, hogy nem vagyok híve a különböző "hangzásjavító csodaszereknek", meg az EQ-t se szertem birizgálni, ha nem muszály.

Nem HI-FI hangzás kell és nem egy 100k-es 300Ohm-os fejhallgatót használnék rajta, nem ezek az elvárások. Jelenleg egy Cowon iAudo 7-et használok egy Sennhesier CX300-al, amikkel maximálisan elégedett vagyok, szóval a mércét ez szolgálja. (a fülesből azért el tudok képzelni jobbat...)

Egy Sony Z1 Compact vagy egy iPhone 5S megütné az iAudio 7 szintjét? (vagy bármilyen más, hasonló áru és tudású telefon)

Eladó termékek (OneDrive galéria): https://1drv.ms/f/s!AhX-flNWpGw-hRUMHUQiLjQHjw5W

(#38021) DjDanee87 válasza Doky586 (#37991) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jártam tegnap a Tescoban és van az előterében Telekom üzlet is. Bementem megkérdezni a sim-et, és azt mondták ingyenesen kicserélik majd kisebbre ha kérem.

(#38022) Misk15


Misk15
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy esetleg vissza lehet-e rakni 8.1.1 ről 7.1.1- re a rendszert? (iphone 4S)

Alcatel OT-990 ---> Alcatel OT-C ---> Xperia GO ---> Lg OG—> Iphone 5–> Iphone SE—> Iphone 6S—> Iphone 7

(#38023) Fancy-boy válasza DonToni (#38011) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Pedig nálad lehet a bibi.
Ha rendesen átírja a product code-ot, akkor magyarnak kell lennie utána.

N95-1 RM-159
0534852 EURO3
0536074 EURO3
0555029 EURO3
0557077 EURO3
0548354
0561829 Euro3 Black

(#38024) quailstorm válasza DonToni (#38019) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Odeon se bonyolultabb mint a Phoenix. Kb a tallóz, flashel, vár, kész kategória.

(#38025) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Régóta foglalkoztat már, hogy napfényben tétlen állapotban az asztalon pl. egy s2, vagy note 4 (konkrétan azért ezek mert ezeket figyeltem meg) kijelzője miért olyan szürkés, míg pl. a Nexus 5 -é full fekete? Olyan fekete, hogy első ránézésre meg sem lehet különböztetni, hogy mi ebből a kijelző, és mi a káva :N
Ez a kijelző technológia miatt van? Vagy azért esetleg mert a samolednél már az érintőfelület maga a megjelenítő?

(#38026) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!
Lenovo A820 dual-sim telo gyári tarcsázóból a hívás listát le tudom file-ba menteni és ujrahúzás után vissza tölteni? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38027) -PLevi- válasza Mercutio_ (#38026) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Szia!
Persze! Ezek közül egyedül a Super Backup-pal van tapasztalatom, az korrektül teszi a dolgát, igaz csak az SMS-eket mentettem vele.

(#38021) DjDanee87
Persze, ha náluk veszed a készüléket... Egyébként lehúznak... :((( De az "eldobálja a hálózatot" nálam (is) bevált! ;)

(#38028) Mercutio_ válasza -PLevi- (#38027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az sajnos nem releváns információ :(
SMS Backupra az SMS backup&restore-t használom, 3000 sms-es thread-et is gond nélkül ment és visszatölt.

Callog backupre - hogy a kérdésemre válaszoljak - a listádban másodikként szereplő SMS & Call Log Bakup-ot tettem fel, úgy néz ki működik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#38029) -PLevi- válasza Mercutio_ (#38028) üzenetére


-PLevi-
senior tag

"Az sajnos nem releváns információ :("
Valóban nem az, én nem szoktam híváslistát menteni, így tapasztalatom sincs vele, ezért linkeltem be az "összeset".
Örülök hogy sikerült! :)

(#38030) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Sziasztok,

Samsung Galaxy S Plus készülékbe keresek akkumulátort.

Potosan milyen típus (eredeti Samsung) jó bele? Sajnos elég zavaró a neten fellelhető kínálat, mert több típusnéven árulnak S Plus-ba való akksikat.

Tudnátok ajánlani megbízható boltokat? SOS kellene, mert a jelenlegi akksi nagyon hamar merül.

köszönöm

Aurea mediocritas

(#38031) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
Vennék a mai nap este egy iPhone 5 készüléket.
Adásvételi szerződés szerintetek ér valamit?
Ha igen,akkor van valahol letölthető vagy pedig írjak egyet itthon?(mi szerepeljen benne?)

:R

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#38032) kutga válasza AXisBOLD (#38030) üzenetére


kutga
nagyúr

Itt pl.

MOD
sanyi0627
Iphone topikban érdeklődj a felhasználóktól. Szvsz a telefon minden adata legyen benne, imei főleg, illetőleg hogy a korábbi tulajdonos nyilatkozzon arról, hogy a telefont tehermentesen adja el, és az a későbbiekben nem kerül letiltásra.

Több mint a semmi.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#38033) AXisBOLD válasza kutga (#38032) üzenetére


AXisBOLD
addikt

thx

Aurea mediocritas

(#38034) spanyoll


spanyoll
addikt

Sziasztok!
Hol lehet itthon értelmes áron eredeti xiaomi powerbankokat beszerezni?
VAGY milyet ajánlotok ami strapabíró, viszonylag kicsi és kb 5000mah-os?
Köszi előre is!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38035) kutga válasza spanyoll (#38034) üzenetére


kutga
nagyúr

Mi az értelmes ár?

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#38036) spanyoll válasza kutga (#38035) üzenetére


spanyoll
addikt

Mondjuk ez. Erre a shopra amúgy rátaláltam én is, csak nem tudtam, hogy mennyire megbízhatóak vagy eredetiek a termékeik, de ha azt mondod, hogy azok, akkor a napokban veszek is egy olyat amit linkeltem :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38037) kutga válasza spanyoll (#38036) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt nem mondom mert nem ismerem őket, de nem hiszem hogy bóvlit árulnának, főleg mert a leírásban is eredeti szerepel. :P

Let the Zone take me if I am.

(#38038) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Tud valaki olyan webshopot, ahol lehet kapni 32Gb-os microSD kártyát Galaxy S4 Mini-hez és van PickPackPont kiszállítás ?

(#38039) kutga válasza DjDanee87 (#38038) üzenetére


kutga
nagyúr

MM-ben nézd meg, ingyen kiszállítják.

Vagy itt az aprón.

Let the Zone take me if I am.

(#38040) spanyoll válasza kutga (#38037) üzenetére


spanyoll
addikt

Pff, de most nézem, hogy náluk természetesen csak szállítás van, az pedig természetesen fizetős, 6300 meg már sok egy 5000mAh-os darabért :(((

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38041) kutga válasza spanyoll (#38040) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha bevállalod, ebayről van, ezt ingyen szállítják.

Let the Zone take me if I am.

(#38042) spanyoll válasza kutga (#38041) üzenetére


spanyoll
addikt

Ja, most írtam ebayes arcoknak 5200as meg 10400as ügyében, hogy mennyire eredeti, mennyire nem. Aztán ha nem válaszolnak vagy nem tetszik a válasz akkor rendelek egy ilyesmit aztán ráér, míg megjön :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#38043) DjDanee87 válasza kutga (#38039) üzenetére


DjDanee87
addikt

Még 1 kérdésem lenne MicroSD ügyben. Ha betesszük telefonba, majd a telefont rákötjük USBvel a gépre akkor látja a microsd-t is a gép ugye? Tehát nem kell adapteres megoldást választani ha gépre vagy gépről szeretnénk később másolni?

(#38044) kutga válasza DjDanee87 (#38043) üzenetére


kutga
nagyúr

Persze, adattár módban.

Let the Zone take me if I am.

(#38045) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Sziasztok, valaki linkelne egy korrekt szerkeszthető mobiltelefon adásvételi szerződést? Köszi :))

Life is Short... Ride Hard!!!

(#38046) kutga válasza Jodanovich (#38045) üzenetére


kutga
nagyúr

[link]

Let the Zone take me if I am.

(#38047) tomi_x


tomi_x
tag

sziasztok !

Van egy Beex Massive telo, amin nem találom a hivószám kijelzés(küldés) beállítást.
Valaki tudna segíteni ?

köszi
tomi

(#38048) BLeP_i


BLeP_i
tag

Sziasztok!

Adott egy teló, ami pár hónapja nem igazán töltődik. Van, hogy éjszakára fent van töltőn, de reggelre is csak 65%-on van.
Találkoztatok már ilyennel? Mi lehet az oka?
Egy egy éves LG Optimus L5-ről van szó.

Köszi előre is! :R

http://vister.hu

(#38049) kutga válasza BLeP_i (#38048) üzenetére


kutga
nagyúr

Másik töltő, másik kábel, másik akkuval is próbáld ki.

Hálózatról és usb-ről is?

Let the Zone take me if I am.

(#38050) BLeP_i válasza kutga (#38049) üzenetére


BLeP_i
tag

Köszi, megpróbálkozok ezekkel!

http://vister.hu

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.