Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31651) Superhun válasza meroly (#31650) üzenetére


Superhun
addikt

Köszi :D

(#31652) papper20 válasza fuximaxi (#31649) üzenetére


papper20
csendes tag

Háát úgy végülis nem tudom.. elkezd merülni, aztán olyan 15-20%-nál egyszer csak kikapcsol.. csinált olyat is, hogy 13%-nál kikapcsolt, utána amikor bekapcsoltam bírta kb 20 mp-ig és újra kikapcsolt.. szal csinált ilyet is, amikor feltöltöttem, nem jelentkezett semmi!

Volt olyan is, hogy 70%-al raktam le, amikor felvettem kb 5 perc múlva a kezembe 78%-on volt a töltés.. szal ééérdekes dolgok vannak itt :)

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31653) MurdR válasza papper20 (#31646) üzenetére


MurdR
veterán

Én is gondolkodok amúgy Atabon még egy 3 hónapra, de megijedtem :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31654) papper20 válasza MurdR (#31653) üzenetére


papper20
csendes tag

Ha hiszed ha nem, ettől függetlenül szerelmetes vagyok bele :) Ha kicserélődik az akksi akkor marad :D

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31655) peterszky válasza papper20 (#31654) üzenetére


peterszky
őstag

Nokia 5310 XpressMusicot ha rádugom a kábelre, akkor a felugró menüben hanyadik a PC Suite mód? Édesanyám tönkretette a kijelzőt, menteném, a menthetőt...

What else you gonna do on a Saturday?

(#31656) meroly válasza peterszky (#31655) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem az első. Nem volt automatikusan adatkártyára beállítva? Mert akkor azt fogja.

(#31657) peterszky: ok :C

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31657) peterszky válasza peterszky (#31655) üzenetére


peterszky
őstag

Azt hiszem a második volt :D Legalábbis most sikerült csatlakoztatni :)

What else you gonna do on a Saturday?

(#31658) rexstyle86


rexstyle86
csendes tag

üdv olvasgattam az Evolve FX 4xx...-5xx-ről készült cikkeket nem rosszak arra, hogy meg vegye őket az ember, de ebben az árkategóriában a Media-Tech termékeiről azon belül is az Imperius Termék családról, nemtaláltam teszet.

Engem csak 2 modell érdekelne
paramétereikben majdhogy nem meg egyeznek csak a kijelző méret és az akksi mérete tűnik másnak.

Imperius N3XT

Imperius AERO Black
Kérédés???

Ezek a sok cuccok most JÓK VAGY NEM JÓK?

tesztet már kértem kolegáktól de semmire sem vélték a dolgot.

... Mindennap egy alma, és a doktor alma!...

(#31659) quailstorm válasza peterszky (#31657) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Sorban a második, vagyis középső. De úgyis mindig azon van, amelyiken hagytad. Bár már tárgytalan.
Én egy telefonzáras képernyőtlen 6303i-t raktam újra nemrég, azt is suite módban, mert tölt már microUSB-ről, és dead usb módban bekapcsolt, és nem frissített... Azóta már azzal a telóval rohangálok, kapott új kijelzőt.
(#31658) rexstyle86 : A hardver elég erős ahhoz hogy nagyobb gondod ne legyen. Szerintem nagyon nem foghatsz mellé vele. Átlag consumer telók is jöttek ki ezzel, pl most az LGL5II.

[ Szerkesztve ]

(#31660) Superhun válasza peterszky (#31655) üzenetére


Superhun
addikt

Ejj.. pedig nekem jó pár ilyen ilyen telóm volt, és sok leejtést úszott meg karcolás nélkül. Édesanyád földhöz vágta vagy mi? :D

(#31661) peterszky válasza Superhun (#31660) üzenetére


peterszky
őstag

Részleteket nem kérdeztem. A képernyő előtti műanyag már amúgy is törve volt, gondolom ott kapott egy nagyobb ütést. Szerencsére a mentés sikeres volt.

What else you gonna do on a Saturday?

(#31662) papper20


papper20
csendes tag

Le a kalappal az Atab5-ös szakszerviznek.. bevittem a telót, egybôl segítettek, kicserélték minden szó nélkül.. semmi akadékoskodás.. prók vagytok fiúk!! ;)

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31663) MurdR válasza papper20 (#31662) üzenetére


MurdR
veterán

:C

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31664) Joe Swanson válasza papper20 (#31662) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Van magyar atab5 Szervíz? :D

(#31665) psg5


psg5
veterán

Sim kártyáról egyesével kitrörölve (régi telefonban) az összes névjegy és amikor a telefonról akarná az illető újabb számokat rámásolni azt írja, tele a sim memóriája. Ez miért? És mit lehet tenni ellene?
Valamint hogy a legegyszerűbb régi telefon névjegyzékét egy androidosra menteni?

F.K.T.

(#31666) Superhun válasza psg5 (#31665) üzenetére


Superhun
addikt

Importálod a névjegyeket SIM-ről a telefonkönyv alkalmazásban. :)

(#31667) lotTóni válasza Wa2x_ (#31626) üzenetére


lotTóni
tag

Nos,beszámolok a fejleményről.Tanulságos eset lehet mindazok számára,akik kéz alól vesznek telót.

Bevittem 5! szervizeshez a telefont.
Az ötödik ráküldte a laposára és a következőt állapította meg:

Az IMEI nagyon is él, sem szolgáltatói vagy rendőri szerv (ha lopott lenne) által nincs tiltva.
Ám itt az érdekesség.
Van forgalomban egy másik ilyen készülék,ami ezzel az IMEI- számmal üzemel.Ezt nem értem,de így van.
Irreálisan nagy összegért (a teló új árához képest) ki tudta volna ütni.Inkább nála hagytam és elhoztam egy 0 percest.
Így az asszony sem pityereg tovább...

Üdv:
T.

....two beer or not to be....

(#31668) psg5 válasza Superhun (#31666) üzenetére


psg5
veterán

De ha van a régi telefonon is névjegy nem csak a simen, simre csak 200 névjegy fér, ezért rengeteg a telefonon van tárolva?

A sim telítődésre ötlet?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31669) Superhun válasza psg5 (#31668) üzenetére


Superhun
addikt

Biztos van a telefonra olyan backup program, ami lementi a névjegyeket. Milyen telefonod van?

(#31670) meroly válasza psg5 (#31668) üzenetére


meroly
veterán

Én nem értem. Kiüríted a SIM kártyát (gondolom másik telefonban ellenőrizve), aztán berakod x készülékbe (milyen?) és akarsz rá menteni egy számot (hogyan? új vagy másolás?).

Impossible is nothing

(#31671) Irvkhf


Irvkhf
aktív tag

Nokia 6070 függetlenítéséhez tud valaki kódot amit próbált már ?

[ Szerkesztve ]

(#31672) Darkdeath102


Darkdeath102
csendes tag

Sziasztok! Mai napon vettem a hibás iPhone 3Gs -emhez egy donor 3Gs -t. A réginek az adatait(alkalmazások, zenék, sms, kontaktok, stb.) szerettem volna az új 3Gs -re rátölteni, de az alkalmazások és a zenék nem mennek át. Az SMS-ek, Kontaktok, Jelszavak - minden mást sikerült áttelepíteni az "új" alaplapra, de a szinkron nem viszi át a zenéket és az App - okat.
Elképzelhető, hogy azért mert a régi 3Gs -be benne hagytam az Apple ID -met és az újjal is azt akarom használni ? App Store-ba gond nélkül tudok töltögetni, bejelentkezni.
Sajnos, nem tudok telefonról kijelentkezni a régi telefonból, mert a kijelzőt kicseréltem és nem szívesen kísérteném a sorsot.

Valakinek van rá ötlete, hogy miért nem tudom ezeket az adatokat áttelepíteni az új telefonba ?
Köszönöm szépen előre is.

(#31673) meroly válasza Darkdeath102 (#31672) üzenetére


meroly
veterán

Itt már kérdezted?
iPhone használók szakmai topikja - frissített #1

(#31671) Irvkhf: :N alapelvek

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31674) Darkdeath102 válasza meroly (#31673) üzenetére


Darkdeath102
csendes tag

Kicsit visszaolvastam és megtaláltam a linket. Egy szóval : Igen :)
Köszönöm, várom a válaszukat.

(#31675) Wa2x_ válasza lotTóni (#31667) üzenetére


Wa2x_
veterán

Magyarul annak a másik telónak átírták az IMEI-ét a tiédre, így ez meghalt, az meg müxik elvileg.. ennyit jelentett a kéz alól. De legalább tanultál belőle, többet ilyet sose... ez kb. egyenlő a bolti garival (kis túlzással).

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#31676) psg5 válasza meroly (#31670) üzenetére


psg5
veterán

igen. simről számok új telora,majd tõrlés,újra régi teloba sim,rámásol maradék szám ès újra be új telóba.

F.K.T.

(#31677) meroly válasza psg5 (#31676) üzenetére


meroly
veterán

Vagyis ezt szeretnéd, de elakad ott hogy sim megtelt?
Bocs, lehet nekem van csak már késő ehhez.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#31678) Superhun válasza meroly (#31677) üzenetére


Superhun
addikt

Nem ez a baja. Az a gondja, hogy a SIM megtelt, és a telefonja belső memóriáján is van még sok névjegy, amit nem tud lementeni, mert a SIM-ről nem tud törölni vmilyen okból. Erre mondtam, hogy ne foglalkozzon a SIM-mel, mentse le az össze névjegyet a telefonról és azt importálja be Androidba.

(#31679) psg5 válasza Superhun (#31678) üzenetére


psg5
veterán

Igen így. Pedig a Sim-ről egyesével kitöröltük az összes névjegyet.

Na mindegy, akkor ezt nem tudni miért van.

Melyik az a backup, mellyel egy régi nokia 1800-ról le lehet menteni a névjegxyeket és egy android is képes utána kezelni?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31680) Superhun válasza psg5 (#31679) üzenetére


Superhun
addikt

Passz. Neked kell utánanézned, hogy a Nokia milyen szoftvert ad hozzá.

(#31681) lotTóni válasza Wa2x_ (#31675) üzenetére


lotTóni
tag

Így van.Ezt alaposan megtanultam.Remélem letörik a kis keze,annak aki ezt csinálta.Szegény asszony 2 napig maga alatt volt.De megoldódott,még ha újabb lóvétól is szabadított meg az affér.
Viszont kapásból 2 év garival kaptam az újat,nem ilyen himi-humi 1+1 év (1év hardveres+1év szoftveres) + 8-9k-s ráfizetéses mobildealer gari.

Azért köszi mindenkinek,aki segíteni próbált! :R
Üdv:
T.

....two beer or not to be....

(#31682) psg5 válasza Superhun (#31680) üzenetére


psg5
veterán

Na ez az amiért ráfanyalodtunk arra, hogy simre rakosgassuk a névjegyeket és töröljünk simről és újra rárakjuk. De mivel ez sem megoldás, ezért kérdeztem, hogy mit lehetne.
Telonak semmilyen backupja nincs ami olyanba menteni amit az android használna.

F.K.T.

(#31683) Superhun válasza psg5 (#31682) üzenetére


Superhun
addikt

DATA: No
EDGE: No
WLAN: No
Bluetooth: No
Infraport: No
USB: No

Reménytelen... :(

(#31684) psg5 válasza Superhun (#31683) üzenetére


psg5
veterán

Na mindegy, nagyopn köszi a segítséget!

Az lesz, hogy simről, mivel úgy tűnik valamiért tényleg nem törlődött róla a névjegyek, átrakom a droidosra, majd ott biztosan tudom törölni és úgy vissza és rámásolni a többit.

F.K.T.

(#31685) Superhun válasza psg5 (#31684) üzenetére


Superhun
addikt

Ok, csak figyelj oda, hogy a SIM név karakterlimites.

(#31686) rexstyle86


rexstyle86
csendes tag

üdv
olvasgattam az Evolve FX 4xx...-5xx-ről készült cikkeket nem rosszak arra, hogy meg vegye őket az ember, de ebben az árkategóriában a Media-Tech termékeiről azon belül is az Imperius Termék családról, nemtaláltam teszet.
Engem csak 2 modell érdekelne
paramétereikben majdhogy nem meg egyeznek csak a kijelző méret és az akksi mérete tűnik másnak.
Imperius N3XT
Imperius AERO Black
Kérédés???
Ezek a sok cuccok most JÓK VAGY NEM JÓK?
tesztet már kértem kolegáktól de semmire sem vélték a dolgot.

... Mindennap egy alma, és a doktor alma!...

(#31687) papper20 válasza Joe Swanson (#31664) üzenetére


papper20
csendes tag

Pesze.. :) Budapest, Óradna u. 4 :) Ilyen.. hogy is mondjam... gyártelepen van :) Jó arcok nagyon :)

papper20 felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#31688) M.Jani


M.Jani
csendes tag

Sziasztok.

Újonc vagyok és szeretnék kérdezni egy két dolgot(Remélem jó helyen járok).
Van egy Samsung S5690 Xcover telefonom.Az utóbbi időben vettem észre,hogy sokkal gyorsabban merül,ezért raktam fel egy két alkalmazást,hogy információt gyüjtsek róla és ami százalékos arányban tudja közölni az akkumulátor szintéjt.Nos meglepődve vettem tudomásul,hogy töltöttség után szinte felére esik vissza a szufla.Nem voltam megijedve mert hallottam az akkumulátor kalibrálásáról és megcsináltam a leírtak szerint a Battery Calibration nevű programmal a leírtak szerint Root jogom van és mindent betartottam és vártam hogy meglegyen az "első" merülése majd kikapcsolt magától.Töltő rádug elindult a töltés DE! nézzem,hogy a kis ellem a képen kb harmadáig volt és innen kezdte el tölteni!. Kész lett "szerinte"telefon bekapcs és továbbra is csak 80% töltöttséget jelzett.

A kérdésem az volna,hogy annak ellenére hogy a telefon és az alkalmazás is azt jelezte,hogy 100%az aksi,ami közben lehet nem is volt úgy kalibrálta le? Ha igen mit tehetnék ha úgy is megszakítja a töltést idő előtt?

Mit tehetnék még meg érte? Android verziója gyári 2.3.6
Előre is köszönöm!

(#31689) MurdR válasza M.Jani (#31688) üzenetére


MurdR
veterán

Én nem hiszek a kalibrálásban.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31690) M.Jani válasza MurdR (#31689) üzenetére


M.Jani
csendes tag

Eddig engem se győzött meg.Csak tudnám mi volna a megoldás aksi csere?Ha szoftveresen van nyűgje szerintem az se megoldás rá!

(#31691) MurdR válasza M.Jani (#31690) üzenetére


MurdR
veterán

Mennyi idős a teló? Garid nincs, mi?

Az akkuhasználatnál miket ír százalékos arányban?

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31692) M.Jani válasza MurdR (#31691) üzenetére


M.Jani
csendes tag

2011 év végi kiadás,gari nincs.

jelen pillanatban akku 100% 1 m 14 s akkumulátorhasználat

kijelző61% cella készenlétben 40% telefonról internetezek pdanettel.

(#31693) MurdR válasza M.Jani (#31692) üzenetére


MurdR
veterán

Régóta nem volt újrahúzva a rendszer?
(majd egy fél nap múlva lesznek érdekesek az adatok, akkor ütközik ki hogy mi eszi a gépet)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31694) M.Jani válasza MurdR (#31693) üzenetére


M.Jani
csendes tag

Az újrahúzva alatt pontosan mit értel?Ahogy megkaptam a telót egyszer a telefon belüli szoft frissítés történt meg egy resetelés volt semmi más.

[ Szerkesztve ]

(#31695) MurdR válasza M.Jani (#31694) üzenetére


MurdR
veterán

Recoveryben wipe data, wipe cache, reset

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#31696) M.Jani válasza MurdR (#31695) üzenetére


M.Jani
csendes tag

Nem volt semmi extra, csak egy reset egyszer.

(#31697) imi290


imi290
aktív tag

Üdv !
Egy olyan kérdésem lenne,hogy a HTC telefonról SD-kártyára lementett,(.vcf) kiterjesztésű névjegy fájlt,ami kb. 120 KB,hogyan tudnám a Nokia N8-Symbian Belle,készüléken mindet lementeni.Mert megnyitom,de csak egy darab névjegy nyitódik meg rajta ? Ötlete valakinek ?

(#31698) quailstorm válasza imi290 (#31697) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szét kell darabolni: [link]

(#31699) imi290 válasza quailstorm (#31698) üzenetére


imi290
aktív tag

Köszönöm ! Sikerült :)

(#31700) rtzui


rtzui
csendes tag

Hali!

Valaki szedett már le képeket Nokia 2220s-ről?
Vettem hozzá adatkábelt; a CD-n MobiMB progi van.
Szinkron megvan, de oldalt nem lehet tallózni. Csak látja, hogy van egy telefon.
PC Suite-nál már a csatlakoztatáson se jutok túl.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Azonnali mobilos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.